تحصیل در ایرلند

تحصیل در ایرلند چگونه محقق می شود ؟ آیا با شرایط تحصیل در ایرلند آشنایی دارید ؟  ایا افراد در تمامی سنین می توانند جهت مهاجرت تحصیلی به ایرلند اقدام نمایند؟ هزینه های لازمه جهت تحصیل در ایرلند چه میزان می باشد؟ ایا افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به  ایرلند را دارند، می توانند با اعضای خانواده خود وارد کشور ایرلند شوند؟ آیا شما هم خواستار تحصیل در ایرلند می باشید ؟ آیا از قوانین تحصیل در ایرلند اطلاعات کافی دارید ؟همانطور که میدانید راه های بسیار زیادی برای ورود به کشور ایرلند وجود دارد. یکی از راه های اخذ ویزای کشور ایرلند، تحصیل در ایرلند می باشد. تحصیل در ایرلند یکی از راه های مهاجرت به ایرلند می باشد. قبل از هر اقدامی جهت ورود به مقاطع مختلف تحصیلی در ایرلند باید تمامی اطلاعات لازمه را کسب نمایید تا بتوانید تصمیم نهایی را  بگیرید . تحصیل در ایرلند شرایط و مدارک خاصی را دارا می باشد که همه ی افراد قبل از هر تصمیم باید از شرایط ورود به ان کشور اطلاع کافی را داشته باشند. سوالاتی که ممکن است در خصوص تحصیل در ایرلند برای شما عزیزان ایجاد شود این است که

موسسه مشاوره ای  MIE با سالها تجربه و وجود وکلا و فارغ التحصیلان رشته حقوق شما را در زمینه ی مهاجرت تحصیلی به ایرلند راهنمایی خواهد کرد.

 

تحصیل در ایرلند:

همانطور که می دانید مهاجرت تحصیلی به ایرلند یکی از راههایی است که شما را با دنیای بسیار جدید و همچنین کشوری پیشرفته آشنا خواهد کرد. در سالهای اخیر حدود 40000 نفر از سراسر جهان به سمت کشور ایرلند رفته و زندگی خود را شروع کرده اند. شما می توانید  از طریق یک مهاجرت ساده و کارآمد به کشور ایرلند مهاجرت کنند و زندگی خود و خانواده خود را در این گونه بسازید. نکته قابل توجه این است که افرادی که از کشور های عضو اتحادیه اروپا هستند، راحتتر می توانند وارد کشور ایرلند شوند و ورود این افراد نسبت به دیگر افراد راحتتر خواهد بود. از موضوعات اصلی که افراد می توانند در کشور ایرلند اقامت خود را کسب نمایند، اخذ ویزای کار در این کشورها باشد که به طور خلاصه در ادامه مقاله برای شما توضیح داده خواهد شد.

 

مقاطع تحصیلی در کشور ایرلند

*افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی را در کشور ایرلند دارند باید نشان دهند که دوره های تکمیلی و ابتدایی را برای ورود به کشور ایرلند گذرانده اند.

*تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور ایرلند بیشتر به زبان انگلیسی است. مدت تحصیل کارشناسی در ایرلند 3 سال می باشد اما تحصیل در برخی رشته ها 4 ساله می باشد و در برخی رشته ها افراد باید 4 سال به تحصیل در ایرلند بپردازند. افرادی که قصد تحصیل در ایرلند را دارند بهتر است بدانند که مدرک زبان  IELTS6 مورد نیاز است.

افرادی که تمایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ایرلند را دارند می توانند برای ادامه تحصیل در این کشور اقدام نمایند و این افراد به مدرک زبان IELTS 6.5 نیازمند می باشند. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در برخی از رشته ها 2 سال و در برخی از رشته ها 1 ساله می باشد.

*افرادی که تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکترا را دارند می توانند در کشور ایرلند به تحصیل بپردازند و مدرک زبانی که مورد نیاز می باشد IELTS 7 است و دوره تحصیل در مقطع دکترا در ایرلند در حدود 3 سال می باشد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی در ایرلند:

1: ارائه فرم پذیرش اصلی از طرف دانشگاه یا کالج مورد نظر.

2: عکس با ابعاد و کیفیت گذرنامه.

3: اعتبار گذرنامه شما حداقل به مدت 12 ماه.

4: اطمینان از پرداخت هزینه های دانشگاه.

5: ثبت نام در یک کالج و یا دانشگاه این ثبت نام حداقل باید 15 ساعت در هفته باشد.

6: ارائه انگیزه نامه جهت ورود به کشور ایرلند.

7: ارائه حساب بانکی کافی ( حساب بانکی افراد باید برای یک دوره 6 ماهه باشد در صورتی که افراد نشان دهند که توان مالی کافی برای گذراندن زندگی و همچنین تامین مالی برای تحصیل در یک دوره یکساله را دارند.)

این مقاله متعلق به موسسه مشاوره ای  MIE می باشد. موسسه مشاوره ای MIE به عنوان بزرگترین موسسه مشاوره ای در خاورمیانه این امکان را دارد که پرونده های حقوقی شما عزیزان را به انجام برساند.

اقامت در ایرلند:

افرادی که در کشور ایرلند هستند به طور قطع به دنبال اخذ اقامت در این کشور هستند، به طور کلی این افراد می توانند به طور کاملا قانونی بعد از 5 سال برای اخذ اقامت اقدام نمایند. این مورد بیشتر به افرادی شامل خواهد شد که بتوانند در این کشور کار پیدا نمایند و مشغول کار شوند. همینطور بعد از 5 سال اقامت قانونی می توانید برای اخذ تابعیت اقدام نمایید، البته در شرایطی که شما هیچ تخلفی را در کشور انجام نداده باشید و به آن کشور ثابت کنید واجد شرایط بوده اید، می توانید برای اخذ تابعیت اقدام نمایید.

هزینه زندگی در ایرلند:

هزینه های یک فرد در طول یک دوره تحصیلی در کشور ایرلند 7000 یورو می باشد. البته اگر افرادی که وارد کشور می شوند یک فرد را به عنوان اسپانسر معرفی نمایند در روند پرونده این افراد تایید به سزایی خواهد داشت.

دانشگاههای موجود در کشور ایرلند

دانشگاه دوبلین ( DCU )

دانشگاه منوث

دانشگاه گالوی (NUI)

کالج ترینیتی دوبلین (TCD)

کالج چوب پنبه ( UCC)

کالج دوبلین UCD))

کالج ملی هنر و طراحی

دانشگاه لیمریک

کالج سلطنتی جراحان ایرلند

کشور ایرلند دارای 34 موسسه ی آموزش عالی می باشد همچنین این کشور پیشرفته دارای 5000 برنامه منجز شناخته شده ی بین المللی می باشد و بهتر است بدانید مدارک تحصیلی اخذ شده توسط افراد در این کشور تضمین شده می باشند البته مدارک اخذ شده ی بین المللی این شرایط را دارا می باشند . دانشجویان بین المللی می توانند در مدارس بسیار عالی و مراکز تعالی علمی و فن آوری و همچنین موسسات زبان مشهور و دانشکده های علوم انسانی و دانشکده ی هنر می باشد .

دوره های زبان انگلیسی در کشور ایرلند

دوره های کمبریج

دروس عمومی زبان انگلیسی

دوره های آزمون ایلتس

دوره های تافل

دوره ی انگلیسی به منظور اهداف دانشگاهی

دروس عمومی زبان انگلیسی برای افراد بزرگسال

دوره های بنیاد

دوره های توسعه ی معلم

در نهایت می توان گفت که تحصیل در ایرلند دارای شرایط بسیار مناسب و عالی می باشد و افراد براحتی می توانند به تحصیل در ایرلند بپردازند و مدرک تحصیلی خود را اخذ نمایند. افرادی که قصد تحصیل در ایرلند را دارند اجازه کار در ایرلند را هم دارند و می توانند در حین تحصیل به کار هم مشغول شوند. ایرلند دارای شرایط تحصیلی مناسب می باشد و دانشگاههای ایرلند از مدرک تحصیلی معتبری برخوردار می باشند. همچنین هزینه زندگی در ایرلند بسیار مناسب بوده و افراد به راحتی می توانند به کار و تحصیل در ایرلند بپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در ایرلند می توانید به وب سایت موسسه مشاوره ای MIE مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را در زمینه تحصیل در ایرلند بدست آورید. موسسه مشاوره ای MIE در امر مهاجرت حامی شما می باشد.

منابع:

www.techlifeireland.com

www.educationinireland.com

www.wikipedia.org/ireland

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *