اعزام دانشجو به آمریکا

 • اعزام دانشجو به آمریکا و مقدمه ای بر آن
 • اعزام دانشجو به آمریکا و موسسه معتبر اعزام ام آی ای (ملکپور)
 • اعزام دانشجو به آمریکا و شرایط عمومی
 • اعزام دانشجو به آمریکا و دانشگاه های برتر آمریکا
 • اعزام دانشجو به آمریکا و مدارک لازم برای پذیرش
 • اعزام دانشجو به آمریکا و شرایط ویزای دانشجویی
 • اعزام دانشجو به آمریکا و مواعد (زمان اعزام)
 • اعزام دانشجو به آمریکا و هزینه های زندگی دانشجویی
 • اعزام دانش آموز به مدارس آمریکا
 • اعزام دانشجو به آمریکا در مقطع کارشناسی
 • اعزام دانشجو به آمریکا در مقطع کارشناسی ارشد
 • اعزام دانشجو به آمریکا درمقطع دکترا
 • اعزام دانشجو به آمریکا و بورسیه تحصیلی
 • اعزام دانشجو به آمریکا و کلام آخر
اعزام دانشجو به آمریکا

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

اعزام دانشجو به آمریکا و مقدمه ای بر آن

اعزام دانشجو به آمریکا و شرایط آن در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. اعزام دانشجو به آمریکا و مهاجرت و اخذ اقامت آن از راه های گوناگونی امکان پذیر می باشد. ما در این مقاله سعی داریم  به صورت ساده و خلاصه مهم ترین و اصلی ترین نکات را در مورد اعزام دانشجو به آمریکا و گرفتن اقامت و ویزای این کشور توضیح دهیم. چگونگی اقدام در بحث اعزام دانشجو به آمریکا بسیار اهمیت دارد و به شما توصیه می شود اگر قصد اقدام کردن در باب پذیرش و ویزا را دارید حتما با وکیلی مجرب مشورت نمایید. شما می توانید مقالات ما را که از سایت های رسمی ادارات مهاجرت کشورها برداشت و ترجمه شده و به طور مداوم به روز رسانی می شود مطالعه نموده و اطلاعات زیادی را در زمینه اعزام دانشجو به کشور آمریکا و مدارک و شرایط لازم برای آن به دست آورید. خرید ویدیوی  فوق العاده کامل و جامع راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت از وب سایت های ما، به شما کمک بسیاری می کند، و شما با مشاهده این ویدیو می توانید، مسیر مهاجرتی خود را انتخاب کرده و بدون نیاز به وکیل مهاجرت بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. برای اخذ پذیرش و دریافت ویزای تحصیلی آمریکا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش ارتباط برقرار نمائید و مشاوره رایگان دریافت نمائید .

فایل تصویری موسسه ملکپور در رابطه با تحصیل در آمریکا

فایل تصویری موسسه ملکپور در رابطه با ویزای تحصیلی آمریکا

اعزام دانشجو به آمریکا و موسسه معتبر اعزام ام آی ای (ملکپور)

اعزام دانشجو به آمریکا و تحصیل در آمریکا از مباحثی است که مورد علاقه اشخاص بسیار زیادی است و موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه در امر مهاجرت همواره آماده کمک به شما عزیزان جهت اخذ پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی کشور آمریکا می باشد. با توجه به اینکه در حال حاضر کشور آمریکا به ایرانی ها ویزا نمی دهد، بهتر است قبل از هرگونه اقدامی با مشاورین ما در موسسه معتبر اعزام MIE  اتریش ( ملک پور‌ ) تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید و همچنین با وکیل مهاجرت تحصیلی آمریکا مشورت نمایید.

اعزام دانشجو به آمریکا و شرایط عمومی

اعزام دانشجو به آمریکا دارای قوانین و شرایط خاصی می باشد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.  دانشگاه های ایالات متحده آمریکا به صورت خصوصی یا دولتی است و دانش آموزان بعد از اتمام دوره دبیرستان وارد کالج یا دانشگاه می شوند. در کشور آمریکا بعضی از دانشگاه ها برای پذیرش مدرک آیلتش زبان می خواهند اما بعضی از دانشگاه های آن دوره زبان دارند و دانشجویان می توانند حتی بدون داشتن مدرک آیلتس به این دانشگاه ها ورود کنند. اولین قدم برای اعزام دانشجو به آمریکا تحقیق راجع به رشته و دانشگاه مورد نظر در کشور مقصد می باشد، بعد از آن متقاضی باید برای گرفتن پذیرش از دانشگاه مورد نظر اقدام نموده و رزومه خود را به دانشگاه ارسال نماید، دانشگاه بعد از دریافت مدارک اقدام به صدور پذیرش اولیه می نماید و در این مرحله دانشجو باید شهریه دانشگاه را پرداخت کند و دانشگاه پس از دریافت رسید شهریه نهایتا اقدام به صدور پذیرش نهایی می نماید. مرحله بعد از دریافت پذیرش اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا می باشد روال کار به این صورت است که  متقاضی می بایست مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی را تهیه کرده و به سفارت آمریکا در کشورهای همسایه مراجعه نماید، چون همانطور که مستحضر هستید کشور آمریکا در جمهوری اسلامی ایران سفارت ندارد.

اعزام دانشجو به آمریکا و دانشگاه های برتر آمریکا

 اعزام دانشجو به آمریکا باید توام با شناخت و آگاهی باشد وگرنه موفق آمیز نخواهد بود در وهله اول متقاضی باید شروع به تحقیق و پرس و جو راجع به دانشگاه مورد نظر کند و بعد از انتخاب درست، با دانشگاه مکاتبه نماید. دانشگاه های برتر آمریکا جزو ۱۰۰ دانشگاه اول دنیاست. در جداول زیر دانشگاه های برتر آمریکا به همراه رنکینگ بین المللی آنها آمده است :

اسم دانشگاه رتبه بین المللی
دانشکده تکنولوژی ماساچوست 1 1
دانشگاه استنفورد 2 2
دانشگاه هاروارد 3 3
دانشکده تکنولوژی کالیفرنیا 4 4
دانشگاه شیکاگو 9 5
دانشگاه پرینستون 13 6
دانشگاه کرنل 14 7
دانشگاه یال 15 8
دانشگاه کلمبیا 16 9
دانشگاه پنسیلوانیا 19 10
دانشگاه میشیگان 20 11
دانشگاه جان هاپکینز 21 12
دانشگاه دوک 26 13
دانشگاه برکلی کالیفرنیا 27 14
دانشگاه لس آنجلس 32 15
دانشگاه شمال غربی 34 16
دانشگاه سن دیه گو کالیفرنیا 41 17
دانشگاه نیویورک 43 18
دانشگاه کارنگی 46 19
دانشگاه ویکونسین مدیسون 53 20
دانشگاه براون 56 21
دانشگاه تگزاس 63 22
دانشگاه واشنگتون 66 23
دانشکده تکنیک جورجیا 69 24
دانشگاه کاپل هیل کارولینای شمالی 83 26
دانشگاه رایس 87 27
دانشگاه اوهایو 89 28
دانشگاه بوستون 93 29
دانشگاه پنسیلوانیا 95 30
دانشگاه پوردو 100 31
دانشگاه دیویس کالیفرنیا 100 32
دانشگاه سنت لوییز واشنگتون 100 33
دانشگاه کالیفرنیای جنوبی 115 34

اعزام دانشجو به آمریکا و مدارک لازم برای پذیرش

اعزام دانشجو به آمریکا در ابتدا مستلزم گرفتن پذیرش از دانشگاه مورد نظر است. تمامی مدارک لازم برای گرفتن پذیرش در ذیل آمده است:

 • مدارک و گواهی های تحصیلی به همراه ریز نمرات : (مدارک تکمیل شده تحصیلات متوسطه دیپلم ۱۲ ساله به همراه مدرک پیش دانشگاهی( برای تحصیلات کارشناسی) ، مدرک کارشناسی (برای تحصیلات کارشناسی ارشد)، مدرک کارشناسی ارشد (برای تحصیلات دکترا) ممهور به مهر وزارت امور خارجه و دادگستری ). (مدارک تحصیلی خارجی باید توسط آمریکا به رسمیت شناخته شود. رونوشت سوابق تحصیلی را می توان در  دفتر اسناد رسمی یا سفارت اسلوونی تایید کرد. )
 • تکمیل فرم پذیرش اولیه و فرم اطلاعاتی
 • مدرک زبان انگلیسی Toffel ( توجه!‌ بعضی از دانشگاه های آمریکا نیاز به مدرک زبان انگلیسی ندارند. )
 • دانشجویان باید در صورت نیاز در آزمون های Gmat ( برای رشته های مدیریت ) و GRE  ( برای رشته های مهندسی ) شرکت نمایند و مدارک آن را نیز ارائه نمایند.
 • انگیزه نامه ( ‌SOP ) و رزومه قوی ( CV )
 • مدارک هویتی ( پاسپورت که اعتبار آن نباید کمتر از ۶ ماه باشدو حداقل باید ۳ صفحه خای داشته باشد. )
 • ارائه مقالات ISI یا بین المللی برای مقطع دکترا
 • توصیه نامه ( سوپروایزر )
 • گواهی تمکن مالی

اعزام دانشجو به آمریکا و شرایط ویزای دانشجویی

اعزام دانشجو به آمریکا نیاز به اخذ ویزا و اجازه اقامت در آمریکا دارد.

چهار نوع ویزای دانشجویی در آمریکا وجود دارد:

شرایط کار پس از تحصیل در آمریکا

ویزای دانشجویی F1

ویزای F1  برای کسانی صادر می شود که قصد گذراندن دوره تحصیلی که بیش از ۱۸ ساعت در هفته است، را دارند. این دوره شامل همه برنامه های کارشناسی و همچنین برنامه های فارغ التحصیل مانند  MS ، MBA، و غیره است، می شود. برای همسر و فرزندان ویزای F2 صادر می شود. همراه اجازه کار ندارد. ویزای F1 جهت ادامه تحصیل در دانشگاه و کالج زبان انگلیسی است.

ویزای J1

ویزای J1  برای محققان، استادان یا پژوهشگران  که متقاضی فرصت مطالعاتی هستند، می باشد. این افراد تحت حمایت مالی دولت آمریکا هستند و حدود ۱۰ ماه دوره آموزش فنی و حرفه ای دارند. برای همسر و فرزندان ویزای همراه J2  صادر می شود و برخلاف ویزای F2، همراه اجازه کار دارد. اصولا این ویزا برای مقاطع فوق لیسانس به بالا صادر می شود. ذکر این نکته لازم است که افرادی که این ویزا را اخذ کرده اند پس از پایان تحقیقشان باید پس از مدت 2 سال از آمریکا خارج شوند.

ویزای دانشجویی M1

ویزای M1 نوعی ویزای دانشجویی است که برای مدارس فنی و حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد و برای متقاضیانی که خواهان تحصیل در هنرستان ها و یا موسسات آموزشی هستند، می باشد. ویزای M1 روندی شبیه به ویزای F1  دارد و تنها تفاوت آن این است که در ویزای M1 در هنگام ورود دانشجو، زمان محدودی برای ماندن وی در نظر گرفته شده است. برای ویزای M1  هم می شود درخواست همراه داد، همسر و فرزندان شخص ویزای M2  دریافت می کنند.

ویزای B1

اسناد مورد نیاز برای اخذ ویزا دانشجویی عبارتند از:

 • آپلود دو قطعه عکس به صورت آنلاین
 • نامه پذیرش از دانشگاه
 • بلیط رفت و برگشت با تاریخ و شماره پرواز مشخص
 • پرینت حساب بانکی و تمکن مالی شخص
 • ارائه مدارک زبان انگلیسی
 • ثابت کردن این موضوع به افسر ویزا که متقاضی بعد از تحصیل به کشور خود بازخواهد گشت.
 • فیش پرداخت مبلغ ۱۶۰دلار آمریکا
 • مصاحبه افسر ویزا با متقاضی
 • تکمیل فرم سفارت
 • وضعیت مدنی شخص(گواهی ازدواج، گواهی تولد فرزندان، گواهی مرگ همسر )

فایل صوتی موسسه ملکپور در رابطه با وام دانشجویی آمریکا

فایل صوتی موسسه ملکپور در رابطه با تحصیل دکترا آمریکا

اعزام دانشجو به آمریکا و مواعد (زمان اعزام)

اعزام دانشجو به آمریکا و مواعد (زمان اعزام) به آمریکا در سال، زمان های مشخصی دارد که معمولا ۲ بار در سال می باشد و ترم های اصلی در ماه ژانویه و سپتامبر آغاز می شود، که فرد باید در زمان های مشخص شده توسط دانشگاه رزومه تحصیلی خود را برای دانشگاه ارسال نماید و بعد از آن در صورتی که رزومه وی مورد قبول دانشگاه مقصد باشد می توان برای ویزای تحصیلی آمریکا اقدام نمود. موسسه حقوقی ملک پور شما را در گرفتن ویزا و پذیرش تحصیلی یاری می کند تا بتوانید در مواعد اعلام شده کارهای ویزای خود را انجام داده و در کشور مقصد به موقع حضور داشته باشید.

اعزام دانشجو به آمریکا و هزینه های زندگی دانشجویی

اعزام دانشجو به آمریکا متقبل هزینه هایی است که دانشجو باید قبل از اینکه تصمیم به رفتن بگیرد آنها را برآورد کند. معمولا دانشجویان باید هزینه های زندگی یک سال اول خود را ( تمکن مالی ) در حساب بانکی خود نشان دهد و چهار ماه مانده به وقت سفارت این مبلغ را در حساب بانکی خود بگذارد (ترجیحا بانک خصوصی ( پارسیان یا پاسارگارد) در یک حساب کوتاه مدت نگه دارد). هزینه و شهریه دانشگاه نیز بسته به رشته، دانشگاه و نوع دوره تحصیلی متفاوت می باشد. زندگی در یک خوابگاه دانشجویی در آمریکا ارزان تر از زندگی در منزل شخصی است. دانشجویان شانس استفاده از بورسیه تحصیلی و وام های دانشجویی نیز دارند. متقاضیان می توانند از دو طریق از دولت کشور آمریکا کمک هزینه های تحصیلی دریافت کنند که بستگی به نیاز مالی دانشجو دارد. بورسیه که از طریق شایستگی به فرد تعلق می گیرد دارای شرایطی همچون کسب نمرات بالا و شرکت در پروژه های تحقیقاتی می باشد.

قیمت خورد و خوراک
14.00 دلار غذا، رستوران ارزان قیمت
50.00 دلار وعده های غذایی برای 2 نفر، رستوران متوسطه، سه دوره
1.77 دلار آب (بطری 1.5 لیتر)
8.47 دلار سینه مرغ (بدون پوست)، (1 کیلوگرم)
3.92 دلار برنج (سفید)، (1 کیلوگرم)
0.83 دلار شیر (به طور منظم)، (1 لیتر)
2.31 دلار تخم مرغ (به طور منظم) (12)
2.59 دلار نان سفید تازه (500 گرم)
4.36 دلار سیب (1 کیلوگرم)
1.50 دلار موز (1 کیلوگرم)
3.90 دلار پرتقال (1 کیلوگرم)
3.99 دلار گوجه فرنگی (1 کیلوگرم)
2.47 دلار سیب زمینی (1 کیلوگرم)
10.62 دلار پنیر محلی (1 کیلوگرم)
2.48 دلار پیاز (1 کیلوگرم)
2.25 دلار بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی)
3.25 دلار شروع تاکسی (تعرفه عادی)
1.68 دلار تاکسی 1 کیلومتر (تعرفه عادی)
0.72 دلار بنزین (1 لیتر)
20،391.62 دلار 1 دقیقه. تعرفه تلفن همراه پیش پرداخت (بدون تخفیف یا برنامه)
36.29دلار باشگاه تناسب اندام، هزینه ماهانه برای یک بزرگسال
42.90 دلار 1 جفت جین (Levis 501) یا مشابه
34.90  دلار لباس تابستانی در یک فروشگاه زنجیره ای (Zara)، H & M
94.33  دلار 1         جفت کفش مردانه چرم
قیمت اجاره در هر ماه
1،259.33  دلار آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر
990.46 دلار آپارتمان (1 خوابه) خارج از مرکز
2،065.77 دلار آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر
1،602.90 دلار آپارتمان (3 اتاق خواب) خارج از مرکز
قیمت خرید آپارتمان
2،530.94 دلار قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر
1،832.66 دلار قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز
قیمت حقوق و تامین مالی
3،041.38 دلار درآمد سالانه خالص ماهانه (بعد از مالیات)
4.33 دلار نرخ بهره وام در درصد (٪)، سالانه، به مدت 20 سال ثابت نرخ

اعزام دانش آموز به مدارس آمریکا

اعزام دانش آموز به مدارس آمریکا گزینه ای غنی برای دانش آموزان بین المللی است. همانطور که جستجوی مدرسه خود را شروع می کنید، مهم است که با نظام آموزشی آمریكا آشنا شوید. درک این سیستم به شما کمک می کند که انتخاب های خود را محدود و برنامه آموزشی خود را گسترش دهید.

ساختار آموزشی:

دوره ابتدایی و متوسطه

پیش از آموزش عالی، دانش آموزان آمریکایی در مجموع 12 ساله در مدارس ابتدایی و متوسطه شرکت می کنند. در حدود شش سالگی، کودکان U.S. شروع به تحصیل در مدرسه ابتدایی می کنند که معمولا “مدرسه ابتدایی” نامیده می شوند. آنها در این مقطع پنج یا شش سال حضور دارند و سپس به مدرسه متوسطه می روند. دبیرستان به دو قسمت تقسیم می شود : اول “مدرسه متوسطه ” است و دوم “دبیرستان ” است. دیپلم یا گواهینامه پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان اعطا می شود. پس از فارغ التحصیلی دبیرستان (کلاس 12)، دانشجویان آمریکایی ممکن است به کالج یا دانشگاه بروند. تحصیلات کالج یا دانشگاه به عنوان “آموزش عالی” شناخته شده است. شروع ترم اکثر دانش آموزان جدید در پاییز و در ماه های آگوست و سپتامبر می باشد و تا ماه ژوئن ادامه می یابد. سال تحصیلی در بسیاری از مدارس متشکل از دو  “ترم” است (بعضی از مدارس از یک تقویم سه گانه ای به نام “سه ماهه” استفاده می کنند).

اعزام دانشجو به آمریکا در مقطع کارشناسی

اعزام دانشجو به آمریکا در مقطع لیسانس ۴ سال طول می کشد، در این مقطع فرد متقاضی اجازه ۲۰ ساعت کار در هفته را دارد و بیشتر هزینه های خود را از این طریق میتواند تامین کند.  نظام آموزشی آمریکا بسیار انعطاف پذیر است و دانشجویان می توانند به راحتی رشته خود را سوئیچ کنند به خاطر داشته باشید سوئیچینگ رشته ها ممکن است منجر به دوره های بیشتری شود که به معنی زمان و پول بیشتر است. برای اعزام دانشجو به آمریکا می بایست در وهله اول در رابطه با رنکینگ و رتبه دانشگاه و رشته و بازار کار آن رشته بعد از اتمام تحصیل، تحقیق به عمل آید و سپس مدارک لازم را که شامل دیپلم ۱۲ ساله و مدرک پیش دانشگاهی ( به همراه ریز نمرات) و مدرک زبان است به دانشگاه مورد نظر ارسال کرد و درخواست پذیرش کرد و در صورت پذیرش، مدارک لازم برای اخذ ویزا (صورت حساب تسویه با دانشگاه و… ) را آماده کرد و برای گرفتن ویزا از سفارت آمریکا در کشورهای همسایه اقدام کرد.

اعزام دانشجو به آمریکا در مقطع کارشناسی ارشد

اعزام دانشجو به آمریکا در مقطع کارشناسی ارشد ۱ تا ۲ سال طول می کشد، به عنوان مثال، MBA (کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار) یک دوره بسیار محبوب است که حدود دو سال طول می کشد، دوره های دیگر کارشناسی ارشد مانند روزنامه نگاری تنها یک سال طول می کشد. مدرک مورد نیاز برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد، آخرین مدرک تحصیلی یعنی لیسانس می باشد. در این مقطع فرد اصلی اجازه  ۳۰ ساعت کار در هفته را دارد.  برای کسب مجوز برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، شما باید در آزمون GRE (آزمون رشته تحصیلات تکمیلی) شرکت کنید. برخی برنامه های کارشناسی ارشد نیاز به آزمون های خاصی دارند، مانند LSAT برای مدرسه حقوق، GRE یا GMAT برای مدرسه کسب و کار و MCAT برای مدرسه پزشکی.. اکثر برنامه های کارشناسی ارشد در کلاس درس صرف شده و دانشجوی کارشناسی ارشد باید یک مقاله پژوهشی طولانی “پایان نامه کارشناسی ارشد” را ارائه دهد و یا پروژه “کارشناسی ارشد” آماده کند.

اعزام دانشجو به آمریکا درمقطع دکترا

 اعزام دانشجو به آمریکا در این مقطع نیاز به سوپروایزر یا استاد راهنما دارد. روال کار به این ترتیب است که شخص باید با استاد مورد نظر در کشور مقصد مکاتبه نماید و در صورت تایید اقدام به اخذ پذیرش و ویزا نماید. یکی از مزیت های تحصیل در این مقطع برای دانشجویان این است که می توانند با کار دانشجویی ( ۴۰ ساعت در هفته ) همه هزینه های زندگی خود را پوشش دهند. بسیاری از دانشگاه ها، دست یابی به مدرک کارشناسی ارشد را اولین قدم برای ورود به دکترا می دانند. اما در بعضی از دانشگاه ها، دانشجویان می توانند بدون اینکه مدرک کارشناسی ارشد داشته باشند، مستقیما وارد مقطع دکترا شوند. مقطع دکترا برای خود آمریکایی ها سه سال یا بیشتر طول می کشد اما برای دانشجویان بین المللی ممکن است پنج یا شش سال طول بکشد. دانشجویان در پایان دکتری باید پایان نامه تحویل دهند. پایان نامه باید شامل  طرح ها و تحقیقات و بحث و خلاصه پژوهش علمی در مورد موضوع خاص باشد.

مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل
هزینه های تحصیل و زندگی آمریکا
تحصیل رایگان در آمریکا

اعزام دانشجو به آمریکا و بورسیه تحصیلی

اعزام دانشجو به آمریکا می تواند با بورس تحصیلی همراه باشد که البته ابتدا باید واجد شرایط بودن شخص متقاضی دریافت بورس بررسی گردد. دانشجویان بین المللی باید قبل از اینکه برای ادامه تحصیل به کشورهای دیگر مهاجرت کنند، بودجه مالی کافی برای هزینه های تحصیل و زندگی خود را فراهم نمایند. . در آمریکا 5 دانشگاه بدون در نظر گرفتن سطح مالی دانشجویان اجازه تحصیل به آن ها می دهد.

 • Amherst
 • Yale
 • Princeton
 • MIT
 • Harvard

 این دانشگاه ها خود را ملزم می کنند، به دانشجوهایی که مستعد هستند، کمک کنند. اصولا دریافت بورس تحصیلی در مقطع کارشناسی دشوارتر از دریافت بورس تحصیلی در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکترا می باشد. شرط گرفتن بورسیه تحصیلی پیدا کردن استاد راهنما یا سوپروایزر می باشد. این کمک هزینه تحصیلی، کتاب های درسی، هزینه های هواپیما، مصارف زندگی و بیمه درمانی را پوشش می دهد.

اعزام دانشجو به آمریکا و کلام آخر

اعزام دانشجو به آمریکا و شرایط اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی در این مقاله بررسی شد. از آنجا که اعزام دانشجو به آمریکا به خاطر رنک بالای دانشگاه های آن در سطح دنیا مدنظر افراد بسیار زیادی است بر آن شدیم راجع به اعزام دانشجو به آمریکا مطالبی را به نگارش دربیاوریم. لیست دانشگاه ها و رنکینگ آنها، هزینه های زندگی و تحصیل و هم چنین مدارک و شرایط اخذ پذیرش و ویزا در این مقاله بررسی شد. برای به دست آوردن اطلاعات و مشاوره رایگان می توانید مقاله های ما را مطالعه کرده و با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری دفتر مشاوره ای MIE اتریش تماس حاصل نموده و با مشاوران ما مشورت نمایید و از مشاوره تخصصی بهره مند گردید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *