بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و بررسی شرایط انتخاب بهترین کشور برای تحصیل

 • بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و مقدمه
 • بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و شرایط عمومی
 • بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان کجاست؟
 • معیارهای انتخاب بهترین کشور برای تحصیل
 • بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان از نظر هزینه ها
 • بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و ویزای همراه
 • بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و اخذ اقامت و تابعیت
 • بهترین کشوربرای تحصیل ایرانیان از نظر شانس ویزا
 • بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و انتخاب وکیل مهاجرتی
 • بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و راهنمای گام به گام
 • بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و سخن پایانی
بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و مقدمه

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان ، مهمترین معیارهای انتخاب کشور موردنظر برای تحصیل و انتخاب وکیل معتبر مهاجرت، در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. ممکن است سوالاتی از این دسته برایتان پیش بیاید که، بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان چه هستند؟ چه معیارهایی را باید برای انتخاب بهترین کشور برای تحصیل در نظر گرفت؟  آیا اخذ ویزای تحصیلی اتریش گزینه مناسبی است؟ یکی از موارد اصلی و از گام های اولیه در رابطه با انتخاب بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان، انتخاب یک راهنما و خط دهنده که بتواند به خوبی در این مسیر شما را هدایت نماید. پس از آن باید معیار های خود را برای انتخاب کشور مورد نظر برای تحصیل درنظر بگیرید و به صورت عمیق در این مورد به تفکر بپردازید. تحصیل در کانادا و تحصیل در دانمارک و کشورهای پیشرفته دیگر می تواند گزینه خوبی برای مهاجرت باشد. در صورت هرگونه سوال و ابهام در رابطه با انتخاب بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و بهترین مشاوره را به صورت رایگان اخذ نمایید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و شرایط عمومی

از مهمترین سوالهایی که، افرادی که قصد تحصیل در خارج از ایران دارند، کدام کشور تحصیل کنند، می باشد. بیشتر افراد قصدشان از ادامه تحصیل در خارج از ایران، زندگی و کار در کشور مورد نظر و یا حتی فراهم آوردن شرایط بهتر زندگی و کار در ایران می باشد. برای انتخاب بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان بایستی به طور عمیق به کشوری که قصد ادامه تحصیل در آن را دارید نگاه کنید و ببینید که شرایطی که در آن کشور حکمفرماست را می پسندید یا خیر. وقتی برای تحصیل به خارج از ایران میروید، در نهایت برایتان دو اتفاق ممکن است که رخ دهد. یا در آن کشور میمانید و یا هم به ایران باز میگردید. شما میبایست برای هر دو اتفاق برنامه ای داشته باشید، هنگامی که سیبی را به هوا پرتاب میکنید تا به زمین برسد هزار چرخ میزند، به طبع شما هم هنگامی که به خارج از ایران میروید هزارتا ایده و افکار جدید به سمتتان می آید و کلی عقیده و تصمیم مهم و جدید شما را در برخواهد گرفت و در کل شما یک آدم جدید خواهید شد. برای اینکه بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان را انتخاب نمایید بایستی عمیق فکر کنید ممکن هست که پس از تحصیل بخواهید در آن کشور بمانید در حالی که قبل از رفتنتان قصدتان اینگونه نبوده است و یا بلعکس.

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان

پس باید ببینید که از چه آدمی خط و مشاوره میگیرید. این روزها همه در مورد تحصیل در خارج از ایران و بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان سخن میگویند و مشاوره میدهند ولی اگر از همین افراد بپرسید که خودشان در کدام کشور تحصیل کرده اند، پاسخشان نهایتا مالزی و یا هند خواهد بود و یا حتی ممکن است که اصلا به خارج از کشور برای تحصیل نرفته باشند با همین اوضاع موسسه ای را مدیریت میکنند و به افراد مشاوره ی تحصیل در خارج از ایران را میدهند پس دقت کنید که برای مشاوره از چه موسسه و افرادی کمک میگیرید. جناب آقای ملک پور، مدیر موسسه ی حقوقی ملک پور( mie اتریش) در بهترین کشورهای جهان از قبیل انگلستان،سوئیس و اتریش تحصیل نموده اند و یا در حال تحصیل میباشند و شما میتوانید برای دریافت مشاوره های رایگان با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید.

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان کجاست؟

برای انتخاب بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان میبایست خیلی از معیارها را در نظر داشته باشید، چرا که در خارج از کشور، ایده و افکار جدیدی به سراغ شما می آیند. بنابراین برای این انتخاب باید ببینید به چه کسی گوش می کنید و چقدر عمیق فکر می‌کنید. اگر تصمیم به ماندن و زندگی در آنجا داشته باشید باید کشور مورد نظر آینده ی مناسبی برای زندگی یک انسان داشته باشد. مثلاً کشورهایی مانند پاکستان، مالزی، هند، آینده ی مناسبی برای افراد ندارند و بلعکس کشورهای سوئیس، اتریش، آلمان و آمریکا و کانادا کشورهای قدرتمند می باشند که برای زندگی و تحصیل بسیار مناسب هستند. سطح فقر در کشورها نیز بسیار تعیین کننده هستند. بنابراین یک سری ویژگی ها از کشور ها را باید مورد بررسی قرار دهیم تا ببینیم چقدر برای زندگی مناسب اند. ضمنا سوئیس و اتریش پایین‌ترین سطح جنایات را داراست. در اتریش بر اساس شرایطی با اخذ پاسپورت می توانید پدر و مادر خود را نیز به اتریش بیاورید. اما در برخی کشورها با داشتن پاسپورت نیز نمی توانید پدر و مادر خود را به آن کشور ببرید. بنابراین اینکه از چه کسی خط میگیرید و چه معیارهایی را در نظر دارید و چه میزان عمیق فکر می کنید، در انتخاب بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان، بسیار اهمیت دارد.

تحصیل در آلمان
ویزای تحصیلی هلند

معیارهای انتخاب بهترین کشور برای تحصیل

اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را دارید باید ابتدا کشور مورد نظرتان را انتخاب نمایید. برای انتخاب بهترین کشور برای ایرانیان بایستی یک سری معیار و ملاک را انتخاب نمایید و متناسب با این معیارها و اولویتی که به این معیارها میدهید، کشور مورد نظر را انتخاب نموده و برای این کشور اقدام نمایید. اگر قصد دارید که پس از تحصیل در آن کشور بمانید و کار و زندگی نمایید، پس باید کشوری را برای تحصیل انتخاب نمایید که ارزش داشته باشد، مثلا آیا کشورهایی همچون مالزی و فیلیپین آینده ای برای زندگی یک آدم دارند؟؟ وقتی میگوییم بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان، منظورمان کشورهای پیشرفته ای همچون سوئیس، اتریش، آلمان، آمریکا، انگلستان و کانادا هست، صحبتمان از یک تصمیم بلند و تفکری عمیق هست. به عنوان مثلال انگلستان یکی از کشورهای قدرتمند در سطح جهان می باشد که سطح فقر و نظام اجتماعی آن میتواند تعیین کننده باشد و وقتی که میخواهیم کشوری را انتخاب نمایید باید ببینیم که مردم آن کشور چقدر از کشورشان راضی هستند و چقدر شرایط آن کشور مناسب میباشد. در کشورهایی همچون سوئیس و اتریش پایین ترین سطح جنایت در سراسر دنیا، شاهد هستیم. مهم است که درست فکر کنید و درست تصمیم بگیرید و عالی و درست نتیجه بگیرید پس بسیار مهم است که از چه کسی مشاوره میگیرید و چه معیارهایی مدنظرتان هست و چه قدر عمیق فکر میکنید و چقدر آینده نگری دارید و اگر بخواهید برگردید و دوباره تصمیم بگیرید باز هم همان انتخاب را انجام دهید. باید با دید باز، بهترین کشور را انتخاب نمایید و تفکر اینکه بهترین مکان ها، گران ترین مکانها هستند را دور بریزید. در زیر به برخی از این معیارها اشاره نموده ایم.

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان از نظر هزینه ها

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان

باید همواره با دید باز تصمیمات خودتان را بگیرید و تفکری عمیق داشته باشید. هنگامی که قصد دارید برای تحصیل به خارج از ایران بروید میبایست بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان را انتخاب نموده و سپس ابتدایی و مهمترین کار، محاسبه ی هزینه های زندگی و تحصیل در آن کشور می باشد.. شاید به نظر برسد که تحصیل در یک کشوری ارزان تر است ولی درواقع این طور نیست و فقط فکر میکنید که ارزان است بلکه گرانتر نیز میباشد. به عنوان مثال فوق لیسانس در مالزی 8 تا 10 هزار دلار هزینه ی دانشگاه است و 25 هزار دلار هزینه زندگی در سال میباشد با توجه به اینکه طول فوق لیسانس در مالزی 2 سال میباشد 40 تا 50 هزار دلار حداقل هزینه ای است که باید صرف کنید.

البته یکسری مطالب جانبی از قبیل بردن همراه، حداکثر بردن یک فرزند را نیز دارد و مهمترین نکته این هست که مالزی هیچ وقت پاسپورت هم نمیدهد. طول فوق لیسانس در انگلستان 9 ماه می باشد و در سال حدود 30 هزار دلار خرج دارد. پس با توجه به محاسبه ی مقدار هزینه در طول تحصیل فوق لیسانس متوجه می شویم که عملا هزینه ی تحصیل فوق لیسانس در انگلستان نسبت مالزی و یا هند ارزان تر است و نکته ی مهمتر این هست که میتوانید در انگلستان با پیدا کردن کار، پاسپورت و اقامت دریافت کنید. پس خیلی خیلی مهم هست که با چه معیارهایی کشورها را میسنجید. از نظر معیار هزینه، اتریش از مالزی و هند خیلی ارزانتر است دلیل این موضوع این هست که دانشگاه های اتریش رایگان هستند. باید همواره با دید باز بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان را انتخاب نمایید و تفکر اینکه بهترین مکانها، گرانتر هستند را دور بریزید. درست است که زندگی در سوئیس هزینه دارد ولی در کنار آن شرایط دریافت فاند و بورس های متفاوت تحصیلی نیز وجود دارد و یا حتی اگر قصد ندارید که از بورس ها استفاده نمایید بیشترین هزینه ای که برای تحصیل در این کشور پرداخت میکنید 10 تا 20 درصد بیشتر از هزینه های تحصیل در ترکیه و مالزی می باشد. درست است که ترکیه هم شاید خوب باشد ولی وقتی میتوانید به کشورهای تراز اول مثل سوئیس، فنلاند، هلند، اتریش، آلمان و کانادا بروید چرا به کشوری با سطح پایینتر قانع میشوید و به جای غلط فکر میکنید. اگر به موسسه ای مراجعه نمودید و آن موسسه نتوانست برایتان تحصیل در کشور مورد نظرتان را فراهم کند، مشکل آن موسسه هست و نباید شما به کشورهای پایینتر راضی شوید. یکی دیگر از معیارهای مهم این هست که هیچ کس نمیتواند شما را محکوم به شکست بکند و این شما هستید که تصمیم میگیرید که میشود یا خیر. غیر ممکن، غیر ممکن نیست. شاید شما فکر میکنید که نمیتوانید در کشوری پیشرفته درس بخوانید و درس خواندن در یک کشور پیشرفته غیر ممکن است ولی این فقط یک فکری هست که در ذهن شماست و شما باید از این فکر رهایی یابید. بیشتر افراد با تحصیل در کشورهای پیشرفته و جهان اولی به هدف و ایده های بسیار جدید و عالی رسیده اند و فقط به این خاطر که باور داشته اند که میتوانند و از بند چیزی که می گفت نمیتوانند رهایی یافتند پس حتما باید دقت کنید که از چه کسی مشاوره میگیرید و چه کسی به شما خط میدهد.

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و ویزای همراه

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان

از مهمترین ملاک انتخاب بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان، کشوری هست که به شما ویزای همراه میدهد. برای انتخاب اینکه چه کشوری را برای تحصیل انتخاب میکنید، بایستی ببینید که از چه کسی مشاوره میگیرید و چه قدر عمیق فکر میکیند. ممکن هست که پس از اتمام تحصیلتان بخواهید در آن کشور ساکن بشوید و کار نمایید پس باید جایی را انتخاب نمایید که ارزش داشته باشد، مثلا آیا کشورهایی همچون مالزی و فیلیپین آینده ای برای زندگی یک آدم دارد؟ اگر پاسپورت کشوری مثل اتریش را داشته باشید میتوانید طبق یک شرایط خاصی والدینتان را با خود به همراه ببرید. پس عمیق فکر کنید. اگر تصمیم دارید که با والدینتان در کشوری خارج از ایران به راحتی زندگی کنید میتوانید برای تحصیل کشوری مثل اتریش را برگزینید. در مالزی شرایط محدودی در مورد بردن همراه و حداکثر بردن یک فرزند را دارید.

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و اخذ اقامت و تابعیت

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان

از مهمترین نکات، این است که عمیق فکر کنید و فقط درس خواندن را نبینید و گام بعد از تحصیلتان را نیز درنظر بگیرید. برای همین موضوع باید در انتخاب بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان، به اخذ و اقامت کشور مورد نظر فکر کنید. از جمله راه های اخذ اقامت، یافتن کار و ویزای کاریست که در انتها منجر به اقامت و تابعیت میگردد. اگر قصد دارید که پس از اتمام تحصیلتان در کشور مورد نظر بمانید بایستی به ROI دانشگاه مورد نظرتان توجه نمایید و رنکینگ دانشگاه اصلا ملاک خوبی نیست.

هنگامی که برای تحصیل در کشورهایی نظیر سوئیس هزینه پرداخت میکنید و یا در دانشگاه هایی نظیر دانشگاه های اتریش که رایگان هستند تحصیل میکنید و یا هنگامی که دارید برای زندگی در این کشورها هزینه پرداخت میکنید و از همه مهمتر زمان با ارزشتان را صرف میکنید، باید ببینید که این هزینه هایی که صرف نموده اید، برمیگردند یا خیر و یا اینکه این دانشگاهها به چه میزان به شما در یافتن کار کمک میکنند. بسیاری از دانشگاههای آلمان وجود دارند که هزینه ای هستند ولی خیلی بهتر از دانشگاههای رایگان آلمان میباشند و این موضوع به این دلیل است که ROI این دانشگاهها 99 درصد میباشد. یعنی 99 درصد از دانشجویان فارغ التحصیل از این دانشگاهها، سر کار میروند. پس دوباره تاکید میکینم که از چه تفکری پیروی میکنید. در نهایت توصیه ما کشورهای تاپ دنیا هستند و هر چه کشور تاپ تر، دانشگاههای آن نیز بهتر میباشند.

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان از نظر شانس ویزا

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان

همواره به این توجه داشته باشید که شما مستحق این هستید که در بهترین کشور جهان به تحصیل و زندگی بپردازید. شما می بایست همواره تفکری عمیق داشته باشید و نهایت هر تصمیمی را مد نظر داشته باشید. از جمله ملاکهایی که وقتی عمیق فکر میکنید باید به آن توجه داشته باشید، میزان شانستان برای دریافت ویزای آن کشور میباشد. باید توجه داشته باشید که کشوری که برای تحصیل انتخاب میکنید، به چه منظور هست و چه قوانین بر آن حکمفرماست. در مالزی به راحتی میتوانند ویزای شما را ریجکت کنند، درحالی که در سوئیس و اتریش هنگامی که پرونده شما کامل باشد اصلا ویزای شما ریجکت نخواهد شد.

اگر مدارکتان کامل باشد، آفیسر اصلا نمیتواند شما را رد کند. MI35 یا اداره ی امور خارجیان باید مطابق قانون چک کنند و شرایط را تیک بزنند و قانون میگوید که اگر امکان پذیرش وجود دارد و تمامی مدارک شخص کامل است بایستی ویزا بدهند. دانشگاهی را برای تحصیل انتخاب نمایید که ارزش هزینه هایی که برای آن میپردازید را داشته باشد و دقت فرمایید که قوانین کشور انتخابی شما درست و طبق چارچوب باشد، کشورهایی نظیر هلند و دانمارک. کشورهایی مثل هلند و اتریش به شما اجازه میدهند که یک سال پس از اتمام تحصیلتان در این کشور بمانید و کار پیدا نمایید و در صورت یافتن کار به شما ویزا خواهند داد و در نهایت میتوانید پاسپورت بگیرید. پس دوباره تاکید میکنیم که عمیق فکر کنید و فقط درس خواندن را نبینید و گام بعد از تحصیلتان را ببینید.

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و انتخاب وکیل امور مهاجرتی

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان

سوالی که اکثرا برای بسیاری از افراد پیش می‌آید، این است که کدام کشور بهترین گزینه برای تحصیل آنان می باشد. در رابطه با این انتخاب بزرگ این مسئله که چه کسی قرار است شما را هدایت کند و در واقع از چه کسی خط میگیرید بسیار مهم است. این موضوع که از کسی راهنمایی بگیرید که بتواند بهترین انتخاب را در رابطه با مکان تحصیل برای شما داشته باشد، می تواند در سرنوشت و آینده شما تاثیر بسزایی بگذارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم در خصوص انتخاب راهنما و وکیل، کسی را انتخاب نمایید که سابقه تحصیل در کشورهای دیگر را داشته باشد و این تجربه را پشت سر گذاشته باشد نه اینکه صرفاً موسسه تحصیل خارج از کشور را داشته باشد و خود هیچ گونه تجربه‌ای در تحصیل خارج از کشور نداشته باشد.

در واقع مثل فردی می‌ماند که خود شنا نکرده است و می‌خواهد مربی شنا باشد. بنابراین اینکه چه کسی شما را در این زمینه راهنمایی می‌کند بسیار مهم است. لذا انتخاب موسسه مهاجرتی و وکیل امور مهاجرتی یک گام مهم و اولین گام برای یک مهاجرت موفق به حساب می آید. این مقاله توسط مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور نگارش گردیده است و هرگونه کپی برداری از آن غیرقانونی می باشد.

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان

همانگونه که دانستیم انتخاب وکیل و کسی که در این امور به شما خط دهد و بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان، مطابق با شرایطشان را پیشنهاد دهد بسیار مهم می باشد موسسه حقوقی ملک پور، دارای سابقه ای درخشان در امور مهاجرت می باشد. ضمنا مدیر موسسه، جناب دکتر ملک پور خود در چندین کشور دنیا همچون تحصیل نموده و در حال حاضر نیز در اروپا مشغول به تحصیل دکتری می باشند. لذا اولین گام این است که چه کسی در این زمینه به شما خط می دهد. کسی که تجربه کافی در زمینه تحصیل در خارج از کشور را دارد و خود تمامی راه ها را طی کرده، می‌تواند بهترین مشاور و راهنما باشد. لذا موسسه حقوقی ملک پور با انتخاب بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان بهترین گزینه مطابق با شرایط آنان را پیشنهاد می دهد. در صورت هرگونه مشاوره و سوال می توانید با مشاورین مجرب ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و راهنمای گام به گام

یکی از مهم ترین مسائل در خصوص انتخاب بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان، گام اول انتخاب بهترین راهنما و خط دهنده است که در مورد آن در عنوان های قبلی صحبت شد. گام دوم، این است که چه معیارهایی را برای خط گرفتن، مبنا قرار می دهیم. در این مورد می بایست همیشه عمیق فکر کنید. سعی کنید آینده را ببینید. طبق مثالی که اگر به یک دانه ی گیاه خیلی سطحی نگاه کنید فقط دانه ی گیاه را می بینید اما اگر عمیق به آن بنگرید می توانید درخت و جنگل و خانه ها را در دل آن ببینید. بنابراین برای موفقیت باید عمیق بیندیشید. در ویدیو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت،  طریقه عمیق فکر کردن را تا به صورت کامل به شما یاد می دهد. لذا پیشنهاد می شود برای انتخاب مسیر صحیح مهاجرت و زندگی حتما این ویدیو را از سایت موسسه حقوقی ملک پور تهیه نمایید و خودتان وکیل خود در امور مهاجرت باشید.

تحصیل در مجارستان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
تحصیل در سوئیس
بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و سخن پایانی

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان ، معیارهای مهم در انتخاب بهترین کشور و مقایسه ی تحصیل در برخی کشورها، در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. همانگونه که خدمتتان عرض کردیم، برای انتخاب بهترین کشور برای تحصیل میبایست به صورت عمیق فکر کنید و معیارهای مهم همچون ویزای همراه، سطح کشور موردنظر برای زندگی و اخذ اقامت و تابعیت در آن کشور و معیار های مهم دیگر را به صورت کامل و عمیق، بسته به شرایط خود، مورد مطالعه و تفکر قرار دهید. همچنین ذکر این نکته ضروری است که برای انتخاب بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان، از یک راهنمای مطمئن و کاردان که تجربه تحصیل در کشورهای خارجی را نیز داشته باشد، کمک بگیرید. چرا که این امر، بسیار مهم است و در زندگی و آینده ی شما تاثیر بسزایی دارد. در صورت سوال در رابطه با انتخاب بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) تماس حاصل نمایید و ضمن اخذ مشاوره تلفنی رایگان، بهترین کشور را برای تحصیل خود انتخاب نمایید. همچنین در قسمت دیدگاه و بیان نظرات مقاله نیز می توانید سوالات خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت پاسخگو باشیم.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5