انگلستان

تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان

تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان چگونه است؟ تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان از چه راه هایی ممکن است؟ تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان چیست؟ برای تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان چه مدارکی نیاز است؟ هزینه ی تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان چه مقدار است؟

چنانچه مایل به تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان هستید و قصد دارید درس بخوانید یا در باب اعزام دانشجوی انگلستان اطلاعاتی کسب نمایید مطالب ذیل را مطالعه فرمایید.

اخذ اقامت در انگلستان به دلیل دارا بودن بهترین سطح آموزشی مناسب ترین گزینه برای تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان میباشد. دانشگاه های کشور انگلستان از جایگاه خوبی در رنکینگ جهانی قرار دارند.به همین دلیل سالانه متقاضیان زیادی برای ادامه تحصیل در انگلستان درخواستهای خود را به دانشگاه های انگلستان ارایه میدهند .

موسسه مهاجرتی MIE به عنوان نماینده بهترین دانشگاه های انگلستان در ایران شما را برای اخذ پذیرش و ویزا از دولت انگلستان یاری میکند.

مهاجرت به انگلستان به دلیل بازار کار مناسب و خوبی که نسبت به تمامی کشورهای اروپایی دارد، گزینه مناسبی برای فارغ التحصیلان در این کشور میباشد ، اگر پس از تحصیل کاری پیدا کنید میتوانید برای اخذ اقامت کاری و در نهایت برای اقامت دائم اقدام نمایید.

کشور در حین تحصیل به دانشجو اجازه کار میدهد و در بعضی مواقع به همراه دانشجو هم اجازه کار میدهد ضمنا تحصیلات برای فرزندان دانشجو نیز رایگان است. اشخا صی که در کشور انگلستان فارغ التحصل میشوند گزینه های خوبی پیش رویشان میباشد :

۱.چون از دانشگاه های کشور انگلستان فارغ التحصیل شدند میتوانند از دانشگاه های کشور کانادا و استرالیا در مقطع دکتری پذیرش و ویزا بگیرند زیرا این دو کشور مستعمره کشور انگلستان میباشند و به راحتی به فارغ التحصلان از دانشگاه های کشور انگلستان فرصت تحصیل در مقطع دکتری میدهند که پس از ان شانس اخذ اقامت دائم نیز بسیار بالا میرود.

۲.کسانی که در دانشگاه های کشور انگلستان فارغ التحصیل شدند میتوانند در صورت پیدا کردن کارفرما و شغل مناسب درخواست اخذ ویزای کاری از دولت نمایند و پس از پرداخت مالیات به دولت انگلیس اقامت دائم را درخواست کنند .

۳.اگر شخصی در دانشگاه های کشور انگلستان فارغ التحصیل شده باشد چون ویزای انگلستان در پاسپورت میخورد اعتبار پاسپورت بالا میرود و همچنین زبان انگلیسی و مدارک دانشگاهی ارزشمندتر میشود.

۴.میتوانند در صورت پیداکردن موقعییت شغلی مناسب از طریق سرمایه گذاری در انگلستان بمانند.

دانشگاه Middlesex

در باب تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان، دانشگاه Middlesex که از نظر رنکینگ جهانی در رتبه ۱۷ است. شاید بشود گفت از آرزوهای دانشجویان می باشد که بتوانند در چنین دانشگاه هایی ادامه تحصیل دهند.

این دانشگاه با توجه به استقبال وسیع دانشجویان از سرتاسر دنیا من باب اخذ پذیرش از این دانشگاه ها با برپایی پایگاه هایی در کشورهای مختلف این شانس را برای همگان فراهم کرده تا بتوانند با بهترین امکانات اعم از رفاهی و تحصیلی مراتب علمی خود را طی کرده و به بالاترین سطح ممکن برسند.

این دانشگاه با برپا کردن پایگاه هایی در دبی، مالتا و دیگر کشورها برای دورههای مختلف دانشجو اخذ می کند.

پایگاه دبی برای ایرانیان گرامی از جهات مختلف بسیار ارزشمند بوده و حکم یک موقعیت طلایی را برای ایشان داردچراکه می توانند هزینه های گزاف رفت و آمد خود به کشورهای اروپایی کاهش داده و از لحاظ مسافت نیز تقلیل دهند. اولین دانشگاه Middlesexدر خارج از UK، دبی می باشد که اولین دانشجویان خود را در ژانویه ۲۰۰۵ پذیرفت که تا بحال با آموزش به بیش از ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان از ۵۰ ملیت مختلف یکی از پرافتخارترین دانشگاه ها به حساب می آید.

این دانشگاه در محیطی زیبا واقع شده و دولت از هر لحاظ اعم از امکانات و تجهیزات مورد نیاز دانشجویان آن ها را حمایت می کند. نکته قابل ذکر درباره این دانشگاه ها این است که دانشجویان می توانند با توجه به اینکه در پایگاه های دانشگاه بریتانیایه Middlesexتحصیل می کنند، در صورت نیاز و علاقه به کشور انگلستان مراجعت کنند چرا که تمامی مدارک صادره از پایگاه های این دانشگاه در خود کشور انگلستان قابل قبول می باشد. دانشجویان متقاضی در دانشگاه Middlesex می توانند در هر یک از مقاطع تحصیلی لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری در رشته های مختلفی اعم از حسابداری ، مدیریت کسب و کار، روانشناسی، ارتباطات و رسانه، علوم کامپیوتر، گردشگری، مدیریت منابع انسانی، فناوری و اطلاعات، ، مدیریت مهمان نوازی و دیگر رشته های مرتبط ادامه تحصیل دهند.

کیفیت دوره های آموزش در دانشگاه دبی هیچ تفاوتی با مرکز این دانشگاه UKنداشته و تمامی امتحانات با پایگاه مرکزی به طور یکسان برگزار شده تمامی دانشجویان میبایستی توجه داشته باشند که من باب ادامه تحصیل در هر یک از این پایگاه ها نباید هیچ گونه دغدغه ای من باب تجهیزات لازم جهت ادامه تحصیل داشته باشند چراکه دانشگاه دبی با برپاداشتن امکانات لازم و ماورای نیاز برای متقاضیان هرگونه آسودگی لازم را فراهم کرده است.

دوره های زبان دانشگاه )تحصیل در سراسر دنیا با دانشگاه. (Middlesex

دانشجویانی که از حیث زبان انگلیسی فکر میکنند دچار ضعف هستند نیز باید توجه داشته باشند که دانشگاه Middlesexبا برپایی دوره های زبان انگلیسی همواره سعی بر آن داشته تا این مشکل اعظم را به نحوی بپوشاند.

همچنین این دانشگاه با راه اندازی شبکه وسیعی از فارغ التحصیلان هر رشته موقعیت مناسبی را جهت یافتن کار در دبی و یا حتی خود کشور انگلستان وند کشور دیگر دنیا مهیا کرده است.

دوره ۱ pre-sessionaدانشگاه Middlesex:( موسسه مهاجرتی MIE با این دانشگاه ارتباط ویژه ای دارد)

دوره های زبان ۱ pre-sessionaدر دانشگاه ممتاز Middlesexبه گونه ای طراحی شده که بتوانند میزان و سطح زبان انگلیسی متقاضیان را پیشرفت داده به منظور اینکه بتوانند پس از گذراندن این دوره ها بدون مشکل زبان انگلیسی در مقاطع لیسانس ، فوق و یا دکتری در این دانشگاه با دانشگاه های ممتاز دیگر در انگلستان با دیگر پایگاههای این دانشگاه ها در سرتاسردنیا ادامه تحصیل هستند.

دوره های زبان دانشگاه Middlesexتوسط اساتید خبره و شایسته انگلیسی زبان کشور انگلستان تدریس شده و از بالاترین کیفیت لازمه برخوردار می‌باشد. همچنین متقاضیان این دوره باید توجه داشته باشند که می‌توانند در طول این دوره ، از میان گزینه های مختلف اعم از محل اقامت ، خوابگاه ، اقامتگاه و یا مسکن خصوصی در لندن یا دیگر پایگاه های به دلخواه انتخاب کرده و بدون هیچ گونه دغدغه خاصی زبان انگلیسی خود را گسترش داده و بدون نیاز به مدرک بین المللی Ieltsوارد دانشگاه شوند.

دوره های زبان انگلستان برای متقاضیانی که می خواهند در سپتامبر در این دانشگاه وارد مقاطع تحصیلی شوند در ماههای julyو Juneو Mayو Augustو برای کسانی که می خواهند در ژانویه وارد دانشگاه ها شوند در ماههای Septembr، October، Novemberبرگزار خواهد شد.

پیرو تحصیل در انگلستان ، قابل ذکر است مدت زمان تحصیلی متقاضیان متناسب با میزان دانش و توانایی ایشان بین بازه ۵ تا ۳۰ هفته برگزار خواهد شد.کلیه کلاسهای این پایگاه نهایتاً با ۱۶نفر دانشجو تشکیل خواهد شد که این خود کمک حال متقاضیان من باب یادگیری البته در کلاس های کم جمعیت تر می باشد. کلاس ها ۵ روز هفته تشکیل می شود که هر دانشجو تا ۲۱ ساعت می‌بایست در هفته سر کلاس حضور پیدا کند البته قابل ذکر است که اتکای هر دانشجو می بایست در اولویت اول روی خودش باشد و مطالعات لازم را همواره داشته باشد. پس از اتمام این دوره ها دو صورت گذارندن واحدهای درسی با نمره مناسب هر یک از متقاضیان دیگر نیازمند مدرک زبان انگلیسی Ieltsیا Tofelنمی باشند و می توانند مستقیماً وارد دانشگاه شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *