اروپا

اقامت اروپا

اقامت اروپا با چه شرایطی به دست می آید؟ آیا تمایل به داشتن اقامت اروپا دارید؟ آیا علاقمند به اقامت اروپا هستید؟ چرا فکر می کنید داشتن اقامت اروپا خوب است؟ آیا روش های مختلف گرفتن اقامت اروپا را می دانید؟ آیا می دانید بهترین کشورهای اروپایی کدامند؟ آیا با بهترین راه های اخذ اقامت اروپا آشنایی دارید؟ شرایط گرفتن اقامت اروپا به طور دائم چیست؟ کدام کشورهای این قاره دارای شرایط بهتری هستند.

این مقاله در خصوص شرایط اخذ اقامت اروپا شما را راهنمایی می نماید. اروپا یکی ازبهترین قاره های جهان از نظر کیفیت زندگی  زیبایی و  رفاه   می باشد اگر  به صورت اجمالی  بخواهیم بررسی کنیم اروپا یکی از بهترین مناطق زندگی در دنیا می باشد و  دلایل متفاوتی می توان برای آن داشت که  می توان به کیفیت زندگی و  آب و هوای مناسب، طبیعت زیبا، میزان تحصیلات و   تکنولوژیک بودن  کشورهای  این  قاره و وجود شرکت های صنعتی بسیار بزرگ اشاره نمود و تمام این ها شامل آرامش و امنیت روانی، اقتصادی و فرهنگی  در  کشورهای اروپایی می باشد و بسیاری از  افرادی را که در کشور های دیگر زندگی میکنند را ترغیب میکند تا به  مهاجرت به اروپا  و  اخذ اقامت دائم اروپا فکر کنند.با توجه به  به تجربه و تخصصی که موسسه مشاوره ای MIE در امور مهاجرت کشورهای مختلف مخصوصا ارائه خدمات مشاوره  مهاجرتی اروپا و آمریکا دارد می توانند شما عزیزان را در جهت اخذ اقامت اروپا همراهی کنند .

از میان کشورهای اروپایی به تعدادی از کشورها تحت عنوان کشورهای عضو حوزه شینگن یا اتحادیه اروپا گفته میشوند  شهروندان این کشورها و کسانی که در این کشورها اقامت دارند می توانند بدون نیاز  به ویزا در میان این کشورها تردد داشته باشد به همین دلیل اروپا یکی از بهترین مسیر ها برای افرادی می باشد که میخواهند از طریق  تحصیلی تجارت خود را گسترش داده و در زمینه های خاصی پیشرفت کنند، علاوه بر آن شرایط و فرهنگ کشورهای متفاوت را  درک کنند .وکلای برتر موسسه مشاوره ایMIE به شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

(این مقاله با عنوان اقامت اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد)

در زیر به  لیستی از کشورهای حوزه شینگن  اتحادیه اروپا اشاره خواهیم کرد:

اتحادیه اروپا  تاکنون شامل ۲۸ کشور می‌باشد که عبارتند از: اتریش، اسپانیا، استونی، اسلوواکی، اسلوونی، ایتالیا، ایرلند، آلمان، بلژیک،بلغارستان، پرتغال، دانمارک، رومانی، جمهوری چک، سوئد، فرانسه، فنلاند، قبرس، لتونی، لوکزامبورگ، لهستان، لیتوانی، مالت، مجارستان، هلند و یونان و کرواسی.

کشورهایی مانند مونته‌نگرو، ترکیه، صربستان در لیست انتظار برای ملحق گشتن به این اتحادیه هستند. همچنین کشورهایی مثل  آلبانی، بوسنی و هرزگوین و کوزوو ازجمله نامزد‌های بالقوه اتحادیه اروپا هستند.کسانی که اخذ اقامت دائم  اروپا را میخواهند باید از یکی از روش های قانونی وارد یکی از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا شده و  به صورت قانونی در آن اقامت داشته باشند و  کارت اقامت آن  کشور را دریافت کنند و سپس میتوانند در حوزه اتحادیه اروپا  بدون ویزا به کشورهای حوزه  شینگن  رفت و آمد کرده  و آنها میتوانند آزادانه تحصیل، تجارت، سرمایه گذاری ،کار، ازدواج و  غیره را  داشته باشند. وکلای برتر موسسه مشاوره ای MIE به شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.(این مقاله با عنوان اقامت اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد)

موسسه مشاوره ای  MIE می تواند به شما عزیزان در باب مهاجرت به کشورهای اروپایی مشاوره داده  و پرونده  مهاجرت شما را بر عهده بگیرد. توجه کنید که در بیشتر کشورهای اتحادیه اروپا با داشتن ۳سال سابقه کار میتوانید اقامت دائم آنها را اخذ نمایید و پنجمین سال اقامت کاری در آن کشور پاس پورت کشور را بدست آورید.شما میتوانید از طریق تحصیلی وارد کشورهای حوزه شینگن و عضو اتحادیه اروپا وارد شوید و بعد از مدتی به کشور دیگری رفت و آمد و کار کنید.

برای اخذ اقامت دائم اروپا  از روشهای زیر اقدام نمایید:

اخذ اقامت اروپا از طریق کشور اسلواکی

با گسترده شدن خدمات موسسه مشاوره ای  MIE در سطح اروپا و فعالتر شدن نیروهای متخصص در کشورهای گوناگون جدیدترین خدمت ارزنده و بسیار خاص که همان اخذ اقامت دائم اروپا با کمترین هزینه و در کمترین زمان را از طریق کشور اسلواکی به شما عرضه میکنیم.

با توجه به اینکه پایتخت اسلواکی  براتیسلاوا شهری مرزی در غرب این کشور است و با اتریش همسایه میباشد وبه وین پایتخت اتریش بسیار نزدیک است ،شما عزیزان میتوانید از خدمات گسترده ی دفتر موسسه مشاوره ای MIE در وین اتریش بهره مند شوید.وکلای برتر موسسه MIE به شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

(این مقاله با عنوان اقامت اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد)

جمهوری اسلواکی کشوری در اروپای مرکزی است که تا دهه ۹۰ در کنار کشور چک، کشور چکسلواکی را تشکیل می‌داد.اسلواکی با کشورهای چک،لهستان ،اتریش ومجارستان همسایه است.اسلواکی آب و هوای نیمه کوهستانی دارد. کوه‌های آن در شرق و شمال و قسمتی از غرب کشور واقع شده‌اند. آب و هوای آن معتدل و مرطوب است.

نکته ی بارز خدمات موسسه مشاوره ای  MIE این است که شما با ثبت شرکت اصلی در کشور اسلواکی بدون نیاز به حضور در این کشور و زندگی دائم در آنجا با ایجاد نمایندگی و شعبه در دیگر کشورهای اروپایی می توانید زندگی خود را در هر کشوری که میخواهدادامه دهید.وکلای برتر موسسه مشاوره ای MIE به شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

اخذ اقامت کاری کشور المان

اخذ ویزای کار و حق کار در اتحادیه اروپا امریست دشوار اما مورد تقاضای بسیاری از اعضای جامعه ی مهندسین و متخصصین میباشد. افراد برای رسیدن به این مهم، به دنبال راه های اخذ ویزای کار اروپا و بالاخص ویزای کار آلمان میباشند. اکنون میتوان با شرایطی خاص ویزای کاری آلمان را اخذ کرد. در حال حاضر به صورت سهمیه ای کشور صنعتی آلمان برای مهندسین شرایط ویزای کاری را فراهم کرده است که در این راستا به علت حجم بالای تقاضا از سوی مهندسین، این تعداد محدود بوده و ظرفیت برای انتخاب شدن محدود میباشد و این توان برای موسسه ی مشاوره ایMIE حادث شده که به صورت اختصاصی برای متقاضیان واجد شرایط کار در آلمان اقدام به اخذ ویزای کار آلمان کند.

  • البته در این زمینه این حق را برای خود قایل بوده ایم که از بین متقاضیان کار در آلمان افرادی را انتخاب کنیم که شرایط لازم را دارا بوده و شانس بیشتری برای رسیدن به ویزای کار را داشته باشند.وکلای برتر موسسه مشاوره ای  MIE به شما عزیزان در خصوصاخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

موسسه مشاوره ای MIEبا بهره گیری از متخصصین حقوق بین الملل  برای فارغ التحصیلان رشته های مهندسی ظرف مدت کمتر از ۳ماه ویزای کار آلمان را اخذ خواهد کرد و دقت داشته باشید که اگر حتی موفق به اخذ ویزای کاری متقاضیانی که پرونده ی آنها را پذیرفته ایم نشویم قسمت عمده ی حق الوکاله را مسترد میداریم و طبق سنوات گذشته و به خاطر اعتبار مجموعه اجازه نخواهیم داد موکل متضرر شده و تا سر حد امکان پشتیبان او خواهیم بود.وکلای برتر موسسه مشاوره ای  MIE به شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

(این مقاله با عنوان اقامت اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد)

مهاجرت کاری به اتریش

در رابطه با ویزای کاری قوانین واحدی در اتحادیه اروپا وجود دارد که همه کشورهای عضو از آن پیروی میکنند. به عنوان مثال افرادی که ویزای کار ندارند و تمایل دارند که برای کار در اروپا اقدام بکنند باید اول یک کار فرما در اتریش داشته باشند واین کارفرما شغل مورد نظر را سه ماه در اتریش آگهی کند و اگر کسی در کل اتریش یافت نشد، سپس سه ماه در کل اتحادیه اروپا آگهی کنند باز اگر  کسی یافت نشد آنگاه است که میتواند برای فرد ایرانی دعوت نامه بفرستد تا شخص متقاضی ویزای کار خود را دریافت کند.وکلای برتر موسسه مشاوره ای MIE به شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

با توجه به توضیحاتی  که در بالا داده شد اخذ ویزای کار به این شکل شاید تقریبا امکانپذیر نباشد،اما وکلای موسسه مشاوره ای  MIE قادر به اخذ ویزای کار برای شما هموطنان عزیز از طرق آسانتری میباشد و  روش موجود دیگر  هم  مهاجرت از طریق تحصیل میباشد  چرا که همانطور که می دانید برای تمامی افراد امکان سرمایه گذاری و کار مستقیم وجود ندارد به همین دلیل بسیاری از افراد از طریق مهاجرت تحصیلی در اروپا  وارد می شوند و بعد از مدتی با پیدا کردن شغل و کار مناسب برای خود و بعد از تحصیل با توجه به مدت قانونی که برای پیدا کردن کار دارند میتوانند در کشور  اقامت داشته و کاری را یافته و اقامت کاری خود را بگیرند. موسسه حقوقی MIE میتواند در تمامی مراحل شما عزیزان برای این مهم یاری دهد.وکلای برتر موسسه مشاوره ای  MIE به شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا مشاوره رایگان و تخصصی ارائه می نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *