اقامت استرالیا

 • اقامت استرالیا و مقدمه ای برآن
 • اقامت استرالیا از طریق تولد
 • اقامت استرالیا از طریق ازدواج
 • اقامت استرالیا از طریق پناهندگی
 • اقامت استرالیا از طریق اخذ ویزای کار و skill worker
 • اقامت استرالیا از طریق تحصیل
 • اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
 • اقامت استرالیا از طریق ویزا توریستی
اقامت استرالیا

اقامت استرالیا در یک نگاه

اقامت استرالیا ،راههای اخذ اقامت استرالیا و مهاجرت به استرالیا در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت.در این مقاله تلاش نمودیم تمامی راههای اقامت استرالیا و کلیه شرایط اخذ اقامت استرالیا را بصورت کامل و مفصل تشریح نماییم .اقامت استرالیا از جمله مباحثی است که بسیار مورد استقبال و سوال هموطنان قرار میگیرد.اخذ اقامت استرالیا دارای شرایط متفاوتی می باشد که متقاضی اقامت در استرالیا با توجه به شرایط خود می تواند یکی از آنها را نتخاب نماید و به نتیجه مطلوب دست یابد.

استرالیا در نیکره جنوبی واقع شده که جمعیتش در سال 2018 حدود 25،382،200 نفر تخمین زده شده است.مساحت کشور استرالیا  ۷٬۶۹۲٬۰۲ و نرخ بیکاری در استرالیا 5.1 درصد می باشد.پایتخت کشور استرالیا شهر کانبرا است.سیدنی و ملبورن بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرهای این کشور محسوب می شوند. کشور استرالیا از جمله کشورهایی است که مهاجران بسیاری از اتباع مختلف را در خود جای داده است.

فرم ارزیابی رایگان:

شما میتوانید از طریق این فرم درخواست خود را برای ما ارسال نمایید و کارشناسان ما پس از انجام بررسی های لازم با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

صحبت های استاد ملک پور (وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) درباره مهاجرت به استرالیا

صحبت های استاد ملک پور (وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) درباره اقامت استرالیا

روش های اخذ اقامت استرالیا

 اقامت استرالیا از روش های بسیاری امکان پذیر است و افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند می توانند از روش های متعددی اقدام نمایند. روش هایی که برای اخذ اقامت استرالیا وجود دارد عبارتند از:  تحصیل ،  کار ،سرمایه گذاری و ثبت شرکت در استرالیا ، ازدواج ،تولد و  پناهندگی که به هیچ عنوان پیشنهاد نمی گردد. که افراد متقاضی اقامت استرالیا می توانند از یکی از روش هایی که مایل هستند برای مهاجرت خود اقدام نمایند. در این مقاله موسسه مشاوره ای MIE به بررسی انواع روش هایی که برای اقامت استرالیا وجود دارد می پردازد و تمامی روش های اقامت استرالیا را برای شما عزیزان شرح می دهد.

اقامت استرالیا از طریق تولد

کشور استرالیا تابع سیستم خون است به این معنی است که کودکی که در استرالیا از پدر و مادر غیر تبعه استرالیا متولد شود تابعیت پدر و مادر به فرزند اعطا می شود و اگر فرزندی در استرالیا و از پدر و مادر استرالیا متولد شود فرزند هم به تبعیت از پدر و مادر تابعیت استرالیا را اخذ می نماید.  اگر فرزندی در استرالیا متولد شود و تابعیت آن معلوم نباشد تابعیت استرالیا به فرد اعطا می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات و فایل صوتی ذیل مراجعه نمایید.

فایل تصویری استاد ملک پور (وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) در باب قواعد تولد

اقامت استرالیا از طریق ازدواج

اقامت استرالیا از طریق ازدواج زمانی امکان پذیر است  که با فردی تبعه استرالیا ازدواج نمایید. همچنین نکته مهمی که وجود دارد این است که فردی که قصد ازدواج با یک تبعه استرالیا را دارد باید بتواند اثبات کند که با فرد تبعه استرالیا ذر ارتباط عاطفی بوده است و مدارک و اسنادی مانند عکس و فیلم های خانوادگی جهت اثبات ارتباطش ارائه دهند.  در اینجا بهتر است بدانید که ازدواج با یک تبعه استرالیا منجر به اقامت و تابعیت فرد متقاضی خواهد شد. اگر فردی قبلا ازدواج کرده باشد و قصد ازدواج با یک تبعه استرالیایی را داشته باشد باید گواهی طلاق در ازدواج قبلی خود را ارائه دهد تا بتواند با فرد تبعه استرالیا ازدواج نماید.برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید مقالات و فایل صوتی ذیل را مورد بررسی قرار دهید.

فایل توضیحات استاد ملک پور(وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) درباره ی ازدواج با خارجی

اقامت استرالیا از طریق پناهندگی

اقامت استرالیا از طریق پناهندگی بنا بر دلایلی واقعی نظیر دلایل سیاسی،رنگ و نژاد،دلایل دینی و مذهبی یا عضویت در گروه های خاص که شخص در خطر جانی و  مورد آزار و شکنجه قرار گرفته است امکان پذیر میباشد.این افراد برای بقای زندگی و آرامش و امنیت خود مجبور به ترک کشور خود و پناهدگی در استرالیا میگردند.لذا افرادی که دلایل واقعی پناهندگی را ندارند با توجه به شرایط نامساعد پناهندگان هرگز این روش به آنان توصیه نمیگردد.

امروزه بسیاری از افرادی که قصد پناهندگی دراسترالیا و سایر کشور ها را دارند،پناهنده ی واقعی نمیباشند.این گونه افراد غالبا در گروه افراد واجد شرایط مهاجرت از طرق قانونی ذکر شده همچون تحصیل،کار و … میباشند و پناهندگی راه مناسبی برای آنان نیست.لازم است بدانید موسسه ی حقوقی ملک پور به هیچ عنوان پناهندگی را به شما عزیزان توصیه نمیکند و خدماتی در باب پناهندگی در آلمان ارائه نمیدهد.

راه های بهتری برای مهاجرت قانونی به استرالیا وجود دارد که بسیاری از افراد میتوانند از آن طرق استفاده نمایند.برای اخذ مشاوره و بررسی شرایط شما در خصوص روش های مهاجرت به استرالیا میتوانید با موسسه ی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

فایل صوتی استاد ملک پور درباره ی پناهندگی

اقامت استرالیا از طریق کار

اقامت استرالیا از طریق ویزای کار و skill worker با توجه به نرخ بیکاری در استرالیا که 5.1 درصد می باشد با توجه به شرایط مناسب زندگی و عدم نیاز به سرمایه زیاد در این کشور عده ی بسیاری در صدد مهاجرت کاری به این کشور هستند.بعد از یافتن کار مناسب و توانایی پرداخت هزینه های زندگی و همچنین پرداخت مالیات بعد از 3 الی 5 سال می تواند اقدام به اقامت استرالیا نماید.

از جمله موارد مهم در رابطه با اقامت استرالیا از طریق ویزای کار و skill worker به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • سن متقاضی
 • سطح زبان
 • مدرک تحصیلی
 • سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی

همه موارد بالا بصورت امتیازبندی مورد محاسبه قرار می گیرد.هر کدام از موارد فوق امتیازات متفاوتی دارد.در صورتی که تمایل دارید برای ویزای کاری استرالیا و skill worker استرالیا اقدام نمایید می توانید به فایل های تصویری و مقالات ذیل رجوع نمایید.

فایل صوتی استاد ملک پور درباره ی اسکیل ورکر استرالیا

فایل صوتی استاد ملک پور درباره ی اسکیل ورکر استرالیا

اقامت استرالیا از طریق تحصیل

اقامت استرالیا از طریق تحصیل می تواند راهی بسیار مناسب باشد.چرا که استرالیا دارای سطح کیفی بسیار مناسب در زمینه نظام آموزشی می باشد.استرالیا سومین کشور انگلیسی زبان است که تحصیل در این کشور به زبان انگلیسی می باشد.

تحصیل در استرالیا در مقاطع متفاوتی انجام می پذیرد که برای افراد زیر 16 سال الزامی می باشد.برای آشنایی کامل با مقاطع تحصیلی و شرایط اخذ پذیرش و همچنین برای آشنایی با دانشگاههای استرالیا مقالات ذیل را از دست ندهید.

اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

اقامت استرالیا بدلیل شرایط اقتصادی مطلوب و سطح رفاهی بالای شهروندان و همچنین کیفیت بالای زندگی در این کشور مورد توجه بسیاری از عزیزانی است که بدنبال سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری هستند.دلار آمریکا واحد پول کشور استرالیا است.اخذ اقامت استرالیا از طرق ذیل نیز امکان پذیر می باشد:

 • اقامت استرالیا از طریق خرید ملک:

اتباع خارجی جهت خرید ملک نیازمند اخذ مجوز از سازمان سرمایه گذاری در استرالیا هستند که فروش ملک نیز نیاز به اخذ مجوز دارد.قیمت املاک در استرالیا بالاست و از مالیات بالایی نیز برخوردار می باشد.

 • اقامت استرالیا از طریق ثبت شرکت:

برای سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ثبت شرکت و طرق مشابه جهت اخذ اقامت  شامل شرایطی است که شخص متقاضی باد از آن تبعیت نمایید.نظیر:

 1. سن متقاضی باید زیر 54 سال باشد.
 2. دارای مدرک زبان آیلتس باشد.
 3. حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز لیسانس می باشد.
 4. سرمایه مورد نیاز بین 800٫000 دلار الی 1٫5 میلیون دلار باشد.
 5. گردش مالی  بالایی داشته باشد

در صورت دارا بودن شرایط شخص متقاضی موفق به اخذ ویزا خواهد شد که این ویزا 4 ساله می باشد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی می توانید مقالات مرتبط در این باب را در ذیل مشاهده نمایید.

فایل تصویری استاد ملک پور(وکیل پایه یک دادگستری ودانشجوی دکترای حقوق در اروپا) درباب سرمایه گذاری در استرالیا

اقامت استرالیا از طریق ویزای توریستی

اقامت استرالیا از طریق اخذ ویزای توریستی استرالیا امکان پذیر نیست چرا که ویزای توریستی قابلیت تبدیل شدن به دیگر ویزاها را ندارد.کما اینکه این ویزا با سخت یری های فراوا ن و با داشتن دعوتنامه به ایرانیان تعلق می گیرد و دلیلی ایجاد این نوع محدودیت ها در سال های اخیر هموطنان ما با ویزاهای توریستی اقدام به پناهندگی در استرالیا نموده اند .شما می توانید در صورت تمایل به اخذ ویزای توریستی استرالیا از طریق سایت سفارت این کشور اقدام نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی:

 • سند ازدواج یا فوت و طلاق
 • گواهی اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار
 • دعوت نامه از اقوام
 • اثبات وجود علقه در ایران مانند همسر و فرزند
 • دو عددعکس 3 در 4
 • پرینت صورتحساب و سند ملک
 • گذرنامه و کارت ملی
سخن آخر در خصوص اقامت استرالیا

اقامت استرالیا در مقاله فوق بصورت علمی و تخصصی برای شما بررسی شد.اگر علاقه مند به اقامت استرالیا هستید از روش های بسیاری می توانید اقدام نمایید و پس از اقامت استرالیا و تابعیت استرالیا نیز دست یابید. با توجه به اینکه شرایط هر فرد متفاوت خواهد بود افرادی که متقاضی اقامت استرالیا هستند می توانند با بررسی شرایط خود اقدام نمایند و بهترین روش را انتخاب کنند.

اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید می توانید برای دریافت اطلاعات کاملتر با موسسه مشاوره ای MIE مشاوره نمایید و اطلاعات جامع تری را بدست آورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *