امتیاز بندی مهاجرت به اتریش

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و بررسی شرایط امتیازبندی در این کشور

 • امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و مقدمه ای بر آن
 • امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و شرایط عمومی آن
 • امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و ویزای کاری اتریش
 • امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و مدارک مورد نیاز ویزای کار اتریش
 • امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و بررسی ویزای همراه
 • امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و نرخ بیکاری در کشور اتریش
 • امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و میزان حقوق در کشور اتریش
 • امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و مشاغل مورد نیاز 2019 در اتریش
 • امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و نحوه کاریابی در کشور اتریش
 • امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و ثبت شرکت اتریش
 • امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و شاخص های سرمایه گذاری
 • امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و مؤسسات کاریابی در کشور اتریش
 • امتیاز بندی مهاجرت به اتریشو وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کشور اتریش
 • امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و سخن پایانی
امتیاز بندی مهاجرت به اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و مقدمه ای بر آن

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش ، مشاغل مورد نیاز کشور اتریش، شرایط یافتن شغل مناسب در این کشور، در این نوشتار مورد بررسی علمی و تحلیل قرار خواهد گرفت.آیا اقامت کشور اتریش از طریق کار امکان پذیر است؟ چه اسناد و مدارکی برای دریافت  اقامت اتریش نیاز است؟ چرا مراحلی باید برای اخذ اقامت و پاسپورت اتریش طی شود؟ در این نوشتار تلاش شده است امتیاز بندی مهاجرت به اتریش خدمت شما عزیزان شرح داده شود. به دلیل شرایط اقتصادی بسیار قوی دولت اتریش و همچنین موفقیت صنایع مختلف در آن، کار و کاریابی در کشور اتریش می تواند، مقصد مناسبی برای متخصصین مشاغل مختلف باشد. توجه به این موضوع که  اتریش از نظر نیروی فنی ماهر و متخصص در بحران است، اگر افراد متقاضی، شرایط لازم برای اخذ ویزای کار در این کشور را داشته باشند و امتیازات این افراد به میزان لازم برسد واجد شرایط خواهند بود. این شرایط عبارتند از: سن، تحصیلات، سابقه کار و میزان متوسطی از تسلط به زبان آلمانی و یا انگلیسی. در صورتی که با مطالعه این مقاله سوالات شما در رابطه با امتیازبندی مهاجرت و ویزای کار اتریش برطرف نشد، می توانید در قسمت دیدگاهها سوالات خود را مطرح نمایید و یا با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار اتریش
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار در اتریش

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و شرایط عمومی آن

کشور اتریش در اروپا واقع شده است که پایتخت آن، شهر وین، در ده سال گذشته به لحاظ کیفیت و سطح زندگی  و رفاه شهروندی رتبه اولین شهر جهان را اخذ کرده است و همین امر سبب شده که نظر طرفداران بسیاری را به خود جلب کند. طبیعت بسیار زیبا همراه با  آرامشی که در اتریش وجود دارد، رشد اقتصاد بسیار سریع، رفاه و خدمات اجتماعی مناسب و نظام آموزشی با سطح کیفیت قوی نرخ بیکاری بسیار پایین اتریش، باعث شده تا این کشور مقصدی عالی برای اتباع کشورهای مختلف جهان در مهاجرت های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری قرار بگیرد. واحد پول اتریش یورو (EUR) است.. کارمندان این کشور در روز به طور میانگین، 8 ساعت مشغول به کارند و در سال می توانند 5 هفته مرخصی اخذ کنند. موسسه حقوقی ملک پور( mie اتریش)، در رابطه با امتیازبندی اتریش و مباحث کاری این کشور اطلاعاتی را در عنوان های بعدی در اختیار شما قرار می دهد.

پرچم اتریش

اطلاعات عمومی اتریش

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و ویزای کاری اتریش 

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و ویزای کاری آن که از دو طریق می توان اخذ نمود، در این قسمت بررسی خواهد شد.

 • روش اول ویزای کاری

  متقاضیان در صورتی موفق به اخذ ویزای کاری اتریش خواهند شد که یک پیشنهاد شغلی از جانب کارفرمای اتریشی که مورد تائید دولت اتریش است دریافت کنند. در این روش نیاز است که کارفرما موقعیت مورد نظر را 3 ماه در اتریش آگهی نماید و اگر شخصی از شهروندان اتریش جهت کار داوطلب نشد، این موقعیت شغلی توسط کارفرما 3 ماه در کل اتحادیه اروپا آگهی میگردد و اگر شخصی از شهروندان اتحادیه اروپا نیز داوطلب نشد، کارفرما می تواند داوطلبی که خارج از اتحادیه اروپا حضور دارد را در شغل مورد نظر استخدام نماید.

 • روش دوم ویزای کاری

  متقاضیان اخذ اقامت كاری اتریش با دریافت ويزاي جستجوي كاري اين كشور وارد کشور اتریش می شوند. 6 ماه فرصت دارند که شغل مناسب منطبق با تحصیلات و سوابق کار خود را بیابند، در صورت یافتن شغل مورد نظر، ویزای جستجوی کاری به ویزای کاری اتریش تغییر خواهد یافت. متقاضی مورد نظر با مراجعه به اداره کار و اداره مهاجرت کشور اتریش، موفق به اخذ اقامت اتريش از طريق كار می گردد.

در امتیاز بندی مهاجرت به اتریش لازم به ذکر است که برای اخذ ویزای جستجوی کار اتریش که دارای سیستم امتیازبندی می باشد،  در صورت کسب 70 امتیاز ازکل 100 امتیاز،این ویزا به متقاضیان اعطا می گردد و شخص متقاضی اجازه دارد که توسط ویزای جستجوی کار اتریش وارد این کشور شده و در صورت یافتن شغل مورد نظر، اقامت کاری اخذ نماید که برای بدست آوردن این نوع اقامت، امتیازات لازم در سن، تحصیلات، تسلط به زبان انگلیسی یا آلمانی و همچنین سوابق کاری بسیار مهم می باشد.

 • اخذ اقامت اتریش از طریق کار به روش پیشنهاد کاری (JOB OFFER)

  متقاضیان در صورتی موفق به اخذ ویزای کاری اتریش خواهند شد که یک پیشنهاد شغلی از جانب کارفرمای اتریشی که مورد تائید دولت اتریش است دریافت کنند. در این روش نیاز است که کارفرما موقعیت مورد نظر را 3 ماه در اتریش آگهی نماید و اگر شخصی از شهروندان اتریش جهت کار داوطلب نشد، این موقعیت شغلی توسط کارفرما 3 ماه در کل اتحادیه اروپا آگهی میگردد و اگر شخصی از شهروندان اتحادیه اروپا نیز داوطلب نشد، کارفرما می تواند داوطلبی که خارج از اتحادیه اروپا حضور دارد را در شغل مورد نظر استخدام نماید.

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش
 • اخذ اقامت اتریش از طریق کار به روش ویزای جستجوی کاری

  متقاضیانی که تمایل به اخذ ویزای جستجوی کار اتریش دارند باید از این مطلب اطلاع داشته باشند که با کسب 70 امتیاز از کل 100 امتیاز می توانند به این ویزا دست یابند. در صورتی که بتوانند 70 امتیاز را بگیرند، با ویزای جستجوی کار اتریش وارد کشور اتریش می شوند. شخص متقاضی بعد از 5 سال کار در اتریش اجازه دارد برای دریافت اقامت دائم اتریش اقدام کرده و بعد از از 6 سال،تابعیت و پاسپورت این کشور را دریافت نماید. در جدول زیر سیستم امتیازبندی ویزای جستجوی کاری اتریش را ارائه می دهیم.

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و مدارک مورد نیاز ویزای کار اتریش

متقاضیانی که قصد دریافت ویزای کاری اتریش را دارند، می باید مدارک زیر را ارائه دهند.

 • پاسپورت

 • اسنادی برای اثبات کلیه مواردی که متقاضی از طریق آنها حد نصاب امتیازات را کسب نموده

 • عکس

 • اثبات داشتن محل اقامت در مدت اقامت کاری در اتریش

 • بیمه مسافرتی

 • مدارکی جهت ارائه تمکن مالی

 • کلیه مدارک هویتی ( سناشنامه، کارت ملی)

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و نرخ بیکاری در کشور اتریش

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش

کشور اتریش به دلیل داشتن اقتصاد و موقعیت جغرافیایی بسیار مطلوب و همچنین فراهم بودن بستر صنایع متعدد در آن، دارای نرخ بیکاری بسیار پایینی است. در سال 2017 نهادهای رسمی، نرخ بیکاری این کشور را معادل 5.5 اعلام نموده اند و این موضوع نشاندهنده این است که از هر 100 نفر 94 نفر مشغول به کار هستند و فقط 6 واجد شرایط شاغل شدن نیستند. کشور اتریش در زمینه های صنعتی و اقتصادی از جمله کشورهای ثروتمند و درجه یک محسوب می شود. هر ساله فرصت های زیادی از نظر شغلی برای متقاضیان ایجاد می گردد که با کسب امتیاز، می توانند با یافتن کار مناسب، اقامت کاری دریافت کنند.

در سال 2018 نرخ بیکاری کشور پایین تر آمد وبه درصد معادل4.7 درصد رسید که نرخ بسیار پایینی محسوب می شود. ما نمودار نرخ بیکاری اتریش را به طظوری که نشان دهنده ی وضعیت این کشور در سالهای گذشته بوده، خدمت شما ارائه می دهیم.

نرخ بیکاری اتریش

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و میزان حقوق در کشور اتریش

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش

از ملاک های بسیار مهم برای متقاضیان کار در اتریش، میزان حقوق و درآمد دریافتی می باشد که قطعا این مطلب از جمله نکات بسیار مهم برای هر شخص مهاجر می باشد. در جدول زیرمیزان در آمد و حقوق دریافتی در کشور اتریش در موقعیت های شغلی مختلف ، مورد بررسی قرار می گیرد.

میزان حقوق در اتریش

درجدول زیر میزان درآمد در هر یک از شهرهای اتریش، به صورت میانگین ذکر می گردد.

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و مشاغل مورد نیاز 2019 در اتریش

زمانی که شخصی قصد دریافت ویزای کار کشوراتریش را دارد، اطلاع از این موضوع که رشته و تخصص او در چه وضعیتی قرار دارد و آیا مورد نیاز در کشور اتریش می باشد یا خیر، حائز اهمیت است. دریافت اقامت کشور اتریش به وسیله کار، زمانی میسر می گردد که شغل مناسبی بیابد و پس از آن، شرایط اقامت کاری فراهم گردد. اداره مهاجرت کشور اتریش طبق آخرین لیستی که به عنوان لیست شغل های مورد نیاز این کشور اعلام کرده خدمت شما عزیزان ارائه می شود.

اقامت در اتریش
مشاغل موردنیاز اتریش

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و مؤسسات کاریابی در کشور اتریش

همانطور که می دانیم برای دریافت اقامت اتریش از طرق کار، نیاز به یافتن کارفرما است که از طریق جستجو در سایت های کاریابی معتبر و موسسه هایی که متخصص در این موضوع مشغول به فعالیت هستند و همچنین استفاده از راه های مختلف دیگری، امکان پذیر است که در ادامه  این مقاله ذکر خواهیم کرد. در جدول زیر سایت های معتبررا معرفی می کنیم که در سرتاسر اتحادیه اروپا مشغول هستند و در یافتن شغل مناسب، به شهروندان اتحادیه اروپا و شهروندان خارج از اتحادیه اروپا، خدمات کاریابی ارائه می نمایند.

سایت های کاریابی اتریش

امتیاز بندی مهاجرت به اتریشو وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کشور اتریش    

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

افرادی که قصد دارند در کشور اتریش دریافت اقامت داشته باشند باید بدانند که کار کردن و پرداخت مالیات به مدت ۵ سال و همچنین اقامت در این کشور، می‌تواند آنها را به اقامت دائم کشوراتریش برساند و آنها بعد از دریافت کارت اقامت دائم، اجازه دارند برای دریافت پاسپورت و تابعیت اتریش اقدام نماید. افراد از دو راه ویزای جستجوی کار اتریش و پیشنهاد کاری از کارفرما می توانند به ویزای کار اتریش و در نهايت اخذ اقامت اتريش دست یابند. شما از طریق ویزای کار می توانید، کارت اقامت قرمز سفید قرمز اتریش را دریافت نمایید که از بهترین راه های اقامت در اروپا است.

در این روش متقاضی باید تنها برای یک کارفرما کار کند تا بتواند پس از دو سال ، اقامت خود در اتریش را تمدید کند. پس از گذشت دو سال، متقاضی قادر است کارت قرمز سفید قرمز پلاس را دریافت کند که با این کارت اقامتی اجازه دارد در نهایت کارفرما و یا شغل خود را تغییر دهد. متقاضی مجموعا پس از 5 سال کار و زندگی در کشور اتریش، به اداره مهاجرت این کشور مراجعه و اقامت دائم این کشور را درخواست می کند که پس از یک سال می تواند برای دریافت پاسپورت اتریش اقدام نماید.

کشور اتریش برای زندگی
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

کار در اتریش

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و سخن پایانی

امتیاز بندی مهاجرت به اتریش و دریافت اقامت این کشور از طریق کار، در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. شرایط مهاجرت کاری اتریش و همچنین سایت های کاریابی خدمت شما عزیزان ارائه شد. با توجه به شرایط بسیار مطلوب کشور اتریش، اگر قصد مهاجرت دارید و مقصدی با نرخ بیکاری بسیار پایین، سطح درآمد مناسب، رفاه اجتماعی بالا و طبیعتی بکر و پر از آرامش می خواهید، کشور اتریش را جزء گزینه های اول قرار دهید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در باب امتیاز بندی مهاجرت به اتریش مقالات تخصصی سایت های موسسه حقوقی ملک پور را مطالعه فرموده و در رابطه با امتیاز بندی مهاجرت به اتریش با استفاده از کلید واژه ملک پور در گوگل سرچ و امتیاز بندیها را مشاهده نمایید. در صورتی که با مطالعه مقاله موجود سوالاتی برای شما به وجود آمده باشد، می توانید در قسمت دیدگاهها و یا پرسش و پاسخ همگانی آنها را طرح نمایید و به پاسخی کامل دست یابد و یا با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *