انواع سرمایه گذاری در کانادا

انواع سرمایه گذاری در کانادا و بررسی شرایط سرمایه گذاری در این کشور

 • انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا و مقدمه
 • انواع سرمایه گذاری در کانادا و شرایط عمومی سرمایه گذاری در کانادا
 • انواع سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا
 • انواع سرمایه گذاری در کانادا و استاندارد های سرمایه گذاری
 • انواع سرمایه گذاری در کانادا و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار
 • انواع سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک در کانادا
 • انواع سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت در کانادا
 • انواع سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی در کانادا
 • انواع سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در کانادا
 • انواع سرمایه گذاری در کانادا و مزایای آن
 • انواع سرمایه گذاری در کانادا و معایب آن
 • کلام آخر برای سرمایه گذاری در کانادا
انواع سرمایه گذاری در کانادا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

انواع روش های سرمایه گذاری در کشور کانادا و مقدمه

 انواع سرمایه گذاری در کشور کانادا ، اخذ اقامت از روش سرمایه گذاری در کانادا و معایب و مزایای آن در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. مهاجرت به  کشور کانادا از مسیر های مختلفی قابل انجام است  که به طور کلی  شامل ویزای کار و سرمایه گذاری و ویزای گردشگری و تحصیلی و… میشود. انواع  فرصت های سرمایه گذاری در کانادا چیست؟   آیا اخذ اقامت کانادا با سرمایه گذاری در این کشور امکان پذیر است؟   شرایط سرمایه گذاری در کانادا چیست؟ کشور کانادا یکی از مقاصد محبوب برای سرمایه گذاری محسوب می شود اما موضوع مهم و قابل توجه در مورد انواع سرمایه گذاری در کانادا این است که این روش قرار است منجر به اخذ اقامت گردد و یا صرفاً موضوع انتقال سرمایه برای فرد متقاضی مطرح است.  موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله سعی بر این دارد تا شما را با انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا همچون کارآفرینی در کانادا و ثبت شرکت در کانادا آشنا نماید تا بتوانید بهترین راه و روش را با توجه به شرایط خود انتخاب نمایید. در صورتی که در انتهای مقاله همچنان سوالی برای شما عزیزان باقی ماند می توانید با مشاورین زبده مجموعه تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان بهره مند گردید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت کانادا از طریق خرید ملک
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت کانادا از طریق خرید ملک

انواع سرمایه گذاری در کانادا و شرایط عمومی سرمایه گذاری در کانادا

انواع سرمایه گذاری در کانادا می تواند به راه و روش های متفاوتی انجام شود همچنین شرایط متفاوتی برای سرمایه گذاری در این کشور وجود دارد. بعضی از انواع سرمایه گذاری ها در کانادا می تواند در نهایت منجر به اخذ اقامت و یا تابعیت این کشور گردد اما متقاضی در زمان اقدام باید هدف خود را مشخص  کند  زیرا که گاهاً ممکن است سرمایه گذاری هایی مانند خرید ملک انجام دهد که این موضوع صرفاً انتقال سرمایه است و دریافت اقامت این کشور را به همراه نخواهد داشت. بهتر است ابتدا اطلاعاتی در مورد شرایط این کشور داشته باشیم ،  کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی و پایتخت آن اونتاریو (Ontario) است که نزدیک 10 میلیون کیلومتر مربع مساحت دارد و دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. زبان رسمی کشور کانادا انگلیسی است و در برخی نقاط این کشور مانند ایالت کبک افراد به زبان فرانسوی صحبت می کنند. واحد پول رسمی این کشور دلار کانادا است و به دلیل اینکه از چرخه اقتصادی قدرتمندی برخوردار است مقصد مناسبی برای سرمایه گذاری به حساب می آید. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) می تواند شما را در زمینه سرمایه گذاری در کانادا راهنمایی نماید.

پرچم کانادا
شرایط عمومی کانادا

انواع سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا

انواع سرمایه گذاری در کانادا و همینطور اخذ اقامت کشور کانادا یکی از اصلی ترین موضوعات و مواردی است که متقاضیان سرمایه گذاری در جست و جوی آن هستند اما باید مد نظر داشت که سرمایه گذاری های متفاوتی در کشور کانادا وجود دارد که با توجه به شرایط و همینطور خواسته های فرد متقاضی تعریف می شود زیرا همانطور که گفته شد ممکن است که این سرمایه گذاری در نهایت منجر به اخذ اقامت نگردد و خواسته ی فرد را برآورده نسازد.

انواع سرمایه گذاری در کانادا

به طور مثال در صورتی که اقدام برای کارآفرینی در کانادا  که با برنامه های متفاوت استانی ارائه می شود انجام شود احتمال دریافت اقامت نیز وجود دارد و فرد برای راه اندازی و مدیریت  کسب و کار  نیاز است که در خاک کشور کانادا حضور داشته باشد پس می توان این راه و روش را مناسب برای اخذ اقامت دانست. به طور مثال خرید اوراق قرضه ممکن است منجر به اخذ اقامت برای متقاضی نشود و افرادی که تمایل دارند به از انواع راه های سرمایه گذاری اقامت این کشور را دریافت نمایند باید از طریق ثبت شرکت و ایجاد بیزینس فعال و سود ده اقدام کنند.

انواع سرمایه گذاری در کانادا و استاندارد های سرمایه گذاری

انواع سرمایه گذاری در کاناد، استانداردهای متفاوتی دارد، شخصی که قصد دارد در این کشور سرمایه گذاری نماید باید به موارد و نکات استاندارد های سرمایه گذاری دقت و توجه نماید. این موارد شامل نرخ فساد اقتصادی ، نرخ بیکاری ، نرخ مصادره اموال و …  است. این نکات به طور کلی در تمامی کشور ها کاربرد دارد و برای امنیت سرمایه و سرمایه گذار اهمیت فراوانی دارد. نرخ بیکاری در کانادا 5.7 درصد است که این عدد در مقایسه با بسیاری از کشورها نرخ بیکاری پایینی است.  مهم ترین مسئله برای انتقال سرمایه برای اتباع خارجی نرخ فساد اقتصادی است که در این کشور با نرخ بسیار پایین در حدود 1.92 درصد است که این موضوع نشان دهنده ی  این است که در این کشور تبعیضی میان تبعه خارجی و فرد محلی وجود ندارد و مقصد امن و مناسبی برای انتقال سرمایه به حساب می آید. نرخ مصادره اموال نیز همانطور که در نمودار میبینید یک می باشد که نشان دهنده مساعد بودن وضعیت مصادره اموال می باشد.

 

نرخ بیکاری کانادا

نرخ بیکاری کانادا

نرخ مصادره اموال در کانادا

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

انواع سرمایه گذاری در کانادا و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار

افراد برای انواع سرمایه گذاری در کانادا باید اطلاع کافی از شاخص های اقتصادی تاثیر گذار داشته باشند که برای این موضوع کمترین ریسک و خطر را بتوانند پیش بینی کنند، به همین دلیل در ادامه شاخص هایی که در سرمایه گذاری در مورد کشور کانادا تاثیر دارد را بررسی خواهیم نمود.

انواع سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک در کانادا

یکی از انواع سرمایه گذاری در کانادا خرید ملک است اما لازم به ذکر است که این نوع از سرمایه گذاری دریافت اقامت را به همراه نخواهد داشت ولی برای افرادی که در کانادا ساکن هستند و اقامت قانونی دارند این روش نوعی کسب و کار به حساب می آید که با خرید چند ملک و یا بازسازی و ترمیم املاک قدیمی میتوانند انجام دهند. افرادی که میخواهند برای خرید ملک در کانادا اقدام نماید و اقامت قانونی این کشور را دارند باید بدانند که خرید ملک در این کشور برای افراد ساکن در ایالات مختلف شرایط همسانی دارد اما در حالتی که اقامت کانادا را نداشته باشید اما قصد خرید ملک را داشته باشید باید پیش پرداختی معادل 35 درصد در نظر بگیرید و یا می توان با مراجعه به بانک و ارائه اسناد ملک تقاضای درخواست وام نمایید. قیمت خرید ملک در هر شهر کانادا قیمت های متفاوتی دارد و وابسته  به متراژ و منطقه ای که ملک مورد نظر در آن واقع شده است متغیر است.

انواع سرمایه گذاری در کانادا

قیمت خرید ملک در برخی از ایالت های کانادا به شرح زیر است :

 • مونترال

  5.043.82 دلار کانادا

 • ونکوور

  11.643.71 دلار کانادا

 • کلگری

  5.017.04  دلار کانادا

 • تورنتو

  9.958.33 دلار کانادا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در آمریکا یا کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا

انواع سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت در کانادا

یکی از انواع سرمایه گذاری در کانادا روش ثبت شرکت است که افراد می توانند برای آن اقدام نمایند . مراحل ثبت شرکت در کانادا به این صورت است که افرادی که قصد ثبت شرکت در کانادا را دارند در ابتدا باید نام شرکت و کاربری آن را مشخص نمایند که در صورت تعیین کاربری باید هزینه ای که برای آن مشخص شده است را پرداخت نمایند و نام شرکت باید نامی خاص و انحصاری باشد و همینطور بیزینس پلن شرکت مورد نظر باید برای دولت این کشور تعریف و تایید شود.

انواع سرمایه گذاری در کانادا

انواع ثبت شرکت در کانادا از قرار زیر است :

 • شرکت سهامی عام

 • شرکت با مسئولیت محدود

 • شرکت تضامنی

 • شرکت سهامی خاص

در صورتی که قصد ثبت شرکت در کانادا را دارید باید این را بدانید که در هر استان قوانین و مقررات خاص برای ثبت شرکت وجود دارد همچنین سرمایه اولیه شرکت در هر ایالت متفاوت است . به طور کلی  مطابق با قوانین ثبت شرکت در کانادا هزینه اولیه برای ثبت شرکت بین 100 تا 150 هزار دلار کانادا متغیر است که باید بتوان این مبلغ را به حساب شرکت خود در کانادا منتقل نمود. رعایت موارد ذیل  برای ثبت شرکت در کانادا الزامی است.

 • نام شرکت مشخص باشد.

 • محل ثبت شرکت باید مشخص باشد.

 • تعداد و میزان سهام شرکت نیز باید مشخص باشد.

 • محدودیت های شرکت مشخص باشد.

 • اساسنامه ی شرکت طبق چارچوب و زبان انگلیسی تهیه و تنظیم شود.

انواع سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی در کانادا

انواع سرمایه گذاری در کانادا

انواع سرمایه گذاری در کانادا به روش کارآفرینی نیز می تواند انجام شود، این روش نیز یکی از مناسب ترین و بهترین روش ها برای اخذ اقامت کشور کانادا و همینطور راه اندازی یک تجارت فعال محسوب می گردد . متقاضیانی که برای کارآفرینی در کانادا اقدام می کنند می توانند درخواست اقامت دائم نمایند و یکی از بهترین نکات در مورد این روش این است که فرد سرمایه گذار یک اطمینان نسبتاً بالایی نسبت به برنامه تجاری خود دارد زیرا در صورتی انتقال سرمایه صورت می گیرد که اول طرح تجاری به دولت ارائه شده باشد و دولت تایید کند که این طرح در منطقه مورد نظر سودده است و انتقال سرمایه به همراه سرمایه گذار است و نیاز نیست که قبل از وی سرمایه ای منتقل گردد.

یکی از برنامه های کارآفرینی که در حال حاضر ارائه می شود در ایالت بریتیش کلمبیا است :

 • روش base

 • لزوم به داشتن حداقل ۳ سال سابقه کاری در حوزه کسب و کار مورد نظر خود در ۱۰ سال اخیر

 • داشتن ۴ سال سابقه کار مدیریتی در سطوح بالا در ۱۰ سال اخیر.

 • ۱ سال سابقه مدیریتی در حوزه کسب و کار مورد نظر و ۲ سال سابقه مدیریتی در سطوح بالا در ۱۰ سال اخیر

 • لزوم به داشتن مدرک زبان CLB با نمره ی حدود ۴

 • در این نوع از کارآفرینی که برای استان بریتیش کلمبیا در نظر گرفته شده است نیاز به سرمایه گذاری حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار کانادا در طرح تجاری ( business plan) در کسب و کار مورد نظر شود.همچنین متقاضی باید دارایی معادل حدود ۶۰۰۰۰۰ دلار کانادا داشته باشد.

 • مدرک کاردانی ( فوق دیپلم‌ ) حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز است.

 • روش regional pilot

 • ارایه حداقل ۳ سال سابقه در کسب و کار خود در ۵ سال اخیر.

 • ۴ سال سابقه کار مدیریتی در سطوح بالا در ۵ سال اخیر.

 • ۱ سال سابقه کار مدیریتی در کسب و کار خود و ۲ سال سابقه کار مدیریتی در سطوح بالا در ۵ سال اخیر.

 • مدرک کاردانی ( فوق دیپلم‌ ) حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز است.

 • لزوم به داشتن مدرک زبان CLB با نمره ی حدود ۴

 • در این روش از سرمایه گذاری فقط در مناطقی که تعیین شده است امکان سرمایه گذاری وجود دارد.۴

نکته مهم دیگری که باید مد نظر قرار داد این موضوع است که متقاضی قبل از درخواست این روش باید یکبار به صورت توریستی ( سیاحتی) به کانادا سفر کرده و با مقامات مربوطه  منطقه جهت کسب تاییدیه  راه اندازی کسب و کار مورد نظر رایزنی لازم را انجام دهد.

انواع سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در کانادا

انواع سرمایه گذاری در کانادا

یکی از انواع سرمایه گذاری در کانادا خرید اوراق قرضه دولتی است و از این روش نیز می توان در کانادا سرمایه گذاری کرد اما مورد مهم این است که در حال حاضر خرید اوراق قرضه دولتی در کانادا امکان پذیر نیست و این روش در حال حاضر و از تاریخ 1 نوامبر سال 2017 بسته شده است  بنابراین باید برای سرمایه گذاری در کشور کانادا بهتر است روش های دیگری را جایگزین دیگر را انتخاب نمایید.  این اوراق قرضه در صورتی معتبر است که از موسسات اعتباری مانند بانک های معتبر ، مجامع سرمایه داری در کانادا و … خریداری شود.

انواع سرمایه گذاری در کانادا و مزایای آن

انواع سرمایه گذاری در کانادا مزایای فراوانی برای فرد سرمایه گذار دارد البته این موضوع در صورتی است که سرمایه گذاری به جا و با توجه به شرایط و خواسته های فرد انجام شود در غیر این صورت و اگر علمی انجام نشود ممکن است از بین رفتن سرمایه را به همراه داشته باشد.

 • یکی از مزایایی که برای سرمایه گذاری در کانادا می توان به آن اشاره کرد این است که این کشور دارای اقتصاد رو به رشد است و برای سرمایه گذار بسیار مناسب است.

 • از دیگر مزایای سرمایه گذاری در کانادا شاخص ها و استاندارد های سرمایه گذاری است که همانطور که به آن پرداختیم نرخ های ارائه شده قابل قبول است و مقصد مناسبی به شمار میرود.

 • نرخ های مالیاتی در این کشور بسیار پایین است.

 • مزیت دیگری که برای سرمایه گذاری در کانادا می توان در نظر داشت دانشگاه های پیشرفته ، مراقبت بهداشت جهانی ، وجود شهرهای تمیز و . . . باعث شده تا کانادا کشوری مناسب و رو به رشد برای سرمایه گذاری باشد .

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا

انواع سرمایه گذاری در کانادا و معایب آن

 • یکی از معایبی که میتوان برای انواع سرمایه گذاری در کانادا به آن اشاره کرد این است که بانک ها تمایل چندانی برای ارائه وام به متقاضیان ندارند.

 • از معایب دیگر سرمایه گذاری این است که در این کشور ثبت شرکت از نوع مسئولیت محدود یکی از پرهزینه ترین نوع سرمایه گذاری ها می باشد .

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم کانادا
کلام آخر برای سرمایه گذاری در کانادا

انواع سرمایه گذاری در کانادا، معایب و مزایای روش های مختلف و هزینه های موردنیاز برای سرمایه گذاری در کانادا، در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. در این مقاله سعی شد که با بهره گیری از آخرین قوانین موجود اخذ اقامت کشور کانادا از طریق روش های سرمایه گذاری در کانادا به همراه نقاط ضعف و قوت این روش ها خدمت شما عزیزان ارائه شود. در مقاله با انواع سرمایه گذاری در کانادا آشنا شدیم و امید است که در پایان شما عزیزان بتوانید بهتر راه و روش مناسب خود را با توجه به هدفی که از این امر دارید انتخاب نمایید. در صورتی که در انتهای مقاله همچنان سوالی برای شما عزیزان باقی ماند می توانید با مشاورین زبده مجموعه تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان بهره مند گردید و در قسمت پاسخ و سوالات همگانی سوالات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان مجموعه پاسخ دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *