استارت آپ هلند

بررسی شرایط استارت آپ در این کشور

 • استارت آپ هلند و مقدمه ای بر آن
 • استارت آپ هلند و شرایط عمومی
 • استارت آپ در هلند و اخذ اقامت آن
 • استارت آپ هلند و استانداردهای سرمایه گذاری در هلند
 • استارت آپ هلند و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار

 • استارت آپ هلند و هزینه های موردنیاز
 • استارت آپ هلند و نقاط مثبت
 • استارت آپ هلند و وکیل ثبت شرکت و خدمات مؤسسهMIE
 • استارت آپ هلند و مراحل آن
 • استارت آپ هلند و طرح تجاری (بیزینس پلن)
 • استارت آپ هلند و نکات مهم نهایی
 • استارت آپ هلند و سخن پایانی
استارت آپ هلند

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

استارت آپ هلند و مقدمه ای برآن

استارت آپ هلند ، شرایط و مدارک موردنیاز برای این کار و اخذ تابعیت و اقامت و ویزای هلند از روش استارت آپ، در این مقاله به صورت کامل و علمی مورد بررسی قرار می گیرد. ممکن است سوالاتی از این قبیل برای دوستان به وجود بیاید که آیا استارت آپ هلند، روش مناسبی برای مهاجرت به هلند می باشد؟ چه شرایطی برای انجام استارت آپ در هلند وجود دارد؟ همانگونه که می دانید هلند یکی از کشورهای بسیار مرفه می باشد که در زمینه های فرودگاه، بنادر تک می باشد و بسیاری از کنوانسیون های حقوقی متعلق به هلند می باشد. بنابراین جوانان بسیاری که مبتکر هستند و ایده نو دارند، تمایل دارند در این کشور به سرمایه گذاری هایی که نیاز به سرمایه کم دارد، بپردازند و از این طریق به اخذ اقامت بپردازند. در صورت هرگونه سوال در زمینه استارت آپ هلند و ثبت شرکت در هلند و سرمایه گذاری در هلند، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور، تماس بگیرید و مشاوره کاملا رایگان و تلفنی دریافت نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با استارت آپ هلند
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با استارت آپ هلند

استارت آپ هلند و شرایط عمومی

در این مقاله که در مورد استارت آپ هلند که سرمایه گذاری های بدون نیاز به سرمایه ی زیاد می باشد و اخذ اقامت از این طریق، صحبت می کنیم. بسیاری از افراد هستند که ایده های بسیار خوبی در سر دارند و تمایل دارند در کشور های مرفه از جمله هلند، اقدام به کارآفرینی و راه اندازی استارت آپ هلند نمایند. ذکر این نکته ضروری است که استارت آپ در واقع یک حور کارآفرینی می باشد که ایده آن نو است. در اتریش، هنگامی که صحبت از استارت آپ می شود، بیشتر از ۵۰ هزار یورو سرمایه، موردنیاز است و ایده میبایست مبتکرانه باشد. در هلند هم شرایط مشابه اتریش می باشد که البته یک سری شرایط اضافه نیز دارد که در ادامه درمورد آن صحبت خواهیم کرد. در آمریکا نیز یک سری افراد هستند که پول و سرمایه به شما می دهند و ایده ی شما را می خرند. استارت آپ هلند نیز اینگونه می باشد. البته این کار بسیار سختی است و اینگونه نیست که تا ایده ای به ذهن شما برسد، شخصی پیدا شود و روی آن سرمایه گذاری نماید. در صورت هرگونه اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور(mie  ملک پور) تماس حاصل نمایید تا اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهند.

استارت آپ هلند
استارت آپ هلند

استارت آپ هلند و اخذ اقامت آن

2استارت آپ هلند

برای سرمایه گذاری در کشوری مانند هلند، یک سری قوانینی موردنیاز است که در سایت رسمی هلند به صورت کامل نوشته شده است و به صورت خلاصه به شرح برخی از این قوانین می پردازیم. به عنوان مثال در سایت رسمی هلند نوشته شده است که برای سرمایه گذاری و راه اندازی استارت آپ هلند، میبایست اقامت دریافت کنید و برای گرفتن این اقامت شرایط موردنیاز را گفته است. شرایط مورد نیاز برای اخذ اقامت مرتبط با استارت آپ هلند شامل موارد زیر می باشد که برای همه به صورت یکسان، اجرا می شود. شرط اول به این صورت است که یک نفر باشد که در هلند و صنعت کار کرده باشد و تجربه و سابقه ی مورد نیاز در این زمینه را داشته باشد و این فرد شما را اسپانسر نموده و در یک قرارداد این همکاری قید شده باشد. یک شرط دیکر این می باشد که ایده ی شما میبایست نو باشد و درواقع ایده ی استارت آپی باشد. درواقع شما میبایست ثابت نمایید که این استارت آپ موردنظر شما سودآور بوده است که این موارد توسط وزارت امور اقتصاد هلند مورد بررسی قرار می گیرد. در صورت انجام و اعمال این شرایط، می توانید اقامت این کشور را دریافت نمایید.

استارت آپ هلند و استانداردهای سرمایه گذاری در هلند

قبل از سرمایه گذاری و استارت آپ هلند میبایست استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور را بررسی نمایید تا از نحوه ی دقیق برخورد دولت هلند با سرمایه گذارهای خارجی مطلع گردید. نرخ مصادره ی اموال یکی از استانداردهای مهم در سرمایه گذاری می باشد. نرخ مصادره ی اموال در استارت آپ هلند در پایین ترین سطح خود یعنی یک قرار دارد و مفهوم این عدد نشاندهنده ی این هست که با خیالی راحت میتوانید به سرمایه گذاری و استارت آپ هلند مشغول بشوید. در نمودار زیر نشاندهنده ی نرخ مصادره در کشور هلند می باشد.

استارت آپ هلند

استارت آپ هلند و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار

جهت سرمایه گذاری در هر کشور میبایست برای حفظ سرمایه خود به شاخص های اقتصادی تاثیرگذار در آن کشور توجه بفرمایید. به طبع برای استارت آپ هلند که نوعی سرمایه گذاری در این کشور می باشد نیز باید از این شاخص ها اطلاعاتی کسب نمایید. از شاخص های مهم تاثیرگذار میتوان به تولید ناخالصی داخلی، مالیات و نرخ بهره ی بانکی اشاره نمود. تولید ناخالصی داخلی در هر کشوری نشاندهنده ی رشد اقتصادی آن کشور می باشد. بهره ی بانکی از دیگر عوامل تاثیرگذار می باشد که نشاندهنده ی مقابله تورم در مقابل کاهش ارزش پول کشور هلند می باشد. مالیات نیز از دیگر مسائل مهمی است که باید به آن توجه نمایید. در نمودارهای زیر میتوانید این شاخص های مهم را در کشور هلند مشاهده نمایید.

مالیات

استارت آپ هلند

تولید ناخالصی داخلی

تولید ناخالصی داخلی

استارت آپ هلند و هزینه های موردنیاز

استارت آپ هلند

استارت آپ هلند به اسم های سرمایه گذاری کم یا ایده ی تجاری نامیده میشود. این نوع سرمایه گذاری برای جوانان مبتکر با ایده های جدید بسیار عالی است. استارت آپ هلند در دسته ی مهاجرت سرمایخ گذاری و کار میباشد و این در حالی است که استارت آپ هلند نیازمند سرمایه ی زیادی نیست. میبایست به ثبت شرکت و سرمایه گذاری بپردازید که میزان این سرمایه متناسب با نوع ایده و طرحتان میباشد. اما به طور کلی حداقل میزان سرمایه در استارت آپ هلند 50 هزار یورو میباشد. برخی از هزینه های زندگی در هلند نیز در جدول زیر قابل مشاهده می باشد.

هزینه های زندگی در هلند

استارت آپ هلند و نقاط مثبت

یکی از شرایط خوبی که در اروپا و به خصوص در اروپای غربی، کشورهایی مثل اتریش، سوئیس، هلند، آلمان و فنلاند و نروژ و دانمارک، اجرا می شوند، این است که قانون برای تمامی اشخاص به یک شکل اعمال می شود و فساد اداری در این کشورها دیده نمی شود که این امر نکته ای مثبت برای سرمایه گذاری و استارت آپ هلند، تلقی می شود. در واقع می توان کفت رانت در این کشور ها وجود ندارد. همانگونه که می دانید رانت، دست یابی به یک سری روابط و اطلاعات خاص می باشد که امکان برتری ناعادلانه را فراهم می کند. بنابراین نکته ی مثبت در امر سرمایه گذاری در هلند و استارت آپ هلند، امکان نداشتن رانت در این کشورها می باشد.

مهاجرت به هلند

استارت آپ هلند وکیل ثبت شرکت و خدمات مؤسسهMIE

استارت آپ هلند

یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در امور مربوط به سرمایه گذاری، انتخاب وکیل معتبر می باشد که بتواند به شما در این زمینه راهنمایی درستی نماید تا سرمایه ی شما هدر نرود و بتوانید به خوبی و با توجه به شرایط خود بهترین راه سرمایه گذاری را انتخاب نمایید. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه ای درخشان در زمینه ی مهاجرت و سرمایه گذاری می باشد. به شما پیشنهاد می کنیم روی وبسایت ما اطلاعات و ویدئو های جناب ملک پور را سرچ نمایید که برای این کار میبایست در گوگل، موضوع موردنظر را باذکلیدواژه ملک پور سرچ کنید تا گوگل شما را به صفحه ی موردنظر منتقل کند. همچنین به شما پیشنهاد می شود ویدئو راهنمای گام به گام را که در سایت ملک پور و توسط مدیر موسسه، جناب ملک پور تهیه شده است را مشاهده نمایید و خودتان وکیل خود در امور مهاجرت شوید.

استارت آپ هلند و مراحل آن

استارت آپ هلند

استارت آپ در هلند به دلیل نیاز نبودن هزینه ی زیاد و ویژگی های عالی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد خلاق و صاحب ایده می باشد. در زیر به مراحل ثبت استارت آپ هلند اشاره نموده ایم.

استارت آپ هلند

استارت آپ هلند و طرح تجاری (بیزینس پلن)

استارت آپ هلند

در استارت آپ هلند نیاز هست که شما یک بیزینس پلن یا طرح تجاری ارائه دهید. این طرح بایستی خلاقه بودن طرحتان را برساند. شما میبایست ابتدا خدمات و محصولاتی که قرار است ارائه دهید را توضیح دهید و در کنار آن دلایل خلاقانه بودن خدمت و محصولتان را ارائه دهید. سپس خلاصه ای از طرحتان را ارائه نمایید که در این خلاصه می بایست ساختار سازمانی، اطلاعات کلیه ی افراد درگیر پروژه و هدف کسب و کارتان، ذکر شده باشد. سپس گام به گام در مورد راه اندازی کسب و کارتان توضیح دهید و همچین برنامه ریزی در مورد فعالیت هایی که قرار است در سال اول انجام دهید را نیز به طور دقیق توضیح دهید.

استارت آپ هلند و نکات مهم نهایی

هلند از کشورهای پیشرفته و بسیار خوب می باشد که شما میتوانید با حضور در فضاهای بین المللی این کشور از افق های جدید و روشنی در ضمینه استارت آپ بهره ببرید. از جمله نکات مهمی که باید در استارت آپ هلند ذکر کنیم نرخ مالیات پایین و ثابت در این کشور است که از سال 2011 تا کنون این نرخ تغییری نکرده است. از دیگر نکات مهم در استارت آپ هلند هزینه ی بسیار اندک برای این کار میباشد. در کشور هلند کمپانی های بسیار موفقی وجود دارند که میتوانید از آنها برای حمایت از ایده هایتان کمک بگیرید. توجه نمایید که در استارت آپ هلند باید ایده ی شما خیلی جدید و نو باشد و میبایست حتما کمپانی که از شما حمایت میکند، سابقه ی تجارت داشته باشد و میزان حمایت مالی از طرحتان، نشاندهنده ی اوضاع مالی شماست.

استارت آپ هلند
اقامت در هلند
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
خرید ملک در هلند
استارت آپ هلند و سخن پایانی

استارت آپ هلند ، قوانین موجود برای شروع استارت آپ و بیزنس پلن در هلند و هزینه های موردنیاز برای استارت آپ، در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. همانگونه که دانستین اقامت از طریق استارت آپ هلند، نوعی اقامت است که سرمایه ی زیادی نمیخواهد و در تقسیم بندی مهاجرت که به شش دسته تقسیم می شود، این نوع جزو دسته های کار و سرمایه گذاری می باشد که می تواند برای بسیاری از افراد، جذاب باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه استارت آپ هلند و شرایط موردنیاز برای شروع این کار در هلند، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از مشاورین ما اطلاعات کاملتری در این زمینه به صورت رایگان دریافت نمایید. همچنین در قسمت دیدگاه مقاله می توانید سوال خود را مطرح نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن، پاسخگوی آن باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *