تحصیل در دانشگاه باکینگهام

تحصیل در دانشگاه باکینگهام به چه صورت امکانپذیر می باشد؟ تحصیل در دانشگاه باکینگهام چه شرایطی دارد؟ برای تحصیل در دانشگاه باکینگهام چه مدارکی را باید تهیه نمود؟ برای تحصیل در دانشگاه باکینگهام چه مدارکی را باید تهیه نمود؟ دانشگاه باکینگهام چگونه دانشگاهی است و در کدام کشور قرار دارد؟ چه مقاطع تحصیلی در دانشگاه باکینگهام وجود دارد؟ در دانشگاه باکینگهام چه رشته های تحصیلی تدریس می گردد؟ برای تحصیل در دانشگاه باکینگهام آیا باید شرایط خاصی داشت؟ برای تحصیل در دانشگاه باکینگهام چه مدارکی نیاز می باشد؟ ایا میخواهید در دانشگاه باکینگهام تحصیل کنید؟ ایا میخواهید با قوانین دانشگاه باکینگهام اشنا شوید؟ ایا میخواهید در تحصیل در دانشگاه باکینگهام با امکانات مدرن در انگلستان تحصیل کنید.؟ایا میدانید د انشگاه با کینگهام دارای دوره های فاندیشن است.؟ایا بدنبال بورسیه در یک دانشگاه معتبر در انگلستان میباشید؟ ایا میدانستید دانشگاه باکینگهام در قلب انگلستان قرار گرفته است؟ ایا میدانستید دوره های فاندیشن با ایلتس کمتر از 5/5 هم میتوان پذیرش گرفت؟ایا میدانستید دانش اموزانی  که با معدل بالا میتوانند راحت تر پذیرش بگیرند؟

مشاورین ما در مورد تحصیل در دانشگاه باکینگهام و قوانین و امکانات ان مقالاتی برای شما دوستان اماده کرده اند که در اختیار شما قرار میدهند.

موقعیت دانشگاه:

این دانشگاه در قلب انگلستان  که در یک فضای سرسبز و ارام  با امکانات فوق العاده و امتیازات بالا برای دانشجویان ایجاد شده و در مرکز انگلستان قرار گرفته است.این دانشگاه در دهه 70میلادی حدود 40سال پیش در شهر باکینگهام تاسیس شده است و با امتیازات و سابقه بالا و امکانات عالی به دانشجو شروع به فعالیت کرده است و بالغ بر هزاران دانشجو از همه اقسام و نقاط جهان در ان در حال تحصیل میباشند و پس  از اتمام دوره دانشگاه بعد از فارغ التحصیلی میتوانند کار کنند و اقامت دریافت کنند.حتی دانشجویان در حین تحصیل اجازه کار در محیط را دارا میباشند .

فاصله این شهر باکینگهام  و دانشگاه باکینگهام با شهر لندن حدود 90دقیقه با وسیله شخصی مانند اتومبیل است  و با شهر بیرمنگهام حدود 60دقیقه با وسیله نقلیه شخصی فاصله دارد.

دوره های فاندیشن باکینگهام:

در این دانشگاه با کینگهام دوره فاندیشن در 4دسته قرار گرفته است:

 : foundation  pathway

این دوره برای کسانی اختصاص یافته که حداقل 12 سال دوره های مدرسه را با نمرات بالا به پایان رسانده باشند و دارای مدرک  زبان ایلتس 6 باشند .که طول دوره این فاندیشن سه ترم  میباشد.و دوبار در سال(سپتامبر و ژانویه) پذیرش دارد.

:International  foundation program (ifp)

این دوره برای افرادی اختصاص یافته که12 سال تحصیل را با نمرات بالا به پایان رساندند و دارای مدرک زبان ایلتس 5/5 باشند.که طول دوره این سه ترم میباشد و فقط یکبار در سال (ژانوییه) پذیرش دارد.

   :Pre-sessional English language foundation programs

این دوره برای افرادی اختصاص یافته که 12 سال تحصیل با نمرات بالا به پایان رساندن و دارای مدرک زبان کمتر از ایلتس 5/5 میباشند. و دوره پذیرش چهار بار در سال (ژانویه .اوریل. جولای و سپتامبر) میباشد.

:Pre –masters for business

این دوره اختصاص یافته برای افرادی  که مدرک کارشناسی  انها مرتبط با رشته بیزینس نیست ولی این رشته را برای مقطع فوق لیسانس انتخاب کرده اند.طول این دوره یک ترم میباشد و در طول  سال یکبار پذیرش (سپتامبر) انجام میشود.

رتبه دانشگاه باکینگهام :

دانشگاه باکینگهام در میان دانشگاههای انگلستان در سال 2017 رتبه 69 را در انگلستان به خود اختصاص داده است ضمن اینکه بر اساس رتبه بندی این دانشگاه برای 10 سال (2006_2015)در جایگاه اول یا دوم قرار گرفته است

شایان ذکر است بر اساس رتبه بندی راهنمای کامل دانشگاهها-2016 دانشگاه باکینگهام  رتبه اول کمپس در میان کمپسهای انگلستان و ولز را به خود اختصاص داده است.

مدرک زبان:

داشتن مدرک زبان برای تمام دانشگاهها و دوره های فاندشین انگلستان از 6 میباشد اما در این کالج باکینگهام مدرک زبان ایلتس از کمتز از 5/5 هم پذیرش دارد.و یک امتیاز مثبت برای دوستان ما که مدرک زبان کمتر از 5/5 دارند میباشد

متقاضی در دوه های کارشناسی در دانشگاه باکینگهام  باید مدرک زبان ایلتس 5/6 را ارايه دهند.و مدرک تافل  در حال حاضر مورد تایید دانشگاه نمیباشد.

مهم ترین نکته برای متقاضیان :مدارک زبان ایلتس میبایست از مراکز مورد تایید انگلستان اخذ شود.

بورسیه دانشگاه:

این دانشگاه امتیاز مثبت دیگری که دارد بورسیه دانشجویان به چندین طریق میباد که دانشجو به راحتی میتواند از این امکانات بورسیه استفاده کند و محدودیت ندارد.

برای بورسیه دانشگاه تعداد محدودی  از دانشجویان را بورس میکند.که شامل:

1)بورسیه هایی که مختص دانشجویان ممتاز انگلستان  و اتحادیه اروپا (به غیر از رشته های پزشکی)به مبلغ 2500پوند میباشد.

2)بورسیه هایی که مختص دانشجویان ممتاز کارشناسی ارشد (اعم از دانشگاهها بین المللی یا انگلستان و اتحادیه اروپا)با  این بورسیه به میزان 35%از مبلغ شهریه کاسته خواهد شد.

3)بورسیه هایی برای 5 شهرستان اختصاص یافته برای دانشجویان کارشناسی ارشد و به مبلغ سالیانه 2500پوند به (استثای دوره فاندیشن )شهستانها شا مل با کینگهام شایر.بدفور شایر.نورث همتون شایر.اکسفورد شایر .هرت فورد شایر

4)بورسیه با کینگهام شامل دانشجویان موفق به دریافت وام به مبلغ 5000پوند در سال شوند به طور اتوماتیک مشمول بورسیه به مبلغ 1100پوند میشوند.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه :

هزینه تحصیل در رشته های غیر پزشکی سالیانه 12000الی 15000  پوند می باشد.

هزینه تحصیل در رشته های پزشکی در حدود 27000 الی 55000 پوند در سال می باشد .

هزینه تحصیل foundation در هر ترم 3000 الی 9000 پوند است.

تحصیل در مقطع کارشناسی سال اول 16160 پونداست  و در سال دوم هزینه تحصیل  16160 پوند می باشد که مجموع این 2 سال 343200 پوند می باشد .که به نسبت هزینه قابل قبولی برا تحصیل در انگلستان نسبت به دانشگاهها دیگر است.

هزینه زندگی :

به عنوان مثال در کارشناسی هزینه زندگی در باکینگهام سالیانه در حدود 8200 پوند است که در مجموع 2 سال برابر است با 16400 پوند میباشد.

مجموع هزینه تحصیل و زندگی در طی 2 سال دوره کارشناسی معادل 50720 پوند است در حالیکه هزینه تحصیل و زندگی در طول این مدت در دیگر شهرهای انگلستان در حدود 58800 پوند است

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:

مداررک مورد نیاز  به غیر از مدرک زبان برای هر رشته متفاوت است به عنوان مثال برای رشته های حقوق در دانشگاه باکینگهام داشتن مدرک A-Level الزامی است در حالی که برای رشته های تاریخ هنر نیازی به این مدارک نیست.

دانشگاه با کینگهام با شرایط خاص برای پذیرش از دانشجویان خارجی این امکان را ایجاد کرده که در یک فضای ارام و عالی با بهترین امکانات خدماتی به دانشجویان دهد .

ما در انتها به این نتیجه میرسیم دانشگاه باکینگهام با امکانات عالی و به روزی که به دانشجو میدهد دارای 4نوع بورسیه است که دوستان متوانند از این بورسها استفاده کنند.ونتیجه دوم بر این است که اگر متقاضی ایلتس کمتر از 5/5 هم داشته باشد میتوانیم برای پذیرش اقدام کنیم و از امکانات و کالج های زبان انجا استفاده کنند.

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE این شرایط را فراهم اورده تا بتوانیم پذیرش دوستان عزیز در دانشگاه باکینگهام را فراهم اورد.برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار MIE تماس حاصل فرمایید و از خدمات مشاوره رایگان تلفنی استفاده ببرید.امیدواریم دوستان از این اطلاعات بهره مفید را برده باشند و برای اطلاعات کاملتر و جامع تر به دفاتر همکار ما تماس به صورت رایگان استفاده کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *