تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و دارو سازی در روسیه

پزشکی و دندان پزشکی دو رشته ی پر طرفدار برای ادامه تحصیل هستند. بسیاری از افراد علاقه دارند برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی به روسیه مهاجرت کنند. اما سوالاتی در مورد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی دارند که در این مقاله سعی شده به تمام این سوالات پاغسخ داده شود. در این مقاله کوتاه سعی بر این است که توضیحی جامع و کامل و کاربردی و خبری خوش برای عزیزانی که علاقمند به تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی هستند.

ولی بدلایل مختلف از قبیل سختی کنکور های ورودی رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی به دانشگاه ها و هزینه های بسیار بالای آنها و شرایط سخت دیگر از قبیل شرط معدل و داشتن نمره آیلتس بالا و موانع دیگر از این دسته متاسفانه به مقصود خود دست نیافته اند بدهیم ، امید است همانگونه که همیشه در موسسه مشاوره ای MIE مفتخر به کمک به تعداد زیادی از عزیزان بوده ایم در پایان بتوانیم در جهت تغییر مسیر زندگی شما و رساندن شما به آرزوی دیرین خود کمکی کنیم .

در اینجا قصد ما (موسسه مشاوره ای MIE) بر این است که یکی از قدرتمندترین کشورها با دانشگاههایی با سطوح بالا در حد استانداردهای جهانی با مدرک مورد قبول در تمام دنیا را به شما معرفی کنیم که فرصتی طلایی در اختیار ما قرار داده و خوشبختانه برای مدت محدودی فارق از شرایط سخت و کنکور و مدرک زبان و معدل بالا و شهریه های بالا اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی، به سه زبان دلخواه انگلیسی و فرانسه و روسی، در بهترین دانشگاههای خود نموده و نکته حائز اهمیت آن اینست که این دانشگاهها مورد تایید وزارت علوم ایران نیز میباشند و دیگر لازم نیست عزیزان دغدغه موفق نشدن در ورود به تحصیل در رشته پزشکی در آلمان و امریکا و انگلستان و تحصیل در رشته دندانپزشکی در آمریکا و آلمان و انگلستان و تحصیل در رشته داروسازی در انگلستان و آلمان و آمریکا را داشته باشند .

روسیه کشوری پهناور و پیشرفته اکنون به سرزمینی برای تحقق آرزوهای دست نیافتنی، بدون موانع سخت و نفس گیر و نا امیدکننده  برای شما شده است و فقط کافیست که بخواهید تا به کمک مشاوران زبده ما در موسسه مشاوره ایMIE، آنرا بدست آورید. از مزایای دیگر تحصیل در روسیه آنست که کل فرآیند اخذ پذیرش و ویزا کمتر از چهار ماه انجام میپذیرد و این در مقایسه با کشورهای دیگر و ویزای تحصیلی کانادا و ویزای تحصیلی آمریکا و ویزای تحصیلی استرالیا و کشورهایی از این دسته که تحصیل در دانشگاههای آن به زبان انگلیسی است ، سریعتر انجام میپذیرد و همچنین شما متحمل هزینه های کمتری از حق الوکاله میشوید.

همانطور که مستحضر هستید از ایده آل ترین و بهترین گزینه ها برای تحصیل در رشتۀ پزشکی ، تحصیل پزشکی در انگلستان و تحصیل پزشکی در آلمان و تحصیل پزشکی در امریکا و تحصیل پزشکی در کانادا و تحصیل پزشکی در استرالیا و تحصیل پزشکی در هند میباشند، ولی عملآ با وجود محدودیت ها و شرایط سخت از قبیل دانستن زبان آن کشور و شرط سنی و گذراندن آزمون ورودی  و هزینه های بسیار بالای آن در سال، برای دانشجویان خارجی که قصد تحصیل در رشته های پزشکی در این کشورها را دارند کار را خیلی سخت و درصده خیلی کمی از نخبگان میتوانند در آن موفق گردند و حتی تحصیل رشته پزشکی در ایران هم بدون داشتن این شرایط ممکن نیست. در اینجاست که کشور روسیه تبدیل به یک فرصت طلایی برای علاقمندان رشته پزشکی که موفق به تحصیل در رشته پزشکی نشده اند میشود .

در مقایسه با تحصیل در رشته پزشکی در انگلستان و تحصیل رشته پزشکی در امریکا ، برای تحصیل در انگلستان باید قبل از وارد شدن به رشته پزشکی باید حدود دویست میلیون تومن برای گذراندن دوره های مقدماتی کالج  قبل از پزشکی صرف کنید، و همینطور باید مدرک زبان آیلتس را هم ارائه نمایید و آزمون ورودی رشته پزشکی را هم با موفقیت بگذرانید و در آخر هم هزینه های زندگی برای مدت یکسال و تمام شهریه دانشگاه را هم در حساب خود بمدت چند ماه جهت اخذ روادید انگلستان داشته باشید که مبلغ قابل توجهی است. در صورتیکه در روسیه ما در موسسه مشاوره ای  MIE میتوانیم بدون مدرک زبان و آزمون ورودی و هزینه های گزاف، پذیرش شما را در رشته های پزشکی در بهترین دانشگاههای روسیه اخذ کنیم.

فایل های صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب تحصیل پزشکی در روسیه

 

 

فایل های صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب ورود پزشکی در روسیه

فایل های صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب تحصیل دندانپزشکی در روسیه

جهت تحصیل رشته پزشکی و دندانپزشکی در روسیه ابتدا میتوانید جهت گذراندن دوره های آموزش زبان وارد کشور روسیه شوید و سپس در رشته هایی چون پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی مشغول به تحصیل شوید.

در ذیل شرایط بسیار سهل و هزینه های بسیار پایین تحصیل در رشته پزشکی در روسیه و تحصیل در رشته داروسازی در روسیه و تحصیل در رشته دندانپزشکی در روسیه را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم .

.هزینه های بسیار پایین تحصیل در روسیه

.امکان استفاده از امکانات فوق العاده خوابگاهی نیمه رایگان

.سریع بودن فرآیند اخذ پذیرش و ویزا

.نداشتن آزمون ورودی

.نداشتن نیاز به مدرک زبان

.تحصیل به زبان انگلیسی

.دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم ایران

.مدارک مورد قبول در سراسر دنیا

.نداشتن نیاز به حساب بانکی قابل توجه برای صدور روادید

.نداشتن شرط سنی

لیست دانشگاههای معتبر روسیه در زمینه پزشکی :

اعتبار این دانشگاهها بصورت مشروط میباشد.

Moscow  I.M.Sechenov  Medical  Institute   آکادمی پزشکی مسکو- سچینوا (دانشگاه شماره یک مسکو)

Moscow Medical Stomatology Institute N.A Semashko   انستیتو دندانپزشکی مسکو

Sp Pavlov Medical State University   دانشگاه پزشکی سن پترزبورگ (پاولوف)

St.Peterburg State Medical Academy   آکادمی تخصصی پزشکی سن پترزبورگ

The S.N. Fyodorov Eye Microsurgery State Institution   مرکز چشم پزشکی فیدروف

در شرایط کنونی اکثر افراد دنبال بهترین راه برای موفقیت و زندگی راحت و خوشبختی از طریق تحصیل در بهترین دانشگاههای جهان هستند و طبعآ هر کس متناسب با سطح توانایی ها و سوابق تحصیلی خود میتواند در دانشگاه ها و رشته های مرتبط مشغول به تحصیل گردد. و قطعآ اگر با مشاوران این امر در موسسه مشاوره ای MIE مشورت کنید به نتایج و گزینه های خیلی بهتری که ممکن است هیچکس آنرا نداند و حتی در گوگل هم یافت نشود دست یابید، ازاین رو به شما پیشنهاد میکنیم با ارائه رزومه خود به همکاران ما در موسسه مشاوره ای MIE شانس این را به خودتان بدهید :(شاید راه بهتر و گزینه های بهتر از چیزیکه در ذهنتان داشتید برایتان وجود داشته باشد! )

موسسه مشاوره ای MIE، با همکاری اعضای یک تیم مجرّب متشکل از وکیل مهاجرت به روسیه ، کارشناسان امور مهاجرت تحصیلی روسیه و متخصصین بخش های اعزام دانشجو به روسیه آمادۀ ارائۀ مشاوره تلفنی رایگان و ارزیابی پروندۀ شما در جلسۀ حضوری میباشند.

جهت انجام اقدامات اولیه برای اخذ پذیرش پزشکی از دانشگاه های روسیه نیاز است پس از اخذ مشاوره حضوری اقدام به عقد قرارداد فرمایید .مدارک مورد نیاز مثل پاسپورت و کارت شناسایی و رزومه کامل را جهت سرعت بخشیدن به امورتان حتمآ بهمراه داشته باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *