تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان و بررسی شرایط تحصیل در این کشور

 • تحصیل در انگلستان و مقدمه ای بر آن
 • شرایط عمومی تحصیل در انگلستان
 • تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان
 • تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در انگلستان

 • تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان
 • بورسیه تحصیل در انگلستان
 • هزینه های زندگی و تحصیل در انگلستان
 • کار دانشجویی ضمن تحصیل در انگلستان
 • بررسی ویزای همراه برای تحصیل در انگلستان
 • معرفی دانشگاه های برتر انگلستان
 • مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیل در انگلستان
 • موقعیت کار پس ار تحصیل در انگلستان
 • وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل در انگلستان
 • سخن پایانی
تحصیل در انگلستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پوردر رابطه با A level انگلستان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پوردر رابطه با تحصیل دندانپزشکی در انگلستان

تحصیل در انگلستان و مقدمه ای بر آن

تحصیل در انگلستان درمقاطع مختلف تحصیلی و شرایط گرفتن اقامت پس از تحصیل و کار پس از تحصیل در این مقاله کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت. آیا شما نیز متقاضی مهاجرت به انگلستان هستید؟ آیا در جریان هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور می باشید؟ شرایط کار حین تحصیل در انگلستان چگونه است؟ این کشور در حال حاضر برترین نظام تحصیلی در دنیا را دارد و از بهترین گزینه ها به جهت بالا بودن رتبه دانشگاه ها برای ادامه تحصیل و مهاجرت می باشد. برای اطلاع از جزییات تحصیل در انگلستان، می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه mie اتریش، تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین برای دریافت اطلاعات رایگان  و آخرین و به روز ترین قوانین مهاجرتی می توانید در صفحات اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، آپارات و یوتیوب ما را دنبال کنید و از اطلاعات و ویدیوهای آموزشی رایگان ما بهره مند شوید.

شرایط عمومی تحصیل در انگلستان

انگلستان در حال حاضر برترین نظام تحصیلی در دنیا را دارد و دانشگاه های آن بالاترین رتبه را در سطح جهان دارد و مدارک آن در همه جای دنیا مورد قبول و تایید می باشد. پایتخت انگلستان، لندن می باشد. بهترین دانشکده های حقوق و پزشکی در جهان در کشور انگلستان می باشد. بیشتر دانشجویان بین المللی در انگلستان از کشورهای چین ، هند ، ایالات متحده ، پاکستان ، مصر ، نیجریه و مالزی هستند. مدرکی که در دانشگاه های انگلیس بعد از اتمام تحصیل به فارغ التحصیلان داده می شود، آنها را در بازار کار نسبت به دیگران متمایز می کند و حقوق بالاتری را نسبت به دیگران دریافت می کنند. نظام تحصیلی انگلیس بر اساس نظام تحصیلی بریتانیایی می باشد. امروزه شما به خصوصیات و مهارت های بسیار خاصی نیازمند هستید که بتوانید در اقتصاد جهانی امروز موفق باشید. با توجه به اینکه مقطع لیسانس در انگلستان ۳ ساله و مقطع فوق لیسانس در انگلستان ۱ ساله می باشد، به لحاظ هزینه ای و زمانی نیز مقرون به صرفه می باشد.

پرچم انگلیس
ویزای کار انگلستان

تحصیل در انگلیس در مقاطع مختلف

تحصیل در انگلستان در مدارس

ما در انگلستان از سن ۹ سالگی به بعد برای پذیرش تحصیلی اقدام می کنیم. بچه های زیر ۱۸ سال برای رفتن به کالج های انگلستان نیاز به مدرک تحصیلی ندارند. در صورتی که روند درخواست ویزای شما از کشورهای اتحادیه اروپا باشد هزینه تحصیل برای شما پایین تر خواهد بود.  شروع سال تحصیلی در انگلستان از سپتامبر تا پایان جولای می باشد. تعطیلات سال تحصیلی در کریسمس، عید پاک به مدت دو هفته و در ماه های اکتبر و فوریه به مدت یک هفته می باشد. کلاس ها از ۹ صبح شروع می شود و تا سه و نیم بعد از ظهر اد امه دارد. دانش آموزان می توانند هم در خوابگاه بمانند هم در home stay . معمولا هزینه های زندگی در home stay  پایین تر از خوابگاه می باشد. در انگلستان امکان این که شهریه کالج را به صورت قسط بندی نیز پرداخت کنند وجود دارد و البته این امر کاملا بستگی به آن کالج خاص دارد. توجه داشته باشید که هزینه زندگی و تحصیل در انگلستان به صورت پکیج و باهم دریافت می شود. پدر و مادر به عنوان همراه نمی توانند با فرزند خود تشریف ببرند چون ویزای همراه شامل پدر و مادر نمی شود و تنها با ویزای توریستی می توانند شش ماه در سال را در این کشور بمانند.

تحصیل در انگلستان

تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان

تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان حدود سه سال به طول می انجامد و به خاطر همین موضوع به لحاظ هزینه ای مقرون به صرفه تر نیز می باشد. دانشجویان بالای ۱۸ سال به لحاظ قانونی اجازه کار دانشجویی در حین تحصیل را نیز به مدت ۲۰ ساعت در هفته دارند و می بایست مدرک زبان ارائه دهند و حداقل آیلتس ۶ داشته باشند. اما همانطور که مستحضر هستید اجازه بردن همراه را ندارند و از این نظر این کشور سخت گیری های بسیار زیادی را نسبت به دانشجویان اعمال می کنند. البته با توجه به سبقه ای که ایرانیان در پناهنده شدن در این کشور دارند، باعث ایجاد این سخت گیری ها نسبت به آنها شده است. توجه داشته باشید که دانشجویان امکان اقامت پس از تحصیل ندارند و بعد از تمام شدن تحصیل خود نمی توانند در کشور بمانند و دنبال کار بگردند. بعد از اتمام دوره لیسانس دانشجویان می توانند برای دوره ۱ ساله فوق لیسانس اقدام کنند.

تحصیل در انگلستان

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در انگلستان

برای اینکه بتوانید در این مقطع یک ساله تحصیل کنید حتما باید نمره مدرک آیلتس شما 6/5  باشد  و در هفته نیز اجازه کار دانشجویی را به مدت ۳۰ ساعت به شما می دهند. بعد از فارغ التحصیلی نیز با در دست داشتن مدرک خود می توانند برای دکتری اقدام نمایند. شانس بورسیه شدن در این مقطع نسبت به لیسانس بیشتر است. حدود یک چهارم دانشگاه های انگلیس جزء معتبرترین و بالاترین رتبه های جهان هستند ، انگلیس ، اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی هر ساله موفق به جذب تقریبا نیم میلیون دانشجوی بین المللی می شوند. در اینجا برخی از محبوب ترین گزینه های مطالعه در انگلیس آورده شده است:

تحصیل در انگلستان
 • کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر در انگلستان

 • کارشناسی ارشد روابط بین الملل در انگلستان

 • کارشناسی ارشد روانشناسی در انگلستان

 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در انگلستان

 • کارشناسی ارشد روزنامه نگاری در انگلستان

تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان

برای مقطع دکتری شما نیازمند آیلتس ۷ هستید. شانس گرفتن بورسیه در این مقطع از مقاطع دیگر بیشتر است. همانطور که در جریان هستید تحصیل در این مقطع نیاز به سوپروایزر یا استاد راهنما دارد. پیدا کردن سوپروایزر یا استاد راهنما به عهده خود دانشجو می باشد، چون سطح علمی دانشجو باید توسط استادی در انگلستان مورد تایید قرار بگیرد و بعد از گرفتن تایید اولیه از استاد مورد نظر، می توان جهت گرفتن پذیرش اقدام کرد. اما در انگلستان در بعضی از رشته ها و دانشگاه ها شرایطی وجود دارد که می توان بدون داشتن استاد راهنما پذیرش دکتری در بعضی رشته ها مثل DBA  گرفت.

تحصیل در انگلستان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پوردر رابطه با کالج انگلستان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پوردر رابطه با کالج زبان در انگلستان

بورسیه تحصیل در انگلستان

توجه داشته باشید که به خاطر بالا بودن نرخ پوند و هزینه های زندگی و شهریه دانشگاه در انگلیس به طور کلی هزینه تحصیل ادامه تحصیل در این کشور اصلا ارزان نمی باشد اما با توجه به کوتاه بودن طول دوره تحصیل، باعث می شود که هزینه تحصیل در انگلستان نسبت به هزینه های کشورهای دیگر در مجموع پایین تر تمام شود. تحصیل در انگلستان و گرفتن بورسیه تحصیلی کاملا بستگی به شرایط موکلین دارد و اگر رزومه آنها قوی باشد و چندین مقاله یا کتاب تالیف کرده باشند  و مدرک آیلتس آنها نمره بالایی داشته باشد یا معدل آخرین مدرک تحصیلی آنها بالا باشد می توانند درخواست بورسیه تحصیلی بکنند. بورسیه درصدی می باشد و ممکن است ۲۰ درصد، ۴۰ درصد یا حتی فول فاند نیز باشد و کاملا بسته به مقطع تحصیلی و رزومه شخص دارد. در زیر لیست برخی از بورسیه های تحصیلی انگلستان آورده شده است:

 • ISH-London Met Scholarship Scheme

  این بورسیه تحصیلی برای آن دسته از دانشجویانی طراحی شده است که قصد ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس را دارند و بخشی از هزینه های زندگی و شهریه دانشگاه را پوشش می دهد.

 • Gates Cambridge Scholarships

  این بورسیه مخصوص نخبگان است و تمام هزینه های تحصیل را پوشش می دهد.

 • University of Westminster International Scholarships

  این بورسیه برای کسانی است که از کشورهای در حال توسعه قصد ادامه تحصیل در مقاطع فوق لیسانس و دکتری را دارند.

اقامت انگلستان
شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان
تحصیل دکترا انگلستان

هزینه های زندگی و تحصیل در انگلستان

همه ساله بیش از 200000 دانشجوی بین المللی تصمیم می گیرند که فقط در انگلستان تحصیل کنند. هزینه های تحصیل در انگلستان مانند نظام تحصیلی برخی از کشورهای اروپایی رایگان نمی باشد و مستلزم هزینه است اما به خاطر اینکه تحصیل در این کشور نسبت به کشورهای دیگر کوتاه تر می باشد نهایتا هزینه ها پایین تر خواهد بود. هزینه های تحصیل بسته به رشته و دانشگاه های مختلف از ۱۰ هزار پوند شروع می شود و تا ۲۵ هزار پوند نیز ممکن است، وجود داشته باشد. در رابطه با هزینه های زندگی باید بدانید که هزینه های زندگی در این کشور در جاهای مختلف آن متفاوت می باشد و شمال این کشور نسبت به جنوب آن هزینه های بلاتری دارد.

تحصیل در انگلستان

کار دانشجویی ضمن تحصیل در انگلستان

کار دانشجویی حین تحصیل از سوالات متداولی می باشد که برای دانشجویان به وجود می آید. با توجه به قوانین تعیین شده برای دانشجویان بین المللی کار حین تحصیل از مورادی می باشد که از سوی دولت انگلستان مجاز اعلام شده است. اما باید توجه داشت اجازه کار متقاضیان در هر مقطع متفاوت می باشد. افرادی که در مقطع کارشناسی تحصیل می نمایند می توانند به طور پاره وقت (10 الی 15 ساعت در هفته) کار کنند. دانشجویانی که در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می نمایند می توانند به صورت پاره وقت (15 الی 20 ساعت در هفته) مشغول به کار شوند و اما افرادی که در مقطع دکترا تحصیل می نمایند می توانند به صورت تمام وقت ( 40 ساعت در هفته) مشغول به کار یا تدریس شوند. همراهان عزیز توجه داشته باشید کار پاره وقت شما امکان پوشش تنها بخشی از هزینه های شما را دارد.

بررسی ویزای همراه برای تحصیل در انگلستان

ویزای همراه در بریتانیا شامل افراد زیر می باشد:

 • همسر یا شریک زندگی شما ( هم جنس یا زن و یا شوهر )

 • فرزندان زیر ۱۸ سال

اگر قصد الحاق افرادی که در بند بالا ذکر شده است را دارید می بایست به لحاظ مالی بتوانید هزینه های خود و اعضای خانواده خود را تامین نمایید و این پول را در حساب خود یا حساب همراهان خود بگذارید. شما می توانید پروسه درخواست ویزای همراه را به صورت آنلاین و از طریق اینترنت انجام دهید. در گذشته بچه های زیر ۱۲ سال می توانستند یکی از والدین خود را همراه خود به عنوان قیم ببرند ولی در حال حاضر این امکان وجود ندارد و والدین می بایست از طریق ویزای توریستی اقدام نمایند.

معرفی دانشگاه های برتر انگلستان

تحصیل در انگلستان و ورود به دانشگاه های این کشور نیاز به شناخت شما از دانشگاه برتر این کشور دارد. انگلستان به عنوان کشوری که تعداد زیادی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان را در خود جای داده است همواره مورد توجه بوده است. اسامی دانشگاه های برتر انگلستان برای شما عزیزان قرار داده شده است.

تحصیل در انگلستان

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیل در انگلستان

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان در زیر به ترتیب آمده است:

 • فرم درخواست ویزا :

  باید به طور کامل پر شده و امضا شود.

 • سند سفر معتبر :

  گذرنامه

 • سه عکس از گذرنامه

 • هزینه اخذ ویزا

 • مدرک زبان انگلیسی TOEFL یا IELTS

 • نامه پذیرش از موسسه آموزشی انگلستان

 • مدارک پزشکی بیمه معتبر

 • تمکن و پتانسیل مالی

 • مدارک تحصیلی:

  معیار آخرین مدرک تحصیلی می باشد. (مدارک تحصیلی ایرانیان باید توسط دولت انگلستان به رسمیت شناخته شود.

 • اجازه اقامت در انگلستان

موقعیت کار پس از تحصیل در انگلستان

متقاضیانی که جهت تحصیل در انگلستان اقدام می نمایند، باید توجه داشته باشند که از موارد بسیار مهم جهت تحصیل در این کشور موقعیت کاری بعد از تحصیل افراد می باشد. طبق قوانین مهاجرتی این کشور افرادی که درانگلستان تحصیل می نمایند، در بعضی از رشته های خاص می توانند بعد از تحصیل خود در این کشور اقامت داشته باشند و جست و جوی کار نمایند. قانون گذار های کشور انگلستان برای افرادی که وارد این کشور می شوند مدت زمان 1 ساله را تعیین نموده تا بعد از تحصیل در این کشور جست و جوی کار داشته باشند. در صورتی که متقاضیان تحصیل در انگلستان در مدت 1 سال وارد بازار کاری این کشور شوند، شرایط اقامتی خود در این کشور را فراهم نموده اند. طبق قوانین هر کشور شما با پرداخت مالیات در این کشور به مدت 8 الی 10 سال می توانید اقامت دائم این کشور را بدست آورید. اما در بقیه موارد معمولا اجازه اقامت پس از تحصیل به دانشجو در این کشور داده نمی شود و دانشجو بلافاصله بعد از اتمام تحصیل می بایست کشور را ترک کند.  ما برای اطلاع شما عزیزان نموداری از نرخ بیکاری انگلستان در سال های اخیر را در زیر قرار داده ایم.

تحصیل در انگلستان

وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل در انگلستان

گرفتن اقامت و پاسپورت انگلستان به راحتی با تحصیل در انگلستان میسر نخواهد شد و افراد می بایست بعد از اتمام تحصیل خود اقدام به یافتن کار کنند اما با توجه به اینکه در انگلستان دانشجو پس از پایان تحصیلات خود فرصتی برای کاریابی نخواهد داشت و فرد باید در حین تحصیل اقدام به کاریابی نماید تا پس از این که ۵ سالی کار کردند و به دولت مالیات دادند بتوانند درخواست اقامت دائم کنند. پروسه دریافت پاسپورت نیز به این صورت است که بعد از گذشت ۱۲ ماه از دریافت اقامت دائم، متقاضیان می توانند درخواست تابعیت و پاسپورت این کشور را نیز بکنند. البته درخواست تابعیت یک سری شرایط و آزمون های خاصی دارد که در صورت دارا بودن این شرایط می توان درخواست تابعیت داد. برای اینکه از شرایط کشورهای دیگر نیز آگاه شوید می توانید ویدیوی آموزش گام به گام  انتخاب مسیر مهاجرت  ما را تهیه کنید و از تمام راه های مهاجرتی  کاملا تخصصی تر و کامل تر آگاه شوید و خودتان وکیل خودتان باشید یا اینکه در صفحات اجتماعی ( فیس بوک، یوتیوب، آپارات، اینستاگرام و کانال تلگرام‌ ) ما را دنبال کنید تا بتوانید از آخرین اخبار و قوانین روز مهاجرتی دنیا آگاه شوید.

ویزای انگلستان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
سخن پایانی

تحصیل در انگلستان احتمالا بهترین تصمیمی است که تا به حال در زندگیتان گرفته اید. ما در این مقاله دریافتیم که شرایط و مقاطع مختلف تحصیل در انگلستان چگونه است و هزینه های زندگی و تحصیل در آن به چه صورت است. اگر شما نیز می خواهید برای ادامه تحصیل در یکی از کشورهای خارجی مهاجرت کنید، انگلستان می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. تحصیل در انگلستان مزایای بسیار زیادی دارد و شرایط کاری خوبی را در بازار کار برای متقاضیان ایجاد کرده است. در صورتی که هرگونه سوال و ابهام در رابطه با تحصیل در انگلستان داشتید، می توانید با دفتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و مشاوره تلفنی و رایگان ما را اخذ نمایید و از آن، نهایت استفاده را ببرید. همچنین می توانید در قسمت دیدگاه و بیان نظرات، سوالات خود را بیان کنید تا در سریع ترین زمان پاسخگوی آن باشیم.

14 پاسخ
 1. mie editor3
  mie editor3 گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما استاد ملک پور و با تشکر از زحمات تیم حرفه ای موسسه ملک پور.بنده 18 ساله و دیپلم تجربی هستم در حال حاضر خود را برای کنکور تجربی آماده میکنم.دیپلم زبان انگلیسی دارم و تمامی سطوح زبان تا advanced را با نمرات عالی پاس کردم همچنین دارای گواهینامه قابل ترجمه رشته فوریت های پزشکی هستم .سوال بنده از شما این است شرایط تحصیل و کار در رشته فوریت های پزشکی در کشور هایی که مدرک زبان انگلیسی را میپذریند به چه صورت هست برای خانم ها ؟کشوری مثل سوئد انگلیس یا غیره؟آیا با مدارک پیراپزشکی مثل کارشناسی پرستاری و غیره میتوان در خواست داد ؟با توجه به اینکه اطلاعات مفیدی درباره تحصیل رشته فوریت های پزشکی و کار موجود نیست از راهنمایی شما ممنون میشوم .مانا و پایدار باشید

  پاسخ
  • mie editor3
   mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله شما امکان کار و یا تحصیل به زبان انگلیسی را خواهید داشت اما باید در ابتدا شرایط شما بررسی شود تا بتوانید تصمیم درستی برای این امر اتخاذ نمایید که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 2. mie editor3
  mie editor3 گفته:

  سلام و درود جناب‌ ملکپور عزیز در نخست یک جهان تشکر از شما بابت اینکه واقعاً راه درست رو برامون نشان میدین درسته حرف پول این وسطه اما شما واقعاً خشنودی مارو میخاین این رو میشه از حرفهاتون فهمید و بخاطر اینکار خیلی خیلی ممنوتون بخدا مثل شما آدم تو این دنیا خیلی کمن اما من یه مشکل داشتم و به مشوره شما نیازمندم اگه این پوست منو میخوانین لطف نموده یک جوابی واسم بفرستین ممنونتان میشم جناب ملکپور من امید هستم ۱۷ سالمه اهل افغانستانم مدرسمو تمام کردم و حالا میخوام برم خارج واسه ادامه تحصیل،در نخست میخواستم از راه پناهندگی پیش برم ولی خیلی وقته من پوست ها و حرفهایتانو تو تلگرام دنبال میکنم و بنظرم این راه منطقی نیست و من انگلیسیم خوبه ولی مدرک تافل یا ایلیتس ندارم بودجه من در حدود 30000$ تا 35000$ هستش اگر در یکی از کشور های ذیل واسه تحصیل و اخذ اقامت آن کشور راه هست لطف نموده جوابم را ارایه فرماید ؛ کانادا ، اتریش ، آلمان ، سویس ، انگلس ، هالند ، سوئد ، و یا کدام کشوری دیگر که امکاناتش مثل اینا هستش و از شما جناب ملکپور عزیز میخوام اینقدر ایرونی ها رو کمک کردین تا به هدف شان برسن لطفاً مارو هم کمک کنین مه اینو از خاطر اینکه تبعیض کرده باشم نگفتم خدا شاهده اونا مثل برادرمه. تشکر فراوان.

  پاسخ
  • mie editor3
   mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز ممنون از محبت و لطف شما، بله شما امکان مهاجرت به بسیاری از کشورها رو دارید که باید حتما شرایط شما بررسی گردد تا بتوانیم اطلاعات درست و دقیقی را در اختیار شما عزیزان بگذاریم که برای این امر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. بهاره
  بهاره گفته:

  سلام….برای افراد بالای ۲۰ سال چه راه هایی وجود داره که بتونن در رشته پزشکی در انگلستان تحصیل کنن؟؟ درواقع چطوری میتونن دوره A level رو بگذرونن؟؟

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام
   از جمله مدارک لازم برای تحصیل در دوره ی پزشکی داشتن دیپلم 12 ساله است.لذا باید آنرا اخذ نموده سپس اقدام نمایید.

   پاسخ
 4. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام . من امسال سال اخر دبیرستانم هست . نمره معدلم هم 19/73 می باشد من احتمالا توانایی تحصیل در داخل ایران برای رشته ی پزشکی در دانشگاه های خوب تهران را دارا هستم اما به دلیل سطح پزشکی انگلستان می خوام در اونجا درس بخوانم … میدونم که انگلستان جز گران ترین کشور ها از نظر تحصیل هست و من برام هزینش مهمه به علاوه زبانم از نظر صحبت کردن معمولیه روبه بالاست و خب هنوز یکسالی برای تقویت حرفه ایش فرصت دارم.
  چهار سوال دارم
  این 15 هزار پوند سالانه برای همه چیز از قبیل شهریه دانشگاه . خوابگاه و … هست یا خیر ? و هزینه ی دوسال اول کالج هم همین قدره ?
  ایا من شرایط درس خواندن در انگلستان رو دارم یا خیر ( البته شنیدم اگر نمرات خوب باشند از سال سوم خودشون در شرایطی بورسیه می کنند)
  درس هاشون خیلی سخته خوندنش?
  باهمه این شرایط نظر شما تحصیلی در داخل هست یا خارج از کشور ?

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با سلام دوست گرامی
   تحصیل در انگلستان شرایط تحصیل در بهترین دانشگاه ها ی مورد تایید را فراهم مینماید.چنانچه مایل به دریافت بورسیه باشید بله میتوانید با کسب نمرات برتر در ترم های اول و دوم برای مابقی بورسیه نیز دریافت نمایید. لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • miemalekpour10
   miemalekpour10 گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز برخی از کشورها این امکان را به شما می دهند که قبل از شروع دوره یک دوره زبان را در آن کشور پشت سر بگذارید. البته بستگی به اینکه شما مجرد یا متاهل باشید، شرایط کشورها متفاوت می باشد. در کل دانستن حداقل زبان برای اقدام در این مقطع لازم است چرا که در کشور مربوطه آزمون و مصاحبه به زبان انگلیسی را میبایست پشت سر بگذارید.

   پاسخ
 5. امیرحسین
  امیرحسین گفته:

  سلام خدا قوت به تیم خوب ملکپور . من 41 سالمه و میخوام برای دوره های 6ماهه زبان در انگلیس پذیرش بگیرم. چقدر شانس دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5