تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و بررسی شرایط تحصیل در این کشور

 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و مقدمه ای بر آن
 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و شرایط عمومی
 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در مدارس
 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در مقطع کارشناسی
 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در مقطع کارشناسی ارشد
 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در مقطع دکترا
 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان به همراه بورسیه تحصیلی
 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و هزینه های زندگی و تحصیل
 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و کار دانشجویی ضمن تحصیل در اتریش
 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و بررسی ویزای همراه
 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و دانشگاه های برتر اتریش
 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی اتریش
 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و موقعیت کار پس از تحصیل در اتریش
 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل
 • تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و سخن پایانی
تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و مقدمه ای بر آن

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان، مهاجرت تحصیلی به این کشور، قوانین و شرایط اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی در اتریش بدون مدرک زبان را ما در این مقاله به صورت علمی و تخصصی مورد بررسی قرار دادیم تا در صورتی که شما عزیزان این کشور را هدف مهاجرتی خود قرار داده اید با اطلاعات کافی در خصوص تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان اقدام نمایید. شرایطی که برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش بدون مدرک زبان برای افراد متقاضی وجود دارد به چه صورتی است؟ آیا تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در نهایت موجب اخذ اقامت دائم برای افراد متقاضی می شود؟  با توجه به اینکه قوانین تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان همانند دیگر کشورها شرایط خاص خود را دارد پیشنهاد می کنیم در ابتدا در صورتی که کشور اتریش را مقصد مهاجرت خود قرار داده اید این مقاله را به صورت کامل مطالعه نمایید تا در صورتی که نیاز به اطلاعات حقوقی دارید این مقاله بتواند اطلاعات مورد نیاز را به شما انتقال دهد. با توجه به اینکه قوانین موجود در اتریش من باب مهاجرت تحصیلی نسبت به دیگر کشورها متفاوت است، پیشنهاد می شود پیش از هر اقدامی این مقاله را با دقت مطالعه نمایید تا اطلاعات اولیه جهت اخذ پذیرش و مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل را دریافت نمایید و در صورتی که نیاز به اطلاعات تکمیلی تر داشتید پیشنهاد می شود با مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور مشاوره تخصصی و کامل داشته باشید تا اطلاعات مورد نیاز و تکمیلی خود را از طریق آنها دریافت نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه اپلای و ویزای اتریش
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اپلای و ویزای اتریش

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و شرایط عمومی

مهاجرت تحصیلی در اتریش و تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در ابتدا مستلزم آگاهی از شرایط عمومی این کشور است. ما در این بخش به بررسی شرایط عمومی کشور اتریش می پردازیم تا اطلاعات شما در خصوص شرایط اولیه و عمومی اتریش کامل شود. کشور اتریش جزء کشورهای مهاجر پذیر است که طی سال‌های اخیر با استقبال خیلی خوبی از سوی مخاطبان و متقاضیان مهاجرت مواجه شده است. این امر به دلیل این است که این کشور در سال‌های اخیر شرایط خیلی خوبی را برای ورود افراد و اتباع کشورهای دیگر ایجاد کرده و متقاضیان می‌توانند به روش‌های مختلف مهاجرتی وارد کشور اتریش شوند. پایتخت اتریش شهر وین طی  ۱۰ سال گذشته جزء برترین شهرهای جهان شناخته شده است و این شهر به لحاظ امنیت اقتصادی بالا و امنیت و رفاه اجتماعی بالایی که دارد از این لحاظ در زمره ی شهر های برتر جهان قرار گرفته است.

پرچم اتریش

زبان رسمی و بومی کشور اتریش آلمانی است که از جمعیت  8 میلیون نفری در این کشور ۹۵ درصد اتباع این کشور به زبان آلمانی تکلم می کنند، البته کشور اتریش کشوری است دوزبانه و زبان انگلیسی در این کشور رایج است و اتباع این کشور به زبان انگلیسی مسلط هستند پس اگر فردی وارد این کشور شد به لحاظ ویزای کاری یا مهاجرت تحصیلی می تواند تحصیل خود را به زبان انگلیسی و یا کار خود را به زبان انگلیسی ادامه دهد و وارد بازار کار شود. اتریش با کشورهای مجارستان، اسلواکی اسلوونی و چک، آلمان و سوئیس و ایتالیا دارای مرز مشترک خاکی می باشد. کشور اتریش عضو اتحادیه اروپا و اتحادیه شنگن است که این امر یکی از مزایای مهاجرت به این کشور به حساب می‌آید زیرا افرادی که وارد این کشور می‌شوند می‌توانند به راحتی با داشتن کارت اقامت کشور اتریش وارد  دیگر کشورهای اروپایی شوند. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) می تواند شما را در زمینه تحصیل در کشور اتریش، راهنمایی کنند.

اطلاعات عمومی اتریش

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در مقاطع مختلف

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در مدارس

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان

مهاجرت تحصیلی به اتریش و تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در ابتدا مستلزم آگاهی افراد متقاضی از شرایط تحصیل در مدارس این کشور است که ما در این بخش به بررسی شرایط و قوانین تحصیل در مدارس این کشور می پردازیم.  با توجه به اینکه نظام آموزشی کشور اتریش دولتی می‌باشد و تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های این کشور رایگان است افراد متقاضی باید بدانند که زمانی که قرار است وارد مدارس و دانشگاه‌های این کشور شوند و از آن نظام آموزشی رایگان استفاده نمایند باید به زبان آلمانی تحصیلات خود را ادامه دهند. بیش از ۹۵ درصد مدارس کشور اتریش دولتی است و تقریبا ۵ درصد مدارس کشور اتریش خصوصی هستند.

در حدود ۸ مدرسه خصوصی در کشور اتریش موجود است که افرادی که در واقع قصد ادامه تحصیل در مدارس خصوصی این کشور را دارند باید بدانند که این مدارس خاصی است که مخصوص افراد خاص جامعه است. مدارس خصوصی کشور اتریش مدارس مذهبی و دینی به حساب می‌آیند که افراد خاصی که در این حوزه فعالیت می کنند و می خواهند ادامه تحصیل در زمینه های مذهبی را داشته باشند می توانند وارد این مدارس شوند. بر اساس نوع نظام آموزشی حاکم در اتریش تحصیل در مدارس این کشور اجباری است و افراد از سن 6 تا ۱۵ سال باید دوره ۹ ساله تحصیلات خود را تکمیل نمایند و پس از آن وارد دوره 3 ساله دبیرستان شوند که پس از آن وارد دانشگاه های اتریش شوند.

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در مقطع کارشناسی

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان

مهاجرت تحصیلی به اتریش و تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در مقطع کارشناسی جز سوالات اصلی متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور است که در این بخش به بررسی شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور اتریش می پردازیم.  تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور اتریش همانند دیگر کشورها دوره ۴ ساله‌ای است که افراد با داشتن مدرک 12 ساله تحصیلی و همچنین قبولی در دانشگاه های سراسری ایران میتوانند وارد دانشگاه های این کشور شوند. البته دانشگاه های خصوصی در این کشور موجود هستند که به زبان انگلیسی تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهند و افراد می توانند تحصیلات خود را در این دانشگاه ها ادامه دهند.

افراد متقاضی تحصیل در دانشگاه های خصوصی اتریش باید مسلط به زبان انگلیسی در سطح آیلتس ۶ باشند. با توجه به نوع نظام آموزشی رایگان کشور اتریش افرادی که می‌خواهند از تحصیلات رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی استفاده نمایند باید به زبان آلمانی مسلط باشند و مدرک زبان آلمانی B1 یا B2 آلمانی را در این کشور ارائه دهد تا بتواند وارد دانشگاه های دولتی این کشور شود. البته هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه های خصوصی این کشور بسته به نوع دانشگاه و رشته تحصیلی متفاوت است.

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان

مهاجرت تحصیلی به اتریش و تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در مقطع کارشناسی ارشد زمانی برای افراد متقاضی امکان پذیر است که فرد متقاضی با همراه داشتن مدرک دیپلم ۱۲ ساله خود به همراه مدرک کارشناسی درخواست پذیرش از دانشگاه های این کشور را نماید.البته افراد متقاضی علاوه بر داشتن مدارک ذکر شده باید مدرک زبان آیلتس 6.5 یا آلمانی B2 را برای ادامه تحصیل در دانشگا های خصوصی و دولتی این کشور ارائه دهند. دوره تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور اتریش  همانند دیگر کشورها یک دوره دو ساله است. نکته قابل توجه در مورد تحصیل در اتریش این است که با توجه به نظام آموزشی رایگان این کشور، افرادی که میخواهند وارد دانشگاه های انگلیسی زبان شوند باید هزینه تحصیل خود را پرداخت نمایند. دانشجویان متقاضی تحصیل در دوره دو ساله ارشد اجازه کار پاره وقت را دارند و می توانند به مدت ۲۰ ساعت در هفته به صورت پاره وقت مشغول به کار شوند.

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در مقطع دکترا

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان

تحصیل در مقطع دکترا در کشور اتریش و همچنین تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در این کشور نسبت به سایر مقاطع کمی تفاوت دارد. داشتن رزومه علمی و تحصیلی قوی فرد متقاضی در اخذ پذیرش تاثیر بسزایی دارد.  بسیاری از دانشگاه های اتریش زمانی برای متقاضی پذیرش صادر می نمایند که رزومه تحصیلی قوی ای ارائه دهند این رزومه شامل؛ مقالات علمی داخلی و بین المللی فرد است که به چاپ رسیده باشد،کتب، اختراعات، معدل تحصیلی در مقاطع مختلف باید بسیار خوب باشد و هم چنین مدرک زبان که باید آیلتس ۷ یا آلمانی B2  برای صدور پذیرش ارائه شود. معمولا دانشگاه های اتریش اتباع و دانشجویان مقیم در این کشور را در اولویت برای صدور پذیرش قرار می دهند.

لازم به ذکر است با توجه اینکه جهت اخذ پذیرش در این مقطع فرد باید رزومه خوبی ارائه دهد که در کنارش مدرک زبان هم باید باشد پس تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان در مقطع دکترا امکان پذیر نیست و در ضمن دانشجو باید توانایی مکاتبه با اساتید را داشته باشد و برای خود سوپروایزر یا استاد راهنما مناسب پیدا نماید.

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان به همراه بورسیه تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به اتریش و همچنین شرایط اخذ بورسیه در این کشور جز مواردی است که معمولا زمانی که افراد برای ادامه تحصیل در این کشور و دیگر کشورها اقدام می نمایند خواستار کسب اطلاعات کاملی در رابطه هستند، ما در این بخش به بررسی شرایط اخذ بورسیه در اتریش و همچنین انواع بورسیه موجود و قابل دسترس می پردازیم. با توجه به اینکه نظام آموزشی کشور اتریش رایگان است به تبع شرایط اخذ بورسیه برای اتباع خارجی در این کشور سخت خواهد بود و معمولا کشور اتریش بورسیه های موجود را برای اتباع این کشور در نظر می گیرد. لازم با ذکر است معمولا بورسیه های موجود در اتریش مختص مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا می باشد که شرط اخذ این بورسیه ها داشتن رزومه علمی قوی می باشد.با این شرایط در این بخش برخی از بورسیه های این کشور را نام می بریم که شامل موارد زیر است:

تحصیل مهندسی در اتریش بورسیه تحصیلی در اتریش
 • بورسیه تحصیلی در رشته های محیط زیست و امور بین الملل(Die presses)

  این نوع بورسیه معمولا در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین المللی که در رشته های فناوری محیط زیست و امور بین الملل فارغ التحصیل شده باشند صادر می شود البته منوط بر ارائه رزومه علمی قوی از سوی فرد متقاضی، این بورسیه هزینه های تحصیل فرد را تا سطح ۱۳.۳۰۰ یورو تامین می کند.

 • بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشدMARIHE

  این بورسیه نیز برای افراد متقاضی در مقطع کارشناسی ارشد صادر می  شود . هدف از صدور این بورسیه برای دانشجویان ارتقا سطح علمی دانشگاه های اتریش در سطح جهانی است. این نوع بورسیه هزینه های تحصیل فرد را تا سقف ۱۲ هزار یورو تامین می کند.

 • بورسیه تحصیلی مقطع دکترا PKU- IIASA

 • بورسیه تحصیل مقطع دکترا در دانشگاه وین PHD COQUS

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و هزینه های زندگی و تحصیل

از موارد مهم و تاثیرگذار در خصوص تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و همچنین مهاجرت تحصیلی به این کشور آگاهی افراد نسبت به هزینه های پیش روی خود در این کشور است، ما در این بخش به بررسی شرایط و هزینه هایی که افراد متقاضی در این کشور دارند می پردازیم تا افراد متقاضی بدانند زمانی که وارد این کشور می شوند چه هزینه هایی پیش روی آنها خواهد بود. هزینه ها معمولا هزینه های خورد و خوراک، رفت و آمد هزینه بیمه و اسکان افراد متقاضی است که به طور میانگین هزینه زندگی برای یک نفر در طول یک ماه در کشور اتریش 800 الی 1300 یورو می باشد. البته نکته قابل توجه این است که هزینه های زندگی در شهر وین پایتخت این کشور نسبت به شهرهای دیگر این کشور بالاتر خواهد بود افراد می‌توانند بسته به سبک زندگی خود هزینه های خود را مدیریت نمایند.

هزینه زندگی اتریش

هزینه تحصیل در اتریش

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و کار دانشجویی ضمن تحصیل در اتریش

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان

افراد متقاضی تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان باید توجه داشته باشند بر اساس قوانین موجود در این کشور همانند دیگر کشورها به دانشجویان بین‌المللی اجازه کار حین تحصیل داده می شود، بدین صورت که فرد متقاضی در مقطع کارشناسی اجازه کار پاره وقت به صورت ۱۰ الی ۱۵ ساعت در هفته را دارد و افرادی که در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل می‌دهند ۱۵ تا ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار پاره وقت را دارند. در مورد مقطع دکترا شرایط به دو صورت است فردی که رزومه علمی قوی ارائه دهد می تواند با داشتن تاییدیه از طرف دانشگاه به عنوان استادیار مشغول به کار شود یا اینکه به مدت20الی 30 ساعت در هفته به صورت پاره وقت کار دانشجویی داشته باشد. کار دانشجویی شامل کار در رستوران ها، فروشگاه ها و انتشارات دانشگاه ها می باشد. حقوقی که دانشجویان به واسطه این کار دریافت می نمایند ساعت ۷ الی ۱۲ یورو است که این حقوق می تواند بخشی از هزینه های زندگی افراد را تامین نماید.

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و بررسی ویزای همراه

یکی از موارد مهم تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان برای افراد متقاضی این است که این افراد زمانی که برای مهاجرت تحصیلی به این کشور اقدام می نمایند تمایل دارند به همراه خانواده خود وارد این کشور شوند، ما در این بخش به بررسی شرایط ویزای همراه و قوانین پیش روی افراد متقاضی می پردازیم تا اطلاعات شما  عزیزان نسبت به این قوانین ویزای همراه ارتقا یابد. شرایط مهاجرت به کشور اتریش از طریق تحصیل برای فرد متقاضی بدین صورت است که این کشور مانند دیگر کشورها به افراد متقاضی اجازه داشتن همراه را به واسطه مهاجرت تحصیلی می دهد و در تعریف همراه آمده همراه شامل همسر و فرزندان زیر سن ۱۸ سال می باشد. البته نکته مهمی که در مورد مهاجرت تحصیلی به کشور اتریش و داشتن همراه وجود دارد این است که فرد نمی تواند به صورت همزمان با خانواده خود وارد کشور اتریش شود و فرد متقاضی باید در ابتدا وارد این کشور شود و کارت اقامت بلند مدت خود را دریافت نماید و پس از ۴ تا ۵ ماه خانواده وی می‌توانند به او ملحق شوند.

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و دانشگاه های برتر اتریش

مهاجرت تحصیلی به اتریش و تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان مستلزم آگاهی نوع سیستم آموزشی این کشور و آگاهی در خصوص برترین دانشگاه های اتریش است که ما در این بخش به بررسی برترین دانشگاه های اتریش که در سطح جهانی دارای رنکینگ های علمی بالایی هستند می پردازیم تا اطلاعات شما عزیزان در این خصوص ارتقا یابد.

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی اتریش

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی اتریش

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و همچنین مهاجرت تحصیلی به این کشور علاوه بر داشتن علم و آگاهی نسبت به قوانین تحصیل در این کشور مستلزم آگاهی نسبت به مدارک لازم برای اخذ پذیرش و ویزا می باشد که ما در این بخش به بررسی مدارک مورد نیاز اخذ ویزای این کشور می پردازیم:

 • ارائه مدارک پذیرش از دانشگاه های معتبر در این کشور

 • ارائه مدارک هویتی

 • ارائه نامه تمکن مالی

 • ارائه انگیزه نامه

 • ارائه فرم تکمیل شده ویزا

 • ارائه کپی پاسپورت معتبر که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

 • ارائه گواهی سلامت و نامه پزشک

 • ارائه مدارک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی به همراه ترجمه آنها برای مقطع کارشناسی

 • ارائه دو قطعه عکس

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و موقعیت کار پس از تحصیل در اتریش

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و همچنین مهاجرت تحصیلی به این کشور و قوانین کار پس از تحصیل در این کشور را ما در این بخش به صورت علمی مورد بررسی قرار میدهیم تا علم شما عزیزان نسبت به این قوانین و شرایطی که پیش روی خود دارید ارتقا یابد. بر اساس قوانین موجود در کشور اتریش افرادی که به صورت مهاجرت تحصیلی وارد این کشور شده اند، پس از فارغ التحصیلی به مدت ۶ ماه به این افراد فرصت داده می‌شود تا در این کشور حضور داشته باشند تا با تکیه بر توانایی فردی و تسلط به زبان بتوانند با کارفرماها و شرکت های مختلف دراین کشور ارتباط برقرار کنند و نظر آنها را جلب نمایند تا بتوانند وارد بازار کار این کشور شوند. در صورت عقد قرارداد فی مابین طرفین فرد متقاضی می تواند با همراه داشتن مدارک هویتی و قرارداد موجود به اداره مهاجرت این کشور مراجعه کند و تایپ ویزای خود را تغییر نماید و اقامت خود را تمدید کند. بر اساس آخرین آمار ارائه شده در خصوص نرخ بیکاری در کشور اتریش در جولای ۲۰۱۹ نرخ بیکاری در این کشور 6.7 درصد اعلام شده که این نرخ نشان‌دهنده ثبات بازار کار این کشور است، این امر شرایط ایده آل کار در اتریش است که میتواند فرصت ها و موقعیت های بسیاری برای ورود افراد به بازار کار این کشور ایجاد کند.

نرخ بیکاری اتریش

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

یکی از موارد مهم در خصوص مهاجرت تحصیلی در کشور اتریش و تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان برای افراد متقاضی این است که افراد زمانی که وارد این کشور می‌شوند به واسطه ویزای تحصیلی، پس از فارغ التحصیل شدن در این کشور در صورت ورود به بازار کار این کشور یا اینکه سرمایه گذاری و ازدواج با اتباع این کشور میتوانند برای اخذ اقامت دائم اتریش اقدام نمایند. لازم به ذکر است زمانی که به فرد متقاضی پس از فارغ التحصیل شدن اجازه اقامت موقت ۶ ماهه جهت ورود به بازار کار داده می شود، در صورت ورود فرد به بازار کار این کشور دوره اقامت دائم فرد نیز شروع می شود. در صورتی که فرد متقاضی طی مدت ۵ سال مالیات خود را پرداخت نموده باشد و وارد بازار کار تمام وقت این کشور شده باشد میتواند اقامت دائم این کشور را اخذ نماید.

البته شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت این کشور پس از فارغ التحصیل شدن در این کشور از طرق مختلفی چون سرمایه گذاری و ورود به بازار کار اتریش و همچنین ازدواج با اتباع این کشور و موارد دیگر اتفاق می افتد. برای اخذ تابعیت کشور اتریش پس از اخذ اقامت دائم در این کشور فرد در صورتی که به قوانین این کشور پایبند باشد مرتکب جرم کیفری نشده باشد به زبان بومی این کشور مسلط باشد و به نوعی در جامعه اتریش ادغام شده باشد می تواند تابعیت این کشور را درخواست نماید.

تحصیل دکترا اتریش
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
اقامت اتریش از طریق تحصیل

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان و سخن پایانی

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان، شرایط اخذ ویزای تحصیلی در این کشور، مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی بدون مدرک زبان و همچنین بررسی مقاطع مختلف تحصیلی در این کشور جهت اخذ ویزای تحصیلی بدون ارائه مدرک زبان را ما در این مقاله به صورت کاملا علمی و دقیق مورد بررسی قرار دادیم تا در صورتی که این کشور را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اید با اطلاعات حقوقی کاملی در این خصوص اقدام نمایید. با توجه به اینکه کشور اتریش جزء کشورهای مهاجر پذیر است و اینکه تحصیل در این کشور به دو زبان آلمانی و انگلیسی برای افراد امکان پذیر است، افراد متقاضی می توانند در صورت داشتن شرایط مورد نیاز تحصیل در این کشور برای ادامه تحصیل اقدام به اخذ ویزای این کشور نمایند. ما در این مقاله سعی کردیم شرایط تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار دهیم تا در صورتی که شما عزیزان نسبت به قوانین پیش روی خود آگاهی کامل ندارید با مطالعه این مقاله اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. پیش از هر اقدامی پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که در ابتدا مقاله فوق را با دقت مطالعه نمایید و در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان داشتید می توانید با مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور مشاوره تخصصی داشته باشید تا اطلاعات حقوقی شما ارتقا یاید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *