بورسیه تحصیلی در اوکراین

بورسیه تحصیلی در اوکراین چگونه بورسیه ای است؟آیا مایل به داشتن بورسیه تحصیلی در اوکراین هستید ؟داشتن بورسیه تحصیلی در اوکراین چه شرایطی دارد ؟ آیا شرایط بورسیه تحصیلی در اوکراین را نمی دانید ؟ آیا مایل به دانستن شرایط بورسیه تحصیلی در اوکراین هستید ؟ آیا مایل هستید با آغاز تحصیلات خود در کشور اوکراین از بورس تحصیلی برخوردار شوید؟ با توجه به شرایط بورسیه تحصیلی در اوکراین آیا اوکراین می تواند گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل باشد؟ ما شما را در این خصوص راهنمایی می کنیم. دراین مقاله سعی بر این داریم بورس های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در کشور اوکراین را مورد بررسی قرار دهیم.

 

کمک هزینه ی تحصیلی/کمک مالی توسط مرکز تحصیلی پزشکی در اوکراین:

مرکز تحصیلی پزشکی در اوکراین به بهترین دانشجویانی که برای تحصیل به اوکراین آمده اند کمک هزینه تحصیلی اختصاص می دهد. UMEC از دومین سال تحصیلی، به بهترین دانشجویانش کمک هزینه های سالیانه اختصاص می دهد. کمک هزینه ای که توسط دانشجویان دریافت شده است، 1000USD یا 20% هزینه ی شهریه می باشد. کمک هزینه ی تحصیلی از دانشجویی به دانشجوی دیگر متفاوت می باشد و بر اساس شایستگی دانشجو می باشد. نیازی به برگرداندن کمک هزینه های تحصیلی که به دانشجویان داده می شود نمی باشد. بیشتر کمک هزینه های تحصیلی مبتنی بر فعالیتهای تحصیلی، هنری، ورزشی یا سایر فعالیتهای فوق برنامه ای یا خدمات اجتماعی دانشجو می باشد.

 

کمک هزینه های تحصیلی به دانشجویان مرجع:

همچنین  به دانشجویانی که به دلیل تحصیل بیشتر در اکراین، دانشجوی مرجع را فراهم کرده اند کمک هزینه تحصیلی اختصاص می دهد. UMEC

در صورتی که آن دانشجو 2 یا 3 دانشجو را توسط مرجعیتش فراهم کرده باشد، بخشی از شهریه ی او را می پردازد. همچنین می تواند در صورتی که آن دانشجو بیشتر از 5 دانشجوی دیگر را از سالی که دانشجوی مرجع پذیرش اش را بگیرد فراهم کند، کل هزینه ی دانشجو را بپردازد.

به منظور آشنایی بیشتر با مشاوران حقوقی موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIEتماس بفرمایید.

چگونه در اوکراین به طور رایگان تحصیل کنیم:

راههای متفاوتی برای یک دانشجوی باهوش و ذکاوت بالا وجود دارد که بتواند هزینه ی تحصیلش در اوکراین به دست آورد،

1.دانشجو می تواند کمک هزینه ی تحصیلی اش را به دلیل انجام خدماتی خاص از دومین سال تحصیلی اش،  از UMEC دریافت کند. آن خدمات نیاز به تلاش بسیار ندارد و با تحصیل هیچ دانشجویی تداخل ندارد، دانشجو می تواند خدمات ما را از طریق اینترنت تبلیغ کند و اگر بتواند مراجع خوبی را تبلیغاتش به دست آورد، کل هزینه تحصیلی اش پرداخت می شود.

2.اگر که دانشجویی در تحصیلاتش بسیار موفق باشد و به دانشجویان دیگر نیز کمک کند تا نتایج خوبی بگیرد، ما نیز آن دانشجو را حمایت می کنیم و تا اندازه ای هزینه ی شهریه اش را پرداخت می کنیم یا حتی اگر که دانشجو در فعالیتهای اجتماعی و فوق برنامه ای بسیار خوب باشد نیز بخشی از شهریه اش پرداخت می شود.

3.در صورتیکه در طول تعطیلات سه ماهه ی تابستان، هر دانشجویی برای ارتقای دانشگاهمان در یک کشور خاص به ما کمک کند نیز می تواند بخشی یا تمام هزینه ی شهریه را دریافت کند.

در اینجا به برخی از دانشگاهها در اوکراین اشاره می کنیم:

 V.N.Karazin Kharkivدانشگاه ملی

این دانشگاه یک جهش موثر در درجه بندی جهانی دانشگاهی 2016-2017 ایجاد کرد. دومین دانشگاه قدیمی در اکراین است (تاسیس در سال 1804) و در درجه بندی EECA برای شاخص دانشجویان بین المللی مقام سوم، و بطور کلی th56را دارد.

Taras Schevchenkoدانشگاه ملی

در EECA درجه ی th38 را دارد و در پایتخت Kyiv قرار دارد و معمولا بعنوان یکی از معتبرترین دانشگاههای کشور در نظر گرفته می شود. بیشتر از 26000 دانشجو دارد و از قراردادهای مشارکت دو طرفه با 227 دانشجوی خارجی از 57 کشور مختلف پیروی می کند.

بورسیه ی تحصیلی این دانشگاه  در دسترس دانشجویانی که از دبیرستان بیرون آمده اند و در دانشگاه نام نویسی می کنند می باشد. شما باید در ابتدا حداقل  دوازده امتیاز با حداقل 3.0 GPA را کامل کرده باشید. همچنین باید یک انشا در مورد برخی از جنبه های زندگی در اکراین را ارائه دهید تا شایسته ی این بورسیه باشید. انتخاب بر اساس پیشرفت های تحصیلی، نیاز مالی و ارزیابی انشاء خواهد بود.

برای داشتن اطلاعات بیشتر تحصیلی در مورد کشور اکراین به این سایت مراجعه کنید. https://www.miemohajerat.com/%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%86/

 

 

Bukovinian Stateدانشگاه پزشکی

این یک دانشگاه مدرن با ساختار تحصیلی چند منظوره ی چهارمین سطح اعتبارگذاری می باشد و در اکتبر 1944 تاسیس شده است. به منظور آشنایی بیشتر با مشاوران حقوقی موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIEتماس بفرمایید.

در اینجا، برای آشنایی بیشتر شما با شرایط و مراحل دریافت بورسیه در اکراین، یک مثال از پذیرش در سال 2016-2017 را برای شما ذکر میکنیم:

مرحله 1:پر کردن فرم های پذیرش(تا24 آپریل 2016). بیشتر دانشجویانی که پرسشنامه ی پذیرش را به موقع ارسال می کنند به مرحله ی بعدی دریافت بورسیه دعوت خواهند شد.

مرحله2:انجام مصاحبه(4-6 ماه می 2016). ما شما را برای انجام مصاحبه در یک زمان مشخص دعوت خواهیم کرد.

مرحله3:پذیرش در یک موسسه ی تحصیلی بالاتر- 25سپتامبر 2016. لطفا قبلا از این تاریخ، مدارک زیر را ارسال نمایید:

1.مدرک رسمی که تایید میکند شما در اولین سال تحصیلی در دانشگاه ثبت نام شده اید. (مدرک اصلی)

2.یک کپی از گواهی تکمیل یک آموزش عمومی ثانویه همراه با پیوست (کپی مدرک)

3.در مورد تحصیل پرداخت شده-یک کپی از چک، رسید یا قرارداد، که هزینه ی تحصیل شما را نشان می دهد. در صورتیکه مطالعه ی شما توسط بودجه ی دولت پرداخت شده باشد، به آن اشاره کنید.

مرحله 4:تحویل بورسیه تحصیلی سال تحصیلی (ژانویه 2017). شما در این زمان به منظور دریافت کمک هزینه تحصیلی دعوت خواهید شد.

در طول ده سال گذشته، بنیاد Ukrine U.S بیش از 500000 دلار به منظور حمایت از دانشجویانی که در مراکز تحصیلی  دوبنو،نتیشاین و اسلاووتا در اوکراین تحصیل می کنند پرداخت کرده است.

واقعیتهایی درباره ی کمک هزینه ی تحصیلی یا تحصیل رایگان در اوکراین

کمک هزینه ی تحصیلی یا تحصیل رایگان در اوکراین توسط دانشکده های پزشکی یا مهندسی فراهم نمیشود، زیرا همه ی دانشگاهها در اوکراین دولتی هستند و شهریه آنها بسیار پایین است. دانشجوها شهریه ی خود را خودشان پرداخت می کنند و این بدان معناست که تحصیل در اکراین به کلی بر عهده ی دانشجو است. وزارت علوم و تحصیل در اوکراین یا هر دانشگاه اوکراین هیچ کمک هزینه مالی را به دانشجویان خارجی پرداخت نمیکند. ما به همه ی دانشجویانی که قصد تحصیل در رشته های مهندسی یا پزشکی در اوکراین را دارند پیشنهاد میکنیم که همه ی بودجه های مالی خود را قبل از آمدن به اکراین سازماندهی کنند.

باوجود توضیحات و اطلاعات فوق، از متقاضیان محترم درخواست می شود که به هر شرکت یا وبسایتهای دانشگاهی تقلبی که بورسیه ضمن تحصیل در اوکراین را ارائه می کنند، اعتماد نکنید. .

این درست است که هزینه ی شهریه در اوکراین نسبت به هر جای دیگری واقعا ارزان تر است، اما بدین معنا نیست که به کلی بورسیه تحصیلی ندارد. شما از هزینه ی پایین شهریه و هزینه ی پایین زندگی در اوکراین نفع خواهید برد.

 

اگر شما متقاضی تحصیل در کشور اوکراین هستید و قصد استفاده از بورسه تحصیلی در این کشور را دارید شما عزیزان می توانید با کارشناسان حقوقی موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان اخذ نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *