اقامت اتریش از طریق کار

اقامت اتریش از طریق کار و بررسی شرایط کار در این کشور

 • اقامت اتریش از طریق کار و مقدمه ای بر آن
 • اقامت اتریش از طریق کار و شرایط عمومی آن
 • اقامت اتریش از طریق کار و ویزای کاری اتریش
 • اقامت اتریش از طریق کار و مدارک مورد نیاز ویزای کار اتریش
 • اقامت اتریش از طریق کار و نرخ بیکاری در اتریش
 • اقامت اتریش از طریق کار و مشاغل مورد نیاز2019 اتریش
 • اقامت اتریش از طریق کار و میزان حقوق در اتریش
 • اقامت اتریش از طریق کار و نحوه کاریابی در اتریش
 • اقامت اتریش از طریق کار و موسسات کاریابی در اتریش
 • اقامت اتریش از طریق کار و بررسی ویزای همراه
 • اقامت اتریش از طریق کار و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در اتریش
 • اقامت اتریش از طریق کار و سخن پایانی
اقامت اتریش از طریق کار

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اقامت اتریش از طریق کار و مقدمه ای بر آن

اقامت اتریش از طریق کار، اخذ ویزای کار کشور اتریش، مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار و اقامت اتریش از طریق کار در این مقاله علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. کشور اتریش یکی از بهترین مقاصد جهت کار و زندگی می باشد و طی 10 سال اخیر پایتخت آن شهر وین بهترین شهر جهان شناخته شد. مشاغل مورد نیاز کشور اتریش کدام اند؟ کاریابی در اتریش به چه صورت می باشد؟ مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار در اتریش چه می باشد؟آیا اقامت اتریش از طریق کار امکان پذیر است؟ احتمالا سوالات زیادی در ذهن شما عزیزان در خصوص اقامت اتریش از طریق کار وجود دارد که ما در این مقاله سعی نموده ایم که به این سوالات شما پاسخ دهیم. برای اطلاعات بیشتر در باب اخذ ویزای کار در اتریش و اقامت اتریش از طریق کار می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان شما عزیزان را راهنمایی بفرمایند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مدارک لازم برای ویزای کار اتریش

اقامت اتریش از طریق کار و شرایط عمومی آن

 اخذ اقامت اتریش از طریق کار یکی از راه های مهاجرت به اتریش می باشد. بهتر است قبل از هرگونه اقدامی در کشور اتریش از طریق کار شرایط این کشور را بررسی نمایید. کشور اتریش یکی از کشور هایی است که در اروپای مرکزی واقع شده است و با کشور های سوئیس، آلمان، لیختن اشتاین، مجارستان، ایتالیا و اسلواکی همسایه است. جمعیت این کشور 8.882.267 نفر و مساحت آن 83.878 کیلومتر مربع می باشد. کشور اتریش در سال 2015 ثروتمندترین کشور جهان و شهر وین پایتخت کشور اتریش طی 10 سال اخیر بهترین شهر جهان از لحاظ کیفیت زندگی، امنیت، بهداشت، نرخ بیکاری و … شناخته شده است. زبان کشور اتریش آلمانی است. خیلی از افراد تمایل به اخذ اقامت اتریش از طریق کار را دارند که موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) در ادامه این مقاله به آن می پردازد.

پرچم اتریش
اطلاعات عمومی اتریش

اقامت اتریش از طریق کار و ویزای کاری اتریش

اقامت اتریش از طریق کار نیاز به اخذ ویزای کار اتریش دارد که از این طریق فرد بایستی شرایط لازم جهت اخذ این نوع ویزا را داشته باشد. ویزای کاری کشور اتریش به دو صورت است، یکی از طریق پیشنهاد شغلی( جاب آفر) از طریق ویزای جستجوی کار( جاب سیکر). اگر فردی از کشور اتریش از طرف کارفرما و یا شرکت معتبر پیشنهاد شغلی داشته باشد، می تواند برای اخذ این نوع ویزا اقدام کند ولی برای دریافت ویزای جستجوی کار بایستی امتیازات لازم را داشته باشد. مدت زمان این نوع ویزا 6 ماه می باشد که بایستی از طریق سیستم امتیاز بندی شرکت کرده و از 100 امتیاز حداقل 70 امتیاز را بدست آورد. پس از یافتن شغل مورد نظر و اخذ ویزای کار اتریش می توان کارت قرمز سفید قرمز این کشور را دریافت نمود. در جدول زیر امتیازات مربوط به ویزای کار اتریش جاب سیکر را می توانید مشاهده بفرمایید:

اقامت اتریش از طریق کار
اقامت اتریش از طریق کار
اقامت اتریش از طریق کار

امتیاز برای ویزای اتریش از طریق جاب آفر:

 

اقامت اتریش از طریق کار
اقامت اتریش از طریق کار
اقامت اتریش از طریق کار

اقامت اتریش از طریق کار و مدارک مورد نیاز ویزای کار اتریش

برای اقامت اتریش از طریق کار نیاز به تایید از طرف سفارت و دریافت ویزای کار از کشوراتریش می باشد. برای دریافت ویزای کار اتریش مدارکی باید ارائه و ترجمه به زبان آلمانی شود که در این بخش به این مدارک می پردازیم:

 

 • تکمیل فرم های مربوط به ویزا کار

 • اجاره نامه خوابگاه و یا منزل جهت زندگی در اتریش

 • عکس 3.5* 4.5

 • مدارک هویتی مانند شناسنامه

 • مدارک تحصیلی و دانشگاهی همراه با ریز نمرات

 • سابقه کاری همراه با رزومه

 • تمکن مالی

 • مدرک زبان آلمانی، آیلتس

اقامت اتریش از طریق کار و نرخ بیکاری در اتریش

یکی از نکات مهم برای اقامت اتریش از طریق کار و مهاجرت کاری به کشور اتریش نرخ بیکاری می باشد. نرخ بیکاری در یک کشور مشخص می کند که به چه میزان افراد در این کشور کار می کنند و همچنین بیکار وجود دارد. کشور اتریش جزء کشور هایی است که نرخ بیکاری پایینی دارد و این نرخ بیکاری موجب می شود که شخص بیکاری وجود نداشته باشد و دستمزد جهت کار بالاتر می شود. نرخ بیکاری کشور اتریش 6.7 درصد است که نرخ مطلبوبی برای کار در این کشور محسوب می شود. در نمودار زیر نرخ بیکاری کشور اتریش را در سال های اخیر را می توانید مشاهده بفرمایید:

نرخ بیکاری اتریش

اقامت اتریش از طریق کار و مشاغل مورد نیاز2019 اتریش

اقامت اتریش از طریق کار

جهت اخذ اقامت اتریش از طریق کار نیاز است که رشته های مورد نیاز شناخته شود که هنگامی که فرد به کشور اتریش وارد می شود بتواند به راحتی کار پیدا کند. به دلیل اینکه مدت ویزای کار اتریش محدود است بهتر است از رشته هایی که بازار کار خوبی دارند اطلاع داشته باشید که با توجه به مدت زمان محدود شغل مورد نظرتان را پیدا نموده و برای آن اقدام نمایید. در جدول زیر مشاغل مورد نیاز 2019 اتریش را مشاهده بفرمایید:

مشاغل موردنیاز اتریش

اقامت اتریش از طریق کار و میزان حقوق در اتریش

برای اخذ اقامت اتریش از طریق کار نیاز به این است که از میزان حقوق در این کشور اطلاع داشته باشید. در این قسمت به میانگین میزان حقوق در کشور اتریش در سال 2019 می پردازیم:

میزان حقوق در اتریش

اقامت اتریش از طریق کار و نحوه کاریابی در اتریش

اقامت اتریش از طریق کار

یکی از راه های مهاجرت و اقامت اتریش از طریق کار می باشد. نحوه کاریابی در کشور اتریش به این صورت است که ابتدا بایستی شرایط لازم را داشته باشید تا شانس کار پیدا کردن شما در این کشور بالا باشد. به عنوان مثال، اگر به زبان رسمی اتریش تسلط داشته باشید، شانس کاریابی شما بالاتر می رود. بهتر است قبل از هرگونه اقدامی رزومه تخصصی خود را همراه با عکس پرسنلی آماده داشته باشید که برای شرکت ها و مراکز کاریابی در اتریش ارسال نمایید و برای مصاحبه آماده باشید. بیشتر این رزومه ها توسط ایمیل به کارفرما ارسال می شود. همچنین می توانید از طریق سایت ها، روزنامه ها و ….. به جستجوی کار بپردازید. برای کار در کشور اتریش بهتر است زبان آلمانی بلد باشید تا شانس کاریابی شما بالاتر برود.

یکی از راه های ارتباطی و نحوه کاریابی در اتریش ارسال رزومه از طریق ایمیل به کارفرمایان و شرکت ها می باشد. بهتر است مدارکی نظیر مدارک شغلی و تحصیلی هم به صورت ترجمه شده و آماده داشته باشید. پس از بررسی رزومه معمولا یک وقت مصاحبه برای شخص تنظیم کنند که بهتر است با ظاهری آراسته و به موقع در مصاحبه کاری شرکت کنید.

اقامت اتریش از طریق کار و موسسات کاریابی در اتریش

جهت اقامت اتریش از طریق کار بایستی پس از دریافت ویزای کار، از طریق موسسات کاریابی شغل مورد نظر را پیدا کرد که به واسطه آن اقامت اتریش از طریق کار را دریافت نمود. برای کار در کشور اتریش بهتر است که از طرق مختلف مانند روزنامه، سایت های کاریابی و موسسات کاریابی جهت یافتن شغل اقدام کنید. در جداول زیر موسسات و سایت های کاریابی در اتریش را به همراه آدرس آن ها می توانید مشاهده بفرمایید:

سایت های کاریابی اتریش
ویزای جستجوی کار اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پیشنهاد شغلی اتریش

اقامت اتریش از طریق کار و بررسی ویزای همراه

هنگامی که فردی اقامت اتریش از طریق کار را بدست می آورد، می تواند برای الحاق خانواده خود (همسر و فرزندان زیر 18 سال) درخواست ویزای همراه را دهد. برای اخذ این نوع ویزا فردی که کارت اقامت اتریش از طریق کار را بدست آورده است و بایستی ثابت کند که می تواند درآمد ثابت و محل زندگی مناسب برای خانواده خود دارد. همچنین تحت پوشش بیمه نیز باشد، که بتواند درخواست ویزای همراه را داشته باشد، همچنین همراه با در دست داشتن مدارک به سفارت جهت مصاحبه و اخذ ویزا همراه مراجعه می کند. مدارکی که به سفارت بایتسی ارائه شود عبارت اند از:

پاسپورت اتریش زندگی در اتریش
 • گذرنامه

 • مدارک هویتی( شناسنامه، سند ازدواج) همراه با ترجمه

 • تمکن مالی

 • تکمیل فرم اپلیکیشن به صورت آنلاین

 • پرداخت 120 یورو

اقامت اتریش از طریق کار و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در اتریش

اقامت اتریش از طریق کار

یکی از روش های اخذ اقامت اتریش از طریق کار می باشد. در این روش این امکان وجود دارد که کارت قرمز سفید قرمز را اخذ نموده و بعد از چند سال اقامت دائم کشور اتریش را بدست آورد. اگر فردی که از طریق کار وارد کشور اتریش می شود می تواند پس از 2 سال اقامت در اتریش و 21 ماه کار کردن در این مدت در کشور اتریش درخواست کارت قرمز سفید قرمز از نوع پلاس را بدهد. توجه داشته باشید که اعتبار این کارت به مدت سه سال می باشد و محدود به کارفرمای خاصی نمی باشد ولی در کارت 2 ساله حتما بایستی برای کارفرمای مشخصی باشد. بعد از 5 سال می توان برای اقامت دائم کشور اتریش درخواست داده و پس از 6 سال نیز می توان تابعیت و پاسپورت را بدست آورد. این نکته را در نظر داشته باشید اگر فرد با در آمد سالیانه به میزان 62.625 یورو داشته باشد می توانند به واسطه این در آمد به کل اروپا ورود داشته و کار کرده و سپس کارت آبی BLUE CARD را دریافت نماید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار در اتریش بخش اول
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار در اتریش بخش دوم
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار در اتریش بخش اول
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار در اتریش بخش دوم
اقامت در اتریش
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای اتریش
اقامت اتریش از طریق کار و سخن پایانی

اقامت اتریش از طریق کار، موسسات کاریابی در کشور اتریش، اخذ تابعیت و اقامت اتریش از طریق کار در این مقاله علمی مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفته شد. کشور اتریش جزء کشورهایی است که نرخ بیکاری پایینی دارد و خیلی از افراد جهت اخذ اقامت اتریش از طریق کار تمایل دارند. پایتخت کشور اتریش شهر وین می باشد که طی 10 سال اخیر بهترین شهر جهان شناخته شده است. اگر قصد مهاجرت و اخذ اقامت از طریق کار را دارید قبل از هرگونه اقدامی شرایط خود و امتیازات خود را با وکیل معتبر بررسی نمایید. موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) با بیش از 15 سال سابقه کاری درخشان در امر مهاجرت آماده پاسخگویی به شما عزیزان در باب اقامت اتریش از طریق کار می باشد. برای اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت این کشور می توانید با موسسه تماس حاصل نمایید تا کارشناسان مجرب به صورت رایگان شما عزیزان را راهنمایی بفرمایند. همچنین می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نموده و پاسخ آن را دریافت دارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *