اقامت از طریق کار در برزیل

 

نحوۀ ارائه درخواست برای مجوز کار در برزیل

نحوه ی مهاجرت به برزیل و دریافت اقامت از طریق کار در برزیل چگونه می باشد؟ آیا می خواهید اقامت از طریق کار در برزیل داشته باشید ؟ آیا امکان دریافت اقامت از طریق کار در برزیل وجود دارد ؟ شرایط لازم و مراحل دریافت ویزای کار برزیل و اقامت از طریق کار در برزیل به چه صورت خواهد بود ؟ نحوه ی دریافت ویزای کار در برزیل چگونه است؟ موسسه مشاوره ای MIE یکی از بزررگترین و با سابقه ترین موسسات مشاوره ای در خاورمیانه مقاله ای را تحت عنوان ویزای کار برزیل و اقامت از طریق کار در برزیل برای شما عزیزان به رشته تحریر در آورده است، لذا اگر قصد دارید در رابطه با ویزای کار برزیل و اقامت از طریق کار در برزیل اطلاعاتی کسب نمایید پیشنهاد می شود که این مقاله را به دقت مطالعه فرموده و در صورت هرگونه سوال و ابهام دیگری با تمامی دفاتر همکار موسسه مشاوره ای تماس بگیرید و از طریق مشاورین و کارشناسان مسلط در امر مهاجرت و حقوق بین الملل و وکلای رسمی این دفاتر به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت کنید.
دریافت ویزای کار و مجوز کار در برزیل و همچنین اقامت از طریق کار در برزیل چندان آسان نخواهد بود. انواع ویزاهای مختلف وجود دارد و همه آنها با توجه به شرایط خاصی صادر می گردند.
در رابطه با اقامت از طریق کار در برزیل باید بیان کرد که برای داشتن شغلی با دستمزد بالا در برزیل به هر دو اجازه اقامت (یا موقت یا دائم) و ویزای کار نیاز دارید. قدم اول توسط کارفرمای آینده شما در برزیل صورت می گیرد که برای مجوز کار به وزارت کار و استخدام برزیل با ارائه قرارداد کار و تعدادی مدارک دیگر درخواست می دهد. پس از پذیرش درخواست در وزارت کار باید برای ویزای کار به سفارت یا کنسولگری برزیل در کشور خود درخواست نمایید.
روند بررسی درخواست ویزای کار و اقامت از طریق کار در برزیل :
جهت درخواست برای مجوز کار، کارفرمای آینده شما باید رزومه، گواهی ها، مدارک تحصیلی و سابقه کاری و یک نسخه تأیید شده از گذرنامه شما را به وزارت کار ارائه نماید.
ارائه اسناد بیشتر بستگی به نوع ویزای کار مورد درخواست شما دارد. تمام اسناد و مدارک باید توسط مقامات برزیلی تایید گردد و قبل از ارسال به پرتغالی ترجمه و تأیید شود. سپس درخواست های پذیرش شده به وزارت امور خارجه ارسال می شود تا آنها را برای شروع روند ویزای کار به سفارت یا کنسولگری برزیل در کشور مبدأ ارسال نمایند.
جهت درخواست ویزای کار برزیل در کشور خود باید مدارک زیر را ارائه دهید:
•    گذرنامه خود که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد،
•    دو فرم درخواست که در کنسولگری در دسترس است،
•    دو قطعه عکس در اندازه پاسپورت
•    گزارش پلیس مبنی بر اینکه شما هیچ سابقه کیفری ندارید (در سه ماه اخیر).

انواع ویزای کار و اقامت کاری در برزیل :

مانند ویزای اقامت برزیل، نوع ویزای کار مورد نیاز بستگی به نوع فعالیت شما در برزیل دارد. شغل و شرایط متفاوت احتیاج به ویزای کار متفاوت دارد. آنها را همچنین می توان به اقامت موقت و دائم برزیل طبقه بندی نمود.
ویزای کار موقت در برزیل :
معمولاً، کارمندان خارجی با ویزای کار، اقامت کار موقت برزیل را دریافت می نمایند که در ابتدا برای مدت 2 سال صادر می گردد. درخواست تمدید برای 2 سال دیگر را می توان سی روز قبل از انقضای ویزا ارائه داد. پس از این دوره چهار ساله، شرکت می تواند جهت اقامت کار دائم برزیل درخواست دهد. تبعیدی دارای ویزای موقت بدون اجازه مجاز به تغییر کارفرما در برزیل نیست.
ویزای کار و مجوز کار و به طریق اولی اقامت از طریق کار در برزیل معمولاً فقط برای اشخاص خارجی که کارفرمای آینده آنها یک شرکت ثبت شده در برزیل باشد، صادر می گردد. با این حال، محدودیت های مختلف و کاملاً پیچیده ای برای این وجود دارد، به عنوان مثال، در مورد کمک های فنی و یا موارد حرفه ای شرایط متفاوت می باشد. برای حصول اطمینان از این که شما با توجه به وضعیت شخصی خود ویزا مناسب را بگیرید، از سفارت یا کنسولگری برزیل درخواست کمک کنید و یا راهنمای روش دریافت اجازه کار که توسط وزارت کار و استخدام برزیل ارائه شده است را بررسی نمایید.

ویزای کار دائم در برزیل :

ویزای کار دائم در برزیل معمولاً به اتباع خارجی که واجد شرایط اقامت دائم در برزیل باشند، تعلق می گیرد. به طور معمول این قانون در مورد پژوهشگران حرفه ای و یا دانشمندان (برای فعالیت بیش از یک دوره دو ساله)، سرمایه گذاران (به شرطی که مبلغ سرمایه گذاری، بیش از 50،000 دلار آمریکا برای اشخاص و یا 200،000 دلار آمریکا برای شرکت ها باشد) و مدیر یا اعضای هیئت مدیره اعمال می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فردی خود از سفارت یا کنسولگری برزیل کمک بخواهید و یا راهنمای روش دریافت اجازه کار که توسط وزارت کار و استخدام برزیل ارائه شده است را بررسی نمایید.
•    به اشتراک گذاری در در فیسبوک
•    به اشتراک گذاری در توییتر
•    به اشتراک گذاری در لینکدین
•    ارسال
•    پرینت
•    با در نظر گرفتن اینکه ویزای کار برزیل و اقامت از طریق کار در برزیل دارای مراحل سخت فوق می باشد لذا توصیه می شود اگر قصد مهاجرت از طریق ویزای کار را دارید ، ویزای کار کشورهای اروپایی از جمله ویزای کار آلمان و ویزای کار اتریش به مراتب آسانتر و بهتر از ویزای کار سایر کشورها است. در ویزای کاری آلمان و اتریش به راحتی نیط می توان به دریافت اقامت دائم در اروپا از طریق ویزای کار نیز نائل آمد .
•    موسسه مشاوره ای MIE یکی از با سابقه ترین و بزرگترین موسسات مشاوره ای در خاورمیانه متخصص در امر دریافت ویزای کار و اقامت از طریق ویزای کار در برزیل می باشد ، شما عزیزان اگر در زمینه دریافت ویزای کار و اقامت از طریق کار در برزیل دارای ابهام و سوال می باشید همواره می توانید با تمامی دفاتر همکار موسسه مشاوره ای MIE تماس گرفته و از طریق حقوقدانان متخصص و وکلای رسمی این دفاتر به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت کنید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *