تحصیل دکتری در برزیل

 • تحصیل دکتری در برزیل و مقدمه ای بر آن
 • تحصیل دکتری در برزیل و شرایط عمومی
 • تحصیل دکتری در برزیل با فاند (بورس کامل) چیست؟
 • تحصیل دکتری در برزیل و دانشگاه های برتر این کشور
 • تحصیل دکتری در برزیل و مدارک لازم
 • تحصیل دکتری در برزیل وپیدا کردن سوپروایزر
 • تحصیل دکتری در برزیل و مدت زمان تحصیل
 • تحصیل دکتری در برزیل و وضعیت ویزای همراه
 • تحصیل دکتری در برزیل ونکات مهم در اخذ پذیرش
 • تحصیل دکتری در برزیل و کار بعد از تحصیل
 • تحصیل دکتری در برزیل و اخذ پذیرش و خدمات موسسه ملک پور
 • تحصیل دکتری در برزیل و سخن پایانی
تحصیل دکتری در برزیل

تحصیل دکتری در برزیل و مقدمه ای بر آن

تحصیل دکتری در برزیل و شرایط مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل دکتری در برزیل در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. برای تحصیل در برزیل سوالاتی از قبیل این که آیا با تحصیل دکتری در برزیل می توان برای مهاجرت به این کشور اقدام نمود؟ آیا کشور برزیل گزینه ی مناسبی برای مهاجرت است؟ هزینه های تحصیل و زندگی در برزیل به نسبت دیگر کشورها چگونه است؟ در این مقاله تمام این سوالات پاسخ داده می شود و شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر سوالات خود را در قسمت دیدگاه ها مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید. و یا اینکه می توانید در صورت بروز هرگونه ابهامی با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید.

تحصیل دکتری در برزیل و شرایط عمومی

 کشور برزیل یکی از وسیع ترین کشور ها در آمریکای جنوبی است. کشور برزیل از ملیت های مختلف مانند اروپایی، آفریقایی، آسیایی و همچنین سرخ پوستان آمریکا تشکیل شده است. برزیل منابع طبیعی گسترده ای دارد. پایتخت کشور برزیل برازیلیا و زبان رسمی این کشور پرتغالی است. در این کشور حدوداً ۲۵۰۰  دانشگاه وجود دارد و زبان تحصیل در دانشگاه های آن پرتغالی است لازم به ذکر است زبان پرتغالی استاندارد تلفظی خاصی ندارد و تلفظ ها در هر منطقه متفاوت است.

ویزای برزیل

تحصیل دکتری در برزیل با فاند (بورس کامل) چیست؟

عموما بورسیه در کشور برزیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر می باشد. دولت برزیل با حمایت وزارت آموزش و تحصیل این کشور، بر آن است تا دانشجویان نخبه و ممتاز کشورهای مختلف را از اقصی نقاط جهان به این کشور بکشاند تا به ارتقا سطح علمی برزیل کمک کنند. از شرایط اصلی دریافت بورسیه و فاند در کشور برزیل در مقطع دکتری، این است که مدرک کارشناسی ارشد خود را از مراکز آموزشی معتبر دریافت کرده باشید. همچنین دانستن زبان پرتغالی از اصلی ترین شرایط لازم برای تحصیل دکتری در برزیل می باشد. هر چند که طبق آمار تعدادی از دانشگاه ها و مراکز آموزشی وجود دارد که تحصیل دکتری در برزیل را به زبان های دیگر مثل انگلیسی نیز ارائه می دهند. شرایط تسویه حساب بورسیه تحصیلی در برزیل به صورت ماهیانه محسوب می شود و مبلغ 1200 دلار امریکا را به دانشجویان این کشور اختصاص داده اند.

در ادامه به انواع بورسیه های کشور برزیل خواهیم پرداخت.

 • بورسیه مطالعاتی در دانشگاه فدرال سامتا کاتارینا

  عموما پذیرش بورسیه در کشور برزیل در این نوع، از دانشگاه سانتا کاتارینا اعطا خواهد شد.

  رشته هایی که در این دانشگاه مورد بورسیه قرار خواهد گرفت شامل سیستم های کنترل شبکه، رباتیک، مهندسی نرم افزار، بهینه سازی مصرف و سیستم های انرژی و… می باشد.

 • برنامه بورسیه کشور های امریکایی

  این برنامه با هماهنگی وزارت امور خارجه برزیل انجام خواهد شد و بیش از 400 فرصت تحصیلی را برای کشور های عضو قاره امریکا امکان پذیر خواهد بود.

 • برنامه بورسیه PAEC برزیل

  این برنامه برای اتباع کشورهای عضو قاره امریکا می باشد و بیش از 500 فرصت شغلی را برای شهروندان مذکور در نظر گرفته است. این برنامه با مشارکت وزارت امور خارجه برزیل در زمینه آموزش های سلامت اقدام خواهد شد.

تحصیل دکتری در برزیل و دانشگاه های برتر این کشور

موسسه حقوقی ملک پور در این راستا لیست ده دانشگاه برتر کشور برزیل را برای شما عزیزان ارائه داده است تا بتوانید برای تحصیل دکتری در برزیل قدمی مناسب بردارید

تحصیل پزشکی برزیل

تحصیل دکتری در برزیل و مدارک لازم

تحصیل دکتری در برزیل

برای تحصیل دکتری در برزیل در ابتدایی ترین حالت ممکن، نیاز به یک پذیرش تحصیلی از یک مرکز دانشگاهی دارید. سپس باید با مراجعه به کنسولگری و یا سفارت برزیل، کار های خود را انجام دهید. پیشنهاد می کنیم که تمامی کار های مربوط به مهاجرت خود را با وکیل معتبر و یا موسسه معتبر انجام دهید . برای هر گونه دریافت پذیرش برای تحصیل دکتری در برزیل مدارک زیر به صورت عمده نیاز است.

 • پاسپورت معتبر
 • تکمیل فرم ویزای تحصیلی
 • ارائه عکس
 • عدم داشتن پیشینه کیفری
 • ارائه سلامت درمانی و انجام تست های پزشکی
 • ارائه و تایید محل سکونت امن در برزیل

پاسپورت برزیل

تحصیل دکتری در برزیل وپیدا کردن سوپروایزر

یکی از ملزومات تحصیل دکتری در برزیل داشتن سوپروایزر یا استاد راهنما است. استاد راهنما یا سوپروایزر باید شخص متقاضی را تایید نماید و بعد از آن بتوان برای دریافت پذیرش و سپس برای امر ویزا اقدام نمود. برای انجام این موضوع لازم است که فرد متقاضی شخصاً با استاد راهنمای خود مکاتبه نموده و در مورد رزومه ی خود که شامل مقالات، مدارک تحصیلی و انگیزه نامه است از طریق ایمیل ارتباط برقرار نماید. لذا در این موضوعات، وکیل نمی تواند دخل و تصرفی انجام دهد. چرا که گاها با گونه ای از سوالات مواجه می شود که صرفا شخص متقاضی می تواند پاسخ آن ها را بدهد.

تحصیل دکتری در برزیل و وضعیت ویزای همراه

ویزای الحاق خانواده آن است که شخص اصلی درخواست الحاق و پیوستن همراهان خود را به دولت کشور برزیل دارد. اما چه شخصی همراه شما به حساب می آید؟ همسر و فرزندان زیر 18 سال که مجرد هستند، می توانند به عنوان همراه شما به شما بپیوند. از شرایط اصلی صلاحیت برای این نوع از ویزا این است که شخص اصلی ویزای بلند مدت و یا اقامت دائم کشور برزیل را دارا باشد و در این کشور مشغول به زندگی باشد.

اگر شخصی در کشور برزیل مشغول به تحصیل باشد،‌ می تواند درخواست همراهی خانواده خود را به مقامات این کشور تحویل دهد و ظرف اندک مدتی بتواند همراهان خود را در کنار خود  داشته باشد. اما این نکته را باید در نظر گرفت که همراه وی اجازه کار قانونی از طرف دولت کشور برزیل را نخواهد داشت.

تحصیل دکتری در برزیل ونکات مهم در اخذ پذیرش

برای تحصیل دکتری در برزیل داشتن مدرک کارشناسی ارشد جزء الزامات است و جهت اخذ پذیرش در این مقطع متقاضی می بایست رزومه معتبر و مقالات بین المللی داشته باشد. به علاوه، برای تحصیل دکتری در برزیل رشته های زیادی از جمله رشته های مالی ، مهندسی ، علوم پایه و… به زبان پرتغالی و انگلیسی ارائه می شود.

برای ورود متقاضی در مقطع دکتری سطح پیشرفته زبان از ملزومات می باشد. برای دریافت پذیرش دکتری در کشور برزیل عموما دانشگاه ها از متقاضیان آزمون ورودی می گیرند تا بتوانند برای تعیین سطح دانشجویان، اقدام اساسی شکل دهند. همچنین تحصیل دکتری در برزیل می تواند بهانه ورودی به کشور برزیل باشد تا از این جهت بتوان برای کار پس از تحصیل در برزیل اقدام کرد و اقامت تحصیلی را به اقامت کاری تبدیل کرد.

تحصیل دکتری در برزیل و کار بعد از تحصیل

مادامی که در کشور برزیل مشغول به تحصیل هستید، پس از پایان دوره تحصیلی خود، به مدت 6 ماه فرصت دارید تا به دنبال شغل و یا ادامه تحصیل بگردید. این مدت زمان در قانون مهاجرتی کشور برزیل تصریح شده است. افرادی که قصد ادامه تحصیل و یا کار پس از تحصیل در برزیل دارند، می توانند از این فرصت استفاده کرده و به مدت 6 ماه مشغول به کاریابی پس از تحصیل شوند. اما از آنجایی که نرخ بیکاری کشور برزیل در سال اخیر میلادی به بالای 13 درصد تخمین زده شده است، شاید به طور کلی کشور برزیل برای کار مناسب نباشد. هر چند که بسیاری از افراد به جهت استفاده از قوانین اعطای تابعیت این کشور، برزیل و تحصیل دکتری در برزیل را مد نظر قرار می دهند، اما این نکته را نیز باید در نظر بگیرند که شرایط زندگی و ماندن در کشور برزیل به مانند یک کشور امریکای جنوبی، بسیار مناسب نیست.

ویزای برزیل

تحصیل دکتری در برزیل و اخذ پذیرش و خدمات موسسه ملک پور

برای تحصیل دکتری در برزیل لازم است که اطلاعات به صورت کامل و دقیق بررسی شود. زیرا مهاجرت و تحصیل در کشور های دیگر شاید به مراتب راحت تر و بی دردسر تر باشد. از همین رو موسسه حقوقی ملک پور در زمینه تحصیل در کشور های برتر دنیا ویدئویی تهیه کرده و با بینش گسترده موسسه به این مقوله پرداخته است. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش و تهیه و تنظیم شده است و کپی برداری از آن به هر نحو غیر قانونی بوده و شرعاً حرام می باشد. ویدئوی راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت در این زمینه می تواند چراغ راه شما باشد تا بتوانید مسیر مهاجرتی خود را به درستی انتخاب کرده و در راهی پا بگذارید که بدانید برای 10 سال آینده خود می توانید برنامه ریزی کنید و هدف های خود را دنبال کنید.

دفتر حقوقی ملک پور

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل دکتری در برزیل و سخن پایانی

تحصیل دکتری در برزیل ،شرایط مهاجرت به برزیل و همینطور شرایط تحصیل دکتری در برزیل در این مقاله بررسی شد. امکان تحصیل دکتری در برزیل وجود دارد و می توان از این طریق برای مهاجرت به برزیل اقدام نمود اما در ابتدا قبل از هرگونه اقدامی بهتر است با وکلای بین الملل در مورد موضوع مهاجرت و انتخاب روش و کشور مناسب مشورت نمایید. شاید بتوان گفت با کمی تامل می توان برای دیگر کشور های برتر اروپایی و امریکایی مثل کانادا،‌ اتریش، آلمان، هلند و دانمارک و … درخواست ویزای تحصیلی داد و تمامی شرایط مهاجرت را برای متقاضی راحت تر و بی دغدغه تر تبدیل نمود. به همین دلیل توصیه می شود در این مورد با مشاورین مجرب موسسه ی حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره ی تلفنی رایگان استفاده نمایید و در قسمت آخر از بخش پرسش و پاسخ و همگانی و ثبت دیدگاه ها، سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ آن ها را در کمترین زمان ممکن بیابید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5