اقامت کانادا با کمترین هزینه

اقامت کانادا با کمترین هزینه و بررسی شرایط اقامت در این کشور

 • اقامت کانادا با کمترین هزینه و مقدمه ای بر آن
 • اقامت کانادا با کمترین هزینه و شرایط عمومی آن
 • اقامت کانادا با کمترین هزینه از طریق کار
 • اقامت کانادا با کمترین هزینه از طریق تحصیل

 • اقامت کانادا با کمترین هزینه از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت کانادا با کمترین هزینه از طریق ازدواج
 • اقامت کانادا با کمترین هزینه و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • اقامت کانادا با کمترین هزینه از طریق پناهندگی
 • اقامت کانادا با کمترین هزینه برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • اقامت کانادا با کمترین هزینه و هزینه های زندگی
 • اقامت کانادا با کمترین هزینه و اخذ تابعیت
 • اقامت کانادا با کمترین هزینه و سخن پایانی
اقامت کانادا با کمترین هزینه

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اقامت کانادا با کمترین هزینه و مقدمه ای بر آن

اقامت کانادا با کمترین هزینه ، شرایط دریافت اقامت کانادا، هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا و نکات مهم در مورد اقامت کانادا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. آیا دریافت اقامت کانادا با کمترین هزینه  امکان پذیر است؟ راه های دریافت اقامت کانادا چیست؟ کانادا یکی از کشورهای مهاجرپذیر می باشد که افراد بسیاری تمایل دارند از روش های مختلف به این کشور مهاجرت کرده و از راه های مختلف اقامت کانادا را اخذ نمایند. در ادامه با بررسی طرق مهاجرت برای کشور کانادا بهترین و ساده ترین راه مهاجرتی را خواهیم یافت و همینطور برای دریافت اطلاعات بیشتردر مورد موضوع اقامت کانادا با کمترین هزینه  می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید و یا سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ مهاجرت مطرح نمایید تا کارشناسان پاسخ دهند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل و ویزای تحصیلی کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در کانادا

اقامت کانادا با کمترین هزینه و شرایط عمومی آن

کشور کانادا یکی از کشور های مهاجر پذیر است و طبق آمار یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت انتخاب شده است. کانادا در آمریکای شمالی واقع است و پایتخت آن، شهر اتاوا می باشد و از بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر آن تورنتو است. زبان های رسمی این کشور انگلیسی و فرانسوی است و حدود جمعیت آن ۳۷،۶۰۲،۵۰۷ نفر می باشد. واحد ارزی این کشور دلار کانادا است. کشور کانادا با برخورداری از اقتصاد پایدار وهمچنین سطح رفاه اجتماعی بالا، همواره از مقاصد محبوب برای مهاجرت به شمار می رود. از این رو افراد بسیاری سعی دارند از روش های مختلف، همچون کار، تحصیل، سرمایه گذاری و … به این کشور مهاجرت نموده و با اخذ اقامت کانادا، بهترین آینده را از آن خود نمایند. در ادامه این مقاله به بررسی انواع روش های دریافت اقامت کانادا با کمترین هزینه می پردازیم.

پرچم کانادا
شرایط عمومی کانادا

اقامت کانادا با کمترین هزینه از روش های مختلف

اقامت کانادا با کمترین هزینه از طریق کار

اقامت کانادا

طبق آمار، تعداد قابل توجهی از نیروی کار در حال بازنشستگی یا مسن می باشند، به همین دلیل کشور کانادا به دنبال برنامه ای برای جذب نیروی کار ماهر است که روش اسکیل ورکر در راستای جذب نیروی کار ماهر طراحی شده که در قالب اکسپرس اینتری اقدام به گزینش مهاجران می نماید. سیستم ویزای کاری کانادا Skilled Workers است که منظم ترین و دقیق ترین سیستم محاسبه و تخمین شرایط افراد برای مهاجرت کاری می باشد. این سیستم بر اساس امتیاز شرایط افراد را تخمین می زند. این سیستم دارای دو مرحله می باشد که در مرحله اول افراد باید از 100 امتیاز، 67 امتیاز را کسب نمایند تا واجد شرایط به حساب بیایند. در مرحله دوم امتیاز 1200 است که بر اساس بیشترین امتیاز، افراد ماهر و دارای امتیاز بالا، می توانند ویزای کار کانادا را دریافت کنند و سیستم رقابتی است. افرادی که از این روش بتوانند اقامت کانادا را دریافت نمایند، دارای همه حقوق شهروندی به جز حق رای دادن هستند. نمودار نرخ بیکار کانادا را در زیر می توانید مشاهده نمایید.

مواردی که متقاضی می تواند از آنها امتیاز کسب کند:

 • نمره آیلتس جنرال

 • سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی و با بیمه

 • رشته تحصیلی

 • سن فرد متقاضی

نرخ بیکاری در کانادا
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

اقامت کانادا با کمترین هزینه از طریق تحصیل

اقامت کانادا با کمترین هزینه

یکی از طرق ورود و مهاجرت به کانادا  تحصیل است. نکته بسیار مهم این است که تحصیل منجر به اقامت کانادا نمی شود و صرفاً ویزای تحصیلی است و برای دریافت اقامت کانادا با کمترین هزینه لازم است که فرد دانشجو در کشور مقصد یا مشغول به کار شود و یا سرمایه گذاری نماید.

 • تحصیل در مقطع کارشناسی

  طول دوره لیسانس در کشور کانادا بین 3 الی4 سال است که بعد از دریافت پذیرش تحصیلی فرد باید برای ویزا درخواست دهد، یکی از مهمترین و اصلی ترین نکات برای دریافت ویزای تحصیلی کشور کانادا گپ تحصیلی است، یعنی از آخرین مدرک تحصیلی بیش از 5 سال نگذشته باشد. نمره آیلتس آکادمیک 6 نیز اهمیت دارد. فرد دانشجو اجازه بردن همراه دارد و همراه وی اجازه کار به صورت فول تایم دارد. شخص اصلی نیز به صورت پارت تایم و 10 ساعت در هفته اجازه کار دارد. این سابقه کار که به واسطه تحصیل در کانادا کسب می شود امتیاز بسیار بالایی برای پروسه اسکیل ورکر دارد و احتمال انتخاب را تا حد زیادی افزایش می دهد.

 • تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد

  طول دوره کارشناسی ارشد در کانادا بین 1.5 الی 2 سال است و همچنان برای این مقطع نیز گپ تحصیلی اهمیت بسیار بالایی دارد که بهتر است بیشتر از 4 یا 5 سال گپ وجود نداشته باشد. مدرک زبان آیلتس 6/5  آکادمیک برای تحصیل در این مقطع تحصیلی نیاز است. فرد دانشجو اجازه بردن همراه دارد و همراه وی اجازه کار به صورت فول تایم دارد و شخص اصلی 20 ساعت در هفته اجازه کار دارد که موضوع تا حد زیادی هزینه ها را پوشش می دهد.

 • تحصیل در مقطع دکتری

  یکی دیگر از مقاطع تحصیل در دوره دکتری است که  ارائه مقالات ISI و مدرک آیلتس 7 آکادمیک از ملزومات دریافت پذیرش در این مقطع است. یکی از نکات بسیار مهم در خصوص مقطع دکتری، پیدا نمودن سوپروایزر می باشد که دانشجو می بایست با استادهای دانشگاه موردنظر مکاتبه کرده و تایید آن ها را اخذ نماید. دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در این کشور را دارند، می توانند از بورس های تحصیلی که  توسط این کشور ارائه می شود استفاده نمایند، نکته ی قابل توجه این است که بورسیه ها رقابتی است و ظرفیت آن ها محدود میباشد و تنها تعداد محدودی از افراد که دارای شرایط خاصی باشند می توانند از این بورس ها استفاده کنند:

 • بورسیه تحصیلی و آموزشی ترودو (Trudeau)
 • بورسیه و کمک هزینه تحصیلی و آموزشی دانشگاه مک گیل

اقامت کانادا با کمترین هزینه از طریق سرمایه گذاری

اقامت کانادا با کمترین هزینه

یکی از روش های بسیار خوب جهت اخذ اقامت کانادا، سرمایه گذاری در این کشور است که البته جزو پر هزینه ترین راه های اخذ اقامت کانادا می باشد. برنامه کارآفرینی در بریتیش کلمبیا یکی از روش های سرمایه گذاری در کانادا می باشد که دو روش دارد.

 • روش قدیمی(base)

 • در این روش می بایست چهار سال سابقه کاری مدیریت در ده سال گذشته داشته باشید.

 • حداقل مدرک موردنیاز برای فرد موردنظر فوق دیپلم می باشد.

 • ارائه یک بیزنس پلن خوب که مورد قبول دولت واقع شود.

 • مقدار دارایی فرد می بایست حدود 600 هزار دلار کانادا و مبلغ موردنیاز برای سرمایه گذاری حدود 200 هزار دلار است.

 • فرد موردنظر می تواند در هر منطقه ای از استان بریتیش کلمبیا، اقدام به کارآفرینی نماید.

 • این روش به مدرک زبان نیازی ندارد اما داشتن این مدرک می تواند تاثیر مثبتی داشته باشد.

 • در این روش افراد علاوه بر ایجاد طرح جدید و نوآوری، می توانند طرح تجاری در حال اجرایی را خریداری نمایند.

ذکر این نکته حائز اهمیت می باشد که این برنامه بر اساس سیستم امتیازبندی می باشد و شما می توانید با تماس با موسسه حقوقی ملک پور راهنمایی لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

 • روش جدید(Regional Pilot)

 • در این روش سابقه کاری فرد در پنج سال گذشته مورد بررسی قرار می گیرد و فرد می بایست در پنج سال گذشته، چهار سال سابقه مدیریتی داشته باشد.

 • مقدار مبلغ موردنیاز دارایی فرد حدود 300 هزار دلار کانادا و میزان سرمایه موردنیاز حدود 100 هزار دلار می باشد.

 • تحصیلات فرد می بایست در حد فوق دیپلم باشد.

 • بیزنس پلن باید کاملاً نوآوری داشته باشد و امکان خرید بیزنس آماده وجود ندارد.

جهت سرمایه گذاری در یک کشور، یکی از نکات حائز اهمیت امنیت سرمایه گذاری در کشور موردنظر می باشد. یکی از شاخص های اصلی سرمایه گذاری در کانادا ریسک سرمایه گذاری در این کشور است که در کانادا یک می باشد و به این معنی است که نظام قضایی در این کشور مناسب است. همانطور که در نمودار مشاهده می نمایید کشور کانادا برای انتقال سرمایه کشور مناسبی به نظر می رسد.

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری صدهزار دلاری در کانادا

اقامت کانادا با کمترین هزینه از طریق ازدواج

مهاجرت به آلمان

یکی دیگر از طرق اقدام برای اقامت کانادا با کمترین هزینه ازدواج با شهروند کانادایی است . اگر شخصی با فرد کانادایی ازدواج کند می تواند اقامت دائم این کشور را دریافت نماید.  یکی از نکات قابل توجه در این باره این می باشد که شخص مورد نظر که در کانادا زندگی می کند می بایست اقامت دائم و تابعیت کانادا را داشته باشد و اجازه کار نیز داشته باشد تا بتواند برای همسر خود در کشور دیگر اقدام نماید. در واقع این شخص تقش اسپانسر را برای همسر خود اجرا می کند تا او بتواند به این اقامت دست یابد.

اقامت کانادا با کمترین هزینه و اخذ تابعیت کانادا از طریق تولد

مشاوره اقامت آلمان

یکی از روش های اقدام برای اقامت کانادا با کمترین هزینه و دریافت تابعیت این کشور تولد است. به طور کلی کشورها به ۲ دسته تقسیم می شوند، قانون خاک و قانون خون : قانون خون بدین معناست که فرد در هر جا هم متولد شود تابعیت پدر و مادر تعیین کننده تابعیت فرزند می باشد ولی در بعضی کشور ها مثل کانادا صرف اینکه نوزادی در خاک این کشور متولد شود تابعیت دریافت می کند.کانادا از معدود کشورهایی است که بدون محدودیت سیستم خاک را اجرا می کند. اخذ اقامت و تابعیت فرزند تاثیری در اقامت پدر و مادر ندارد و آن ها می بایست به صورت جداگانه و از روش هایی مانند کار و … برای اخذ اقامت دائم و تابعیت اقدام نمایند.

اقامت کانادا با کمترین هزینه از طریق پناهندگی

مهاجرت به آلمان

یکی دیگر از طرق اقدام برای اقامت کانادا با کمترین هزینه راه پناهندگی است که البته بیراهه است و مسیر درستی برای مهاجرت نیست.  بر اساس کنوانسیون ژنو، پناهنده به فردی گفته می شود که به دلایل مذهبی و عقیدتی، جنسیتی، ترس از شکنجه شدن و آزار و اذیت در کشور خود را دارد و اقدام به پناهندگی در کشور دیگری می نماید. پناهندگی مسیری خطرناک و پر ریسک است.  ما به شما عزیزان این مسیر پرخطر را پیشنهاد نمی کنیم. پناهندگی یکی از روش های پر ریسک و خطر برای اخذ اقامت کانادا است و خطرات جانی و مالی زیادی به همراه دارد و برخی افراد به دلیل عدم اطلاع از راه های مهاجرتی علیرغم وجود  شرایط مناسب اقدام برای این روش پرخطر می کنند.  این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور گرداوری شده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد و با آن برخورد می شود.

اقامت کانادا با کمترین هزینه برای هنرمندان و افراد فوق موفق

یکی دیگر از طرق اقدام برای اقامت کانادا با کمترین هزینه  از طریق ویزای هنرمندان است. کانادا یکی از معدود کشورهایی است که این نوع ویزا را ارائه می دهد و دارای ویزای هنرمندان است و افراد براساس شرایط خاص خود می توانند برای این نوع ویزا اقدام نمایند. این نوع ویزا به هنرمند و یا فرد مشهوری تعلق می گیرد که فعالیتهای بین المللی  اخذ نموده باشد. اگر فرد متقاضی ورزشکار باشد باید مدال از مسابقات بین المللی داشته باشد و یا هنرمندان باید شناخته شده باشند و از مسابقات بین المللی جایزه داشته باشند. یکی دیگر از ملزومات ویزای هنرمندان کانادا مصاحبه با رسانه های عمومی ملی است.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

اقامت کانادا با کمترین هزینه و هزینه های زندگی

برای دریافت اقامت کانادا با کمترین هزینه نیاز است که هزینه های زندگی در این کشور مورد بررسی قرار گیرد.

هزینه زندگی در کانادا

اقامت کانادا با کمترین هزینه و اخذ تابعیت

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید روش ها و طرق متفاوتی برای اخذ اقامت کانادا با کمترین هزینه وجود دارد که برخی از این روش ها  مثل اسکیل ورکر کانادا و با داشتن شرایط ذکر شده از همان ابتدا منجر به اقامت دائم می شود و برخی نیز مانند تولد از ابتدا منجر به  به اخذ پاسپورت و تابعیت می گردد. برخی از روش ها همچون سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا، پس از پنج سال منجر به اخذ اقامت و تابعیت در کانادا می شوند. روش تحصیل به خودی خود منجر به اخذ اقامت دائم نمی گردد و پس از آن می بایست با کار یا سرمایه گذاری در این کشور، اقامت دائم را اخذ نمود.

اقامت کانادا با کمترین هزینه
مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

کار در کانادا

اقامت کانادا با کمترین هزینه و سخن پایانی

اقامت کانادا با کمترین هزینه ، شرایط دریافت اقامت کانادا، نکات مهم در مورد اقامت کانادا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. چگونگی دریافت اقامت کانادا با کمترین هزینه بررسی شد و انواع راه های دریافت اقامت کانادا نیز مورد تحلیل قرار گرفت.در صورتی که همچنان سوالی برای شما عزیزان باقی است برای دریافت اطلاعات بیشتردر مورد موضوع اقامت کانادا با کمترین هزینه می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید و یا سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ مهاجرت مطرح نمایید تا کارشناسان پاسخ دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *