تحصیل در اتریش به زبان انگلیسی

تحصیل در اتریش به زبان انگلیسی

تحصیل در اتریش به زبان انگلیسی چگونه امانپذیر است؟با توجه به این که روزانه افراد بسیاری با موسسه ی مشاوره ای MIE تماس گرفته و در مورد تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش  سوالاتی را از وکلای موسسه ی مشاوره ایMIE می پرسند ، در واقع تحصیل در اتریش به زبان انگلیسی فرصت بسیار خوبی برای متقاضیانی است که از کشورهای خارجی به جهت تحصیل وارد کشور اتریش می شوند و مدرک زبان آلمانی خود را اخذ ننموده اند. در این مقاله تمامی مطالب مربوط به تحصیل در اتریش به زبان انگلیسی خدمت شما متقاضیان عزیز مطرح می شود.شرایط تحصیل در اتریش به زبان انگلیسی چه چیزهایی است؟تحصیل در اتریش به زبان انگلیسی چه مراحلی دارد؟می توانید اطلاعات بیشتر درباره تحصیل در اتریش به زبان انگلیسی را از موسسه مشاوره ای MIEبخواهید.

همان طور که میدانید زبان رسمی کشور اتریش المانی بوده و دانشگاه های دولتی آن به زبان آلمانی تدریس می شوند.دانشگاه هایی هم چون دانشگاه وین که امروزه جزء دانشگاه های مطرح دنیا و حتی اتحادیه ی اروپا می باشند.البته شماری از رشته ها هم در دانشگاه وین به زبان انگلیسی تدریس می شوند.رشته هایی همانند :

Quantitative Economics, Management and Finance

Science-Technology-Society

Environmental Sciences

Middle European interdisciplinary Master Programme in Cognitive Science (MEi:CogSci)

European Master in Hea
lth and Physical Activity (Joint Curricula)

English Language and Linguistics

Anglophone Literatures and Cultures

East Asian Economy and Society

Economics

Botany

Ecology and Ecosystems

Molecular Microbiology, Microbial Ecology and Immunobiology

تحصیل در اتریش به زبان انگلیسی

اما شما دوست عزیز که خواهان مهاجرت به کشور اتریش هستید و قصد ادامه ی تحصیل در اتریش به زبان انگلیسی  را دارید نگران نباشید . ما به شما که قصد ادامه ی تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش را دارید دانشگاه های خصوصی اتریش را پیشنهاد میکنیم.دانشگاهی که علاوه بر این که به زبان انگلیسی تدریس میشود این امکان را دارد که هم با مدرک دیپلم و هم با مدرک لیسانس بتوانید در آن تحصیل نمائید.

شما تنها می توانید با ارائه ی مدرک IELTSزبان انگلیسی با نمره ی ۶ برای مقطع لیسانس و با نمره ی ۵/۶ برای مقطع فوق لیسانس  از این دانشگاه ها پذیرش بگیرید.

علاوه بر این، این دانشگاه برای شما دوست عزیزی که قصد ادامه ی تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش را دارید این امکان را فراهم می کند که از لیسانس به رشته هایی هم چون مدیریت و بیزینس و رشته های همانند مدیریت هتل داری تغییر رشته دهید.نکته ی بسیار مهمی که خیلی از دوستان را جذب این دانشگاه های خصوصی می کند این است که این دانشگاه ها تضمین کاری دارد.یعنی کار را برای شما دوست عزیز گارانتی می کند.پس دیگر نگرانی بابت پیدا کردنکار در اتریش بعد از تحصیلات دانشگاهی نخواهید داشت.

اگر شما دوست عزیز دنبال دانشگاهی در اروپاهستید که بتوانید به زبان انگلیسی در آن درس بخوانید و تغییر رشته دهید و نگرانی بابت کار هم نداشته باشید هم اکنون بهترین گزینه پیش روی شماست.- دانشگاه خصوصی اتریش – نکته ی بسیار مهم دیگر در مورد این دانشگاه این است که این دانشگاه یک دانشگاه امریکایی- سوئیسی می باشد که شعبه های دیگر آن در کشور های آمریکا و سوئیس هم اکنون دایر است .

پس شما دوست عزیزی که قصد مهاجرت به آمریکا و سوئیس را دارید  ولی با توجه به شرایط سخت اخذ ویزا از آمریکا و سوئیس از مهاجرت صرف نظر کرده اید هم اکنون می توانید به راحتی از دانشگاه خصوصی اتریش به عنوان یک سکوی پرتاپ برای رسیدن به دانشگاه های آمریکا و سوئیس استفاده نمائید.کافی است مدارک خود را به مشاورین موسسه ی مشاوره ایMIE تحویل داده و فقط منتظر اخذ پذیرش و  ویزای خود باشید.

همان طور که میدانید موسسه ی MIEبا دایر نمودن دفتر مرکزی خود در شهر وین در اترش و با مشاوره ی صحیح بیش از هزار  ویزا برای دانشگاه های اتریش در طی سالیان فعالیت خود تجربه ی کافی خود را به شما هم وطنان عزیز ثابت نموده است.

تحصیل در اتریش به زبان انگلیسی

در اتریش به طور کلی بیش از ۱۸ دانشگاه و ۱۱۰ موسسه آموزش عالی وجود دارد و زبان ملی و رسمی در این دانشگاه ها آلمانی می باشد .اما افرادی که تمایل به تحصیل در اتریش یه زبان انگلیسی را دارند میتوانند در رشته های مشخصی به زبان انگلیسی تحصیل نمایند که البته داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس برای ورود ضروری است .

دوستان عزیزی که در رشته هایی همچون مترجمی زبان انگلیسی ، فرانسه ، روسی و … ویا ادبیات این رشته ها تحصیل نموده اند میتوانند از دانششگاه دولتی اتریش پذیرش گرفته و به رایگان در رشته ی پر طرفدار زبان شناسی در مقطع فوق لیسانس  تحصیل نمایند.این رشته به زبان انگلیسی تدریس شده و داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس ۵/۶ برای آن ضروری است.در رشته ی زبان شناسی چندین زبان زنده ی دنیا به شما آموزش داده شده و بعد از فارغ التحصیل شدن شما دوست عزیز قادر خواهید بود به راحتی به چندین زبان زنده ی دنیا صحبت نموده و با دنیای پیرامون خود ارتباط برقرار نمائید.

و اما پیشنهادی ویژه برای دوستان عزیزی که در رشته هایی هم چون رشته ی پر طرفدار پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و حتی دامپزشکی تحصیل نموده اند…همان طور که شما دوستان اطلاع دارید مدارک گروه پزشکی که از ایران اخذ می شوند متاسفانه چه برای ادامه ی تحصیل و چه برای اشتغال برای کشور های دیگر قابل قبول نمی باشند و دوستانی که در این رشته ها در ایران تحصیل نموده اند همیشه این نگرانی را دارند که هیچ جای دنیا مدارک انها قابل قبول نبوده و در هر کشوری بخواهند به تحصیل یا کار مشغول شوند حتما باید آزمونی سخت را پشت سر گذاشته و در صورت قبولی در آن آزمون است که میتوانند ادامه ی تحصیل داده و یا به کار مشغول شوند.این نگرانی همیشه برای دوستان پزشک ما که به زحمت در ایران رشته ای سخت هم چون پزشکی را پشت سر گذاشته اند وجوددارد.

اما کشور اتریش امروزه این نگرانی را برطرف نموده است !!!

تحصیل در اتریش به زبان انگلیسی

کشور اتریش برای دوستان پزشک ، دندان پزشک ، داروساز و حتی دامپزشک پیشنهادی ویژه دارد.این دوستان می توانند با پذیرش گرفتن از دانشگا دولتی وین دوره های کلینیکال را گذرانده و بعد از آن وارد تخصص شوند .

بدین گونه که دانشگاه وین به این دوستان این اجازه را می دهد که دوره هایی را به صورت رایگان در دانشگاه دولتی وین به زبان انگلیسی بگذرانند تا بتوانند مدرک خود را معادل سازی کرده و آن را مورد قبول سازند و بعد از گذراندن این دوره وارد مقطع تخصص شوند .

آری .شما با گذراندن این دوره به راحتی به تخصص میرسید و حتی می توانید مشغول به کار شوید.حتی اگر تمایل دارید رشته ی خود را تغییر داده و در گرایش دیگر پزشکی وارد تخصص شوید دانشگاه وین اتریش این امکان را برای شما فراهم نموده است .برای اگاهی از شرایط ویژه ی  آن با مشاورین ما تماس حاصل نمائید.

طبابت در شهری همانند وین و در کشوری همانند اتریش امروزه رویای بسیاری از دوستان می باشد . پس فرصت را از دست ندهید .دانشگاه رایگان به زبان انگلیسی در اتریش  برای پزشکان دیگر رویا نیست.پس هم اکنون با موسسه ی مشاوره ایMIE تماس گرفته و از شرایط ویژه ی تحصیل پزشکان در اتریش اطلاعات کسب نمائید.

مشاوران با تجربه ی ما هم اکنون منتظر شما هستند تا به بهترین شکل ممکن به شما دوست عزیز یاری رسانند.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *