بورسیه تحصیلی در انگلستان

بورسیه تحصیلی در انگلستان و بررسی انواع بورسیه

 • بورسیه تحصیلی در انگلستان و مقدمه ای بر آن
 • شرایط عمومی بورسیه تحصیلی در انگلستان
 • شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در انگلستان
 • بورسیه تحصیلی در انگلستان در مقطع کارشناسی
 • بورسیه تحصیلی در انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد
 • بورسیه تحصیلی در انگلستان در مقطع دکترا
 • دانشگاه های بین المللی انگلستان
 • مدارک مورد نیاز بورسیه تحصیلی در انگلستان
 • هزینه های زندگی در انگلستان
 • ویزای تحصیلی انگلستان
 • سخن پایانی
بورسیه تحصیلی در انگلستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

بورسیه تحصیلی در انگلستان و مقدمه ای بر آن

بورسیه تحصیلی در انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد.مدارک مورد نیاز برای بورسیه تحصیلی در انگلستان کدامها هستند؟ آیا از شرایط بورسیه تحصیلی کشور انگلستان اطلاع دارید؟ هزینه های زندگی در انگلستان به چه صورت هست؟  دانشگاه های بین المللی این کشور کدام دانشگاه ها هستند؟ در ادامه ی این مقاله، به توضیحات مختصری در مورد بورسیه تحصیلی درکشور انگلستان می پردازیم و امیدواریم بتوانیم اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه دهیم. شما عزیزان نیز در صورت نیاز و قصد اقدام برای بورسیه تحصیلی در انگلستان ، می توانید با موسسه حقوقی ملکپور، همکار موسسه MIE  اتریش تماس گرفته و از خدمات و مشاوره های رایگان بهره مند شوید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با بورسیه تحصیلی انگلستان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در انگلستان

شرایط عمومی بورسیه تحصیلی در انگلستان

شرایط عمومی بورسیه تحصیلی در انگلستان در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. کشور انگلستان دارای برترین نظام آموزشی می باشد که در سر تا سر جهان، طرفداران بسیار زیادی دارد. همچنین دارای حکومت مشروطه سلطنتی می باشد که به وسیله پادشاهی بریتانیا اداره می شود. این کشور از سمت غرب با ولز و از شمال با اسکاتلند مرز مشترک دارد و حدود  پنجاه و چهار میلیون و سیصد هزار نفر جمعیت دارد . کشور انگلستان، در شمال غرب با دریای ایرلند، در جنوب غرب با دریای سلتی و از شرق با دریای شمال و در سمت غرب با کانال مانش هم مرز است. پایتخت کشور انگلستان و پایتخت پادشاهی بریتانیا  شهر لندن، و زبان رسمی کشور انگلستان، زبان انگلیسی می باشد.

پرچم انگلیس
ویزای کار انگلستان

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در انگلستان

بورسیه تحصیلی در انگلستان شرایط و مدارک مورد نیاز خاصی دارند و نمی توان گفت که برای همه ی بورسیه های کشور انگلستان  شرایطی شبیه به یکدیگر وجود دارد. در اینجا می توان گفت که چند عامل مهم و کاربردی می تواند تعیین کند که شخص متقاضی، دارای شرایط بورسیه تحصیلی می باشد یا خیر؟ عوامل مهمی چون معدل شخص متقاضی در مقطع قبلی، سطح زبان انگلیسی فرد متقاضی، سابقه و رزومه تحصیلی و فعالیت های مختلف تحقیقاتی و علمی شخص متقاضی و … این عوامل را تشکیل می دهند.در اینجا به چند مورد از بورسیه های تحصیلی کشور انگلستان اشاره کرده و توضیحات مختصری را ارائه می دهیم.

تحصیل در انگلیس

شرایط  اخذ بورسیه در مقاطع مختلف

به طور کلی 6 روش برای گرفتن اقامت در این کشور و زندگی در هلند وجود دارد که به ترتیب هر یک از این راه ها را مورد بررسی قرار می دهیم:

 • بورسیه تحصیلی در انگلستان در مقطع کارشناسی

  در مورد بورسیه تحصیلی درانگلستان ، در مقطع کارشناسی می بایست این نکته را در نظر قرار داد که بورسیه های تحصیلی ارائه شده در این مقطع نسبت به مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا بسیار محدود می باشد و افرادی که  بخواهند از ایران اقدام کنند و در مقطع کارشناسی از بورسیه تحصیلی در انگلستان استفاده کنند، به دلیل متفاوت بودن نظام آموزشی کشور انگلستان و نظام آموزشی کشور ایران، این مشکل به وجود خواهد آمد که دانشگاه های کشور انگلستان، دانش آموزان ایرانی را برای بورسیه تحصیلی نپذیرند. پس:  به دانش آموزان و داوطلبان ایرانی که قصد استفاده از بورسیه تحصیلی در انگلستان را دارند توصیه می شود قبل از پایان دوران دبیرستان خود، حتما از کالج ها و مدارس بین المللی انگلستان پذیرش گرفته و در طول مدت تحصیلی خود، بتوانند رزومه و سابقه تحصیلی مناسب و خوبی را برای خود بسازند تا از بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی استفاده نمایند.

 • بورسیه تحصیلی در انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد

  در مورد بورسیه تحصیلی در انگلیس در مقطع کارشناسی ارشد می توانیم بگوییم  بورسیه تحصیلی در این مقطع در دانشگاه های انگلستان نسبت به مقطع کارشناسی بیشتر است و وضعیت مناسب تری دارد. این بورسیه‌ها به صورت دولتی و یا دانشگاهی به افراد ارائه می شود سن اشخاص متقاضی، مدرک زبان مناسب در سطح آیلتس یا تافل و معدل فارغ التحصیلی متقاضی، همچنین داشتن مقاله های بین المللی، از شرایطی می باشند که فرد متقاضی می تواند برای بورسیه تحصیلی درخواست  بورسیه را ارائه دهد.

 • بورسیه تحصیلی در انگلستان در مقطع دکترا

  به طور کلی بورسیه تحصیلی در کشور انگلستان که در مقطع دکترا، بورسیه استادان نام دارد و به این اسم معروف است. یعنی استادان دانشگاه های مختلف به تیم تحقیقاتی خود، که دانشجویان دکترا آن را تشکیل داده اند، حقوق پرداخت می کنند و این دانشجویان کارهای پژوهشی و تحقیقاتی را انجام می‌دهند. در کشور انگلستان اکثر بورسیه های تحصیلی در مقطع دکتری و phd همراه با کمک هزینه های تحصیلی و کمک هزینه های زندگی می باشد که به اصطلاح بورسیه تحصیلی فول فاند نام گذاری می شود.

دانشگاه های بین المللی انگلستان

نظام آموزشی انگلستان، برترین نظام آموزشی در کل دنیا می باشد که متقاضیان بسیاری هر ساله درخواست بورسیه تحصیلی و ادامه تحصیلات خود در کشور انگلستان را دارند. در این کشور بیشتر از 150 دانشگاه و موسسه آموزش عالی قرار دارد که در بین تمامی دانشگاه های برتر جهان، دانشگاه های بسیاری را می توان نام برد که در کشور انگلستان می باشند. در اینجا 40 دانشگاه برتر و بین المللی کشور انگلستان را نام می بریم.

دانشگاههای بین المللی انگلستان

مدارک مورد نیاز بورسیه تحصیلی در انگلستان

دریافت بورسیه تحصیلی در انگلستان کار سهل و آسانی نیست و احتیاج به داشتن اطلاعات جامع و کافی از روش های درخواست و موارد اینچنینی دارد. بدون شک برای دریافت بورسیه تحصیلی در انگلستان نیاز داریم مدارک مورد نیاز آن را ارائه دهیم. به طور کلی مدارک مورد نیاز برای دریافت بورسیه تحصیلی در انگلستان موارد زیر می باشد.

 • مدرک زبان مناسب

 • رزومه و سابقه تحصیلی و کاری کامل شخص متقاضی

 • انگیزه نامه مناسب با دانشگاه و رشته و بورسیه مورد نظر

 • ترجمه مدارک تحصیلی با ضمیمه ریز نمرات هر مقطع قبلی از مقاطع مورد نظر

تحصیل در کالج سلطنتی لندن

کالج بلربیز Bellerbys College

هزینه های زندگی در انگلستان

یکی از نکات مهمی که باید برای بورسیه تحصیلی در انگلستان و زندگی در این کشور مد نظر قرار داد، هزینه های زندگی کشور انگلستان می باشد. افرادی که برای مهاجرت به انگلستان اقدام می کند می باید از هزینه های زندگی کشور انگلستان اطلاعات کافی داشته باشند تا اطلاع داشته باشند که در صورت داشتن شغل و درآمد، چه مبلغی را به عنوان هزینه زندگی صرف خواهند کرد.

معمولا زندگی در شهر لندن که یکی از گران ترین شهرها برای زندگی به شمار می رود، در هر ماه از حدود 800 تا 1100 پوند می باشد.

این مقاله توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه و گردآوری گشته و کپی برداری و استفاده از مطالب آن حتی با تغییرات کوچک، شرعا و قانونا حرام است.

تحصیل در انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان

بعد از دریافت بورسیه تحصیلی در انگلستان و پذیرش از دانشگاه مورد نظر، برای این که بتوانیم مجوز ورود به کشور گلستان را داشته باشیم باید برای اخذ ویزای تحصیلی این کشور اقدام نماییم. ویزای تحصیلی کشور انگلستان به تیر4 معروف است و دارای امتیازاتی می باشد، یعنی اگر که یک شخص ایرانی متقاضی ویزای تحصیلی کشور انگلستان باشد، می باید بتواند ۴۰ امتیاز لازم را کسب کند که این امتیازات شامل پذیرش از دانشگاه موردنظر و داشتن پشتوانه مالی می باشد. در این صورت وی می تواند ویزای تحصیلی کشور انگلستان را دریافت نماید.

تحصیل در انگلستان
تحصیل پزشکی در انگلستان
سخن پایانی

بورسیه تحصیلی در انگلستان ،این روزها مورد توجه بسیاری از داوطلبان قرار گرفته است که برای بسیاری از دانشجویان امکان پذیر است و دانشجویان می توانند با توجه به رشته و مقطع مورد نظر خود با توجه به شرایط مورد نظر، دانشگاه محل تحصیل خود را انتخاب نموده و درخواست بورسیه تحصیلی در انگلستان بدهند. شما اگر به دنبال کشوری با سطح علمی عالی هستید که انگلیسی زبان هم باشد، که بتوانید بعد از تحصیل، کار خود را تضمین کنید، قطعا کشوری مانند کشور انگلستان گزینه بسیار خوبی خواهد بود.
در این مقاله موسسه حقوقی ملک پور ، شرایط و ضوابط بورسیه تحصیلی در انگلستان را به صورت کامل بیان می نماید که شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر، در این مورد و یا یافتن بهترین دانشگاه ها جهت بورسیه تحصیلی در انگلستان، با تماس تلفنی، از مشاوره رایگان مشاوران و کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه حقوقی MIE اتریش بهره مند شوید و یا سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ مطرح نموده و پاسخ سوال خود را به صورت رایگان دریافت بنمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *