در باب تحصیل یا کار پزشکان در خارج از کشور ،باید این نکته را در نظر داشت که مدرک پزشکی ایران معادل فوق لیسانس در کشور های اروپایی وآمریکا و انگلستان می باشد.

بهترین راه مهاجرت پزشکان

بهترین راه مهاجرت پزشکان از چه راهی است؟ در مقاله حاضر موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE تلاش کرده که بهترین راه مهاجرت پزشکان را معرفی نموده و شما را با بهترین راه مهاجرت پزشکان آشنا نماید. اگر سوالاتی درباره بهترین راه مهاجرت پزشکان ذهن شما را مشغول نموده با این موسسه تماس حاصل نمایید.

(موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE برترین ارایه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

دراین مقاله سعی داریم بهترین راه های مهاجرت پزشکان به اروپا و انگلستان را بررسی کنیم.

در ابتدا باید مطرح کنیم که امکان مهاجرت پزشکان از دو طریق تحصیلی و کاری میسر  می باشد. شما میتوانید هر گونه سوال در باب مهاجرت یا کار و تحصیل پزشکان را از موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE بپرسید .این موسسه مهاجرتی به طور تخصصی به پزشکان خدمات مشاوره مهاجرتی داخلی و بین المللی ارایه مینماید.

در باب تحصیل یا کار پزشکان در خارج از کشور ،باید این نکته را در نظر داشت که مدرک پزشکی ایران معادل فوق لیسانس در کشور های اروپایی وآمریکا و  انگلستان می باشد.

بنابراین باید دوره های مربوط به معادل سازی مدرک پزشکی در کشور مربوطه بگذرانند تا بتوانند به عنوان پزشک کار و یا تحصیل کنند یا از راههایی که ما پیشنهاد میکنیم جهت کار یا تحصیل اقدام کنند.

یکی از کشور هایی که پزشکان می توانند به آن مهاجرت کنند کشور اتریش می باشد که در این کشور مدرک پزشکان تا حد زیادی مورد پذیرش قرار می گیرد.

دوره های phdکلینیکال مخصوص پزشکان می باشند که انها با انتخاب گرایش مورد علاقه خود بعد از  ۳ سال می توانند مدرک  phd خود را دریافت نمایند  یا به عنوان پزشک با شرکت در یک امتحان که بیشتر امتحان زبان آلمانی است ،فعالیت پزشکی خود را آغاز نمایند.

همچنین بعد از گذراندن این دوره, انها میتوانند دوره های تخصص را در رشته مورد علاقه خود اقدام نمایند.

(موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE برترین ارایه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

یکی از مهم ترین مزیت های اتریش تحصیل رایگان در این کشور می باشند و حتی بدون داشتن مدرک زبان آلمانی می توان برای این دوره ها اقدام نمود و اساسا برای پزشکان دوره های تخصص یا سایر دوره ها ، به زبان انگلیسی برگزار میگردد.

از دیگر مزیت های این دوره امکان داشتن همراه می باشد, بنابراین شما می توانید در صورت تاهل, همسر و فرزند خود را به محض ورود به این کشور به همراه خود ببرید.

برای اقامت دائم در این کشور بعد از ۳ سال کار رسمی که مالیات به ان تعلق قرار گیرد می توان اقدام نمود.

(موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE برترین ارایه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

یکی دیگر از کشور هایی که دارای موقعیت مناسبی برای پزشکان می باشد, کشور انگلستان میباشد, آنها با گذراندن آزمون های مربوط به پزشکی می توانند و گذراندن  این امتحان فعالیت خود را به عنوان یک پزشک آغاز نماید.

این پیشنهاد به افراد متاهل داده می شود زیرا فرصت مطالعاتی مناسبی برای گذراندن این امتحان را به دست می اورند و انها نیز می توانند به همراه خانواده به طور همزمان وارد این کشور شوند.چنانچه عنایت فرمودید ، انگلیس مانند اتریش نیست و برای پزشکان گذراندن امتحان الزامی میباشد.

شما همچنین میتوانید برای آلمان اقدام کنید که دوره های پزشکی در آلمان برای پزشکان ایرانی معمولا به صورت رایگان و همراه با حقوق میباشد.

شما برای اقدام برای  این کشور ها می توانید با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE تماس حاصل فرمایید.

از دیگر کشورهایی که برای پزشکان خارجی آزمون ورودی برگزار می کند, کشور امریکا می باشد که شرایط آن مشابه با انگلستان می باشد و افراد بعد از پاس کردن امتحان مربوطه می توانند به عنوان پزشک در آن کشور به کار و فعالیت بپردازند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین متخصص ما در موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE تماس حاصل فرمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *