تحصیل دکترا در سنگاپور

 • تحصیل دکترا در سنگاپور و مقدمه ای بر آن
 • تحصیل دکترا در سنگاپور و شرایط عمومی
 • تحصیل دکترا در سنگاپور PHD با فاند (بورس کامل) چیست؟
 • تحصیل دکترا در سنگاپور و دانشگاه های برتر این کشور
 • تحصیل دکترا در سنگاپور و مدارک لازم
 • تحصیل دکترا در سنگاپور و پیدا کردن سوپروایزر ( استاد راهنما برای PHD )
 • تحصیل دکترا در سنگاپور و مدت زمان تحصیل
 • تحصیل دکترا در سنگاپور و وضعیت ویزای همراه
 • تحصیل دکترا در سنگاپور و نکات مهم در اخذ پذیرش
 • تحصیل دکترا در سنگاپور و کار بعد از تحصیل
 • تحصیل دکترا در سنگاپور و اخذ پذیرش و خدمات مؤسسه ملکپور
 • تحصیل دکترا در سنگاپور و سخن پایانی
تحصیل دکترا در سنگاپور

تحصیل دکترا در سنگاپور و مقدمه ای بر آن

تحصیل دکترا در سنگاپور ،شرایط پذیرش در دوره دکترا و نکات مربوط به آن در این مقاله مورد بررسی علمی قرار میگیرد. شرایط لازم برای دریافت پذیرش دردوره دکترا درسنگاپور چیست؟ مدارک لازم برای دریافت پذیرش چیست؟ آیا تحصیل دکترا در سنگاپور سبب اخذ اقامت می شود؟ ما در این مقاله به پاسخ سوالات شما در مورد تحصیل دکترا در سنگاپور می پردازیم. سنگاپور در بین کشورهای آسیایی کشوری نسبتا گران است و دانشگاههای این کشور در جایگاه خوبی قرار دارند. دانشگاههای سنگاپور در زمینه ارتقای کیفیت تحصیل و سیستم آموزشی خود تلاش فراوانی کرده اند و همین امر باعث رشد چشمگیر دانشگاهها و زندگی دانشجویی دراین کشور کوچک شده است. شما پس از مطالعه این مقاله و در صورت نیاز میتوانید با ما در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت کنید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با بورسیه تحصیلی سنگاپور
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سنگاپور
سنگاپور

تحصیل دکترا در سنگاپور و شرایط عمومی

کشور سنگاپور در جنوب شرقی آسیا واقع شده و مساحت آن ۷۱۰ کیلومتر مربع است. سنگاپور یکی از کوچکترین کشورهای جهان است. سنگاپور امروزه یکی از پیشرفته ترین کشورها به حساب می آید. کشور سنگاپور چهارمین مرکز بزرگ تجاری در جهان است.  زبان اصلی مردم سنگاپور زبان تامیل است و زبان آموزش در این کشور انگلیسی می باشد که به عنوان زبان دوم استفاده می شود. سنگاپور کشوری است که از ۴ جامعه چینی. مالایی، هندی و آسیایی تشکیل شده است. درسنگاپور هوا همیشه معمولا گرم است و در کل یک فصل سال را در این کشور تجربه خواهید کرد. دانشگاه های کشور سنگاپور با استفاده از ابزارهای مدرن آموزشی امکانات فناوری و تحقیق دوره های آموزشی، با کیفیت بالا را ارائه می دهند که خلاقیت و نوآوری و کارآفرینی شما را پرورش می‌دهد. سالانه ۸۶ هزار دانشجوی بین‌المللی در سنگاپور مشغول به تحصیل هستند. تحصیل به زبان انگلیسی در سنگاپور این کشور را مورد توجه دانشجویان بین‌المللی زیادی قرار داده است همچنین محیط چند فرهنگی در سنگاپور یک تجربه تحصیل در محیطی متفاوت را برای شما رقم می زند. چند مورد از رشته های محبوب در دانشگاه های سنگاپور عبارتند از:

اقامت سنگاپور
 • مدیریت بازرگانی
 • مدیریت تحصیلی
 • مهندسی
 • محیط زیست

تحصیل دکترا در سنگاپور PHD با فاند (بورس کامل) چیست؟

دانشگاه های سنگاپور هر ساله بورسیه هایی را برای تحصیل دانشجویان محلی و بین المللی در نظر می گیرند. این بورسیه ها هم به صورت بورسیه کامل و هم به صورت بورسیه هایی که بخشی از هزینه ها را تامین می نماید وجود دارد بورسیه های تحصیلی برای دوره های دکترا تا ۴ سال شده است. این بورسیه ها توسط همکاری بین آژانس علم و فناوری و تحقیقات دانشگاه ملی سنگاپور، دانشگاه تکنولوژی و طراحی سنگاپور ارائه می گردد.

در ادامه به بررسی چند نمونه از این بورسیه ها می پردازیم

تحصیل دکترا در سنگاپور

تحصیل دکترا در سنگاپور و دانشگاه های برتر این کشور

در سال‌های اخیر به خصوص از سال ۲۰۱۴ به بعد دانشگاه های سنگاپور در حال به دست آوردن رتبه های قابل توجهی در بین دانشگاه ها. خوبه دنیا هستند در دانشگاه ۲ دانشگاه از بهترین دانشگاه‌های پیشرو در سنگاپور هم اکنون در رتبه ۱۵ در رتبه بندی جهانی قرار دارند و شهرهای آن. در بین بهترین شهرهای دانشجویی در جهان در سال ۲۰۱۸ قرار گرفته است که این امر نشان دهنده ترکیبی از آموزش عالی بسیار. پیشرفته و کیفیت بالای زندگی دانشجویی در سنگاپور است. در ادامه  و در جدول زیر به بررسی بهترین دانشگاههای سنگاپور و رتبه آنها می پردازیم:

تحصیل پزشکی در سنگاپور

تحصیل دکترا در سنگاپور و مدارک لازم برای پذیرش

تحصیل دکترا در سنگاپور

برای تحصیل در سنگاپور به عنوان یک دانشجوی بین‌المللی مستقیماً باید به دانشگاه مورد نظر خود درخواست بفرستید. بنابراین قبل از اقدام باید وب سایت رسمی دانشگاه و اساتید دانشگاه را بیابید. یافتن سوپروایزر و گرفتن تأیید و پذیرش از سوپروایزر مهمترین مرحله در انجام پذیرش دوره دکترا است. برای مکاتبه با سوپروایزر مدارک زیر مورد نیاز است:

 • مدرک آیلتس یا تافل یا c۱ پیشرفته
 • مقاله isi
 • معدل بالا در دوره کارشناسی ارشد
 • طرح مورد نظر برای تحقیق در دوره دکتری
 • انگیزه نامه
 • توصیه نامه

همه این مدارک باید ترجمه و در یک فایل به اساتید دانشگاه مقصد ایمیل شود. پس از ارسال مدارک، منتظر تایید و پاسخ از سوی اساتید دانشگاه باشید. پس از تایید از طرف استاد مربوطه، شما می توانید با مدارک تحصیلی و نامه تاییدیه استاد دانشگاه مورد نظر، برای دریافت پذیرش از دانشگاه اقدام نمایید.

تحصیل در سنگاپور

تحصیل دکترا در سنگاپور و پیدا کردن سوپروایزر ( استاد راهنما برای PHD )

برای تحصیل دکترا در سنگاپور یا هر کشور دیگری، شما نیاز به استاد راهنما یا همان سوپروایزر دارید. قبل از اینکه پذیرش نهایی را از دانشگاه مورد نظر دریافت نمایند، باید ابتدا با اساتید دانشگاه در زمینه رشته مورد نظر خود مکاتبه نمایند. این امر در ابتدا مستلزم مراجعه به وبسایت دانشگاه و یافتن اساتید مربوطه است. شما باید همانطور که در سطرهای بالاتر اشاره نمودیم، مدارک مورد نیاز را به همراه موضوع مورد علاقه خود برای تحصیل و پژوهش در دوره دکترا و هدف از تحصیل و دلیل انتخاب موضوع را برای استاد مورد نظر ارسال کنید. استاد یا اساتید  پس از دریافت ایمیل شما و بررسی آن، برای شما وقت مصاحبه ای ترتیب می دهند و معمولا به صورت آنلاین با شما مصاحبه ای انجام می دهند. در صورت تایید از جانب سوپروایزر و استاد راهنما برای شما نامه پذیرش ارسال می کنند. سوپروایزر از لحظه ورود شما به دانشگاه تا زمان فارغ التحصیلی همراه شماست و در انجام پروژه تحقیقاتی شما را یاری می کند. گاهی در برخی رشته ها و دانشگاهها شما نیاز به بیشتر از یک استاد دارید و ممکن است بین دو تا سه سوپروایزر داشته باشید که بر کارهای شما نظارت دارند و شما را هدایت می کنند.

تحصیل دکترا در سنگاپور و مدت زمان تحصیل

تحصیل در دوره دکترا در سنگاپور حدود ۴ سال به طور معمول به طول می انجامد اما تحصیل دکترا فقط ۲ سال و حداکثر ۵ سال میسر می باشد. هر دو گزینه پاره وقت و تمام وقت برای تحصیل در دوره دکترا در سنگاپور در دسترس هستند. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و هر گونه کپی برداری از آن شرعا حرام است و پیگرد قانونی دارد.  معمولاً پذیرش در مقطع دکترا در دانشگاه های سنگاپور دو بار در سال انجام می شود ماه های پذیرش در دانشگاه های سنگاپور در ماه های اگوست و ژانویه هستند.

تحصیل دکترا در سنگاپور و وضعیت ویزای همراه

معمولاً برای تحصیل در دوره دکترا افراد می توانند خانواده خود را نیز همراه ببرند. تحصیل دکترا در سنگاپور نیز شامل همین قانون است یعنی افرادی که در سنگاپور برای دوره دکترا اقدام می نمایند می توانند برای ویزای همراه نیز اقدام نموده و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال را همراه خود به سنگاپور ببرند. شاید این سوال برای شما عزیزان پیش بیاید که آیا همراه اجازه کار دارد؟ به طور کل خیر. اما در بعضی موارد با درخواست اجازه کار ممکن است که به همراه اجازه کار داده شود.

تحصیل دکترا در سنگاپور

تحصیل دکترا در سنگاپور و نکات مهم در اخذ پذیرش

اعزام دانشجو به سنگاپور

همانطور که در بالا تر نیز اشاره نمودیم پیدا کردن سوپروایزر یکی از نکات مهم در تحصیل دکترا در سنگاپور است. یکی دیگر از الزامات اخذ پذیرش در دوره دکترا در سنگاپور داشتن مدرک زبان است دانشگاه های سنگاپور دارای رتبه های بسیار بالایی در سطح جهانی هستند.

تحصیل دکترا در سنگاپور و کار بعد از تحصیل

کار پس از تحصیل یکی از دغدغه های دانشجویان بین المللی برای انتخاب کشور مورد نظر برای تحصیل است. دانشجویان برای کار در سنگاپور پس از تحصیل باید ابتدا بعد از پایان تحصیلات اجازه اقامت برای جستجوی کار دریافت نمایند در سنگاپور کار برای افراد فارغ التحصیل خارجی به دوصورت است،  1.کارگر حرفه ای 2.کارگر ماهر و نیمه حرفه ای

برای کار پس از تحصیل در سنگاپور باید یک پیشنهاد شغلی از یک موسسه معتبر در سنگاپور داشته باشید و حداقل ۳ هزار و سیصد دلار در ماه حقوق دریافت نمایید.

دفتر حقوقی ملک پور

تحصیل دکترا در سنگاپور و اخذ پذیرش و خدمات مؤسسه ملکپور

مهاجرت از هر طریقی امری دشوار و پیچیده است. آگاهی داشتن از روند پروسه در مهاجرت تحصیلی و دریافت پذیرش و ویزا ، مخصوصا برای اشخاصی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند، با حساسیت ویژه ای همراه است. ما در موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه درخشان در امر مهاجرت و انواع مهاجرت بخصوص تحصیلی، سرمایه گذاری و کاری در پرونده های موکلینمان از مشاوره و همکاری با وکلای درجه یک بین المللی استفاده می نماییم و تا جایی که امکان دارد، فرآیند را طوری تنظیم می کنیم که کمترین ریسک را در زمینه صدور ویزا داشته باشید و از ابتدا تا انتهای پروسه اخذ پذیرش و ویزا با شما همراه خواهیم بود. حتی در بعضی از موارد پس از انجام پروسه نیز از حمایت و پشتیبانی موسسه حقوقی ملک پور برخوردار خواهید بود. لذادر صورتی که تصمیم به مهاجرت دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با وکلای مجرب ما در موسسه تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل دکترا در سنگاپور و سخن پایانی

تحصیل دکترا در سنگاپور و شرایط اخذ پذیرش، کار پس از تحصیل و بورسیه تحصیلی دراین مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. ما در این مقاله بر آن شدیم تا به کلیه ابهامات ذهنی شما در رابطه با تحصیل دکترا در سنگاپور در این مقاله پاسخ دهیم. همانطور که در بالاتر نیز اشاره نمودیم، دانشگاههای سنگاپور در طی سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و در بین بهترین دانشگاههای جهان قرار گرفته اند. در پایان و پس از مطالعه مقاله در صورت وجود سوال و نیاز به توضیح بیشتر می توانید سوالات خودرا در پایان همین مقاله درقسمت دیدگاهها و یا در قسمت سوالات همگانی وبسایت مطرح نمایید و پاسخ رایگان دریافت کنید. همچنین می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *