اقامت کانادا از طریق کار

اقامت کانادا از طریق کار و بررسی شرایط کار در این کشور

 • اقامت کانادا از طریق کار و مقدمه ای بر آن
 • اقامت کانادا از طریق کار و شرایط عمومی آن
 • اقامت کانادا از طریق کار و ویزای کاری
 • اقامت کانادا از طریق کار و مدارک مورد نیاز ویزای کار

 • اقامت کانادا از طریق کار و نرخ بیکاری
 • اقامت کانادا از طریق کار و مشاغل مورد نیاز 2019
 • اقامت کانادا از طریق کار و میزان حقوق
 • اقامت کانادا از طریق کار و نحوه کاریابی
 • اقامت کانادا از طریق کار و مؤسسات کاریابی
 • اقامت کانادا از طریق کار و بررسی ویزای همراه
 • اقامت کانادا از طریق کار و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت
 • اقامت کانادا از طریق کار و سخن پایانی
اقامت کانادا از طریق کار

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اقامت کانادا از طریق کار و مقدمه ای بر آن

اقامت کانادا از طریق کار، چگونگی اخذ اقامت و تابعیت از طریق کار در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا کار در کانادا سبب اخذ اقامت و تابعیت می شود؟ چگونه می توان در کانادا کار پیدا کرد؟ روش مهاجرت کاری به کانادا چگونه است؟ سوالاتی است که ما در این مقاله به پاسخ آنها می پردازیم. اخذ اقامت کانادا از طریق کار یکی از موضوعات مورد علاقه اکثر متقاضیان مهاجرت به کانادا است. اقامت کانادا از طریق کار یکی از محبوب ترین راه های مهاجرت به کانادا است، چون نیاز به سرمایه زیادی ندارد و در صورت داشتن شرایط مورد نظر که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت، شخص می تواند به راحتی اقامت کانادا از طریق کار را به دست آورد.  مشاورین موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE  اتریش آماده ارائه مشاوره رایگان تلفنی در مورد اخذ اقامت کانادا از طریق کار به شما عزیزان هستند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اسکیل ورکر کانادا

اقامت کانادا از طریق کار و شرایط عمومی

کانادا یکی از پهناورترین کشورهای جهان است که با کمبود نیروی انسانی مواجه است و به همین علت هر ساله حدود ۱۰۰ هزار نفر را از سراسر جهان از طریق نیروی کار جذب می کند.  اقامت کاری یکی از راه های مورد علاقه مهاجران برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت و تابعیت کانادا است. کانادا در کل کشور مهاجر پذیری است و شرایط مهاجران این کشور بسیار مطلوب است، چرا که مهاجر در این کشور زیاد است و افراد راحت تر با محیط کانادا سازگاری پیدا می کنند.  مهاجرت کاری به کانادا از طریق نیروی متخصص و اکسپرس انتری  و یا اسکیل ورکر  امکان پذیر است.

پرچم کانادا

 هر ساله کشور کانادا افراد زیادی را از طریق نیروی ماهر به کانادا دعوت می‌کند.  در این روش که به صورت امتیاز بندی است، اشخاص در همان بدو ورود به کانادا اقامت دائم این کشور را کسب می نمایند و نیازی نیست که مانند روش‌های دیگر سه سال زندگی کنند. یکی دیگر از روش های  اخذ اقامت کانادا از طریق کار و تحصیل در کانادا و یافتن کار پس از تحصیل است. در کانادا بازار کار برای افرادی که از دانشگاههای ای کشور فارغ التحصیل شده اند بسیار مناسب است. افرادی که به کانادا مهاجرت تحصیلی داشته اند به راحتی می توانند پس از تحصیل در کانادا به دنبال یافتن کار باشند و پس از پیدا کردن کار مرتبط با رشته تحصیلی، اقامت تحصیلی را به اقامت کاری کانادا تبدیل نمایند. ما در ادامه به بررسی شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق کار می پردازیم.

شرایط عمومی کانادا

اقامت کانادا از طریق کار و ویزای کاری

برای دریافت ویزای کاری کانادا شخص حتماً باید از طریق سیستم اکسپرس انتری اقدام نماید.  روش اکسپرس انتری به این صورت است که هر ساله دولت کانادا لیست مشاغل مورد  نیاز خود را اعلام می کند و برای نیروهای متخصص از سراسر دنیا برای کار در کانادا دعوتنامه ارسال می نماید.از شرایط اصلی مهاجرت از این طریق فاکتورهای سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار با بیمه، مدرک زبان و امتیازات قابل کسب از طریق همسر می باشد. در این روش اگر شخص همه شرایط را داشته باشد مدرک زبان نداشته باشد نمی تواند اقدام نماید.

اقامت کانادا از طریق کار

سیستم  امتیاز بندی است و شامل دو مرحله است در مرحله اول شخص با کسب ۶۷ امتیاز در مجموع می‌تواند وارد اصطلاحاً استخر شود و در مرحله به مرحله استخر هر شخص. که بالاترین امتیاز را داشته باشد برای کار به کانادا دعوت می شود یکی از فاکتورهای مهم که امتیاز به صورت تصاعدی بالا می‌برد داشتن جاب آفر یا پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی است که در. قبولی شخص را بسیار بالا می برد در این سیستم اگر شخص برای یک سال انتخاب شد سال بعد باید دوباره ثبت نام نماید. و به صورت سالانه است و قابل تمدید برای دوره بعدی نیست در این روش شخصی که انتخاب میشود با دعوت نامه به سفارت رفته و برای دریافت ویزای کاری اقدام می کند.

اقامت کانادا از طریق کار و مدارک مورد نیاز ویزای کار

برای دریافت ویزای کاری کانادا مدارکی را باید تهیه نمایید که در ادامه به ذکر این مدارک می‌پردازیم:

زندگی در کانادا
 • گذرنامه معتبر

 • عکس

 • دعوتنامه از کارفرمای کانادایی

 • دعوتنامه رسمی اسکیل ورکر

 • فرم درخواست ویزا

 • گواهی عدم سوء پیشینه

 • گواهی سلامت جسمی و روانی

 • تمکن مالی برای ابتدای ورود

 • مدارک مربوط به ازدواج و تولد فرزندان

اقامت کانادا از طریق کار و نرخ بیکاری در کانادا

برای مهاجرت کاری به هر کشوری توجه به نرخ بیکاری در آن کشور بسیار مهم است. هر قدر میزان بیکاری در کشوری کمتر باشد درصد دریافت کار در آن کشور بالاتر است. در حال حاضر نرخ بیکاری در کانادا پایین بوده و این خبر رضایت بخش برای مهاجرت کاری به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق کار می باشد و بیکاری در کانادا در ابتدای سال. ۲۰۱۹ به ۵.۸ درصد رسیده است که نرخ پایینی است در ادامه به نمودار نرخ بیکاری کانادا توجه بفرمایید.

نرخ بیکاری در کانادا

اقامت کانادا از طریق کار و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹

مشاغل مورد نیاز در کانادا هر سال تغییر می کند و هر سال دولت کانادا لیست جدیدی از مشاغل مورد نیاز خود را اعلام می‌کند در این میان مشاغل فنی و همچنین. مهندسی معمولاً همیشه ثابت و از نیازمندی ها هستند. درجدول زیر لیستی از برخی از مشاغل را آورده ایم:

لیست مشاغل کانادا

اقامت کانادا از طریق کار و میزان حقوق

میزان حقوق برای کار در کانادا یکی از فاکتورهای مهم و قابل توجه است که با راحتی زندگی در کانادا ارتباط مستقیم دارد. بنابراین توجه به این مسئله بسیار مهم است. ما در جدول زیر میزان حقوق در مشاغل مختلف در شهرهای تورنتو و مونترال در کانادا را برای شما آورده ایم:

مهاجرت کاری به کانادا
مهاجرت کاری به کانادا

اقامت کانادا از طریق کار و نحوه کاریابی

اقامت کانادا از طریق کار

در بالاتر ذکر کردیم که در سیستم امتیاز بندی داشتن جاب آفر  امتیازات اکتسابی را  بالا می برد و شانس را برای دریافت دعوت نامه. بسیار افزایش می دهد. حال سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان از کانادا پیشنهاد کاری دریافت کرد؟ برای دریافت پیشنهاد کاری شخص می‌تواند رزومه تحصیلی و کاری خود را در سایتهای کاریابی کانادا. وارد نموده و به دنبال کارفرما باشد. کارفرماها با دیدن پروفایل اشخاص و بررسی رزومه برای شخص مورد نظر از طریق مکاتبه با ایمیل دعوتنامه کاری صادر می نمایند.  همچنین. می‌تواند در صورت یافتن شرکت های مرتبط با زمینه کاری خویش برای این شرکت‌ها نیز رزومه خود را ارسال نماید و با مکاتبه با این شرکت‌ها از طریق ایمیل یا انجام مصاحبه از طریق اسکایپ. پیشنهاد کاری دریافت نماید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پیشنهاد کاری کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اکسپرس انتری کانادا

اقامت کانادا از طریق کار و موسسات کاریابی

کاریابی و یافتن کارفرما و پیشنهاد کاری یکی از مهمترین مراحل در دریافت ویزای کاری است و افراد برای این کار باید به موسسات معتبر کاریابی کشور کانادا مراجعه نمایند. ما در ادامه برای شما لیستی از موسسات کاریابی کشور کانادا را ذکر کرده ایم

مهاجرت کاری به کانادا
مهاجرت کاری به کانادا

اقامت کانادا از طریق کار و بررسی ویزای همراه

یکی از دغدغه ها و نگرانی های افراد متاهل برای مهاجرت امکان بردن همسر و فرزندان است که کشور کانادا این امکان را به اشخاص می دهد که در صورت مهاجرت کاری به صورت همزمان خانواده خود را نیز به همراه ببرند. افراد پس از دریافت دعوتنامه کاری می توانند همزمان برای ویزای همراه نیز درخواست نموده و خانواده خود را همراه ببرند. همراه و فرزندان می توانند در کانادا تحصیل رایگان داشته باشند و همچنین همراه نیز اجازه کار تمام وقت دارد و می تواند کار پیدا کند و مشغول به کار شود.

اقامت کانادا از طریق کار و اخذ اقامت و تابعیت

یکی از اهداف اصلی هر شخصی از مهاجرت دریافت اقامت دائم و تابعیت است. تقریباً در هرکشوری شخص با کار کردن و پرداخت بیمه و مالیات می تواند اقامت دائم و سپس تابعیت کسب نماید. در کشور کانادا در حالت نرمال شخص باید سه سال زندگی در کانادا در پنج سال داشته باشد تا بتواند درخواست اقامت دائم نماید و پس از ۵ سال نیز می تواند درخواست تابعیت و شهروندی کند.  اما در بحث ویزای کاری و اکسپرس انتری به این صورت است که شخص به محض ورود به کانادا اقامت دائم دریافت می کند. در ابتدای امر به وی اقامت دائم کانادا داده می شود و پس از پنج سال کار و انطباق پذیری با محیط کانادا می تواند برای دریافت پاسپورت کانادا درخواست کند و در صورتی که مرتکب جرمی نشده باشد به وی پاسپورت کانادا اهدا می شود.

اقامت کانادا از طریق کار
کاریابی درکانادا
کارآفرینی در کانادا
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
اقامت کانادا از طریق کار و سخن پایانی

اقامت کانادا از طریق کار، شرایط اخذ ویزای کاری و اقامت و تابعیت در کانادا در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. ما در این مقاله به بررسی مدارک مورد نیاز، موارد امتیاز آور، شرایط ویزای همراه و همچنین شرایط اقامت دائم و تابعیت پرداختیم و همچنین لیستی از مشاغل مورد نیاز در کانادا و میزان حقوق در کانادا را بیان نمودیم. امیدواریم که این مقاله مورد پسند شما واقع شده باشد. در صورت رضایت از مقاله حاضر می توانید در پایان مقاله و در قسمت دیدگاه ها نظرات ارزشمندتان را ثبت نمایید و با پنج ستاره به مقاله رای مثبت دهید. همچنین برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص اخذ اقامت کانادا از طریق کار میتوانید برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان با موسسه تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *