اخذ ویزای کار در کشور آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان

اخذ ویزای کار کشور آلمان یکی از بهترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد. با توجه به ابهاماتی که در این مورد وجود دارد شرایط اخذ ویزای کار در کشور آلمان را مورد بررسی قرار می دهیم. سوالات فراوانی در مورد اخذ ویزای کار در کشور آلمان وجود دارد که در یکی از موضوعات زیر بیان می شود.

اخذ ویزای کار در کشور آلمان تخصص ماست ، موسسه مشاوره ای  MIE در خصوص اخذ ویزای کار در کشور آلمان برای متقاضیان از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کند، موسسه مشاوره ای  MIE با بهترین مشاوره تمام سوالات شما را در خصوص اخذ ویزای کار در کشور آلمان، شرایط اخذ اقامت آلمان، را پاسخ می دهد.

فایل های تصویری استاد ملک پور در خصوص اخذ ویزای کار کشور آلمان

پایتخت آلمان شهر بسیار زیبای برلین است زبان مردم آلمان، آلمانی می باشد، واحد پول آلمان  یورو است ، آلمان  در  میان دیگر کشورهای اروپایی بسیار پیشرفته است.  شمال آلمان دریای شمال ، دانمارک و دریای بالتیک ، از جنوب با کشور اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه بلژیک و هلند هم مرز است.

مهاجرت کاری آلمان

این روز ها مهاجرت کاری طرفداران بسیاری دارد . و ما شاهد این هستیم که روزانه افراد زیادی برای مهاجرت از طریق کار به کشورهای اروپایی از جمله آلمان  اقدام میکنند.

البته این امر را باید در نظر گرفت که  مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی از جمله آلمان  هر روزه دست خوش تغییرات زیادی است و این به این معنی است  که شرایط مهاجرت کاری در طول زمان به سرعت تغییر می کند و فرصت ها و آسیب های جدیدی را به وجود می آورد.

بسیاری از کشورهای مهاجرپذیر از جمله آلمان  جویای جذب نیروی کار متخصص از سایر کشورها هستند، اما این به این معنی نیست که مهاجرت کاری بسیار ساده یا  آسان است.

این کشورها برای اثبات  تخصص و مهارت  افراد مراحل سخت و پیچیده ای را دارند تا از ورود افرادی که مناسب نبوده و مهارت لازم را ندارند  به جامعه شان جلوگیری نمایند.

از این رو در سالهای اخیر قوانین  به سرعت تغییر کرده است و هر سال پیچیده تر و سخت تر از سال قبل شده است. علاوه بر این هم  لیست حرفه ها و مشاغلی که شانس مهاجرت به این کشور را دارند هر سال دستخوش تغییر می شود. شرایط در کشورهای دیگر نیز آنچنان متفاوت نیست.

لذا پدیده مهاجرت کاری نیاز به دانش کافی در مورد شرایط و فرصت ها و همچنین صرف زمان دارد. که مشاوران ما  در موسسه مشاوره ای MIEمیتوانند شما را در این امر یاری کنند.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب ویزای کاری آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان

اولین راه برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان   داشتن جاب افر یا پیشنهاد کاری از جانب یک کارفرما در یک شرکت معتبر در کشور آلمان   است اخذ ویزای کاری کشور آلمان  به این طریق در واقع تنها راهی است که به اتباع خارجی که در خارج از اتحادیه اروپا زندگی میکنند و دارای مهارت و تخصص خاصی هستند پیشنهاد میشود.

در این روش به افرادی با تخصص و یا مهارت خاص اجازه کار و اقامت یک ساله داده میشود. متقاضیان برای اخذ ویزای کاری در کشور آلمان   باید حداقل دارای مدرک لیسانس بوده و در حرفه ای دارای تخصص و مهارت لازم باشند.

 • اخذ ویزای کاری در کشور آلمان که توسط دعوت نامه یک کارفرما در یک شرکت آلمانی انجام میشود بدین صورت است که بایستی یک آگهی کار ۳ ماهه در داخل کشور آلمان در روزنامه های محلی و در ادامه یک آگهی ۳ ماهه در اتحادیه اروپا  منتشر نماید و ثابت کند  نماید که هیچ نیروی کاری در کشور آلمان  و  هیچ عضوی در  اتحادیه اروپایی و یا  هیچ پناهنده ای که مجوز کار دارد و  هیچ دانشجویی که درسش تمام شده است و مجوز پیدا کردن کار دارد متقاضی این شغل نیست.

 

خوشبختانه کشور آلمان با کمبود نیروی متخصص جوان مواجه است و  این کشور نیازمند نیروهای متخصصی در رشته های مثل مهندسی  برق، مهندسی  کامپیوتر، مهندسی  الکترونیک، مهندسی  صنایع، مهندسی  مکانیک، مهندسی  الکتروتکنیک، مهندسی  شیمی، فیزیک، آی تی، گروه پزشکان، دارو سازان و پرستاران و دندانپزشکان  و… میباشد. این افراد از شانس بیشتری در اخذ ویزای کار در آلمان برخوردار هستند.

شرایط اخذ ویزای کاری در کشور آلمان

شرایط تاثیر گذار در  اخذ ویزای کاری کشور آلمان بدین گونه است:

*سن حتما باید زیر ۴۰ سال باشد.

*  سابقه کار نسبتا خوب و  بیش از یک سال

* مدارک فنی و حرفه ای مختلف

* مدرک زبان آلمانی یا  آیلتس یا تافل در ویزا شدن فرد برای اخذ ویزای کاری کشور آلمان  بسیار موثر است.

بسیاری از شرکت ها در کشور المان نیازمند به نیروهای متخصص خارجی جهت تامین نیروهای متخصص خود میباشند، این امکان وجود دارد که  برای  افردای که متقاضی  ویزای کار کشور المان هستند در بعضی از رشته های خاص، شغل مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی وی را  پیدا کرد. شما پس از اخذ ویزای کار در آلمان وارد این کشور میشوید  و فرصت شش ماهه ای جهت یافتن کار مورد نظر را دارید.

اگر پیشنهاد شغلیjob offer)  (مناسب را اخذ نمایید،  ویزای شما به مدت شش ماه دیگر تمدید خواهد شد و در صورتیکه  پایه حقوقی  شما ۳۰۰۰ یورو به بالا باشد شما موفق به دریافت Blue card کشور المان می شوید.

هموطن عزیز توجه فرمایید که شما با اخذ این نوع ویزا نمیتوانید همراه را همزمان با خود به کشور آلمان ببرید و باید پس از گرفتن کار و زیرمجموعه شدن برای همراه خود اقدام کنید.

مزایای اخذ ویزای کار در کشور آلمان

از مزایای کار در کشور آلمان اجازه اقدام برای ویزای همراه ( همراه به منظور همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد) برای همراهان متقاضی ، امکان تحصیل رایگان  فرزندان متقاضی، ، امکان تمدید  ویزا  به منظور دریافت فرصت شغلی جدید ، امکان  اخذ اقامت برای متقاضی، بیمه ، سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و هزینه های پایین زندگی با توجه به سطح زندگی و رضایتمندی در کشور آلمان  می توان اشاره نمود.

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE با توجه به داشتن دفتر و مشاوران متخصص حتی حتی پس از ورود شما به کشور آلمان برای زندگی در کشور آلمان نیز شما را راهنمایی می نماید و با ارائه مشاوره صحیح و حرفه ای شما را در این مسیر راهنمایی می نماید. شما می توانید در کشور آلمان نیز از خدمات موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE بهره مند شوید.

پیشنهاد موسسه ملک پور در مورد اخذ ویزای کار در کشور آلمان

موسسه مشاوره ای MIE با ارایه بهترین مشاوره و خدمات برای اخذ ویزای کار کشور آلمان به متقاضیان این فرصت و موقعیت را فراهم میکند  تا متقاضیان اخذ ویزای کار کشور آلمان با استفاده از مشاوره مشاوران مجرب موسسه مشاوره ا MIE بتوانند از شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان  بهره مند شوند وما با جرات اعلام می نماییم که در خصوص  اخذ ویزای کار کشور آلمان هیچ موسسه ای توان رقابت با موسسه مشاوره ای MIE را ندارد و با عنایت به این نکته که موسسه حقوقی ملک پورتحت نظارت مستقیم حقوق دان برجسته جناب آقای امیر محمد ملک پور ارائه خدمات مشاوره به شما عزیزان می نماید. جهت اخذ مشاوره در باب مهاجرت به آلمان با دفتر ما در وین تماس حاصل بفرمایید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

5 پاسخ
 1. mie editor3
  mie editor3 گفته:

  با سلام
  دوست عزیز ممنون از لطف و محبت شما
  شما امکان مهاجرت به بسیاری از کشورها را خواهید داشت همینطور این امکان را دارید که از طریق تحصیل و یا کار مهاجرت نمایید که بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط شما توسط مشاورین و کارشناسان ما بررسی گردد که می توانید با دفتر mie در وین و یا دفاتر همکار mie در ایران تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 2. Mh.amini
  Mh.amini گفته:

  با سلام،من 46 سالمه،دو فرزند دختردارم17و15ساله با همسرم
  در کار صنعت مشغول میباشم(فرز کارم)
  ایا متناسب باشغل بنده کار وجود دارد،با تشکر

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام خدمت شما
   باید در موسسات کاریابی جست و جو نمایید.
   برای اخذ مشاوره با شماره ی 02149196000 تماس بگیرید

   پاسخ
 3. رضا
  رضا گفته:

  سلام.گواهینامه ویژه راهسازی گریدرباسابقه کار6 ساله دارم.وهمچنین گواهینامه رانندگی پایه یکم با10 سال سابقه کار در اداره راهداری میباشم.لطفابرای اعزام بنده به کانادا و انگلیس جهت کار راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام و ادب دوست گرامی
   برای اخذ ویزای کار باید مدارک تحصیلی،سن و … را مورد بررسی قرار داد.همچنین میتوانید در وبسایت های کاریابی به جست و جوی شغل مورد نظرتان بپردازید تا دید واضح تری نسب به کار در کشورهای مورد نظرتان به دست آورید.همچنین لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *