بررسی راههای مهاجرت به لوکزامبورگ

بررسی راههای مهاجرت به لوکزامبورگ جهت مهاجرت به لوکزامبورگ،راه های مهاجرت به لوکزامبورگ،اخذ اقامت لوکزامبورگ و شرایط اخذ اقامت لوکزامبورگ در این مقاله به صورت کامل مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد.

این مقاله جهت بررسی علمی مهاجرت به لوکزامبورگ و بررسی مهم ترین نکات مربوطه درباره ی  طرق مختلف مهاجرت به این کشور گرد آوری شده است.در زیر شرحی از راه ها و شرایط مهاجرت به لوکزامبورگ برای شما تشریح گردیده است.

video بررسی راههای مهاجرت به لوکزامبورگ

 

audio بررسی راههای مهاجرت به لوکزامبورگ
 • مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق کار 

مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق کار برای بسیاری از دوستانی که قصد مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری را دارندحائز اهمیت میباشد.برای پاسخگویی به سوالات شما در این خصوص ابتدا اطلاعاتی کلی به خدمت شما میرسانیم. کشور لوکزامبورگ دارای 5.2 درصد متسط میزان بیکاری می باشد.چنانچه در خصوص اخذ ویزای کاری لوکزامبورک سوالاتی دارید لازم است بدانید که مشابه تمامی کشور های اروپایی مهاجرت کاری به لوکزامبورگ نیاز به اخذ اجازه ی کاری میباشد.دقت بفرمائید برای مهاجرت کاری به لوکزامبورگ باید شرایط کاری و اوضاع و احوال خود را برای کاریابی در کشور خارجی بسنجید و بنگاه های کاریابی و موسسات اصلی کاریابی در کشور لوکزامبورگ تحلیل نموده و مورد تحقیق قرار دهید.چنانچه کارفرمایان در داخل کشورهای عضو اتحادیه اروپا شخصی را برای استخدام نیابند از کشور های خارج از منطقه ی اروپا پیشنهاد کاری خواهند داد.

مدارک لازم جهت مهاجرت به لوکزامبورک از طریق کار

مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق کار مراحلی را شامال میشود.ابتدا باید فرم درخواست خود را مبنی بر اقامت موقت در لوکزامبورگ به اداره ی مهاجرت لوکزامبورگ ارسال نمایید.برای این کار میتوانید از کارفرمایی که پیشنهاد کار به شما داده است نیز کمک بگیرید.مدارک لازم به شرح زیر است:

1.پاسپورت معتبر یه همراه چند قطعه عکس

2.مدارکی دال بر عدم ارتکاب شما به جرم و جنایت

3.انگیزه نامه ی شما برای مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق کار

4.نامه ی پذیرش شما توسط یک کارفرما در لوکزامبورگ

5.قرارداد کاری شما در لوکزامبورگ

6.رزومه ی دقیق و کامل و صادقانه

نکته ی مهم درباره ی مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق کار

مهاجرت به لوکزامبوررگ از طریق کار این فرصت عالی را برای شما به وجود می آورد که چنانچه 5 سال از کار رسمی شما در لوکزامبورگ بگذرد و قرارداد کاری شما همچنان فعال و برقرار باشد،در صورتی که شما جزو نیروی کار حرفه ای(تحصیلات حداقل لیسانس)به شمار بیایید موفق به دریافت کارت آبی خواهید شد.

مهاجرت به لوکزامبورگ و بررسی شرایط دقیق تر آن در مقالات همین وبسایت موجود میباشد و که شما می توانید به آسانی و با جستجوی در گوگل با عنوان شرایط اخذ ویزای کاری در لوکزامبورگ با کلید واژه ملک پور اقدام نمائید.خاطر نشان می کنیم که برای کاریابی و کار در لوکزامبورگ یا هر موضوع دیگری حتماَ بایستی از کلید واژه موسسه MIE یا موسسه ملک پور در آخر کلمات جستجو استفاده نمائید.

 • مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق تحصیل

مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق تحصیل میتواند یکی از گزینه های موجود برای کسانی که به دنبال تحصیل رایگان یا با هزینه ی کم میباشند،باشد.زیرا بسیاری از مدارس و دانشگاه های دولتی هیچ هزینه ای برای تحصیل در لوکزامبورگ دریافت نمینمایند.در برخی موارد که هزینه ای وجود دارد،این هزینه ها بسیار پایین میباشد. چنانکه می دانید کشور لوکزامبورگ دارای 590.321 نفر جمعیت می باشد.برای پاسخوگیی به نیاز های تحصیلی و آموزشی این افراد بالای 6000 مرکز آموزشی در لوکزامبورگ ارائه خدمت میکند.شما نیز می توانید در صورت دارا بودن شرایط تحصیل در لوکزامبورگ تحصیل نمائید.تحصیل در کشور لوکزامبورگ به  زبان انگلیسی و زبان لوکزامبورگی می باشد.دانشگاه های لوکزامبورگ برای ورود غالباً مدرک زبان و همچنین CV تحصیل شما را نیاز دارند.چنانچه برای تهیه CV تحصیلی خود به راهنمایی و کمک یاز دارید میتوانید در همین سایت از مطالب صوتی و ویدیویی که در اختیار شما قرار گرفته است استفاده نمایید.

مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق تحصیل ابتدا نیازمند ارسال درخواست ویزای اقامت موقت به اداره ی مهاجرت لوکزامبورگ میباشد.پس از آن مدارکی مبنی بر پاسپورت،رزومه ی تحصیلی،مدارک سلامت پزشکی و … را باید ارائه نمایید.برای دانشجویان دوره ی لیسانس و مراتب بالاتر اجازه ی کار ضمن تحصیل در مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق تحصیل داده میشود.

مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق تحصیل شامل جزئیات بسیاری میباشد که توضیحات بیشتر ،مدارک مورد نیاز و شرایط اقدام برای تحصیل رایگان در کشور لوکزامبورگ را میتوانید در مقالات همین سایت مطالعه بفرمائید.

 • مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری برای بسیاری از افراد سرمایه گذار که قصد سرمایه گذاری در لوکزامبورگ را دارند مورد توجه میباشد.در خصوص مهاجرت سرمایه گذاران در لوکزامبورگ توضیحاتی را به طور مهم در این مقاله به عرض شما خواهیم رسانید.میزان سرمایه لازم برای اقامت لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری در 3 روش موجود به میزان 500,000 یورو،3 میلیون یورو و 20 میلیون یورو است.این میزان سرمایه باید در یک کمپانی موجود در لوکزامبورگ و یا برای ایجاد و تاسیس یک شرکت جدید قرار داده شود.این میزان سرمایه باید به مدت معلوم در لوکزامبورگ قرار داده شود و چنانچه شرکتی در لوکزامبورگ تاسیس گریده است لازم است از افراد لوکزامبورگ هم در شرکت استخدام گردند.

نکات مهم در خصوص سرمایه گذاری و اخذ اقامت از این طریق در لوکزامبورگ:

 • اقتصاد لوکزامبورگ رو به رشد و به طور متوسط 0.84 درصد میباشد.
 • کشور لوکزامبورگ عضو سازمان تجارت جهانی می باشد.
 • استانداردهای سرمایه گذاری در اکثر معاهدات دو یا چند جانبه که لوکزامبورگ عضو آن می باشد،رعایت گردیده است.
 • ایران در لوکزامبورگ دارای سفارت نمی باشد و همچنین کشور لوکزامبورگ در ایران دارای سفارتخانه نبوده و امور مربوط به این کشور در سفارت کشور بلژیک در ایران و همچنین سفارت ایران در بلژیک انجام می پذیرد.
 • جمعیت کشور لوکزامبورگ321 نفر و نرخ بیکاری در این کشور 5.2 درصد می باشد.

مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری در صورتی که شرایط زیر را داشته باشید منجر به اخذ تابعیت لوکزامبورگ خواهد شد.

1.سن شما بالاتر از 18 سال باشد.

2.به طور مداوم 7 سال در لوکزامبورگ زندگی کرده باشید.

3.در آزمون تسلط زبانی لوکزامبورگ پذیرفته شوید.

4.کلاس هایی مبنی بر آگاهی از قوانین مدنی لوکزامبورگ گذرانیده باشید.

شما می توانید توضیحات کامل در خصوص اخذ اقامت لوکزامبورگ،مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری را در همین وب سایت دریافت نموده و چنانچه پیشتر عرض شد مقالات ما را با کلید واژه ملک پور یا MIE جستجو بفرمائید.

 • مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق ازدواج 

برای اینکه بتوانید در لوکزامبورگ از طریق ازدواج موفق به اخذ اقامت این کشور گردید باید هم زن و هم شوهر حداقل 18 سال سن داشته باشند و یکی از زوجین اقامت رسمی کشور لوکزامبورگ را داشته باشند،از سال 2015ازدواج همجنس گرایان قانونی شده است. قبل از ازدواج در لوکزامبورگ نیازمند طی یک پروسه اداری بوده که زوجین باید 2 یا 3 ماه زود تر از تاریخ ازدواج مدارک خود را به دفاتر ثبت مدنی تحویل نمایند. قاعدتا از این طریق شخص می تواند صاحب اقامت لوکزامبورگ شود  ولی این اقامت بصورت موقت خواهد بود. اقامت موقت اگر ازدواج منجر به طلاق گردد، زایل می شود و معمولا قابل تمدید نیست. اما اگر شخص پس از 2 یا 3 سال همچنان در عقد نکاح شخص تبعه لوکزامبورگ باشد می تواند اقامت دائم دریافت نماید. بدیهی است اقامت دائم بعد از مدتی تبدیل به تابعیت لوکزامبورگ نیز می گردد. پیش از ازدواج با تبعه لوکزامبورگ حتما با وکلای دادگستری متخصص امر ازدواج در سطح بین الملل مشاوره بفرمایید و از آثار نکاح در حقوق ما (ایران و لوکزامبورگ) مطلع گردید. شما می توانید مقالات ما  با ویدئوهای ما را در همین وبسایت یا با کلید واژه ملک پور در گوگل جستجو بفرمایید. نکات مهم در خصوص ازدواج در لوکزامبورگ و مهاجرت از طریق ازدواج در لوکزامبورگ:

حتما وضعیت اقامتی این شخص بررسی شود.

پیش از مهاجرت اسناد مورد نیاز را بررسی کنید

شرایط نکاح را قبل از ازدواج و مهاجرت به لوکزامبورگ را با یک حقوقدان بررسی بفرمایید.

مدارک مورد نیاز باید ترجمه رسمی و تایید دادگستری شود. در بعضی موارد نیاز به تایید خود سفارت کشور مقصد دارد. وبعد تقدیم به سفارت گردد.

مسائلی نظیر نفقه، مهریه گاها تحت تاثیر قانون لوکزامبورگ و ایران در تعارض قرار می گیرد. حتما با وکلای متخصص حقوق بین الملل مشورت بفرمایید. دقت بفرمایید در صورتیکه از طریق ازدواج با شخص تبعه لوکزامبورگ به این کشور مهاجرت بفرمایید به شما حق کار اعطا می گردد.

 • مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق پناهندگی

پناهندگی به بسیاری از افراد توصیه نمی شود. به این دلیل که اشخاصی که درخواست پناهندگی می کنند مشمول کنوانسیون ژنو مشهور به کنوانسیون پناهندگی (کنوانسیون ژنو: کنوانسیون ژنو در پیروی از کنوانسیون حقوق بشر اعلام می دارد که اگر شخصی در  کشور خودش ترس از شکنجه، زندان، آزار و اذیت و حتی کشته شدن را به دلیل نژاد، اندیشه، مذهب و یا حتی رنگ پوست و … داشته باشد و نتواند به کشورش برگردد، کشوری که به آنجا پناه آورده، باید شخص را در کشورش نگه دارد. البته شخص پناهجو باید ثابت کند که ادعای درستی دارد. این قانون در جلسه ویژه سازمان ملل به تاریخ 28 جولای 1951 تصویب و در تاریخ 24 آوریل 1954 اجرایی گردید.)نمی گردند.

دلایل مخالفت ما با پناهندگی عبارت است از :

پناهنده دارای شرایط مبهمی است.

پناهنده اکثرا شخصی است که  از رفاه اجتماعی خاصی برخوردار نیست.

امکان بازگشت به کشور خود را ندارید.

در خیلی از موارد مجبور به گفتن دروغ در کشور خود و کشور مقصد هستید.

پناهندگی و راه های سخت تنها راه های اقدام برای مهاجرت نیست چرا از راه های قانونی و درست اقدام نکنیم.

هر چند که ما در خصوص کنوانسیون ژنو اطلاعات جامعی داریم و موارد و پرونده های بسیاری را در خصوص پناهندگی در لوکزامبورگ ملاحظه و مطالعه کرده ایم مایل به ارائه خدمات در خصوص پناهندگی در لوکزامبورگ نیستیم به دلیل اینکه بیش از 80 درصد کسانیکه از این مسیر رفته اند امکان انتخاب مسیر درست و منطقی را برای مهاجرت داشته اند و انتخاب مسیرشان درست نبوده است. بنابراین توصیه می کنیم بهتر است قبل از اینکه به عنوان یک پناهنده اقدام کنید خطرات و نکات مربوط به پناهندگی در همین وبسایت یا سایت های مرتبط ما بررسی بفرمایید.

6.مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق تولد

مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق تولد برای والدین و افراد زیادی مورد سوای میباشد از این جهت که آیا با تولد فرزند در لوکزامبورگ میتوان برای او پاسپورت و تابعیت لوکزامبورگ را اخذ نمود یا خیر.

مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق تولد در صورتی به فرد تابعیت میدهد که شرایط زیر را دارا باشد

1.فرد در لوکزامبورگ متولد شده باشد.

2.سال پیش از تولد شخص،یکی از والدین او در لوکزامبورگ زندگی کرده باشد.

3.پیش از سن 12 سالگی شخص در لوکزامبورگ حداقل 5 سال زندگی کرده باشد.

دراین صورت اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق تولد امکان پذیر خواهد بود.

جمع بندی موضوع مهاجرت به لوکزامبورگ

نکته مهم اول در خصوص مهاجرت به لوکزامبورگ دقت کنید صرف تولد در لوکزامبورگ سبب اعطای تابعیت نمی باشد. زیرا سیستم اعطای تابعیت در لوکزامبورگ از طریق خون است.

نکته مهم دوم در خصوص مهاجرت به لوکزامبورگ پیش از هر اقدامی با وکلای موسسه ملک پور یا همکاران MIE در سراسر جهان مشورت بفرمایید. ما شما را با وکلای درست و متخصص در امور مورد نیاز شما متصل خواهیم کرد.

نکته مهم سوم در خصوص مهاجرت به لوکزامبورگ : راه های مهاجرت به لوکزامبورگ تنها به صورت اختصاری و کلی در چند تیتر بررسی گردید. نکات بسیار مهمی نظیر مشاغل مورد نیاز در لوکزامبورگ، چگونگی بررسی و پذیرش پرونده شما، مبلغ موردنیاز مهاجرت به لوکزامبورگ برای پرونده شما، نحوه برخورد سفارت لوکزامبورگ با مهاجران و اساسا چگونگی هزینه در لوکزامبورگ و بسیاری از سوالات مرتبط نیز نیاز به تحلیل و بررسی دارد.توصیه اکید می کنیم سوالات خودرا با بهترین مشاورین ما بصورت رایگان مطرح بفرمایید.

در زیر همین مقاله برای شما این امکان فراهم شده سوالات خودرا بپرسید و نه تنها در بعضی اوقات ما به شما و سوالات شما بصورت مکتوب در خصوص مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت در این کشور پاسخ بدهیم بلکه گاها وکلای مشاورین همکار ما پاسخ سوالات شما را بصورت ویدئو و فایل صوتی ضبط نموده و برای شما منتشر می نمایند. ضمنا بسیاری از هموطنانی که سوالات شمارا ملاحظه میکنند، امکان پاسخ به سوالات شما عزیزان را خواهند داشت به همین منظور و برای رفاه حال شما نه تنها در بخش زیرین مقاله بلکه در صفحه اصلی سایت نیز بخش پرسش و پاسخ همگانی طراحی گردیده که همه مردم می توانند در کنار ما و مشاورین به پرسش و پاسخ با یکدیگر بپردازند. امیدواریم از مقاله مرتبط با مهاجرت به لوکزامبورگ و اخذ اقامت کشور لوکزامبورگ  لذت برده باشید.

 

Rating: 5
8 پاسخ
 1. رضا گفته:

  سلام. من 23 سالمه. در حین خدمت سربازی هستم. لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و سطح پیشرفته انگلیسی رو گذروندم. قصد دارم که با اخذ مدرک سلتا ویزای کار کشور لوکزامبورگ بگیرم چون شنیدم که حقوق معلمان تئ این کشور خیلی خوبه. یا اگر شرایطش باشه ویزای تحصیلی بگیرم. میخاستم اگر ممکنه راهنماییم کنید. در ضمن من در حال یادگیری زبان المانی هستم. ممنون میشم کمکم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در لوکزامبورگ نیاز به پیشنهاد کار دارید بنابراین روش تحصیل احتمالا ساده تر می باشد.

   پاسخ
 2. فرشته گفته:

  سلام. من 31 ساله و دارای مدرک لیسانس هستم. آیا کشور لوکزامبورگ برای و سرش دانشجو در مقطع فوق لیسانس شرط سنی داره؟
  به دلیل شرط معدل همه قادر نیستن به دانشگاه های دولتی بزن. بد نیست در مورد هزینه های دانشگاه های خصوصی در مقطع ارشد هم اطلاعات بدید. سپاس

  پاسخ
 3. داود زمانی گفته:

  سلام کسانیکه کار فنی بلدن وتجربه دارن ولی مدرک دانشگاهی ندارند هیچکس به داد ماها نمیرس .20 سال تجربه کار برق صنعتی همراه با مدارک دارم چون کارم رادرست انجام میدادم 20سال درقسمت برق یک کارخانه تولیدی بزرگ. کارکردم 48 سالگی بازنشسته شدم .دربرق ساختمان هم صدرصد تجربه دارم مایلم در هرکشور اروپای کارکنم

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   باسلام دوست عزیز شما میتوانید مقالات ویزای کار مختلف را درهمین وبسایت مطالعه نموده تا به شرایط کلی ان اگاهی یابید و جهت بررسی دقیق تر شرایط خود تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. farzmahdih.h گفته:

  سلام از طریق ثبت شرکت میتوان در لوکزامبورگ سرمایه گذاری و سپس اقامت گرفت شرایطش رو اگه ممکنه بفرمایید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.