آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟

پیش بینی نتایج انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا

 • آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ مقدمه

 • آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ و شرایط عمومی

 • آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ و نظرات شما

 • آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ و مقایسه دو حزب اصلی در انتخابات

 • آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ و چالش‌های موجود در راه انتخابات دموکرات ها

 • آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ نکات مثبت و منفی ترامپ

 • آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ سخن پایانی

آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟

آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ مقدمه

آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ این سوالی است که شما عزیزان بارها بر روی وب سایت های موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش پرسیده اید. در این مقاله کوتاه به این سوال شما در رابطه با این که آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟  پاسخ خواهیم داد و پیرامون این موضوع و کلا انتخابات آمریکا صحبت خواهیم کرد. در ادامه مقاله به تحلیل احزاب در انتخابات. می پردازیم تا شما بتوانید به جواب سوال آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ نزدیک شوید. در صورتی که تمایل دارید در مورد انتخابات آتی آمریکا و دونالد ترامپ بیشتر بدانید ویدیو ی زیر را مشاهده و مقاله را با دقت مطالعه نمایید.

با ما همراه باشید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با انتخابات آتی آمریکا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با انتخابات آتی آمریکا

آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ و شرایط عمومی

دونالد ترامپ سرمایه دار و از اقشار مرفه جامعه  آمریکا است. او یک بیزینس من موفق است  و عملکردش هم در سیاست بیشتر شبیه  یک بیزنس من است و همه چیز را در قالب معامله پایاپای می‌بیند. همانطور که می دانید  با پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری دور قبل آمریکا،  خیلی از شرایط آمریکا و به طور کل جهان تغییر کرده است. دونالد ترامپ،  تاثیر بسزایی در روابط کشورها و همچنین بر سیاستهای دنیا گذاشته است. از زمانی که دونالد ترامپ رئیس جمهور شده،  ورود و خروج  برای برخی کشورها از جمله ایران به آمریکا بسیار سخت شده و راه های مهاجرت  به کشور فرصت ها بسته شده است.  تنها راهی که تا چندی پیش می شد به آمریکا وارد شد راه تحصیل بود که این راه نیز برای ایرانیها با دشواری‌های بسیاری همراه شده است.  بنابراین در حال حاضر عملاً هیچ راهی برای ورود به آمریکا وجود ندارد، مگر این که با رزومه قوی تحصیلی بتوان راه ورود به کشور آمریکا را باز نمود. در دو سال اخیر حتی افرادی که برای لاتاری ثبت نام می نمایند نیز پس از انتخاب و برنده شدن با ریجکتی ویزا مواجه می شوند. لذا حضور ترامپ چندان شرایط خوبی را برای مهاجرت به آمریکا به وجود نیاورده است.  حال در ادامه به بررسی شرایط انتخابات در آمریکا می پردازیم تا ببینیم آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق می گردد یا خیر؟

آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟

آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ و نظرات شما

از حدود ۴-۵ سال قبل که مدیریت محترم موسسه حقوقی ملک پور، موضوعاتی را پیش بینی نموده و در مورد انتخابات دوره قبل ریاست جمهوری آمریکا نظراتی را ارائه نمودند و بر خلاف پیش بینی خیلی از عزیزان،  پیش بینی های آقای ملک پور درست از آب در آمد  و ترامپ برای ریاست جمهوری آمریکا انتخاب شد، عده زیادی از شما عزیزان، از مدیریت محترم موسسه درخواست نمودید که در مورد انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا نیز نظرشان را بیان نمایند. بر همین اساس ما بر روی کانال تلگرام موسسه حقوقی ملک پور، اقدام به برگزاری نظرسنجی نمودیم که در این نظرسنجی در زمان دو ساعتی که بر روی کانال قرار داشت نزدیک به دو هزار نفر شرکت نمودند و ۷۵ درصد از این اشخاص اعتقاد داشتند که ترامپ مجددا انتخاب خواهد شد و ۲۵ درصد نیز نظرشان بر خلاف این بود و اعتقاد داشتند که  برای دوره آتی انتخابات برگزیده نخواهد شد. بر همین اساس و بر اساس سوالات شما بر روی وب سایت ها در مورد نظر مدیریت محترم موسسه در ادامه به نظر ایشان در این خصوص می‌پردازیم. شایان ذکر است که ما وب‌سایت‌های مختلفی داریم و یک سایت جدیدی با عنوان مهاجرت دات کام داریم که شما می توانید بر روی این سایت نیز سوالات خود را مطرح و با شخص آقای ملک پور در ارتباط باشید. در صورتی که تمایل دارید که در مورد انتخابات آتی آمریکا و دونالد ترامپ بیشتر بدانید این ویدیو رامشاهده و مقاله را با دقت مطالعه نمایید.

آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ و مقایسه دو حزب اصلی در انتخابات

دونالد ترامپ یک سرمایه دار بزرگ است و در حال حاضر حدود ۴۰۰ – ۵۰۰ روز زمان دارد که در انتخابات با کاندیدای اصلی دموکرات ها رقابت نماید. در انتخابات آمریکا، دو حزب اصلی وجود دارد، حزب دموکرات و حزب جمهوری خواه.

 • دموکرات ها

  دموکرات ها در کل حمایت و پشتوانه مالی کمتری نسبت به جمهوری‌خواهان دارند. از خصوصیات دموکراتها این است که زیاد اهل جنگ نیستند، بیشتر تمایل دارند که مسائل را با مذاکره حل و فصل نمایند و نظراتشان به اروپایی‌ها نزدیک است و به اصطلاح میانه رو هستند.

 • جمهوری‌خواهان

  جمهوری‌خواهان به دلیل تکیه بر لابی های بزرگی که دارند از وضعیت مالی بسیار خوبی برخوردارند.  جمهوری خواهان تندرو هستند. به طور مثال در زمان ریاست جمهوری بوش، جنگ وجود داشت، اما در زمان ریاست جمهوری اوباما جنگی صورت نگرفت.  البته این موضوعاتی است که بر کسی پوشیده نیست و اکثر مردم در مورد این مسائل آگاهی دارند.

آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ و چالش‌های موجود در راه انتخابات دموکرات ها

دموکرات ها باید ابتدا بین خودشان به صلح برسند. یعنی چه؟  کاندیدای ریاست جمهوری در بین دموکرات‌ها چندین نفرند. باید از بین این چند نفر به توافق برسند که کدام یک برای انتخابات مناسب ترند.  پس از اینکه یکی از آنها در انتخابات بین دموکرات ها برنده شد و به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا انتخاب گردید باید بتواند با توجه به سطح مالی پایینی هم که دموکرات ها دارند،  طوری تبلیغ نماید که بر ترامپ پیروز شود. در ادامه شانسهای پیش روی دموکرات ها را در انتخابات آتی نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد.

آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟

آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ نکات مثبت و منفی ترامپ

مدیریت محترم موسسه قبل از انتخابات اخیر ریاست جمهوری در آمریکا،  در مورد انتخابات، تحلیل هایی انجام داده بودند که همه تحلیل ها و پیش بینی ها درست بودند و ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز شد. دونالد ترامپ یک جمهوری خواه است و گفتیم که جمهوری خواهان از توان مالی خوبی برخوردارند بنابراین به اعتقاد برخی از  کارشناسان بسیاری از مردم آمریکا از ۱۵ تا ۲۰ سال قبل در آرزوی ریاست جمهوری ترامپ بودند،  چرا که فکر می‌کردند با روی کار آمدن دونالد ترامپ وضع مالی مردم بسیار خوب خواهد شد. ترامپ به واقع یک بیزینس من موفق است و اساسا آدم سیاستمداری نیست. دلیل این نکته این است که یک سیاستمدار واقعی به گونه ای صحبت نمی‌کند که به راحتی بتوان از صحبت هایش

آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟

ایراد گرفت. ترامپ از بی پرده حرف زدن پروایی ندارد و همین امر سبب دستاویز برای رقبایش می‌گردد.  به‌طور مثال حرف‌هایی می‌زند از قبیل توهینی که به زنان در دوره قبل انتخابات نموده بود و اعتقاد اکثر افراد این بود که با این قضیه ترامپ در انتخابات شکست می‌خورد.  تنها شانس دموکراتها در به دست آوردن آراء مردم، استفاده از اشتباهات کلامی ترامپ است. ترامپ به شدت حساسیت دارد که به حرفهایی که می‌زند پایبند باشد.  به طور مثال وقتی گفت دیوار درست می کند این کار را انجام داد. در مورد اقتصاد هم وعده اقتصاد بهتر را داده بود که به وعده اش جامه عمل پوشاند. همانطور که می دانید اقتصاد آمریکا در حال حاضر بسیار مطلوب است و نرخ بیکاری به زیر ۴ درصد رسیده است.  البته این بهبود اقتصادی کمی هم مربوط به دولت باراک اوباماست، چرا که روسای جمهور نمی توانند در دو دوره ریاست جمهوری خود، ثمره تلاش های شان را کامل ببینند و بخشی از نتیجه عملکردشان در دوره بعدی مشخص می شود. باراک اوباما، دکترای حقوق از یکی از بهترین دانشگاه های دنیا و یکی از نوابغ و حقوقدانان زبده است. در واقع بخشی از کاشته های دوره اوباما در دوره ریاست جمهوری ترامپ به بار نشسته است.  نکات

منفی شخصیت ترامپ که ممکن است باعث باخت وی در انتخابات آتی شود عبارتند از:  حرف های اشتباه، تغییر حرف‌ها و مواضع در بسیاری از مواضع و به عقیده بعضی از کارشناسان مسائل سیاسی، دروغگویی ترامپ.

نکات مثبت شخصیتی دونالد ترامپ که می تواند باعث انتخاب مجدد وی شود این است که از نظر موافقانش، او یک ناجی است. آمار از نظرسنجی های مردم درباره ترامپ نشان می دهد که عده زیادی از طرفداران ترامپ، اعتقاد دارند که خدا ترامپ را فرستاده، نکات مثبت ترامپ، داشتن سرمایه بیشتر، رئیس جمهور بودنش در حال حاضر و بهبود وضع اقتصادی آمریکا توسط وی است،  بنابراین دموکرات‌ها کار سختی را پیش روی خود دارند. یکی از زیرکی های ترامپ این است که وقتی گفت جنگ نمی کند، حتی اگر طرف مقابل با او وارد دعوا شود، کاملا خونسرد عمل کرده و وارد جنگ نمی‌شود. این از خصیصه های یک بیزینس من موفق است که همه چیز را در قالب معامله می بیند.

آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ راهکار های مناسب برای مهاجرت به آمریکا

اگر در اینجا فاکتورهای مهم منفی و مثبت در مورد شخصیت و عملکرد ترامپ را کنار هم بچینیم به یک نتیجه درست می‌رسیم.  اما در ابتدا باید منتظر بمانیم و ببینیم که کاندیدای حزب دموکرات چه کسی است؟  اروپایی ها به هیچ عنوان تمایل ندارند که مجدداً ترامپ به مسند قدرت برسد چون عملا دارد رابطه با اروپا را نیز کمرنگ می نماید و به برقراری ارتباط با روسیه تمایل بیشتری نشان می‌دهد، تا حدی که به سمت روسیه دست دوستی دراز نموده است. اگر ترامپ در دور بعدی انتخاب شود  آنچه که تا حال انجام داده است را انجام خواهد داد و به وعده هایش به صورت شدیدتر عمل خواهد نمود. خیلی از کشورها تمایلی به انتخاب مجدد ترامپ ندارند، چون این امر را به نفع کشور خود نمی دانند. بنابراین با توجه به شرایط گفته شده تقریبا می توان حدس زد که آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟

 در ادامه به شما پیشنهاد می کنیم که اگر شما هم متقاضی مهاجرت هستید می توانید محصول بی نظیر ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه نمایید. در این ویدیو که به صورت فایل صوتی هم در دسترس شما قرار دارد، آقای ملک پور، انواع راههای مهاجرتی را به صورت مفصل در مورد کشورهای مختلف تحلیل و بررسی نموده و به شما در مورد راههای مهاجرت به کشورهای مختلف آموزش می دهند. در این ویدیو آقای ملک پور به طور مفصل در مورد راههای مهاجرت به آمریکا نیز به طور مفصل بحث نموده و راهکارهای مناسب برای مهاجرت به آمریکا را ذکر می نمایند. با مشاهده این ویدیو شما به یک وکیل مهاجرت تبدیل شده و سطح آگاهیتان در مورد مهاجرت بسیار بالا می رود تا حدی که خودتان می توانید برای مهاجرت بدون نیاز به وکیل اقدام نمایید. بنابراین توصیه می کنیم که این ویدیو را از وبسایتهای موسسه حقوقی ملک پور تهیه و مشاهده نمایید.

ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
سایر محصولات ویدیویی
دفتر حقوقی ملک پور

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ سخن پایانی

آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ را در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار دادیم. با مطالعه مقاله و چیدن نکات آن در کنار هم تقریبا می توانید به پاسخ این سوال که آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ نزدیک شوید. اما جواب قطعی را در مورد این سوال زمانی می‌توانید به دست آورید که رقیب اصلی ترامپ در انتخابات مشخص شده باشد. شما باز هم می توانید بر روی وبسایت های ما در مورد اینکه آیا ترامپ دوباره در انتخابات موفق میگردد یا خیر؟ با ما در ارتباط باشید. در پایان باید بگوییم که مدیریت موسسه آقای ملک پور برای شما عزیزان ویدیوی جدیدی را در رابطه با این موضوع تهیه خواهند نمود.
همچنین شما می توانید نظرات خود را در پایان همین مقاله در قسمت دیدگاه ها مطرح نموده و با مدیر محترم موسسه در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *