اقامت ایرلند

 اقامت ایرلند

اقامت ایرلند به طرق و روش های مختلفی ممکنمی باشد اشخاصی که قصد مهاجرت به ایرلند را داشته باشند می توانند از طرق مختلفی اقامت ایرلند را بدست آورند . برای اقامت ایرلند فرد متقاضی می تواند از روش اقامت ایرلند از طریق تحصیل در ایرلند و یا اقامت ایرلند از طریق کار در ایرلند ، اقامت ایرلند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایرلند ، اقامت ایرلند از طریق پناهندگی ، اقامت ایرلند از طریق تولد و همچنین اقامت ایرلند از طریق ازدواج اقدام نمایند تا بتوانند از یکی از طرق نام برده شده اقامت ایرلند را بدست آورند. در صورتی که قصد اقامت ایرلند از یکی از روش های نام برده را داشته باشید  می توانید با مطالعه این مقاله از جزیئات اخذ اقامت ایرلند مطلع شوید .

 

اقامت ایرلند از طریق کار 

اگر قصد اقامت ایرلند از طریق کار را دارید باید با تمامی قوانین مربوط به کار در ایرلند و همچنین اجازه اقامت از طریق کار در ایرلند آشنایی داشته باشید تا بتوانید برای اقامت ایرلند از طریق کار اقدام داشته باشد.

در مورد اقامت ایرلند از طریق کار باید گفت که شهروندان کشورهای مختلف شرایط متفاوتی برای اخذ ویزای کار در ایرلند دارند که بهتر است بدانید هر فردی اجازه کار و زندگی در ایرلند را نخواهد داشت و تنها در صورتی می توانند اقامت ایرلند را اخذ نمایند که  شرایط ویزای کار ایرلند را داشته باشند.

در مورد نرخ بیکاری در ایرلند باید گفت که نرخ بیکاری در حدود 5.4 درصد می باشد.

کار در ایرلند برای شهروندان اتحادیه اروپا و سوئیس 

در مورد افرادی که ساکن در اتحادیه اروپا و یا یکی از کشورهای EEA و یا سوئیس هستند باید گفت که این اشخاص امکان کار در ایرلند را خواهند داشت در مورد این بخش باید گفت که اشخاصی که ساکن اتحادیه اروپا هستند و خانواده آنها از جمله همسر و فرزندان  در اتحادیه اروپا سکونت ندارند در صورتی می توانند اجازه کار در ایرلند را داشته باشند که اجازه اقامت مطابق با قوانین اتحادیه اروپا را مطابق با خانواده خویش اخذ نمایند در این صورت اجازه کار و زندگی در ایرلند را نیز می توانند دریافت نمایند اما در صورتی که ساکن در اتحادیه اروپا و کشورهای EEA نباشند امکان  و مجوز کار در ایرلند را نیز نخواهند داشت.

بهتر است در این بخش این موضوع عنوان شود که اشخاصی که عضو یکی از کشورهای EEA هستند می توانند مطابق با همان شیوه و قانونی که برای شهروندان ایرلندی در مورد کار وجود دارد مشغول به کار شوند و کار مورد نظر خود را بدست آورند که باید گفت کار مورد نظر می تواند تمامی مشاغل عمومی را شامل گردد که البته نکته در این است که اشخاصی که شهروند ایرلند محسوب نمی شوند امکان کار در ارتش ایرلند ، کار در نیروی پلیس و همچنین کار در خدمات دیپلماتیک را نخواهند داشت.

کار در ایرلند برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا 

در مورد اشخاصی که ساکن غیر اتحادیه اروپا هستند باید گفت که این اشخاص نیز امکان کار در ایرلند و اخذ اقامت ایرلند را نیز دارند که برای کار در ایرلند باید مجوز اشتغال در ایرلند را نیز اخذ نمایند که در این خصوص 9 مجوز استخدام وجود دارد که از قرار زیر است :

1: مجوز کار مصاحبه شغلی کار آمد :  اشخاصی که ساکن غیر اتحادیه اروپا و کشورهای EEA هستند می توانند مجوز شرکت در مصاحبه کاری برای استخدام در ایرلند را دریافت نمایند که البته شغل مورد نظر باید در لیست مشاغل بسیار حرفه ای ایرلند وجود داشته باشد تا بتوانند مجوز مصاحبه شغلی را دریافت نمایند که در صورت دریافت مجوز می توانند حداکثر به مدت 90 روز در این کشور حضور داشته باشند تا در صورت قبولی در مصاحبه کاری بتوانند مجوز کار در ایرلند و سپس اقامت ایرلند را بدست آورند.

برای کار در ایرلند چه اشخاصی نیاز به مجوز اشتغال ندارند:

اگر شخصی  یکی از موارد زیر را شامل شود برای کار قانونی در ایرلند نیاز به مجوز قانونی نخواهد داشت که این افراد عبارتند از :

1: شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا و عضو EEA وسوئیس و خانواده های آنها

2: اشخاصی که وضعیت پناهندگی آنها در ایرلند مشخص شده باشد .

3: اشخاصی که درخواست پناهندگی آنها در ایرلند رد شده است اما همچنان امکان اقامت در ایرلند را نیز دارند.

4: اشخاصی که یکی از اعضای خانواده آنها از شهروندان ایرلندی محسوب شود مانند همسر ، والدین و . . .

5: دانشجویانی که در مقطع فوق لیسانس در ایرلند مشغول به تحصیل و کار نیز هسنند.

6: اعضا ناظر غیر کشورهای EEA که برای کارهای تحقیقاتی در یک سازمان پژوهشی مشغول به کار هستند.

7: اشخاصی که عضو اتحادیه ارپا و عضو کشورهای EEA نیستند اما در یک شرکت معتبر در اتحادیه اروپا به کار مشغول هستند نیز می توانند بدون دریافت مجوز در ایرلند نیز به کار بپردازند در صورتی که شرکت مورد نظر دارای شعبی در ایرلند نیز باشد.

اقامت ایرلند از طریق تحصیل 

اشخاص بسیاری هستند که قصد تحصیل در ایرلند را دارند که با توجه به اینکه دانشگاههای ایرلند در سطح بین المللی بسیار مورد توجه قرار دارند و از سطح آموزشی بسیار بالایی نیز برخوردار هستند بسیاری از دانشجویان تحصیل در ایرلند و اقامت ایرلند از طریق تحصیل را انتخاب می نمایند. کشور ایرلند یکی از کشورهایی است که هر ساله دانشجویان بین المللی بسیاری را برای تحصیل می پذیرد و دانشجویان از سرتا سر دنیا امکان تحصیل در بهترین دانشگاههای ایرلند را خواهند داشت.

اشخاصی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی در ایرلند را دارند باید بدانند که باید دوره های ابتدایی و تکمیلی را برای تحصیل در ایرلند گذرانده باشند تا بتوانند برای ادامه تحصیل در ایرلند اقدام نمایند.

برای اخذ اقامت ایرلند از طریق تحصیل دانشجویان باید بتوانند پس از تحصیلات خود وارد بازار کار شوند تا در صورت پرداخت مالیات بتوانند اقامت ایرلند را نیز بدست آورند.

تحصیل در ایرلند در مقطع کارشناسی 

دانشجویانی که قصد تحصیل در ایرلند در مقطع کارشناسی را دارند بهتر است بدانند که ایرلند یکی از کشورهایی است که تحصیل به زبان انگلیسی می باشد و دانشجویان می توانند در این کشور به زبان انگلیسی تحصیلات خود را ادامه دهند که برای این موضوع ارائه مدرک آیلتیس 6 مورد نیاز خواهد بود. در مورد تحصیل در مقطع کارشناسی در ایرلند باید گفت که مقطع کارشناسی در ایرلند برخلاف بسیاری از کشورها 3 ساله می باشد و تنها در برخی از رشته ها تحصیل 4 سال خواهد بود.

دانشجویانی که به تحصیل کارشناسی در ایرلند می پردازند امکان کار در هنگام تحصیل را خواهند داشت که می توانند در حدود 10 ساعت در هفته به کار دانشجویی نیز بپردازند.

تحصیل در ایرلند در مقطع  کارشناسی ارشد 

دانشجویانی که قصد دارند تا تحصیلات خود را در ایرلند ادامه دهند باید بدانند که کشور ایرلند پذیرای دانشجویان بین المللی بسیاری می باشد همچنین برای تحصیل در مقطع کارشناسی در ایرلند دانشجویان نیاز به مدرک آیلتس 6.5 نیز خواهند داشت و تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیز همانند تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی مهیا می باشد که این مورد باعث شده تا دانشجویان بسیاری برای ادامه تحصیل کشور ایرلند را انتخاب نمایند. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ایرلند مانند بسیاری از کشورها 2 ساله خواهد بود که البته تحصیل در این مقطع و در برخی از رشته ها به صورت 1 ساله نیز می باشد و دانشجویان می توانند با گذراندن دوره های 1 ساله مدرک کارشناسی ارشد خود را اخذ نمایند.

همچنین ار نکات مهمی که باید به آن پرداخته شود اجازه کار در هنگام تحصیل برای دانشجویان می باشد که باید گفت امکان 20 ساعت کار در هفته برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد فراهم است.

تحصیل در ایرلند در مقطع دکترا 

برای تحصیل در مقطع دکترا در ایرلند شخص دانشجو باید دارای سوپروایزر از این کشور و همچنین دانشگاه مورد نظر خود باشد که البته برای تحصیل در مقطع دکترا در ایرلند نیاز به آیلتس 7 یکی از ضروریات اخذ پذیرش و ویزا خواهد بود. دانشجویانی که قصد اخذ پذیرش از دانشگاههای ایرلند در مقطع دکترا را دارند باید بدانند که تحصیل در این مقطع بر  خلاف بسیاری از کشورها 3 ساله خواهد بود که البته دانشجویان مقطع دکترا نیز مانند دانشجویان مقاطع دیگر امکان کار در حین تحصیل را خواهند داشت.

هزینه تحصیل در ایرلند 

در مورد هزینه تحصیل در ایرلند باید گفت که کشور ایرلند مانند بسیاری از کشورها دارای هزینه متفاوتی برای تحصیل می باشد چرا که هزینه تحصیل در ایرلند با توجه به مقطع تحصیلی و همچنین نوع دانشگاهی که شخص دانشجو در آن مشغول به تحصیل می باشد متفاوت خواهد بود که هزینه تحصیل در ایرلند را می تواند به صورت میانگین و در حدود 37000 تا 45000 یورو در سال عنوان کرد هر چند هزینه تحصیل در رشته های مختلف و در هر ترم کاملا متفاوت می باشد که برای این موضوع می توانید به مقاله مربوط به تحصیل در ایرلند در سایت ملک پور و یا ویدئو های آموزشی موجود در سایت رجوع نمایید تا بتوانید از هزینه ها تحصیل به صورت دقیق مطلع گردید .

بورس تحصیلی در ایرلند 

در رابطه با بورس تحصیلی در ایرلند باید گفت که هر ساله دانشجویان بسیاری از سرتا سر دنیا برای تحصیل در ایرلند خواهان اخذ بورس تحصیلی می باشند که در این مورد باید گفت ایرلند دارای بورس های مختلف برای دانشجویان می باشد که اخذ بورس تحصیلی می تواند از طریق دولت ایرلند ، موسسات آموزش عالی در ایرلند و سازمانهای مربوطه به شخص دانشجو تعلق گیرد . در مورد دریافت بورس تحصیلی باید گفت که بهتر است شخص دانشجو به صورت مستقیم به سازمان و یا موسسات آموزشی مکاتبه نماید تا امکان اخذ بورس تحصیلی فراهم گردد.

بورس های تحصیلی در ایرلند

. DIT بورس 100 ساله تحصیلی در ایرلند

. بورس تحصیلی موسسه گالوی مایو

. بورس تحصیلی  CLADDAGH برای دانشجویان چینی

. بورس تحصیلی برای دانشجویان کالج انتاریو

. بروس تحصیلی فولبرایت

. بورس تحصیلی دانشجویان DCU

. بورس تحصیلی میونوت

. بورس تحصیلی UCC

. بورس تحصیلی  UCD

. بورس تحصیلی SMURFIT

.  بورس تحصیلی ماریا هلنا کپسچیت

. بورس تحصیلی لیمریک

. بورس تحصیلی تریتی کالج دوبل  

اقامت ایرلند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت 

1: سرمایه گذاری به روش بنیادین 

اشخاصی که خواهان سرمایه گذاری به روش بنیادی در ایرلند هستند می توانند با مبلغ 50000 یورو در ایرلند سرمایه گذاری خود را انجام دهند که این سرمایه گذاری می تواند در کارهایی مانند هنر ، ورزشی ، بهداشتی باشد. در صورتی که شخصی قصد سرمایه گذاری از این روش را به صورت شریکی داشته باشد تنها می تواند با ارائه مبلغ 400000 یورو  سرمایه گذاری خود را آغاز نماید. با انجام سرمایه گذاری به روش بنیادی شخص متقاضی می تواند اقامت ایرلند را نیز بدست آورد.

2: سرمایه گذاری به روش تشکیلات اقتصادی 

در این روش فرد سرمایه گذار تنها با ارائه مبلغ 500000 یورو می تواند در ایرلند مشغول به کار و کسب درآمد گردد که در صورتی که فلد متقاضی بتواند گردش 3 ساله مالی خود را در ایرلند اثبات نماید می تواند از این روش برای اخذ اقامت دائم ایرلند اقدام نماید و اقامت ایرلند را بدست آورد .

3: سرمایه گذاری به روش اوراق قرضه 

در این روش فرد متقاضی سرمایه گذاری باید اوراق قرضه کشور ایرلند را که به ارزش 10000000 یورو می باشد را خریداری نماید و تنها در صورتی می تواند از طریق خرید اوراق قرضه به اقامت ایرلند دست یابد که اوراق خریداری شده را به مدت 5 سال نزد خود نگهدارد در این صورت می تواند اقامت ایرلند را نیز اخذ نماید.

4: صندوق سرمایه گذاری دولتی 

در این روش باید بدانید که شخص سرمایه گذار باید مبلغی در حدود 500000 یورو را در یکی از صندوق های سرمایه گذاری که مورد تایید دولت ایرلند باشد سرمایه گذاری نماید تا بتواند از این روش نیز برای اقامت ایرلند بهره مند گردد.

اخذ اقامت ایرلند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایرلند 

فرد متقاضی ثبت شرکت در ایرلند می تواند به روش های مختلفی شرکت خود را به ثبت برساند که انواع ثبت شرکت در ایرلند از قرار زیر است :

1: ثبت شرکت با مسئولیت محدود به صورت خصوصی یا PRC

2: ثبت شرکت با مسئولیت محدود به صورت عمومی یا PLC

3:  ثبت شرکت از نوع همکاری

4: ثبت شرکت به صورت شعبه از یک شرکت خارجی

در مورد ثبت شرکت در ایرلند باید گفت که در صورتی که شخصی قصد ثبت شرکت در ایرلند را داشته باشد باید برای شرکت ثبت شده خود یک مدیر و 2 معاون در نظر گیرد که مطابق با قوانین ایرلند یکی از افراد حاضر باید دارای تابعیت ایرلند باشد . در حال حاضر کشور ایرلند با توجه به رشد اقتصادی چشمگیری که داشته مقصد برای سرمایه گذاران خارجی محسوب می شود به همین دلیل هر ساله تعداد بسیاری از سرمایه گزاران خارجی با سرمایه گذاری های متفاوتی قصد اخذ اقامت ایرلند را دارند.

اخذ اقامت ایرلند از طریق سرمایه گذاری در ایرلند به روش کارآفرینی 

برای سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در  ایرلند باید گفت که این امکان برای سرمایه‌ گذارهای خارجی و غیر اتحادیه اروپا وجود دارد تا بتوانند با پرداخت تنها ۵۰ هزار یورو یک کسب و کار جدید و نو را در کشور ایرلند انجام دهند.

یکی از روش هایی که شخص متقاضی می‌تواند برای کارآفرینی ups انجام دهد به شرح زیر است :

_ شخص کارآفرین باید بتواند یک کالای جدید را به بازارهای بین المللی ارائه نماید در صورتی که این کالای جدید قبلا ارائه و به بازار عرضه نشده باشد .

_ برای کارآفرینی در ایرلند شخص متقاضی باید بتواند حداقل ۱۰ شغل را در کشور ایرلند ایجاد نماید همچنین حداقل باید بتواند یک میلیون یورو کالا را در این کشور به فروش برساند .

_ در مورد کارآفرینی در ایرلند باید بدانید که در صورتی که شخصی متقاضی کار آفرینی در ایرلند باشد باید بتواند مرکز اصلی شرکت خود را در ایرلند معرفی نماید همچنین باید شرکت اصلی خود را در ایرلند به ثبت برساند تا بتواند از این طریق به کارآفرینی در ایرلند بپردازد  و پس از آن برای اقامت ایرلند اقدام نماید.

اقامت ایرلند از طریق پناهندگی 

مطابق با کنوانسیون ژنو پناهنده به فردی گفته می شود که در کشور خود به دلایلی مانند مذهب عقاید سیاسی ملیت و و غیره در مورد اذیت و آزار قرار می گیرد و درخواست پناهندگی خود را به کشور دیگری مطرح می نماید .

با وجود روش های قانونی بسیاری که برای مهاجرت به ایرلند وجود دارد همچنان  بسیاری از افراد راه پناهندگی را به عنوان روشی برای مهاجرت خود انتخاب می نمایند تا بتوانند از این طریق به اقامت و تابعیت ایرلند دست یابند . در مورد اقامت ایرلند از طریق پناهندگی باید گفت که پناهندگان در شرایط بسیار سختی در ایرلند به سر می‌برند چرا که پناهندگان در ایرلند دارای شرایط مناسبی از لحاظ روحی و روانی آسایش و رفاه و امکانات بهداشتی قرار ندارند همچنین اشخاصی که در ایرلند پناهنده می‌شوند باید چندین سال در این کشور به سر ببرند تا با تقاضای پناهندگی آنها موافقت شود البته گاهی ممکن است با تقاضای پناهندگی شخص متقاضی موافقت نشود که در این صورت شخص پناهنده موظف به ترک خاک کشور ایرلند خواهد بود .

پناهندگی در ایرلند شامل چندین برنامه خواهد بود که این برنامه ها به شرح زیر می باشد :

1: ORAC که این برنامه یک دفتر نرم ‌افزار کمیساریای پناهندگی می باشد که این دفتر به صورت مستقل برای بررسی برنامه‌های پناهندگان قرار دارد و اشخاص پناهنده در ایرلند می توانند به این دفتر مراجعه نمایند تا در زمان مشخص شدن پرونده آنها با توجه به شرایطی که دارند از کمک این افراد برخوردار شوند .

2: شخص پناهنده در زمانی که درخواست پناهندگی خود را در ایرلند مطرح می نماید باید توسط دولت و یا اداره مهاجرت مصاحبه شود که در این صورت ممکن است با درخواست پناهندگی وی موافقت و یا مخالفت شود که در صورت رد پناهندگی فرد متقاضی باید کشور را ترک نماید . فرد متقاضی پناهنده در ایرلند در صورتی که همسر و یا فرزند داشته باشد برای مصاحبه اولیه باید به هر کدام از افراد نیز فرم درخواست پناهندگی را به صورت جداگانه تکمیل نمایند تا از آنها نیز مصاحبه به عمل آید .

3: شخص پناهنده برای اثبات درخواست پناهندگی خود باید اسناد و مدارک مربوط به خود را به عدد دفتر نرم افزار کمیساریای پناهندگی ارائه نماید که این مدارک شامل پاسپورت گواهی تولد گواهی پزشکی سند ازدواج و غیره می باشد .

روش های پناهندگی در ایرلند جهت اخذ اقامت ایرلند

اشخاصی که قصد پناهندگی در ایرلند را دارند باید بدانند که چندین روش برای درخواست پناهندگی وجود دارد که این روشها عبارتند از :

1:  پناهندگی سیاسی اشخاصی که درخواست پناهندگی سیاسی خود را مطرح می نمایند باید بتوانند اثبات کنند که در کشور خود با مشکلات سیاسی روبرو بوده اند و اگر به کشور خود برگردانده شوند مورد اذیت و آزار قرار می گیرند .

2: پناهندگی اجتماعی اشخاصی که درخواست پناهندگی اجتماعی خود را مطرح می‌نمایند چنین افرادی باید بتوانند اثبات نمایند که با شرایط حال حاضر کشور خود همخوانی نداره ندارند و در شرایط نامساعد به سر می برند تا با درخواست پناهندگی آنها موافقت شود .

3: پناهندگی مذهبی این افراد باید اثبات نمایند که در کشور خود به دلیل تغییر مذهب مورد اذیت و آزار قرار دارند که در این صورت اگر به کشور خود بازگردانده شوند مورد آزار و اذیت قرار خواهند گرفت در این صورت و به دلیل درخواست پناهندگی مذهبی ممکن است با درخواست پناهندگی شخص متقاضی موافقت صورت گیرد .

اقامت ایرلند از طریق تولد 

سیستم اخذ تابعیت به 2 صورت خواهد بود که 1: خاک    2: خون می باشد.

1: سیستم خون : در مورد سیستم خون باید گفت که تابعیت در کشورهایی که سیستم خون را می پذیرند بدین معناست که اخذ تابعیت به محض تولد فرزند از پدر و یا مادر به فرزند منتقل خواهد شد .

2:  سیستم خاک :  در مورد سیستم خاک باید اینگونه عنوان کرد که برخی از کشورها سیستم خاک را برای اخذ تابعیت میپذیرند چراکه با تولد فرزند در خاک یک کشوری به فرزند اقامت و تابعیت آن کشور اعطا می شود صرف نظر از تابعیت پدر و مادر .

در مورد تابعیت کشور ایرلند از طریق تولد باید گفت که این کشور از سیستم خون پیروی می کند و فرزندی که در این کشور متولد می‌شود مطابق با تابعیت پدر و مادر خود می تواند اقامت و تابعیت را اخذ نماید .

اگر فرزندی در خاک کشور ایرلند و از پدر یا مادر غیر ایرلندی متولد شود فرزند نیز به تبعیت از پدر و مادر تابعیت آنها را اخذ می نماید.

اگر فرزندی در کشور ایرلند متولد شود در صورتی که پدر وی ایرلندی باشد و مادر غیر ایرلندی باشد میتواند به تبعیت است که در خود به تابعیت کشور ایرلند را اخذ نماید .  عکس همین مسئله نیز صادق است و در صورتی که فرزندی از مادر ایرلندی و پدر غیرت متولد شود می تواند از طریق مادر خود اقامت و تابعیت ایرلند را به دست آورد .

در اینجا بهتر است بدانید که کشورهایی که سیستم خون را می‌پذیرند و یا حتی کشورهایی که سیستم خاک را می پذیرند به صورت فرعی سیستم دیگر را نیز پذیرا هستند مانند اینکه مانند اینکه فرزندی از پدر یا مادر بدون تابعیت متولد شود در صورتی که در خاک ایرلند متولد شده باشد می تواند تابعیت ایرلند را دریافت نماید .

اقامت ایرلند از طریق ازدواج 

اگر شخصی قصد ازدواج با یکی از شهروندان ایرلندی را داشته باشد در صورتی می تواند تابعیت ایرلند را از طریق ازدواج به دست آورد که دارای شرایط زیر باشد و همچنین شرایط شرایط را نیز رعایت کرده باشد.

_ شخص متقاضی باید حداقل ۳ سال از ازدواجش با شهروند ایرلندی گذشته باشد تا بتواند درخواست تابعیت ایرلند را نیز مطرح نماید .

_ شخص متقاضی ازدواج با فرد تبعید من باید حداقل یک سال قبل از ازدواج خود در ایرلند سکونت داشته باشد تا بتواند درخواست اقامت خود را مطرح نماید .

_ ازدواج شخص متقاضی باید حتما به صورت رسمی و مطابق با قانون ایرلند صورت گرفته باشد تا شخص بتواند درخواست تابعیت ایرلند را از طریق ازدواج مطرح نماید .

_ متقاضی ازدواج با یک تبعه ایرلندی باید بتواند اثبات نمایند که ازدواج صوری نخواهد بود و در کنار همسر خود زندگی می نماید تا بتواند از این طریق به اقامت و تابعیت ایرلند دست یابد .

_ برای اخذ تابعیت ایرلند از طریق ازدواج شخص متقاضی باید اظهار نامه ای را تحت عنوان اینکه به دولت و ملت کشور ایرلند وفادار است را اثبات نماید و آن را به دولت تقدیم کند تا بتواند اقامت و تابعیت خود را از طریق ازدواج به دست آورد .

در انتها و در مورد اقامت ایرلند باید گفت که درست است یکسری راه های ساده تری برای اخذ اقامت ایرلند وجود دارد که افراد می توانند انتخاب نمایند اما بهترین راه برای اخذ اقامت ایرلند روش قانونی آن می باشد و افرادی که قصد مهاجرت به ایرلند را دارند می توانند یکی از روش های قانونی مهاجرت به ایرلند را برای اخذ اقامت ایرلند برگزینند . در این مقاله به تمامی راههای مهاجرت به ایرلند به صورت کامل پرداخته شد.

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش به اقامت ایرلند در این مقاله پرداخته همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد اقامت ایرلند می توانید ویدئوهای موجود در سایت را نیز مشاهده نماییدو یا با کارشناسان حقوقی در این امر مشاوره نمایید.

Rating: 4
2 پاسخ
 1. حسین باقرپور گفته:

  با سلام و ارادت

  خواهشمند است بفرمایید ، آیا شما برای ویزای بازنشستگی/ اقامت / مهاجرت به ایرلند اقدام میفرمایید یا نه؟

  راهنمایی بفرمایید.

  با تشکر

  حسین باقرپور – تهران

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   موسسه حقوقی ملک پور برای ویزای بازنشستگی اتریش، فرانسه و اسپانیا اقدام می کند.
   برای روش های دیگر مهاجرت به ایرلند نیز اگر شرایط لازم را داشته باشید می توان اقدام کرد.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.