اخذ ویزای کار در کشور آلمان

و بررسی شرایط کار در این کشور

 • اخذ ویزای کار در کشور آلمان و شرایط عمومی آن
 • اخذ ویزای کار در کشور آلمان و نرخ بیکاری در آلمان
 • اخذ ویزای کار در کشور آلمان و بررسی ویزای همراه
 • اخذ ویزای کار در کشور آلمان و مدارک مورد نیاز ویزای کار آلمان
 • اخذ ویزای کار در کشور آلمان و میزان حقوق در آلمان
 • اخذ ویزای کار در کشور آلمان و مشاغل مورد نیاز 2019 آلمان
 • اخذ ویزای کار در کشور آلمان و نحوه کاریابی در آلمان
 • اخذ ویزای کار در کشور آلمان و مؤسسات کاریابی در آلمان
 • اخذ ویزای کار در کشور آلمان و جست و جوی کار در آلمان
 • اخذ ویزای کاردر کشور آلمان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در آلمان
 • اخذ ویزای کار در کشور آلمان و سخن پایانی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و مقدمه ای بر آن

اخذ ویزای کار در کشور آلمان، شرایط و قوانین مهاجرت به این کشور و همچنین قوانین اخذ ویزای کار آلمان را ما  در این مقاله به صورت کاملا تخصصی مورد بررسی علمی قرار می دهیم تا در صورتی که کشور آلمان را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اید با اطلاعات کافی اقدام به اخذ ویزای کار در کشور آلمان نمایید. آیا اخذ ویزای کار در آلمان منجر به اخذ اقامت دائم و پاسپورت آلمان خواهد شد؟ مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار در کشور آلمان چه مدارکی است؟ با توجه به شرایط ایده آل اقتصادی و بازار کار مناسب در آلمان این کشور مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری به حساب می آید به تبع آن درخواست مهاجرت به این کشور نیز بسیار بالاست و این کشور نیز جزء کشورهای مهاجرپذیری است که هر ساله پذیرای هزاران مهاجر می باشد. با توجه به اینکه قوانین اخذ ویزای کار در کشور آلمان در مقایسه با دیگر کشورها متفاوت است و این کشور نیز شرایط خاصی را برای ورود افراد متقاضی اعمال می کند پیشنهاد می شود در صورتی که کشور آلمان را مقصد مهاجر کاری خود قرار داده اید و نسبت به قوانین اخذ ویزای کار در کشور آلمان اطلاعات کافی ندارید و در این خصوص جدیت لازم را دارید در ابتدا این مقاله را با دقت مطالعه نمایید و سپس در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود با مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملکپور مشاوره تخصصی داشته باشید تا اطلاعات مورد نیاز خود را به واسطه مشاورین ارشد دریافت نمایید و بهترین مشاوره اقامت آلمان را دریافت نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و شرایط عمومی آن

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و مهاجرت به این کشور و همچنین اطلاع از راههای مختلف مهاجرت به این کشور در ابتدا مستلزم آگاهی از شرایط عمومی کشور آلمان است که ما در این بخش به بررسی شرایط عمومی آن می پردازیم. آلمان یکی از بزرگترین و صنعتی ترین کشورهای اروپایی است این کشور به عنوان قطب صنعتی اتحادیه اروپا نیز به حساب می آید.کشور آلمان از ایالت های مختلف تشکیل شده و نظام فدرال در این کشور حکم فرماست و داراری 16 ایالت می باشد. زبان رسمی و بومی حدود 95 درصد از جمعیت 83 میلیون نفری این کشور آلمانی است. آلمان یکی از بزرگترین کشورهای اروپایی به لحاظ مساحت جغرافیایی است که در حدود 357 هزار کیلومتر مربع می باشد.پایتخت اداری و سیاسی کشور آلمان شهر زیبای برلین است البته شهرهای مهم دیگری مثل هامبورگ نیز در این کشور از شهرت خاصی برخوردار هستند. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) می تواند بهترین مشاوره را در رابطه با اخذ ویزای کار آلمان به شما ارائه دهد.

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان
ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و نرخ بیکاری در آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان

یکی از موارد مهمی که در پروسه اخذ ویزای کار در کشور آلمان افراد متقاضی باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند نرخ بیکاری این کشور است. براساس آخرین آمار اعلام شده از نرخ بیکاری این کشور در جولای سال 2019 حدودا 3.1 درصد بوده که این امر باعث شده این کشور به نیروی کار متخصص نیاز بیشتری داشته باشد. متقاضیان توجه داشته باشند این مقاله به دست موسسه حقوقی ملک پورMIE  اتریش تهیه و تولید شده و هرگونه کپی برداری از آن غیر قانونی و شرعا حرام می باشد.

نرخ بیکاری در آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و بررسی ویزای همراه

یکی از موارد بسیار مهم در پروسه مهاجرت به آلمان به ویژه در مورد اخذ ویزای کار در کشور آلمان داشتن اجازه همراه در این کشور می باشد. لازم به ذکر است در صورتی که فرد متقاضی پیشنهاد شغلی داشته باشد می تواند به همراه خانواده خود به سفارت مراجعه نماید و درخواست ویزای کاری آلمان را دهد و همزمان با خانواده در صورت صدور ویزا وارد آلمان شود، این امر در خصوص ویزای جستجوی کار کمی متفاوت است در این مورد ویزا در ابتدا به متقاضی اصلی اجازه ورود داده می شود و در صورتیکه فرد بتواند وارد بازار کار شود می تواند درخواست نماید که خانواده به وی ملحق شود. در تعریف همراه آمده است که به همسر و فرزندان زیر سن 18 اطلاق می شود.

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و مدارک مورد نیاز ویزای کار آلمان

در خصوص پروسه مهاجرت به کشور آلمان و همچنین شرایط اخذ ویزای کار در کشور آلمان موردی که افراد متقاضی باید در نظر داشته باشند مدارکی است که به سفارت این کشور برای اخذ ویزا ارائه می دهند. افراد متقاضی باید توجه داشته باشند نحوه ارائه مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزاهای کاری آلمان امری بسیار مهم و اساسی است. چیدمان پرونده و مدارک جهت اخذ ویزا می تواند به افراد متقاضی در پروسه صدور ویزا کمک شایانی نماید ما در این بخش به بررسی مدارک مورد نیاز اخذ ویزا می پردازیم که شامل موارد ذیل است:

ویزای جستجوی کار آلمان
 • ارائه پاسپورت معتبر متقاضی اصلی که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد

 • ارائه مدارک تحصیلی متقاضی که باید حداقل کارشناسی باشد

 • ارائه مدارک سابقه کاری متقاضی که حداقل باید 3 سال باشد

 • در صورت داشتن مدارک فنی و حرفه ای

 • ارائه مدرک زبان مورد نیاز سفارت جهت مصاحبه با سفارت

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و میزان حقوق در آلمان

در خصوص اخذ ویزای کار در کشور آلمان و ورود به بازار کار این کشور افراد متقاضی باید به میزان حقوق و دستمزدها در این کشور نیز توجه داشته باشند. به عنوان مثال متوسط دستمزد در آلمان در سال 2017 به میزان 3.770 یورو در ماه برای نیرو های کاری تمام وقت تعریف شد البته باید توجه داشته باشید ساعت کار تمام وقت در آلمان 35 ساعت در هفته می باشد. حداقل حقوق در کشور آلمان 1500 یورو و حداکثر حقوق در آلمان حدود 4000 یورو در ماه می باشد.

حقوق در آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و مشاغل مورد نیاز 2019 آلمان

یکی دیگر از مواردی که افراد متقاضی در پروسه اخذ ویزای کار در کشور آلمان باید به آن توجه داشته باشند مشاغل مورد نیاز در این کشور است. با توجه شرایط کاری و اقتصادی آلمان قطعا مشاغل مثل رشته های فنی و مهندسی و رشته های علوم کامپیوتر و رشته های برق و الکترونیک و رشته های مدیریت و رشته های پزشکی در این کشور بازار کار بسیار خوبی دارد و معمولا در آلمان این رشته ها با کمبود نیرو نیز مواجه می شود.

اخذ ویزای کار در کشور آلمان
مشاغل مورد نیاز آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و نحوه کاریابی در آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و شرایط و نحوه کاریابی در این کشور بدین صورت است که زمانی که فرد متقاضی شرایط اولیه کار در این کشور را داشت یعنی حداقل مدرک تحصیلی لیسانس حداقل ۳ سال سابقه کار و شرایط سنی مناسب و همچنین فرد باید بررسی نماید که آیا رشته کاری و تحصیلی وی در این کشور مورد نیاز است یا خیر زمانی که این شرایط را بررسی نمود میتواند به دو صورت در این کشور اقدام به ورود به بازار کار نماید در حالت اولیه با داشتن پیشنهاد شغلی یا جاب آفر می تواند وارد بازار کار کشور آلمان و شرایط اخذ پیشنهاد شغلی بدین صورت است که فرد متقاضی باید رزومه کاری خود را برای کارفرما های مختلف ارسال نمایید در صورت تایید رزومه کاری متقاضی از سوی کارفرما دعوتنامه کاری برای فرد متقاضی صادر می شود پیش از صدور دعوت نامه کارفرما باید بر اساس قوانین اتحادیه اروپا پروسه ششماهه آگهی در کشور آلمان و اتحادیه اروپا را انجام دهند تا مطمئن شود نیروی کار مد نظر در اتحادیه اروپا و آلمان وجود ندارد.

زمانی که نیروی کار مورد نظر به کارفرما مراجعه نمود وی می تواند دعوت نامه نهایی را برای متقاضی ارسال نمایید یکی دیگر از راه های کار کار در کشور آلمان به واسطه ویزای جستجوی کار می باشد بدین صورت که زمانی که فرد متقاضی ویزای جستجوی کار در کشور آلمان را دریافت نمود با داشتن شرایط ذکر شده توانایی فردی بالا و تسلط به زبان آلمانی می‌تواند به صورت حضوری به کارفرمای مختلف ارتباط برقرار نماید تا نظر آنها را جلب نماید و در صورت جلب نظر کارفرما و عقد قرارداد فی مابین طرفین می تواند تایپ ویزای خود را تغییر نماید.

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و مؤسسات کاریابی درآلمان

یکی از مواردی که در پروسه اخذ ویزای کار در کشور آلمان می تواند به افراد متقاضی زمانی که وارد کشور آلمان شدند کمک کند آشنایی فرد متقاضی با موسسات کاریابی در این کشور است ما در این بخش به بررسی شرایط و ارتباط برقرار کردن با موسسات کاری می پردازیم تا اطلاعات شما عزیزان  ارتقا یابد. لازم به ذکر است زمانی که فرد متقاضی بازار کار تمام وقت به کشوری مثل آلمان شوند در صورت داشتن شرایط لازم می تواند با شرکت های کاریابی و موسسات کاری ارتباط برقرار کرد و با ارائه رزومه کاری خود به این شرکتها در پروسه ورود خود به بازار کار این کشور زمان کمتری را صرف نماید.

اخذ ویزای کار در کشور آلمان
 • www.jobvector.de

 • lp.experteer.de

 • hemmersbach.com

 • www.monster.de/en

 • www.stepstone.de

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و جست و جوی کار در آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان به واسطه اخذ ویزای جستجو کار در آلمان نیز یکی از راه های مهاجرت به کشور آلمان می باشد که افراد متقاضی با داشتن شرایط لازم می توانند به واسطه این روش وارد بازار کار آلمان شوند. شرایط اخذ ویزای جستجوی کار بدین صورت است که فرد با داشتن شرایط اولیه یعنی حداقل مدرک تحصیلی لیسانس داشتن حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با لیسانس، تسلط به زبان آلمانی در سطح آلمانی A2 یا B1  و همچنین برخورداری از شرایط سنی مناسب، در صورتی که فرد متقاضی شرایط ذکر شده را داشته باشد می تواند ویزای جستجوی کار را درخواست نماید. به بعد از با درخواست فرد موافقت شد و این نوع ویزا برای وی صادر شد، متقاضی به مدت ۶ ماه فرصت دارد که وارد بازار کار این کشور شود. زمانی که فرد متقاضی  به واسطه این ویزا وارد کشور آلمان شد به مدت ۶ ماه فرصت دارد تا با کارفرما و شرکتهای مختلف ارتباط برقرار نماید، در صورتی که نظر کارفرما در خصوص شرایط کاری و رزومه فرد جلب شد و قرارداد کاری فی مابین طرفین بسته شد فرد متقاضی با داشتن مدارک هویتی و قرارداد کاری خود می تواند به اداره مهاجرت کشور آلمان مراجعه نمایند و درخواست تغییر تایپ ویزا را نماید.

ویزای کار آلمان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان شرایط اقامت و تابعیت این کشور به این صورت است که زمانی که فرد متقاضی وارد بازار کار تمام وقت این کشور شد و به صورت مرتب مالیات خود را طی مدت ۵ سال پرداخت نمایند و طی این مدت حضور مستمر در این کشور داشته باشد می‌تواند اقامت دائم به خود را دریافت نماید. فرآیند اخذ تابعیت در این کشور بعد از اقامت دائم اتفاق می‌افتد بدین صورت که بعد از اخذ اقامت دائم فرد متقاضی باید دو سال را به صورت مستمر در این کشور حضور داشته باشد و طی این مدت مرتکب جرم کیفری نشده باشد به زبان بومی کشور تسلط کامل داشته باشند، فرهنگ تاریخ و تمدن کشور آلمان را به صورت کامل اشراف داشته باشد و در جامعه این کشور ادغام شده باشد، در صورتی که فرد متقاضی این شرایط را رعایت نموده باشد می تواند تابعیت این کشور را دریافت نماید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کاریابی در آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پیشنهاد شغلی آلمان
بلوکارت آلمان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
مهاجرت به آلمان
اخذ ویزای کار در کشور آلمان و سخن پایانی

اخذ ویزای کار در کشور آلمان، قوانین و شرایط مهاجرت کاری به آلمان و همچنین قوائد اخذ اقامت و تابعیت و مهاجرت به این کشور به واسطه اخذ ویزای کار در کشور آلمان را ما در این مقاله مورد بررسی دقیق علمی قرار دادیم تا اطلاعات اولیه شما عزیزان نسبت به این روش ارتقا یابد. شرایط اخذ ویزای کار در کشور آلمان و قوانین ورود به بازار کار این کشور را ما در مقاله فوق به صورت تخصصی مورد بررسی دادیم زیرا قوانین اخذ ویزای کاری این کشور و ورود به بازار کار دارای شرایط خاصی است که بهتر است با مطالعه این مقاله اطلاعات اولیه خود را دریافت نمایید. با توجه به اینکه کشور آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان است به تبع این شرایط درخواست اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیز از کشورهای مختلف وجود دارد، پیشنهاد ما به شما عزیزانی که این کشور را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اید این است که در ابتدا مقاله فوق را با دقت مطالعه نمایید و سپس برای کسب اطلاعات تخصصی تر و کامل تر می توانید از تجربه و مهارت مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور بهره مند شوید تا اطلاعات حقوقی شما عزیزان ارتقا یابد.

5 پاسخ
 1. mie editor3
  mie editor3 گفته:

  با سلام
  دوست عزیز ممنون از لطف و محبت شما
  شما امکان مهاجرت به بسیاری از کشورها را خواهید داشت همینطور این امکان را دارید که از طریق تحصیل و یا کار مهاجرت نمایید که بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط شما توسط مشاورین و کارشناسان ما بررسی گردد که می توانید با دفتر mie در وین و یا دفاتر همکار mie در ایران تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 2. Mh.amini
  Mh.amini گفته:

  با سلام،من 46 سالمه،دو فرزند دختردارم17و15ساله با همسرم
  در کار صنعت مشغول میباشم(فرز کارم)
  ایا متناسب باشغل بنده کار وجود دارد،با تشکر

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام خدمت شما
   باید در موسسات کاریابی جست و جو نمایید.
   برای اخذ مشاوره با شماره ی 02149196000 تماس بگیرید

   پاسخ
 3. رضا
  رضا گفته:

  سلام.گواهینامه ویژه راهسازی گریدرباسابقه کار6 ساله دارم.وهمچنین گواهینامه رانندگی پایه یکم با10 سال سابقه کار در اداره راهداری میباشم.لطفابرای اعزام بنده به کانادا و انگلیس جهت کار راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام و ادب دوست گرامی
   برای اخذ ویزای کار باید مدارک تحصیلی،سن و … را مورد بررسی قرار داد.همچنین میتوانید در وبسایت های کاریابی به جست و جوی شغل مورد نظرتان بپردازید تا دید واضح تری نسب به کار در کشورهای مورد نظرتان به دست آورید.همچنین لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *