اقامت در پرتغال از طریق خرید ملک

اقامت در پرتغال از طریق خرید ملک در سال 2018 از متقاضیان فراوانی برخوردار میباشد ، آیا با مزایای اقامت در پرتغال از طریق خرید ملک آشنایی دارید؟  آیا از راه های اقامت در پرتغال از طریق خرید ملک اطلاعی دارید ؟چه مقدار هزینه برای اقامت در پرتغال از طریق خرید ملک نیاز است؟آیا کشور پرتغال را برای خرید ملک در نظر گرفته اید؟ آیا با کشور پرتغال و راههای مهاجرت به پرتغال آشنایی دارید ؟ آیا می دانید از طریق خرید ملک در کشور پرتغال ،میتوانید اقامت کشور پرتغال را دریافت کنید؟ بعد از گذشت چه زمانی از خرید ملک در کشور پرتغال می توانید اقامت کشور پرتغال را دریافت کنید؟اینها نمونه سوالاتی است که در ذهن کسانی که خواهاناقامت در پرتغال از طریق خرید ملک هستند به وجود می آید .

شما عزیزان برای اینکه بتوانید اطلاعاتی در این زمینه بدست بیاورید می توانید با مشاوران موسسه مشاوره ای MIE در سراسر دنیا در ارتباط باشید.موسسه مشاوره ای MIE با چندین شعبه در سراسر دنیا آماده کمک رسانی به شما عزیزان است و شما دوستان عزیز با تماس رایگان با هر کدام از این شعبات می توانید از مشاوره رایگان مشاوران موسسه مشاوره ای MIE بهرمند شوید تا بتوانید آینده ایی بهتر را برای خود رقم بزنید.

پرتغال کشوری در جنوب غربی اروپا است .پایتخت کشور پرتغال ، شهر لیسبون است و زبان رسمی کشور پرتغال ،پرتغالی است که از زبان های رومی تبار است.جمعیت این کشور ۱۰٫۵ میلیون نفر است و واحد پولی آن یورو است.این کشور از سال ۱۹۸۶ جزو اتحادیه اروپا و ناتو است و شیوه حکومتی آن جمهوری پارلمانی است. پرتغال جزو کشورهای توسعه یافته به شمار می آید. دین مردم کشور پرتغال مسیحیت از شاخه کاتولیک رومی است. کشور پرتغال دو منطقه کلان شهر عمده دارد که یکی کلان شهر لسیبون در جنوب و دیگری کلان شهر پورتو در شمال است.

چرا پرتغال؟

کشور پرتغال از سال ۱۹۸۶ عضوی از اتحادیه اروپا است و پیشرفت های زیادی در زمینه حقوق بشر در سراسر دنیا داشته است. کشور پرتغال رفتار بشر دوستانه ایی داشته است . این کشور با ساخت جاده و احداث فرودگاه در سراسر کشور امکان دسترسی گسترده ایی در اختیار شهروندان گذاشته است. بیمارستان های خصوصی و دولتی و سیستم های مراقبت های پزشکی با متخصصان مجرب و با تجربه بهرمند است تا زندگی مناسبی را برای شهروندتن ایجاد کند.کشور پرتغال از آب و هوای مدیترانه ایی برخوردار است که باعث می شود از زمستان های متعادل و تابستان های با آب و هوای خوب (بدون گرمای بیش از حد) برخوردار است.

در سال ۲۰۱۲ کشور پرتغال قانون جدیدی را وضع کرد تا از سرمایه گذاری افراد خارجی حمایت کند.این بهترین روش برای کسانی است که از شهروندان اتحادیه اروپا نیستند و می خواهند که اقامت کشور پرتغال را به دست بیاورند.افراد می توانند از طروق زیر اقامت کشور پرتغال را به دست بیاوند:

 • سرمایه ۰۰۰/۰۰۰/۱ یورو به کشور پرتغال وارد کنند.
 • حداقل ۱۰ فرصت شغلی جدید ایجاد کنند.
 • سرمایه گذاری ملکی به قیمت ۰۰۰/۵۰۰ یورو
 • خرید ملک بیش از ۳۰ سال و یا خرید ملک در مناطق نوساز شهر جمعا به قیمت ۰۰۰/۳۵۰ یورو
 • ایجاد نهادهای ملی عمومی یا خصوصی برای پژوهش های علمی به قیمت ۰۰۰/۳۵۰ یورو
 • تولیدات هنری ،بهبودی و یا تعمیر و نگهداری از میراث ملی کشور پرتغال به قیمت ۰۰۰/۲۵۰ یورو
 • خرید سهام در صندوق های سرمایه گذاری و یا سرمایه گذاری در شرکت های کوچک . متوسط به ارزش ۰۰۰/۵۰۰ یورو

اگر شما عزیزان از هر یک راه های زیر استفاده کنید می توانید اقامت کشور پرتغال را دریافت کنید.

مورد دوم مربوط به سرمایه گذاری ملکی در کشور پرتغال است که مایلیم در این مقاله بیشتر درباره این مورد صحبت کنیم.سرمایه گذاری به ارزش ۰۰۰/۵۰۰ یورو در بخش املاک و مستغلات  در پرتفال باعث می شود که شما عزیزان بتوانید اقامت کشور پرتغال را برای خود و خانواده تان دریافت کنید.اگر ملکی را در کشور پرتغال خریداری کنید می توانید در طول ۶ ماه اقامت کشور پرتغال را دریافت کنید .این ویزا قابل تبدیل به ویزای موقت است که به مدت ۲ سال دریافت می کنید. باید توجه داشته باشید که یک هفته قبل از درخواست این ویزا باید مقامات را در جریان بگذارید.ویزای اقامت موقت در کشور پرتغال برای بار دوم نیز قابل تمدید می باشد که به مدت ۲ سال مجددا تمدید می شود و این بار ۲ هفته قبل باید درخواست تمدید به مقامات اعلام شود. شخص می تواند بعد از مدت ۵ سال اقامت دائم کشور پرتغال را دریافت کند.بهد از گذشت ۶ سال متقاضی می تواند بدون نیاز به ویزا و یا اجازه از مقامات ،اقامت دائم کشور پرتغال را دریافت کند و در کشور پرتغال سکونت داشته باشد .

موارد قابل ذکر برای خرید ملک در کشور پرتغال و مزایای آن عبارتند از :

 • خرید ملک به مبلغ ۰۰۰/۵۰۰ یورو.
 • برای اخذ اقامت در کشور پرتغال بعد از خرید ملک باید توجه داشته باشید که کل خانواده تان در این کشور اقامت داشته باشند.
 • با خرید ملک در کشور پرتغال شما عزیزان می توانید بدون محدودیت به خارج از کشور رفت و آمد کنید بدون اینکه به اقامت دائم کشور پرتغال نیازی داشته باشید.
 • با خرید ملک در کشور پرتغال می توانید بعد از مدت ۵ سال اقامت دائم کشور پرتغال را به دست بیاورید.
 • شما عزیزان می توانید با خرید ملک در کشور پرتغال بعد از ۶ سال تابعیت کشور پرتغال را نیز به دست بیاورید.
 • با اخذ اقامت دائم کشور پرتغال و کسب تابعیت کشور پرتغال می توانید از ویزای شنگن استفاده کنید و به کشور های عضو اتحادیه اروپا سفر کنید.

با خرید ملک در کشور پرتغال به قیمت 500.000 یورو قیمت های بالاتر می توانید آینده ایی روشن را برای خود رغم بزنید.اگر این خرید در پایتخت کشور پرتغال شهر لسبیون باشد، آینده چشم گیری در پیش رو دارید .روندی که اکثر سرمایه گذاران خواهان آن هستند.

در این مقاله مختصر اطلاعاتی برای اخذ اقامت و تابعیت کشور پرتغال از طریق خرید ملک به دست آورید. سرمایه گذاری در کشورهای عضو اتحادیه اروپا بهترین روش برای اخذ اقامت و تابعیت برای شما عزیزان است. شما عزیزان اطلاعاتی در رابطه با اخذ اقامت و تابعیت از طریق خرید ملک در کشور پرتغال به دست آوردید و می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به پرتغال و اخذ اقامت از طریق خرید ملک در کشور پرتغال با موسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان مشاوران موسسه مشاوره ای MIE بهرمند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *