اقامت مجارستان

 • اقامت مجارستان و مقدمه ای بر آن
 • اقامت مجارستان و شرایط عمومی آن
 • اقامت مجارستان و راههای اخذ آن
  • اقامت مجارستان از طریق کار
  • اقامت مجارستان از طریق تحصیل
  • اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری
  • اقامت مجارستان از طریق ازدواج
  • اقامت مجارستان و تابعیت از طریق تولد
  • اقامت مجارستان از طریق پناهندگی
 • اقامت مجارستان و هزینه های زندگی در مجارستان
 • اقامت مجارستان و اخذ تابعیت مجارستان
 • اقامت مجارستان وخدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • اقامت مجارستان و سخن پاياني
اقامت مجارستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اقامت مجارستان و مقدمه ای بر آن

اقامت مجارستان، راههاي اخذ اقامت مجارستان و انواع اقامت مجارستان در اين مقاله مورد بحث و بررسي علمي قرار مي گيرد. اقامت مجارستان از چه راه هايي امكانپذير است؟ اقامت مجارستان چه مزيت هايي دارد؟ چه مداركي براي اخذ اقامت مجارستان لازم است؟ پاسخ به اين سؤالات در اين مقاله بررسي مي گردد و شما عزيزان تمامي راههاي دريافت اقامت مجارستان را خواهيد دانست. كشور مجارستان يكي از كشورهاي عضو شنگن است و در موقعيت بسيار خوبي در قاره اروپا واقع شده است. طبيعيست كه مهاجرت به اين كشور مورد توجه علاقمندان مهاجرت به اروپا قرار گيرد. مؤسسه حقوقي ملكپور با سالها تجربه در زمينه حقوق بين الملل و مهاجرت سؤالات شما را در زمينه مهاجرت به مجارستان پاسخ خواهد داد. همچنين در صورتيكه علاقمند به اطلاع از تمامي روشهاي مهاجرت و شرايط لازم آنها هستيد مي توانيد به ويديوي راهنماي گام به گام مسير مهاجرت مراجعه نماييد.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در مجارستان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در مجارستان

اقامت مجارستان و شرایط عمومی آن

اقامت مجارستان به دو صورت موقت و دائم به افراد اعطا می شود. در صورتیکه فرد واجد شرایط زیر باشد می تواند برای دریافت اقامت دائم مجارستان درخواست دهد:

_ اقامت مداوم درمجارستان به مدت 3 سال پیش از درخواست اقامت دائم داشته باشد

_دارای بیمه درمانی و منابع مالی کافی برای خدمات بهداشتی باشد

_اقامت موقت مجارستان را داشته باشد

_محل اصلی سکونت فرد در مجارستان باشد (با اجاره ملک یا خرید ملک)

*افرادی که به عنوان پناهجو وارد مجارستان شوند و درخواست آنها به عنوان پناهنده تأیید شود پس از یکسال اقامت دائم دریافت می کنند.

*افرادی که با ویزای ازدواج وارد مجارستان شوند پس از 2 سال از ثبت ازدواج اقامت دائم دریافت می کنند.

درصورت اخذ اقامت دائم مجارستان اجازه اقامت در سایر کشورهای عضو اتحادیه شنگن را به مدت 90 روز خواهید داشت. افرادی که اقامت کشورهای اتحادیه اروپا (EEA) را دارند در صورت 5 سال حضور مداوم در کشور مجارستان می توانند اقامت دائم مجارستان را اخذ نمایند. مدت اعتبار کارت اقامت دائم مجارستان 5 سال است که در صورت درخواست مجدد قابل تمدید است.

اقامت مجارستان و راههای اخذ آن

 • اقامت مجارستان از طریق کار

  اقامت مجارستان قوانینی شبیه به قوانین ویزای کار کشورهای اتحادیه اروپا دارد. از تاریخ 1 ژانویه 2009 شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا برای کار در مجارستان نیاز به ویزا ندارند. شرایط لازم برای ویزای کار به شکل زیر است:

  _اثبات محل اقامت در مجارستان

  _توافق نامه کاری با کارفرما

  _مجوز کار در مجارستان

  پروسه دریافت مجوز کار 25 روز طول می کشد که کارفرما در مجارستان برای دریافت این مجوز باید به اداره کار مجارستان (Munkaügyi Központ) مراجعه کند. کارفرما برای استخدام نیروی کار باید در مجارستان اعلام نیاز کند در صورتی که شهروندی در مجارستان آماده ی استخدام در این شغل نباشد و در کشورهای اتحادیه اروپا نیز اعلام آمادگی برای استخدام در این شغل نباشد کارفرما می تواند از طرف کارمند اجازه کار را درخواست کند. مجوز کار 10 تا 15 روز پس از درخواست صادر می شود. پس از دریافت مجوز کار کارمند باید به صورت شخصی به کنسولگری مجارستان مراجعه کند و ویزای کار درخواست کند. مجوز کار و ویزای کار برای همان کار مشخص صادر می شود و در صورت تغییر قرارداد کار متقاضی باید مجوز جدیدی درخواست کند. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملکپور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعأ و قانونأ حرام و غیرقانونی می باشد.

  برای مجوز کار مجارستان کارفرما باید مدارک زیر را داشته باشد:

  _مجوز فعالیت استخدامی و یا سایر توافقنامه های استخدامی

  _مدارکی که با توجه به کشور محل اقامت متقاضی از طرف سفارت دریافت می شود.

  _قرارداد محل فعالیت شرکت

  _مجوز پرداخت هزینه های بیمه

  _بودجه کافی برای پرداخت هزینه های زندگی کارمند

  _شماره مالیاتی از NAV

  _شماره امنیت اجتماعی

  مجوز اقامت تا 60 روز پس از درخواست صادر می شود و ویزای نوع D برای ورود به کشور مجارستان و اقامت بیش از 90 روز صادر می شود. برای درخواست ویزای کار مجارستان باید مدارک زیر را به سفارت ارائه دهید:

  _مجوز کار

  _قرارداد استخدامی با یک شرکت مجارستانی

  _اثبات محل اقامت به محض ورود به کشور مجارستان

  _گذرنامه معتبر و دو قطعه عکس

  _فرم درخواست ویزا

  _اثبات تمکن مالی کافی و بیمه مسافرتی برای ورود

  اقامت مجارستان با ویزای کار تا 3 سال معتبر است و پس از آن در صورت تأیید شرایط لازم که در بخش شرایط عمومی ذکر شد قابل تبدیل به تابعیت و یا قابل تمدید به مدت 2 سال دیگر است. در قرارداد استخدام باید سمت شغلی کارمند و میزان حقوق پرداختی به صورت دقیق مشخص شود و متقاضی مدارک علمی و تحصیلی کافی برای استخدام در این شغل را داشته باشد.

 • اقامت مجارستان از طریق تحصیل

  اقامت مجارستان به دانش آموزان و دانشجویانی که قصد تحصیل در مدارس و یا دانشگاههای مجارستان را دارند اعطا می شود. تحصیل در دانشگاههای مجارستان در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به دو زبان مجاری و انگلیسی در رشته هایی همچون پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، مدیریت، مهندسی و ….. امکانپذیر است و این موضوع یکی از بزرگترین مزایای تحصیل در مجارستان برای دانشجویان بین المللی است. هزینه تحصیل در دانشگاههای مجارستان سالیانه بین 5 تا 7 هزار یورو و برای رشته های پزشکی بین 9 تا 16 هزار یورو متغیر است. پذیرش دوره های زبان انگلیسی و آلمانی در دانشگاهها و کالج های مجارستان برای دانشجویان بین المللی امکانپذیر است و این دوره ها آمادگی ورود به دانشگاههای مجارستان، آلمان، اتریش و سایر کشورهای اروپایی را فراهم می کنند.

  اقامت مجارستان از طریق تحصیل برای دانشجویان بین المللی امکانپذیر است، به این صورت که دانشجویان پس از اتمام دوره آموزشی مجوز کار دریافت می کنند و راهی برای اخذ اقامت مجارستان برای دانشجویان در نظر گرفته می شود. دانشجویان در زمان تحصیل به طور متوسط 10 تا 20 ساعت در هفته اجازه کار دارند. برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان باید با ثبت نام در یکی از مراکز آموزشی مجارستان و نامه پذیرش مرکز آموزشی به نزدیکترین کنسولگری یا سفارت مجارستان مراجعه کنید و مدارک زیر را ارائه دهید:

  _نامه پذیرش دانشگاه یا مؤسسه آموزشی

  _فرم درخواست ویزای دانشجویی

  _نامه تمکن مالی مبنی بر امکان پرداخت هزینه تحصیل و زندگی حداقل به مدت یکسال

  _بیمه مسافرتی

  _نامه تمکن مالی و یا فیش حقوقی پشتیبان مالی متقاضی

  _گذرنامه

  _گواهی تولد یا شناسنامه

  هنگام تحویل مدارک به سفارت اثر انگشت متقاضی و داده های بیومتریک دریافت و بررسی می شود و همچنین مصاحبه کوتاهی با افسر ویزا انجام می شود. هنگام ورود ویزای اقامتی نوع D برای دانشجویان صادر می شود که با این ویزا دانشجویان به اداره مهاجرت برای دریافت کارت اقامت دانشجویی مراجعه می کنند. ویزای اولیه 30 روز معتبر است همچنین کارت اقامت دانشجویی به مدت یکسال معتبر است متقاضی 30 روز قبل از اتمام کارت اقامت می بایست برای تمدید اقامت اقدام نماید. نهایتأ ظرف 8 هفته پس از درخواست ویزا در مورد اجازه اقامت شما تصمیم مقتضی اتخاذ می شود.

  بورس تحصیلی در مجارستان

  در این بخش بورسیه های تحصیلی مجارستان معرفی می شوند:

  _بورس تحصیلی HUNGARICUM

  برنامه Stipendium Hungaricum در سال تحصیلی 2018/2019 به بیش از 5000 دانشجو اعطا می شود. در حال حاضر حدود 70 کشور از 5 قاره مختلف در این برنامه بورس تحصیلی شرکت می کنند.

  _بورس تحصیلی دولتی دوجانبه: این بورس تحصیلی توسط تفاهم نامه بین کشور مجارستان و کشورهای عضو اعطا می شود.

  _بورس تحصیلی اراسموس +: این برنامه در کشورهای اتحادیه اروپا اعمال می شود.

  _بورس تحصیلی CEEPUS: کشورهای عضو این برنامه اتریش، آلبانی، بلغارستان، کرواسی، بوسنی و هرزگوین، مجارستان، جمهوری چک، مولداوی، مقدونیه، کوزوو، رومانی، صربستان،اسلوونی، اسلواکی، مونته نگرو و لهستان هستند.

  _بورس تحصیلی EEA grants

  _بورس تحصیلی دکترا: دانشجویان مقطع دکترا اغلب با بوس تحصیلی در دانشگاههای مجارستان تحصیل می کنند. برای تحصیل در مقطع PHD نظر اساتید راهنما لازم است و برای دریافت بورس تحصیلی دکترا می توان هم از استاد راهنما و هم از دانشگاه درخواست کرد. فعالیت های علمی در مقطع دکترا تعیین کننده میزان و اجازه دریافت بورس تحصیلی هستند.

کار در مجارستان
تحصیل در مجارستان
 • اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری

  اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری مزایای زیر را دارد:

  _کشور مجارستان دروازه ای برای ورود به مرکز و جنوب شرقی اروپاست که این مناطق بازار جذابی برای سرمایه گذاران خارجی است.

  _نیروی کار در مجارستان تحصیل کرده و ماهر هستند و به خصوص در زمینه مهندسی، پزشکی و اقتصاد تخصص زیادی وجود دارد. نرخ سواد در کشور مجارستان از سال 2015 به میزان 99% است.

  _نیروی کار با حقوق کم در مجارستان قابل دسترس است.

  _اقتصاد اروپا سرعت رشد بسیار زیادی دارد.

  _زیربنا و چارچوب قانونی مجارستان محیط مناسبی برای رشد پایدار است.

  _اقتصاد اروپا یکی از پویا ترین اقتصادهای اروپایی است.

   سرمایه گذاران خارجی مجاز به خرید املاک و مستغلات در مجارستان هستند و تنها در زمینه خرید زمین های کشاورزی محدودیت وجود دارد. تنها شهروندان کشور مجارستان و کشورهای اتحادیه اروپا مجاز به خرید زمین های کشاورزی در مجارستان هستند و شهروندان غیر اروپایی تنها مجاز به اجازه زمین ها هستند. بخش های کلیدی برای سرمایه گذاری در مجارستان عبارتند از: داروسازی، کشاورزی، انرژی های تجدیدپذیر، بهینه سازی انرژی، بهداشت و سلامت، فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمل و نقل و تجهیزات مرتبط

  اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی امکانپذیر است. برای ثبت شرکت در مجارستان باید طرح کسب و کار داشته باشید و شرکت مستقل ایجاد کنید. مدیر شرکت به همراه همسر و فرزندان وی می توانند برای اقامت مجارستان اقدام کنند. مدیران دیگر باید برای کار در شرکت ویزای کار دریافت کنند. حداقل سرمایه مورد نیاز برای تشکیل شرکت 10.000 یورو است و این سرمایه بلافاصله پس از تأیید ثبت شرکت و پرداخت هزینه های اولیه قابل برداشت است. تأسیس یک شرکت در مجارستان حدود 1 تا 2 هفته طول می کشد. مالیات شرکت های کوچک 10% است و کمترین مالیات را در اتحادیه اروپا دارد. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملکپور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعأ و قانونأ حرام و غیرقانونی می باشد.

  از دیگر روشهای سرمایه گذاری در مجارستان ثبت شعبه در این کشور است. در صورتی که در کشور محل اقامت خود شرکتی فعال دارید می توانید با سرمایه اولیه 10.000 یورو اقدام به ثبت شرکت شعبه در مجارستان نمایید. فعالیت شرکت می تواند به شکل خرید و فروش ملک و یا اجاره املاک متعلق به شرکت تعریف شود. بنابراین مؤسس یا مدیر شرکت می تواند در قالب ثبت شرکت املاک و مستغلات در مجارستان خریداری نماید.

 • اقامت مجارستان از طریق ازدواج

  اقامت مجارستان از طریق ازدواج با یک شهروند مجارستانی نیز اعطا می شود. برای درخواست ویزای ازدواج اثبات شرایط زیر لازم است:

  1.تمکن مالی: متقاضی باید پس انداز و درآمد کافی برای پرداخت هزینه های زندگی همسر خود در کشور مجارستان را داشته باشد. حداقل درآمد شخص در مجارستان 200.000 UHF و یا پس انداز 3 تا 4 میلیون UHF باشد.

  2.اثبات محل اقامت: اثبات محل سکونت با اجاره ملک و یا خرید ملک امکانپذیر است.

  3.بیمه درمانی: همسر خارجی برای ورود به مجارستان باید بیمه مسافرتی با پوشش 30.000 یورو داشته باشد.

  4.سند ازدواج

  5.تسلط کافی به زبان انگلیسی

  6.مدارک مثبت قصد واقعی طرفین برای تشکیل خانواده مانند فیلم و عکس های خانوادگی

  7.گذرنامه

  8.گواهی تجرد

  9.گواهی تولد

  با تأیید موارد فوق توسط کنسولگری یا سفارت مجارستان اقامت 2 ساله برای متقاضی صادر می شود و پس از گذشت 2 سال از زندگی مشترک طرفین در مجارستان اقامت دائم برای فرد صادر می شود.

 • اقامت مجارستان و تابعیت از طریق تولد

  اقامت مجارستان و تابعیت مجارستان از طریق تولد از اصل خون (jus sanguinis) تبعیت می کند. برای توضیح این موضوع لازم است بدانید کشورهای مختلف برای اعطای تابعیت از طریق تولد از 2 قانون متفاوت تبعیت می کنند. یکی قانون خاک که به واسطه تولد نوزاد در خاک آن کشور تابعیت به وی اعطا می شود و دومی قانون خون که در صورت تولد نوزاد به شرط شهروندی یکی از والدین در آن کشور تابعیت به نوزاد اعطا می شود. در واقع اگر نوزادی از پدر و مادر مجارستانی و یا یکی از والدین مجارستانی متولد شود می تواند تابعیت مجارستان را کسب نماید.

  طبق قانون مجارستان تابعیت دوگانه در مجارستان مجاز است. در واقع در صورتی که نوزاد طبق قانون یکی از کشورهایی که اصل خاک تبعیت در خاک آن کشور (مثلأ کانادا) متولد شود می تواند تابعیت همان کشور و تابعیت مجارستان از طریق تولد از والدین مجارستانی را نیز اخذ نماید.

 • اقامت مجارستان از طریق پناهندگی

  اقامت مجارستان از طریق پناهندگی نیز امکان پذیر است. لازم به ذکر است مؤسسه حقوقی ملکپور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی در مجارستان ندارد و این بخش صرفأ جهت بالا بردن اطلاعات شما و اطلاع رسانی درمورد خطرات و نکات مهم پناهندگی به عرض شما می رسد. از تاریخ 28 مارس 2017 درخواست های پناهندگی فقط در مناطق ترانزیتی دریافت می شود و پناهجویان در مناطق خارج از شهر و منطقه مسکونی با اعلام نتیجه بررسی پرونده پناهندگی اسکان داده می شوند. در صورتی که فردی تحت شرایط قانون دوبلین مشمول پناهندگی شود درخواست پناهندگی مورد بررسی دولت مجارستان قرار می گیرد. تصمیم گیری در مورد درخواست اولیه ظرف 15 روز انجام می شود. درمورد پناهجویان سوری تصمیم گیری سرعت بیشتری خواهد داشت.

  پروسه بررسی نهایی پرونده پناهجویان برای اعطای تابعیت مجارستان گاهأ تا یکسال طول می کشد. تصمیم گیری در مورد پناهندگی توسط سازمان بین المللی مهاجرت و اداره امور پناهندگی (IAO) انجام می شود که ممکن است درخواست پناهندگی توسط این سازمان تأیید یا رد شود. در صورت رد درخواست پناهنگی بلافاصله پناهجو اخراج می شود و تا 2 سال با ممنوعیت ورود به حوزه شنگن رو به روست.

  مصاحبه شخصی: مصاحبه با پناهجو ضروری است مگر در مواردی که فرد قار به شنیدن یا صحبت کردن نیست. مصاحبه بلافاصبه پس از ورود به منطقه ترانزیت انجام می شود و در طول بررسی پرونده ممکن است دو یا چند مصاحبه محرمانه با پناهجو انجام شود. در صورتی که زبان مادری پناهجو برای مصاحبه کننده غیر قایل فهم باشد که در این صورت مترجمی در اختیار متقاضی قرار می گیرد.

  پس از انجام مصاحبه تصمیم مقتضی توسط دادگاه با بررسی پرونده و نتیجه مصاحبه با متقاضی اتخاذ می شود. انجام مصاحبه غلبأ جهت بررسی تناقضات بین مدارک ارائه شده و صحبت های متقاضی می باشد. اعلام نتیجه معمولأ ظرف 3 تا 6 ماه است اما گاهأ تا یکسال هم طول می کشد. با توجه به محدودیت قبول پناهنده در کشور مجارستان در سالهای اخیر خدمات قابل قبولی به پناهندگان اده نمی شود و خطرات زیادی متوجه آنهاست.

اقامت مجارستان و هزینه های زندگی در مجارستان

برای اخذ اقامت مجارستان بررسی هزینه های زندگی در مجارستان لازم است. در جدول زیر به تفکیک هزینه های زندگی در مجارستان را بررسی می کنیم:

یک وعده غذایی در رستوران ارزان قیمت 5.16 یورو
یک بطری کوچک آب 0.64 یورو
برنج 0.41 یورو
12 عدد تخم مرغ 1.53 یورو
1 کیلوگرم سینه مرغ 1.93 یورو
گوشت گاو 3.41 یورو
کارت اشتراک یکماهه اتوبوس یا مترو 29.69 یورو
تاکسی 2.19 یورو
هزینه ماهیانه انرژی (برق، آب و ….) 148.35 یورو
اشتراک ماهیانه اینترنت 12.46 یورو
بلیط سینما 5.16 یورو
اجاره آپارتمان یکخوابه در مرکز شهر 380 یورو در ماه
اجاره آپارتمان یکخوابه خارج از شهر 281 یورو

بوداپست یکی از ارزان ترین شهر های اروپا برای زندگی است و هزینه زندگی یک فرد در این شهر گاهأ از 600 یورو بیشتر نمی شود. دانشجویان بین المللی در صورت استفاده از خوابگاه هزینه کمتری برای اجاره پرداخت می کنند و حتی در اغلب موارد دانشجویان با درآمد کار دانشجویی قادر به پرداخت هزینه های زندگی در مجارستان هستند.

اقامت مجارستان و اخذ تابعیت مجارستان

اقامت مجارستان با 8 سال زندگی در این کشور به تابعیت این کشور تبدیل می شود. از شروط لازم برای اخذ تابعیت مجارستان داشتن اقامت دائم مجارستان است. یکی از الزامات دریافت تابعیت دانش زبان مجارستانی در سطح تسلط است. در صورتی که متقاضی والدین مجارستانی داشته باشد می تواند برای تابعیت مجارستان درخواست دهد. افرادی که تابعیت مجارستان را دریافت می کنند مجوز اقامت در کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین اجازه کار در این کشورها را خواهند داشت. علاوه بر دانش زبان مجارستانی پایبندی به اصول اساسی مجارستان و اطلاع از تاریخ و فرهنگ مجارستان لازم است.

طبق اصول اقامتی کشور مجارستان تابعیت دوگانه مورد تأیید این کشور است و برای اخذ تابعیت مجارستان ملزم به سلب تابعیت اولیه خود نیستید. در صورتی مهاجرین می توانند تابعیت مجارستان را دریافت کنند که به مدت 8 سال به طور مداوم در مجارستان زندگی کنند و مالیات این کشور را بی وقفه پرداخت نمایند مگر اینکه اقامت مجارستان از طریق ازدواج با شخص مجارستانی و یا پناهندگی کسب شده باشد. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملکپور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعأ و قانونأ حرام و غیرقانونی می باشد.

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری
اخذ تابعیت از طریق تولد در مجارستان
پناهندگی در مجارستان
ازدواج در مجارستان

اقامت مجارستان وخدمات موسسه حقوقی ملک پور

دریافت اقامت و تابعیت در هر کشوری قوانین مختص به خود را دارد که جزییات زیادی را نیز بهمراه دارد. آگاهی به قوانین اخذ اقامت و تابعیت می تواند درصد اشتباه و ردی ویزای متقاضیان را کاهش دهد. موسسه حقوقی ملک پور با همراهی وکلای مجرب ایرانی و بین المللی با تحقیق گسترده در زمینه مهاجرت به کشورهای مختلف، آگاهی و اشراف کامل به قوانین مهاجرت به کشورهای مختلف جهان دارد. لذا به متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی با وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور مشاوره داشته و با آگاهی کامل و بینش صحیح در این راه گام بردارند. محصول بی نظیر و منحصر به فرد ویدیویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، حاصل سالها تحقیق و پژوهش مدیریت محترم موسسه حقوقی ملک پور، است که به متقاضیان مهاجرت پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام، این محصول را تهیه و مشاهده نمایند تا بتوانند راه درست و مناسب با شرایط خود را با دیدن این ویدیو انتخاب نمایند.

اقامت مجارستان و سخن پاياني

اقامت مجارستان و روشهاي اخذ آن در اين مقاله مورد بررسي قرار گرفت. مطالب علمي اين مقاله با موضوع اقامت مجارستان توسط كارشناسان و متخصصين حقوقي به صورت موثق گردآوري شده و در اختيار شما عزيزان قرار گرفته است. همانطور كه مي دانيد هر ساله بسياري از دانشجويان براي تحصيل در دانشگاههاي معتبر بين المللي مجارستان اعزام مي شوند و از تحصيل در اين كشور زيبا بسيار لذت مي برند. در صورتيكه علاقمند به مهاجرت به مجارستان و اقامت مجارستان هستيد مي توانيد از كارشناسان مؤسسه حقوقي ملكپور راهنمايي و مشاوره بگيريد. در پايان اين مقاله مي توانيد ديدگاهها و نظرات خود را مطرح نماييد كارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوي شما عزيزان هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *