تحصیل پزشکی و دندانپزشکی

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چگونه امکانپذیر است؟در حال حاضر از آنجایی که متقاضیان زیادی وجود دارند که تمایل دارند در رشته دندانپزشکی و پزشکی تحصیل نمایند و برای آنها این مطلب از اهم موارد می باشد که بتوانند در دانشگاه های معتبر جهان که از نظر رنکینگ و سطح علمی بالا باشند تحصیل نمایند، موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE به عنوان برترین نماینده study groupخدمات لازمه جهت ورود به بهترین کالج های انگلیس مانند بلربیز که مسیر دست یابی برای ورود به رشته های پزشکی و دندانپزشکی می باشد را به شما متقاضیان گرامی ارائه می دهد.آیا شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی را می دانید؟آیا تحصیل پزشکی و دندانپزشکی مراحل خاصی دارد؟آیا قوانین مرتبط با تحصیل پزشکی و دندانپزشکی را میدانید؟برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تحصیل پزشکی و دندانپزشکی می توانید با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIEتماس بگیرید.

در این مقاله که توسط مشاورین موسسه مهاجرتی MIE تهیه و تنظیم گردیده ما بر آنیم به طور کامل به معرفی کالج بلربیز بپردازیم و نحوه ورود به این کالج را به شما متقاضیان رشته های پزشکی و دندانپزشکی ارائه دهیم.

یکی از نکات مثبت و مهمکالج بلربیز این می باشد که با بیش از ۵۰ سال تجربه و تاریخچه غنی، دانش آموزان را چه از نظر تهیه بیانیه شخصی(انگیزه نامه)، تکنیک های مصاحبه برای ورود به دانشگاه و مشاوره در باب این امر که برای چه دانشگاهی برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی اقدام نمایند و همچنین از نظر سطح علمی و استاندارد هایی که دانشگاه های پزشکی خواستار می باشند دانشجویان را آماده می کند.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی

آموزش در کالج بلربیزاین امکان را برای دانشجویان بن المللی به وجود می آورد که در مقایسه با دیگر متقاضیان ورود به دانشگاه یا دانشکده پزشکی برتر و در اولویت می باشند. کالج بلربیز محیطی امن و شاد برای دانشجویان مهیا می سازد و بر این باور است که اگر دانشجویان بین المللی بهترین آموزش علمی را در محیطی امن و شاد دریافت نمایند بسیار رشد می کنند و به نتیجه مطلوب (ورود به بهترین و معتبرترین دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی) خواهند رسید.

کالج بلربیزcampus  های مختلفی دارد که با توجه به رشته تحصیلی دانش آموز در دانشگاه متفاوت می باشد.   Campus های بلربیز شامل Oxford, Brighton, London, Cambridgeمی باشد که قابل ذکر استکالج بلربیزشعبهBrighton   مخصوص اشخاص بین ۱۳ تا حداکثر ۱۸ سال می باشد که با آموزش معلمین و اساتید کاملا حرفه ای و متخصص، دانش آموزان با اعتماد در رشته انتخابی و حرفه آتی خود پیشرفت خواهند نمود .نیمی از این اساتید این کالج دارای مدرک PhDو نیمی دیگر فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر انگلستان مانند Oxford٬Cambridgeو یا UCLهستند.

برای اخذ اطلاعات دقیق تر و جامع تر در زمینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در بهترین و معتبرترین کالج انگلستان می توانید از مشاوره تلفنی رایگان وکلای با تجربه و خبره موسسهحقوقی MIE بهره مند گردید.

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIEبا چندین سال تجربه و به عنوان نماینده اصلی کالج بلربیز این نوید را به شما متقاضیان رشته های پزشکی می دهد که اگر به دنبال حرفه پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی می باشید کالج بلربیز کمک شایانی به شما برای دستیابی به اهداف بزرگتان می کند.

البته در نظر داشته باشید که تمامی دانش آموزانی که در نظر دارند تحصیلات دانشگاهی در رشته دندانپزشکی و پزشکی را ادامه دهند باید حتما دوره آموزشی A Levelرا در کالج بلربیز با سطح نمرات بالا به اتمام برسانند زیرا در این دوره کالج بلربیز برنامه آماده سازی کامل دانش آموزان برای ورود به دانشگاه ودانشکده های پزشکی را بر عهده دارد و از آنجایی که متقاضی برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی بسیار بالا می باشد و رقابت بسیار فشرده است کالج بلربیز تمامی راهنمایی های لازم را در اختیار شما متقاضیان قرار می دهد.

اگر به دنبال راهی برای ورود به برترین دانشکده های پزشکی و دندانپزشکی انگلستان می باشید باید به این امر توجه نمایید که نمرات دروس زیست شناسی، شیمی، فیزیک  ریاضی شما در دوره A Levelباید بسیار بالا باشد.پس از اتمام دوره A Levelاکثر دانشکده های پزشکی و دندانپزشکی از شما توقع بالایی برای سطح درس زیست شناسی دارند لذا کالج بلربیز به شدت تاکید دارد که درس زیست شناسی را به عنوان اصلی ترین و تخصصی ترین درس شما انتخاب نمایید.

آمار بسیار بالایی است که خاطر نشان کنیم تقریبا ۵۷ درصداز دانش آموزان بلربیز نمره A*اخذ می نمایند که اخذ نمره A*مخصوصا در دوره های آمادگی برای ورود به دانشکده های پزشکی و دندانپزشکی بسیار دشوار می باشد با این حال کالج بلربیز با اساتید کاملا حرفه ای و متخصص این امر را میسر کرده است.

اگر متقاضی دانشکده های پزشکی و دندانپزشکی می باشید و در نظر دارید از دوره Foundationکه دوریه یک ساله می باشد به دانشکده های پزشکی انگلستان راه یابید این نکته را در نظر داشته باشید که کالج بلربیز با بیش از ۸۰ دانشگاه در سرتا سر انگلستان کار می کند ولی پس از اتمام دوره Foundationبرای تحصیل در دوره پزشکی فقط می توانند در Royal College  ایرلند و یا دانشگاه Buckinghamادامه تحصیل دهند ذکر این نکته ضروری می باشد که دانشکده پزشکی ایرلند بزرگ ترین مرکز دانشکده تحصیل پزشکی و دندانپزشکی ((RCSIاست و متقاضی پس از به اتمام رسیدن دوره Foundationدر بلربیز این فرصت را دارد که در بهترین دانشکده پزشکی ایرلند و در رشته هایی مانند پزشکی، داروسازی و فیزیوتراپی ادامه تحصیل دهد.  در نهایت باید خاطر نشان کرد چنانچه تمایل دارید اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در دوره Foundation  کسب نمایید می توانید با مشاورین برتر و با تجربه موسسهحقوقی MIE تماس حاصل فرمایید و هم چنین شما عزیزان همیشه همراه موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE میتوانید جهت مشاوره حضوری به دفاتر همکار ما مراجعه کرده و اطلاعات کافی در رابطه با کالج بلربیز و نحوه ورود به این کالج را کسب نمایید مشاورین مجرب و برجسته موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE شما  را در رسیدن به هدفتان یاری می نمایند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *