اقامت در آمریکا

 • اقامت در آمریکا و نگاهی بر آن
 • اقامت در آمریکا از طریق تولد
 • اقامت در آمریکا از طریق ازدواج
 • اقامت در آمریکا از طریق تحصیل
 • اقامت در آمریکا از طریق کار
 • اقامت در آمریکا از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت در آمریکا از طریق پناهندگی
 • اقامت در آمریکا از طریق گرین کارت
 • اقامت در آمریکا از طریق لاتاری
 • اقامت در آمریکا و بررسی انواع ویزاهای مهاجرتی به آمریکا

فرم ارزیابی رایگان:

شما میتوانید از طریق این فرم درخواست خود را برای ما ارسال نمایید و کارشناسان ما پس از انجام بررسی های لازم با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

اقامت در آمریکا در یک نگاه

اقامت در آمریکا ، مهاجرت به آمریکا ،راههای اخذ اقامت در آمریکا در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد.مهاجرت به آمریکا و اقامت در آمریکا همواره رویای بسیاری از نه تنها هموطنان ما بلکه اتباع سایر کشور ها بوده است.

به دلیل پیشرفت روز افزون کشور آمریکا در تمامی عرصه ها از جمله اقتصاد ، سیستم آموزشی ،صنعت و کیفیت بالای زندگی شهروندی مقصد بسیاری از مهاجران می باشد.

ایالات متحده آمریکا متشکل از 5 ایالت است ک مجموعه ای از پنج سرزمین خودمختار و جزایر پراکنده است. مجموعاً دارای مساحتی معادل ۹/۸ میلیون کیلومتر مربع و جمعیتی برابر ۳۲۵ میلیون نفر می‌باشد. آمریکا چهارمین کشور دنیا از لحاظ وسعت و سومین کشور دنیا از لحاظ جمعیت می‌باشد. پایتخت آمریکا  واشینگتن دی.سی و پرجمعیت‌ترین شهر آن نیویورک است. واحد پول این کشور دلار آمریکا است.نرخ بیکاری در ایالات متحده آمریکا 4% درصد که با توجه به جمعیت روز افزون این کشور پهناور نرخ بسیار پایینی محسوب می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اقامت در آمریکا با استفاده از کلید وازه ملک پور در گوگل جستجو نموده و مقالات و فایل های تصویری و صوتی حامل نکات مهم و اخبار دسته اول را در کلیه سایتهای ملک پور دریافت نمایید.

صحبت های استاد ملک پور(وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) درباره مهاجرت به آمریکا

اقامت در آمریکا از طریق تولد

اقامت در آمریکا از طریق تولد با توجه به اینکه سیستم خاک را دارا می باشد فرزندی که در آمریکا از پدر و مادر غیر تبعه آمریکا متولد شود می تواند تابعیت کشور آمریکا را اخذ نماید و شهروند کشور آمریکا محسوب می شود و از کلیه حقوق شهروندی آمریکا برخوردار می گردد.کودکانی که در خاک آمریکا متولد می شوند می توانند هم تابعیت کشور آمریکا را داشته باشند و هم تابعیت هر کدام از والدینش را اخذ نماید.بصورت کلی چند تابعیتی در کشور آمریکا قابل قبول است و هر شخصی که تابعیت آمریکا را دارد می تواند تابعیت کشورهای دیگر را نیز دارا باشد. در ذیل مقالات مرتبط با تولد در آمریکا و تابعیت در این کشور و همچنین فایل صوتی موسسه را می تواند شما سروران را از کلیه جزئیات این مطلب آگاه سازد.

صحبت های استاد ملک پور(وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) درباره تولد در آمریکا

اقامت در آمریکا از طریق ازدواج

اقامت در آمریکا از طریق ازدواج از طرقی است که مورد توجه بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت به آمریکا است.نحوه اخذ ویزای ازدواج در آمریکا به دو صورت ویزای نامزدی . ویزای ازدواج است .برای اقدام به هر کدام از این نوع ویزاهای مهاجرت به آمریکا با توجه به شرتیط حال حاضر توصیه اکید می کنیم با متخصصین و وکلای مجرب در امور بین الملل در این زمینه مشورت نموده و از طریق وکلای مجرب در امر مهاجرت اقدام نمایید.در ادامه مقالات بسیار مفید و کامل و همچنین فایل صوتی موسسه برای آگاهی و کسب اطلاعات کامل در زمینه ازدواج در آمریکا در اختیار شما سروران قرار داده خواهد شد.

صحبت های استاد ملک پور(وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) درباره ازدواج با آمریکایی

صحبت های استاد ملک پور(وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) درباره ازدواج با آمریکایی

صحبت های استاد ملک پور(وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) درباره تویزای نامزدی و ازدواج در آمریکا

اقامت در آمریکا از طریق تحصیل

اقامت در آمریکا از طریق تحصیل از روش هایی است که بسیاری از ساکنان حال حاضر در آمریکا که تابعیت دیگر کشور ها را دارند از جمله ایرانیان مقیم آمریکا بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.به علت کیفیت بالای آموزشی و انجام بسیاری از پروژه های علمی و استقبال سران این کشور  پیشرفته از افرادی با رزومه تحقیقاتی و علمی قوی مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل می تواند راهی مناسب جهت اقامت دائم در این کشور باشد.در ادامه به کلیه شرایط و الزامات و همچنین دانشگاههای مطرح آمریکا و شرایط اخذ پذیرش جهت تحصیل در این آمریکا در مقالات مرتبط ذیل خواهیم پرداخت.فایل های صوتی موسسه ملک پور را نیز از دست ندهید.

فایل صوتی استاد ملک پور درباره ی تحصیل در آمریکا

فایل صوتی استاد ملک پور درباره ی تحصیل در آمریکا

فایل صوتی استاد ملک پور درباره ی تحصیل در آمریکا

اقامت در آمریکا از طریق کار

اقامت در آمریکا از طریق کار و اخذ ویزای کار در آمریکا از جمله مواردی است که باید برای اخذ آن و اقامت در آمریکا از طریق کار تحقیقات بسیاری انجام گیرد چرا که با توجه به شرایط کنونی احتمال اخذ ویزای کار بسیار پایین می باشد مگر اینکه با متخصصین امر مشاوره صورت گیرد و طرق مناسب جهت رسیدن به ویزای کار را ارائه داده و به آن عمل نمایید.در صورتی که تمایل به آگاهی در یان زمینه دارید می توانید به مقالات ذیل و همچنین فایل صوتی موسسه ملک پور در این زمینه مراجعه نموده و از شرایط آن آگاهی یابید.

فایل صوتی استاد ملک پور درباره ی کار در آمریکا

فایل صوتی استاد ملک پور درباره ی کار در آمریکا

فایل صوتی استاد ملک پور درباره ی کار در آمریکا

اقامت در آمریکا از طریق سرمایه گذاری

اقامت در آمریکا از طریق سرمایه گذاری از طرقی است که به کسانی که تمایل دارند سرمایه قابل توجه خود را در کشورهایی با اقتصاد بسیار قوی و تعیین کننده در بین سایر کشورها با شرایط تجاری عالی پیشنهاد می گردد.سرمایه گذاری در آمریکا و به صورت کلی سرمایه گذاری امر است بسار هزینه بردار که باید با دید باز و مشورت با متخصصین در امر مهاجرت و تجارت و سرمایه گذاری انجام پذیرد.برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات موسسه ملک پور آگاهی باوسسه مراجعه نمایید و از تمامی اطلاعات مبنی بر سرمایه گذاری در آمریکا آگاهی یابید.همجنین می توانید با موسسه ملک پور به منظور ارزیابی شرایط خود و کسب آگاهی بیشتر از امر سرمایه گذاری در آمریکا تماس حاصل فرمایید و با مشاورین مجرب در امر مهاجرت مشاوره نمایید.

اقامت در آمریکا از طریق پناهندگی

اقامت در آمریکا از طریق پناهندگی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی گردد و موسسه ملک پور هیچ گونه خدماتی در این رابطه ندارد.چرا که اقامت و مهاجرت در آمریکا از طریق پناهندگی بسیار خطرناک است و هر روز شرایط برای پناهندگان جهت زندگی در این کشور سختتر خواهد شد.با توجه به قوانینی که هر روزه به تصویب می رسد و شرایط نامعلوم پناهندگی و پناهندگان در آمریکا در صورتی که تمایل به مهاجرت به آمریکا دارید توصیه اکید داریم از طرق دیگر اقدام نمایید.

اقامت در آمریکا از طریق گرین کارت

اقامت در آمریکا از طریق گرین کارت از جمله مواردی است که بسیار مورد سوال قرار می گیرد.چنانچه به اخذ گرین کارت آمریکا دارید فایل صوتی و مقالات ذیل را از دست ندهید

فایل صوتی استاد ملک پور درباره ی گرین کارت آمریکا

اقامت در آمریکا از طریق لاتاری

اقامت در آمریکا از طریق لاتاری از عمده مسیرهایی است که بسیاری از متقاضیان مهاجرت به آمریکا از آن استفاده نموده اند اما عده معدودی موفق به مهاجرت به آمریکا شده اند.سالانه میلیون ها نفر در لاتاری ثبت نام می نمایند برای آشنایی با روند اخذ اقامت آمریکا از طریق لاتاری و نحوه پر کردن فرمهای آن به مقالات ذیل مراجعه فرمایید.

اقامت در آمریکا و بررسی انواع ویزاهای مهاجرت به آمریکا

اقامت در آمریکا از طریق ویزاهای بسیاری امکان پذیر است که در ذیل آنها را نام برده و در مقالات ذیل به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت:

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزاهای B1 وB2

  این نوع ویزاهای ویزاهای گردشگری و توریستی هستند که به منظور شرکت در سمینار و تجارت و …نیز مورد استفاده قرار می گیرد.مدت اعتبار این نوع ویزا 3 ماه می باشد و برای افرادی که برای بار اول اقدام می کنند 6 ماهه صادر می گیرد.

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای O1 و O2

  O1 یک نوع ویزای غیر مهاجرتی است که برای ورزشکاران و هنرمندان و صاحب جوایز بین المللی و افراد نخبه و… صادر می گردد.O2به دستیاران و همراهان این افراد صادر می گردد.

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای تحصیلی امریکا F1 و F2

  ویزای F1 برای افرادی صادر می گردد که به منظور تحصیل در آمریکا به این کشور مهاجرت می نمایند.F2 به همراهان این افراد مانند همسر و فرزندان زیر 21 سال تعلق می گیرد.

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای J1

  این نوع ویزا به منظور تبادل نیروی کار یا تبادل فرهنگی در خصوص تدریس و آموزش و… اعطا می گردد.

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای M1 و M2 (تحصیلات غیر آکادمیک)

  ویزای M1 به افرادی تعلق می گیرد که به منظور گذراندن دوره های ارتقاء سطح کاری تعلق می گیرد و به همراهان این افراد ویزای M2 تعلق می گیرد.

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای K1 (نامزدی)

  این نوع ویزا که به ویزای نامزدی معروف است به کانی که قصد ازدواج در آمریکا با تبعه و یا مقیم امریکا دارند اعطا می گردد.

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای H1 (ویزای کار )

  این نوع ویزا به افرادی با تخصص خاص که از یک کارفرمای امریکایی نامه دعوت به کار دارند اعطا میگردد.

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای E1 (ویزای تجاری)

  این نوع ویزا جهت تبادلات تجاری کشور آمریکا با اتباع کشورهایی که مورد تایید دولت آمریکا هستند اعطا می گردد.

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای E2 (ویزای سرمایه گذاری)

  این نوع ویزا به اشخاصی تعلق می گیرد که تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار با سرمایه شخصی در کشور آمریکا دارند.

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای E1 (ویزای تجاری)

  این نوع ویزا جهت تبادلات تجاری کشور آمریکا با اتباع کشورهایی که مورد تایید دولت آمریکا هستند اعطا می گردد.

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای IR2 و CR2 و IR5 (اخذ اقامت از طریق ابستگان درجه یک)

  امکان اخذ اقامت از طریق این ویزا برای بستگان درجه یک اتباع آمریکایی و دارندگان گرین کارت آمریکا وجود دارد.

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای EB1 (ویزا برای افراد نابغه)

  این نوع ویزا به افرادی با توانایی خاص و چشمگیر و به اصطلاع افراد نابغه و برجسته در زمینه های متفاوت تعلق می گیرد.

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای EB1 و EB2 وEB3 (ویزای کار و کارفرما)

  این نوع ویزا به افرادی تعلق می گیرد که به دلیل تخصص خاص و مهارت دعوت به کار می گردند.

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای EB1 و EB2 وEB3 (ویزای کار و کارفرما)

  این نوع ویزا به افرادی تعلق می گیرد که به دلیل تخصص خاص و مهارت دعوت به کار می گردند.

 • اقامت در آمریکا از طریق اخذ ویزای EB5

  این نوع ویزا به افرادی که به قصد سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار و جذب سرمایه خارجی اقدام می نمایند اعطا می گردد.

سخن آخر در خصوص اقامت در امریکا

اقامت در امریکا به صورت علمی و تخصصی برای شما بررسی شد.در انتهای مقاله باید بیان نماییم که اگر متقاضی اقامت در امریکا هستید از روش های بسیاری می توانید اقدام نمایید.با توجه به اینکه شرایط هر فرد برای اقامت در امریکا متفاوت خواهد بود افرادی که متقاضی اقامت در امریکا هستند می توانند با بررسی شرایط خود برای مهاجرت به آمریکا اقدام نمایند و بهترین روش را برای مهاجرت به آمریکا انتخاب کنند.

اگر قصد مهاجرت به آمریکا را دارید می توانید برای دریافت اطلاعات کاملتر با موسسه مشاوره ای MIE مشاوره نمایید و اطلاعات جامع تری در مورد مهاجرت به آمریکا را بدست آورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *