اعزام دانشجو به هلند

 • اعزام دانشجو به هلند و مقدمه ای برآن
 • اعزام دانشجو به هلند و شرایط عمومی آن
 • اعزام دانشجو به هلند و مؤسسه معتبر MIE
 • اعزام دانش آموز به مدارس هلند
 • اعزام دانشجو به هلند در مقطع کارشناسی
 • اعزام دانشجو به هلند در مقطع کارشناسی ارشد
 • اعزام دانشجو به هلند در مقطع دکترا
 • اعزام دانشجو به هلند و دانشگاه های برتر هلند
 • اعزام دانشجو به هلند و هزینه های تحصیل در هلند
 • اعزام دانشجو به هلند و هزینه های زندگی در هلند
 • اعزام دانشجو به هلند و بورسیه تحصیلی هلند
 • اعزام دانشجو به هلند و پذیرش تحصیلی
 • اعزام دانشجو به هلند و ویزای تحصیلی هلند
 • اعزام دانشجو به هلند و زمان اعزام دانشجو به هلند
 • اعزام دانشجو به هلند و وضعیت اقامت پس از تحصیل
 • اعزام دانشجو به هلند و سخن پایانی
اعزام دانشجو به هلند

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اعزام دانشجو به هلند و مقدمه ای برآن

اعزام دانشجو به هلند، شرایط تحصیل در هلند و مدارک لازم برای پذیرش دانشگاههای هلند در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد. اعزام دانشجو به هلند چه مراحلی دارد؟ اعزام دانشجو به هلند برای چه مقاطعی امکانپذیر است؟ اعزام دانشجو به هلند توسط چه افرادی انجام می شود؟

 شرایط اعزام دانشجو به هلند گاهأ با سایر کشورهای اروپایی در برخی موارد متفاوت است و ما در این مقاله فرایند اخذ پذیرش در دانشگاههای هلند و اخذ ویزای تحصیلی هلند را تشریح خواهیم نمود. همچنین در باب موضوع اعزام دانشجو به هلند شرایط تحصیل در مدارس هلند، مقطع کارشناسی در هلند و کارشناسی ارشد در هلند بررسی می گردد. با توجه به اینکه تحصیل در هلند یکی از بهترین راههای اخذ اقامت هلند است در پایان خواهیم گفت پس از اتمام تحصیل در هلند با شرایطی اقامت این کشور را دریافت خواهید نمود. این مقاله توسط کارشناسان و متخصصین مؤسسه حقوقی ملکپور تهیه گردیده و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. در صورت تمایل به بررسی راههای مهاجرت به صورت کامل و جامع می توانید به ویدیوی راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت مراجعه فرمایید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با تحصیل در هلند

اعزام دانشجو به هلند و شرایط عمومی آن

موضوع اعزام دانشجو به هلند با توجه به موقعیت بسیار خوب دانشگاهها و کشور هلند برای تحصیل و اقامت مورد علاقه بسیاری از دانشجویان بین المللی قرار گرفته است. دانشگاههای هلند در زمره برترین دانشگاههای اروپا قرار دارند و رتبه بالایی در رتبه بندی جهانی دانشگاهها به خود اختصاص داده اند. دانش آموزان و دانشجویان بین المللی می توانند در بهترین مدارس و دانشگاههای هلند ثبت نام و به زبان انگلیسی تحصیل کنند. در حدود 95% ساکنین و شهروندان کشور هلند به زبان انگلیسی صحبت می کنند و اغلب دوره های آموزشی در دانشگاههای هلند به زبان انگلیسی تدریس می شوند. این مزیت بزرگ باعث جذب بسیاری از دانشجویان بین المللی به دانشگاهها و کشور هلند شده است.

یکی از مزیت های قابل توجه اعزام دانشجو به هلند و تحصیل در دانشگاههای هلند اجازه اقامت پس از تحصیل در هلند برای دانشجویان بین المللی و همچنین مجوز کار ضمن تحصیل در این کشور است. همچنین تحصیل در هلند یکی از بهترین روشهای مهاجرت به هلند است و بیش از 95% دانشجویان بین المللی پس از اتمام تحصیل در هلند موفق به استخدام در این کشور می شوند. نرخ بیکاری در هلند کمتر از 4% است و این نرخ نشان دهنده سیستم اقتصادی قدرتمند این کشور برنامه ریزی منظم برای آموزش و اشتغال است.

اعزام دانشجو به هلند و مؤسسه معتبر MIE

اعزام دانشجو به هلند یکی از موضوعات مشاوره مؤسسه MIE است. کارشناسان مؤسسه حقوقی ملکپور با بیش از 14 سال تجربه در زمینه موضوعات حقوق بین الملل و تحصیل در کشورهای اروپایی آماده پاسخگویی به شما برای تحصیل در هلند و حتی همراهی شما در زمینه اخذ پذیرش دانشگاه و اخذ ویزای تحصیلی هلند هستند. کارشناسان مؤسسه حقوقی ملکپور این مقاله علمی را به جهت پاسخگویی به سؤالات شما و ارائه اطلاعات علمی و تخصصی در زمینه تحصیل در هلند تقدیم شما عزیزان نموده اند. در صورتی که برای اخذ پذیرش از دانشگاههای هلند نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید و مایل به همراهی یک متخصص و وکیل هستید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برخی مؤسسات به دلیل عدم آگاهی در زمینه اخذ ویزای تحصیل و پذیرش دانشگاه گاهأ باعث ورود ضررهای جبران ناپذیری به دانشجویان می شوند. اطلاع از قوانین ویزای تحصیلی و اقامتی در موفقیت پرونده شما بسیار مؤثر است. لذا توصیه اکید ما این است که در زمینه با متخصصین ویزا و وکلای مهاجرتی مشورت نمایید.

اعزام دانشجو به هلند در مقاطع مختلف

 • اعزام دانش آموز به مدارس هلند

  جهت اعزام دانش آموز به مدارس هلند باید شرایط خاص تحصیل دانش آموزان در هلند را بدانید که ما دراین بخش خواهیم گفت. تحصیل اجباری در هلند در سنین 5 تا 18 سال است. دوره تحصیلی تمام وقت 12 سال است که تا سن 16 سالگی ادامه می یابد. دوره یک یا دوساله نیز برای اخذ مدرک دیپلم برگزار می شود. مدارس کشور هلند به دو صورت دولتی و خصوصی فعالیت می کنند. تعداد مدارس خصوصی 2 برابر مدارس دولتی هستند. در حال حاضر 18 مدرسه در هلند آموزش دو زبانه (هلندی/انگلیسی) دارند و دانش آموزان بین المللی می توانند تحصیل انگلیسی زبان در این مدارس داشته باشند.

  Compulsory education in the Netherlands, by law, applies to children of all nationalities from 5 to 18 years who are living in the Netherlands. در سن 4 یا 5 سالگی دوره پیش دبستانی در مراکزی به نام kleuterklas آغاز می شود که در این مقطع یادگیری از طریق بازی، آموزش مهارتهای حرکتی و آموزش تدریجی خواندن و نوشتن انجام می شود. البته با توجه به فراگیری زبان انگلیسی در هلند اغلب مدارس هلند از ابتدا آموزش زبان انگلیسی را دارند. برای اعزام دانش آموز به هلند ملیت و سن دانش آموز اهمیت زیادی در میزان هزینه تحصیل و انتخاب مدرسه دارند. دانش آموزانی که به همراه والدین خود به هلند مهاجرت دارند در مدارس دولتی اجازه تحصیل خواهند داشت و شهریه کمی برای تحصیل پرداخت می کنند. هزینه تحصیل در مدارس دولتی هلند سالیانه در حدود 100 یورو است در حالیکه دانش آموزان بین المللی که اقامت هلند را ندارند سالیانه حداقل 10.000 یورو شهریه پرداخت می کنند.

  جهت اعزام دانش آموز به مدارس هلند لازم است انواع مدارس این کشور را بشناسید. مدارس دولتی (openbare) در هلند آموزش سکولار هلندی دارند و شهرداری یا یک نهاد دولتی تشکیل و اداره می شوند. حدود دو سوم کودکان در مدارس خصوصی (bijzondere) تحصیل می کنند. مدارس خصوصی اغلب برای مذاهب خاص (کاتولیک، یهود، اسلام، هندو، پروتستان و غیره) آموزش می دهند. مدارس ابتدایی بین المللی (DIPS) برای خانواده های غیر هلندی که برای زمان محدودی در هلند زندگی می کنند آموزش می دهند. از سال 2014 بیش از 20 مدرسه استیو جابز به نام مدارس اپل در هلند ایجاد شد که با بودجه دولتی اداره می شوند و کودکان را با ipad و لوازم الکترونیکی اپل جایگزین تخته سیاه و کتاب آشنا می کنند.=

  از سال 2015 در سیستم آموزشی مدارس هلندی 15 درصد از دوره های آموزشی به زبان سوم غیر از زبان هلندی و انگلیسی (آلمانی یا فرانسوی) انجام می شود. بدین معنا که دانش آموزان می توانند موضوعاتی مانند زیست شناسی یا تاریخ را به زبان دیگری غیر از هلندی و انگلیسی آموزش ببینند. آموزش ابتدایی در هلند 8 ساله است و موضوعات زبان هلندی و انگلیسی، ریاضیات، مطالعات اجتماعی و ورزش آموزش داده می شود. در پایان سال هشتم دوره ابتدایی همه دانش آموزان در آزمون CITO شرکت می کنند که سؤالاتی در زمینه درک مطلب، ریاضیات، زبان هلندی و انگلیسی پرسیده می شود.

 • اعزام دانشجو به هلند در مقطع کارشناسی

  اعزام دانشجو به هلند در مقطع کارشناسی در رابطه با رشته های مختلف دانشگاهی شرایط متفاوتی دارد. برای رشته های غیر پزشکی نهایتأ دو بار برای هر برنامه (fixus numerus) می توانید درخواست دهید. اما برای رشته های پزشکی، دندانپزشکی، بهداشت و فیزیوتراپی یک بار برای هر برنامه در سال می توانید درخواست پذیرش دهید. به طور مثال شما نمی توانید برنامه پزشکی را در دو دانشگاه درخواست دهید اما می توانید همزمان برای برنامه پزشکی و دندانپزشکی درخواست پذیرش داشته باشید. پس از اعلام نتیجه درمورد قبول پذیرش شما در دانشگاه نهایتأ دو هفته برای تأیید فرصت دارید و اگر ظرف دو هفته تأیید خد را اعلام نکنید پذیرش شما به دانشجوی دیگری اختصاص داده می شود.

 • اعزام دانشجو به هلند در مقطع کارشناسی ارشد

  اعزام دانشجو به هلند برای مقطع کارشناسی ارشد در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. تحصیلات عالی در هلند یه سیستم آموزشی دو قطبی متشکل از سیستم پژوهش محور Onderwijs Wetenschappelijk (WO) و سیستم حرفه ای HBOs است. دوره تحقیقاتی در رشته های جامعه شناسی، بهداشت و علوم پزشکی، زبانشناسی، مهندسی، زیست شناسی، کشاورزی و انسان شناسی انجام می شود. بسیاری از دوره های کارشناسی ارشد در هلند به زبان انگلیسی ارائه می شود. طول دوره کاشناسی ارشد در دانشگاههای هلند 2 سال است اما برخی رشته ها همچون رشته MBA دوره یکساله است.  برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی با 60 تا 120 واحد درسی لازم است.

 • اعزام دانشجو به هلند در مقطع دکترا

  اعزام دانشجو به هلند در مقطع دکترا با پیش زمینه تحصیلی و علمی خوب انجم می شود. دوره دکترا شامل همکاری با یک استاد و ارائه پایان نامه است. طول دوره دکترا معمولأ 4 سال است و بیشتر در زمینه تحقیقات علمی انجام می شود. برای اخذ پذیرش دکترا در هلند باید تأیید یکی اساتید دانشگاه مورد نظر خود در هلند را دریافت کنید و پژوهش خود را تحت نظر این استاد بگذرانید. دانشجویان برای گذراندن دوره دکترا می توانند کمک هزینه تحصیلی و حقوق دریافت کنند که این کمک هزینه در قبال انجام پژوهش های علمی و عملیات تحقیقاتی و همچنین کمک به استاد پرداخت می شود.

  برای دریافت کمک هزینه تحصیلی در مقطع دکترا علاوه بر اینکه می توانید از بورسیه های بین المللی استفاده کنید می توانید به عنوان دستیار اساتید خود فعالیت حرفه ای داشته باشید و درآمد دانشگاهی داشته باشید. لذا اغلب دانشجویان بین المللی که رزومه علمی خوب (مقالات بین المللی، معدل بالا و عملکرد علمی درخشان) دارند نیازی به اثبات تمکن مالی در صورت پرداخت هزینه تحصیل و زندگی توسط دانشگاه ندارند.

هزینه تحصیل و زندگی در هلند
مدارک و شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در هلند
اقامت بعد از تحصیل در هلند

اعزام دانشجو به هلند و دانشگاه های برتر هلند

در مورد اعزام دانشجو به هلند در مورد دانشگاههای برتر هلند و رتبه جهانی آنها توضیح خواهیم داد:

اعزام دانشجو به هلند

اعزام دانشجو به هلند و هزینه های تحصیل در هلند

برای بررسی اعزام دانشجو به هلند و هزینه تحصیل در این کشور می توان گفت هزینه تحصیل در هلند برای دانشجویان اروپایی و دانشجویان غیر اروپایی کاملأ متفاوت است. هزینه تحصیل برای دانشجویان اروپایی سالیانه به طور متوسط 2060 تا 2087 یورو است. برای دانشجویان بین المللی غیر اروپایی هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی سالیانه 6 تا 15 هزار یورو است. همچنین شهریه دوره های کارشناسی ارشد 8 تا 20 هزار یورو در سال است. هزینه تحصیل در هلند بسته به دانشگاه و رشته آموزشی متفاوت است و برای بررسی دقیق تر دوره آموزشی انتخابی خود می توانید به سایت اینترنتی دانشگاه یا مؤسسه آموزشی خود مراجعه فرمایید.

دانشجویان اروپایی اجازه استفاده از وام های دانشجویی را دارند و همچنین تحصیل در دانشگاههای دولتی برای دانشجویان اروپایی تقریبأ رایگان است. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملکپور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعأ و قانونأ حرام و غیرقانونی می باشد.

اعزام دانشجو به هلند و هزینه های زندگی در هلند

یکی از موارد مورد سؤال در اعزام دانشجو به هلند هزینه های زندگی دانشجویی در این کشور است. دانشجویان بین المللی به طور متوسط ماهیانه 800 تا 1100 یورو هزینه دارند. این مبلغ شامل اجاره خانه یا خوابگاه، هزینه غذا و رفت و آمد دانشجو است. هزینه زندگی بسته به شهر محل تحصیل و زندگی دانشجو و همچنین شیوه زندگی متفاوت است و مبلغ 800 تا 1100 یورو به طور تقریبی پیش بینی شده است. تقریبأ یک سوم هزینه زندگی در هلند مربوط به هزینه مسکن است. اغلب دانشجویان از خوابگاههای دانشگاه یا سوئیت های دانشجویی استفاده می کنند که هزینه اجاره آنها مقرون به صرفه است. بسیاری از رستورانها، موزه ها و سینماها تخفیف های دانشجویی دارند که برای استفاده از این تخفیف ها باید کارت شناسایی دانشجویی (ISIC) دریافت کنید.

 در زیر میتوانید حدود هزینه های زندگی در هلند را بررسی نمایید:

اعزام دانشجو به هلند

اعزام دانشجو به هلند و بورسیه تحصیلی هلند

اعزام دانشجو به هلند گاهی اوقات با بورسیه تحصیلی همراه خواهد بود. دولت هلند برای تأمین مالی هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویان بودجه ای در نظر گرفته است  که دانشجویان تا سن 30 سال برای تحصیل در دوره های تمام وقت می توانند از آن استفاده کنند. تنها دانشجویان هلند و یا دانشجویانی که حقوق مشابه با اتباع هلندی دارند می توانند از این کمک هزینه دولتی استفاده کنند. پیش از درخواست بورسیه تحصیلی در هلند بررسی کنید که آیا برای دریافت کمک مالی از کشور خودتان برای تحصیل در هلند واجد شرایط هستید یا خیر. دانشجویان کشورهای اتحادیه اروپا برای تحصیل در هلند و دریافت کمک هزینه تحصیلی به صورت وام یا کمک های بلاعوض واجد شرایط هستند. در صورتیکه از کشورهای غیر اروپایی برای تحصیل در هلند درخواست می دهید و شرایط اخذ کمک هزینه تحصیلی از کشور مبدأ را ندارید می توانید بورسیه های زیر را بررسی کنید:

 • بورس تحصیلی هلند (holland-scholarship)

  بورس تحصیلی هلند برای دانشجویان خارج از منطقه اقتصادی اروپا که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در هلند را دارند درنظر گرفته شده است. ارزش این کمک هزینه تحصیلی 5000 یورو است که در اولین سال تحصیلی می توانید دریافت کنید. مهلت درخواست بورس تحصیلی هلند 1 فوریه یا 1 می 2019 است.

 • بورس تحصیلی اراسموس + (Erasmus+)

  بورس تحصیلی اراسموس  برای دانشجویان بین المللی غیر اروپایی در نظر گرفته شده است که از سال 2014 تا سال 2020 قابل اجراست. دانشجویان بین المللی برای 3 تا 12 ماه تحصیل و یا 2 تا 12 ماه کارآموزی می توانند این بورس تحصیلی را دریافت کنند.

 • کمک هزینه تحصیلی Orange Knowledge Programme

  این کمک هزینه برای دوره های آموزشی کوتاه مدت 2 تا 12 ماه و یا دوره های کاشناسی ارشد 24 ماهه در نظر گرفته شده است. دانشجویان کشورهای بنگلادش، نپال، میانمار، آلبانی، موزانبیک، افغانستان، بولیوی، بوتان، نیجریه، نیکاراگوئه، پاکستان، سریلانکا، کلمبیا، مالی، یمن، اوگاندا، کوبا، غنا، اتیوپی، سنگال، تانزانیا، زیمباوه، لبنان، لیبی، سودان جنوبی، آفریقای جنوبی، فیلیپین، پرو، گواتمالا، تایلند، هند، بورکینافاسو، برونئی و برخی دیگر از کشورهای آسیایی می توانند از این کمک هزینه تحصیلی استفاده کنند. کشور ایران جزء کشورهای واجد شرایط برای دریافت این کمک هزینه تحصیلی نیست.  زمان درخواست برای این کمک هزینه تحصیلی در ماه های فوریه، ژوئن و سپتامبر است.

_بورس تحصیلی  MENA (MSP)

_کمک هزینه فلوشیپ هلند

_بورسیه تحصیلی NN Future Matters

_بورسیه تحصیلی Orange Tulip

_بورسیه تحصیلی Sino-Dutch

_بورسیه تحصیلی StuNed

_بورسیه تحصیلی The Desmond Fortes

اعزام دانشجو به هلند

اعزام دانشجو به هلند و پذیرش تحصیلی

برای اعزام دانشجو به هلند مدارک لازم برای پذیرش دانشگاه های هلند و مراحل اخذ پذیرش در این بخش بررسی می گردد. برای اخذ پذیرش دانشگاههای هلند مدارک زیر مورد نیاز است:

_اسکن پاسپورت

_یک قطعه عکس

_انگیزه نامه (SOP) به زبان انگلیسی

_ترجمه مدرک دیپلم به همراه ریز نمرات به زبان انگلیسی

_مدرک زبان انگلیسی یا هلندی (برای زبان هلندی مدرک TUL یا NT2-II، برای زبان انگلیسی مدرک IELTS یا TOEFL)

_توصیه نامه از اساتید

_رزومه (CV) به زبان انگلیسی

_اثبات تمکن مالی برای پرداخت هزینه تحصیل و زندگی

اعزام دانشجو به هلند و ویزای تحصیلی هلند

برای اعزام دانشجو به هلند از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا باید مجوز ورود (MVV) و اجازه اقامت (VVR) داشته باشید. برای اخذ ویزای تحصیلی هلند می توانید از طریق دانشگاه انتخابی خود درخواست دهید. مجوز MVV اجازه ورود به هلند را در ابتدا برای یک دوره 6 ماهه می دهد اما به طور معمول طول دوره تحصیل در هلند 1 تا 4 سال است. لذا پس از ورود به کشور هلند به وسیله مجوز MVV باید برای اجازه اقامت VVR درخواست دهید. VVR برای مدت زمان تحصیل دانشجو در دوره ای که ثبت نام داشته معتبر است. برای دریافت ویزای تحصیلی هلند باید مدارک زیر را آماده کنید:

_گذرنامه

_اثبات تمکن مالی کافی برای پرداخت هزینه تحصیل و زندگی حداقل برای یک سال

_نامه پذیرش دانشگاه

_بیمه مسافرتی

_ترجمه گواهی تولد (شناسنامه)

برای درخواست ویزای تحصیلی هلند دانشجویان نیاز به مراجعه به سفارت یا کنسولگری هلند ندارند و حتی می توانند درخواست ویزای تحصیلی را توسط دانشگاه انتخابی خود داشته باشند.

اعزام دانشجو به هلند و زمان اعزام دانشجو به هلند

اعزام دانشجو به هلند برای هر ترم تحصیلی زمان متفاوتی دارد. برای تمامی دوره ها اول ماه می تاریخ ثبت نام است اما زمان ثبت نام در برخی دوره های ثابت 15 ژانویه است. این زمان بسته به دانشگاه و مؤسسه متفاوت است و برخی مؤسسه زمان بیشتری برای ثبت نام دارند. شروع سال تحصیلی در اغلب دوره ها و دانشگاههای هلند در دو ترم سپتامبر و ژانویه است اما برخی مؤسسات چند تاریخ در سال علاوه ترم های اصلی برای شروع کلاس ها ارائه می کنند. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملکپور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعأ و قانونأ حرام و غیرقانونی می باشد.

بورس تحصيلی در هلند

اعزام دانشجو به هلند و وضعیت اقامت پس از تحصیل

اعزام دانشجو به هلند با هدف اخذ اقامت هلند شرایط خاصی برای دانشجویان بین المللی دارد که این شرایط بسیار مثبت و قابل توجه است. دانشجویان بین المللی پس از اتمام تحصیل در مؤسسات آموزشی و دانشگاههای هلند می توانند برای یکسال اقامت خود را تمدید کنند. در طول این یکسال دانشجوان مجاز به کارآموزی و حتی استخدام هستند. در صورت انجام کارآموزی کارفرما موظف به تنظیم قرارداد کارآموزی برای شماست اما حقوق و دستمزد معینی برای کارآموزی تعریف نشده است. در صورتی که برای کارآموزش دستمزد دریافت می کنید موظف به پرداخت مالیات و بیمه درمانی هستید. البته زمانی که حقوق کارآموزی بیش از هزینه زندگی شما باشد موظف به پرداخت مالیات هستید. برای انجام کارآموزی چند راه وجود دارد اما بهترین راه مراجعه به بخش کاریابی دانشگاه است.

در صورت استخدام تمام وقت توسط کارفرمای هلندی می توانید درخواست مجوز کار و اقامت کاری در هلند داشته باشید. اغلب دانشجویان بین المللی از ویزای تحصیلی به عنوان راه مهاجرت به هلند استفاده می کنند. در صورتیکه دستمزد شغل مورد نظر بیش از میزان هزینه زندگی شما و به اندازه پرداخت مالیات (حدود 2800 یورو در ماه) باشد اجازه اخذ مجوز کار و اقامت هلند را خواهید داشت. اغلب دوره های آموزشی در هلند با توجه به نیاز بازار کار این کشور تعریف شده اند اما دانشجویان بین المللی پس از اتمام تحصیل باید ابزار لازم برای استخدام (انرژی کافی، تسلط به زبان، امکان ارائه تخصص و…) را داشته باشند.

اعزام دانشجو به هلند و سخن پایانی

اعزام دانشجو به هلند، مدارک لازم برای پذیرش دانشگاههای هلند و دانشگاههای برتر هلند در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. همانطور که در این مقاله مطالعه فرمودید کشور هلند یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای تحصیل و کارآموزی است. به دلیل اینکه زبان انگلیسی زبان رایج کار و آموزش در هلند است دانشجویان بین المللی این کشور را به عنوان مقصد آموزشی و کاری انتخاب می کنند. در صورتی که تمایل دارید برای تحصیل در هلند اقدام کنید و سؤالاتی در زمینه اعزام دانشجو به هلند دارید می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملکپور تماس بگیرید. همچنین در پایان می توانید دیدگاهها و نظرات خود را در رابطه با اعزام دانشجو به هلند در بخش بعد مظرح نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

2 پاسخ
 1. کیان
  کیان گفته:

  سلام
  من برای دوره pre-master حسابداری دانشگاه رادبود پذیرش گرفتم.
  حالا دانشگاه یکسری مدارک را خواسته که براشون پست کنم که یکی از اونها کپی تایید شده پاسپورت(certified copy) من هست. حالا من نمیدونم کپی پاسپورت من را کجا باید تایید کنه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *