تحصیل رایگان در اتریش

بررسی شرایط تحصیل در این کشور

 • تحصیل رایگان در اتریش و مقدمه ای بر آن
 • تحصیل رایگان در اتریش و شرایط عمومی
 • تحصیل رایگان در اتریش در مدارس
 • تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی
 • تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد
 • تحصیل رایگان در اتریش در مقطع دکتری
 • تحصیل رایگان در اتریش به همراه بورسیه تحصیلی
 • تحصیل رایگان در اتریش و هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش
 • تحصیل رایگان در اتریش و کار دانشجویی
 • تحصیل رایگان در اتریش و بررسی ویزای همراه
 • تحصیل رایگان در اتریش و معرفی دانشگاه های برتر
 • تحصیل رایگان در اتریش و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی اتریش
 • تحصیل رایگان در اتریش و موقعیت کار پس از تحصیل
 • تحصیل رایگان در اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل
 • تحصیل رایگان در اتریش و سخن پایانی
تحصیل رایگان در اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل رایگان در اتریش و مقدمه ای بر آن

تحصیل رایگان در اتریش و هزینه های زندگی در اتریش به همراه مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی اتریش در این مقاله به طور تخصصی مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. آیا تحصیل رایگان در اتریش ممکن می باشد؟ آیا گرفتن ویزای همراه برای دانشجویان امکان پذیر می باشد؟ وضعیت اقامت و تابعیت پس از تحصیل در این کشور به چه صورت خواهد بود؟ پاسخ به این سوال و تمامی سوالات دیگر پیرامون تحصیل رایگان در اتریش در این مقاله کامل برای شما بیان شده است. اگر شما نیز متقاضی مهاجرت تحصیلی به اتریش می باشید، می توانید با پر کردن فرم مشاوره در سایت های ما از طریق واتساپ با مشاورین ما در مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) ارتباط برقرار نمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین به صورت تخصصی تر می توانید با شخص آقای دکتر ملک پور که پدر علم مهاجرت در خاورمیانه می باشند، مشاوره تخصصی دریافت کنید تا بهترین گزینه برای انتخاب مقصد را پیدا نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه اپلای و ویزای اتریش
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اپلای و ویزای اتریش

تحصیل رایگان در اتریش و شرایط عمومی

 مهاجرت مثل اثر انگشت می تواند برای هر شخصی متفاوت باشد. قبل از هرگونه تصمیم گیری برای انتخاب مسیر مهاجرت، بهتر است که با شرایط عمومی کشور ها بیشتر آشنا شوید تا بتوانید، بهترین گزینه را برای مهاجرت تحصیلی یا کاری و حتی سرمایه گذاری برگزینید. اتریش به علت داشتن شرایط بسیار مناسب و سطح کیفیت زندگی بالا، انتخاب مهاجران بسیار زیادی از سرتاسر دنیا می باشد. دانشجویان بین المللی نیز از این قضیه مستثنی نمی باشند و به خاطر نظام تحصیلی رایگانی که در این کشور وجود دارد، سالیانه دانشجویان زیادی را که خواستار تحصیل رایگان در اتریش هستند را به خود جذب می کند. اتریش کشوری واقع شده در اروپای مرکزی و عضو اتحادیه اروپا است که پایتخت آن وین می باشد و همسایگان بسیار زیادی مانند آلمان،جمهوری چک، ایتالیا و اسلوونی دارد. به لحاظ مساحت این کشور دارای مساحتی بالغ بر 83.878 کیلومتر مربع است و جمعیت آن نیز حدود 8.822.267 نفر می‌باشد. پایتخت این کشور وین، قلب اروپا می باشد و ۱۱ سال پیاپی به لحاظ سطح کیفیت زندگی در رتبه یک قرار گرفته است و در بین کشورهای ثروتمند جهان بر اساس سرانه تولید ناخالص داخلی رتبه چهاردهم را به دست آورده است. نظام تحصیلی این کشور بسیار شبیه به نظام تحصیلی آلمان می باشد و زبان رسمی آن نیز آلمانی است و برای دانشجویانی که به لحاظ مالی مشکل دارند، می تواند، انتخاب مناسبی برای تحصیل رایگان در اتریش باشد.

پرچم اتریش
اطلاعات عمومی اتریش

تحصیل رایگان در اتریش در مقاطع مختلف

تحصیل رایگان در اتریش در مدارس

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل در اتریش برای بچه های زیر ۱۸ سال امکان پذیر می باشد. امکان تحصیل رایگان در اتریش برای دانش‌آموزان تبعه این کشور مهیا می باشد. اما آن دسته از دانش آموزان بین المللی که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی در  کالج ها می نمایند، می بایست در کالج های خصوصی که دارای شهریه برای دانش آموزان است،  ثبت نام نمایند و امکان تحصیل رایگان در اتریش برای آنها وجود ندارد. بچه‌های زیر ۱۸ سال برای تحصیل در این کشور نیاز به مدرک زبان ندارند و شانس این را دارند که هم زبان آلمانی و هم زبان انگلیسی را به طور کامل یاد بگیرند. کودکان تحصیلات خود را از ۶ سالگی شروع می‌کنند و به مدت ۹ سال در مقطع ابتدایی تحصیل می نمایند و بعد از آن نیز وارد دوره متوسطه می شوند. چهار سالی این دوره به طول می‌انجامد و نهایتاً نیز بعد از اتمام دوره متوسطه وارد دبیرستان میشوند. تحصیل برای کودکان زیر ۱۸ سال در اتریش به صورت اجباری می باشد. در ادامه لیستی از مدارس بین المللی اتریش را به همراه شهریه آن ها برای شما آورده شده است:

مدارس اتریش

تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی برای دانشجویان در دانشگاه های دولتی امکان پذیر می باشد. البته باید توجه داشته باشید که تمامی دانشگاه های دولتی آزمون ورودی دارد و دانشجویان می بایست در این آزمون های ورودی موفق شوند تا بتوانند به این دانشگاه‌ها ورود پیدا کنند. قبولی در دانشگاه دولتی اتریش کار بسیار راحتی نمی‌باشد و دانشجو می بایست از آمادگی علمی بالایی برخوردار باشد. از مهمترین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در مقطع کارشناسی داشتن دیپلم ۱۲ ساله به همراه ریز نمرات و مدرک پیش دانشگاهی می باشد. اگر دانشجو دارای چندین سال گپ تحصیلی باشد و بتواند ثابت کند که در این چند سال مشغول به کار بوده است می تواند در این مقطع در اتریش ادامه تحصیل بدهد. تحصیل در دانشگاههای خصوصی اتریش به زبان انگلیسی نیز امکان پذیر است و شهریه های دانشگاه از ۷ هزار یورو شروع می شود و ممکن است تا ۲۰ هزار یورو نیز افزایش یابد. تحصیل در این مقطع در اتریش ۴ سال به طول می انجامد و دانشجویان اجازه بردن همراه در این مقطع را با خود دارند اما باید توجه کنید که همراه شامل پدر و مادر نمی شود.

تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین المللی امکان پذیر می باشد. این مقطع ۲ سال به طول می انجامد و به دانشجویان اجازه داده می‌شود که در این مقطع همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را نیز با خود به همراه ببرند. از مدارک مورد نیاز برای تحصیل در این مقطع مدرک لیسانس می باشد و اگر تحصیل به زبان انگلیسی باشد، دانشجویان می بایست مدرک زبان آیلتس ۶ و نیم را ارائه بدهند. دانشجویان با در دست داشتن مدارک خود می توانند اقدام به گرفتن پذیرش تحصیلی در این مقطع نمایند. امکان خواندن فوق لیسانس مجدد برای دانشجویان فراهم می باشد. بعد از گرفتن پذیرش تحصیلی می توان برای گرفتن ویزای تحصیلی اقدام کرد. تحصیل در این مقطع برای دانشجویانی که موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه های دولتی شده‌اند، تقریبا رایگان است و هزینه ای بسیار اندک را برای شهریه دانشگاه پرداخت می نمایند و از این نظر می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. بنابراین منظور از تحصیل رایگان در اتریش همان گرفتن پذیرش در دانشگاه های دولتی است. کسانی هم که در دانشگاه‌های خصوصی  پذیرش می گیرند، می بایست هزینه های سنگین تری را بابت شهریه در این مقطع بپردازند.

تحصیل رایگان در اتریش در مقطع دکتری

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل در مقطع دکترا نیاز به سوپروایزر یا استاد راهنما دارد. اشخاصی که سطح علمی نسبتاً بالایی دارند، اگر بتوانند استاد راهنمایی در کشور مقصد پیدا کنند که سطح علمی آنها را تایید نماید، می توانند برای اخذ پذیرش در مقطع دکترا اقدام کنند. در این میان دانشگاه هایی نیز وجود دارند که برای دادن پذیرش به دانشجویان سوپروایزر یا استاد راهنما نمی خواهند  و می توان با ارائه رزومه به این دانشگاه ها شانس دانشجویان را برای گرفتن پذیرش در این مقطع امتحان نمود. دانشجویان در این مقطع بیشترین شانس را برای گرفتن بورسیه تحصیلی دارند و میتوانند از بورسیه هایی که در حال حاضر یا از سمت دانشگاه ارائه می شود و یا از طرف دولت، استفاده نمایند. بعضی از این بورسیه ها فقط هزینه شهریه دانشگاه را شامل می شود که ممکن است درصدی نیز باشد. برخی دیگر نیز علاوه بر شهریه دانشگاه به صورت ماهانه حقوق به دانشجویان می‌دهد که دانشجو بتواند به وسیله آن هزینه‌های زندگی خود را نیز تامین نماید. در صورتی که دانشجویان دارای مقالات، کتاب ها و یا نمره آیلتس بسیار بالا باشند، شانس بیشتری برای گرفتن این بورسیه ها دارند. از مدارک مورد نیاز برای گرفتن پذیرش دکترا مدرک فوق لیسانس و مدرک زبان با نمره آیلتس ۷ می باشد. این مقطع ۵ سال به طول می‌انجامد و در طول دوران تحصیل دانشجویان هم اجازه بردن همراه و هم اجازه کار کردن دارند.

تحصیل رایگان در اتریش به همراه بورسیه تحصیلی

احتمالاً گرفتن بورسیه تحصیلی، برای دانشجویانی که خواستار تحصیل رایگان در اتریش می باشند، مبحثی بسیار مورد توجه و جالب است. البته باید توجه داشت که بورسیه تضمینی نبوده و کاملا بسته به نظر دانشگاه و یا دولت دارد بورسیه ممکن است درصدی باشد و تنها بخشی از هزینه‌های تحصیل در دانشگاه را پوشش دهد. اما در بعضی از موارد که رزومه اشخاص بسیار قوی می باشد، ممکن است بورسیه به طور کامل به دانشجو تعلق گیرد.  البته کمک هزینه تحصیلی بیشتر در مقاطع بالا تحصیلی مانند فوق لیسانس یا دکترا صادر می شود. برای آن دسته از دانشجویانی که دارای مقالات علمی و رزومه بسیار قوی به همراه مدرک زبان با نمره بالا و مقالات ISI  می‌باشند، ممکن است علاوه بر شهریه دانشگاه، هزینه زندگی آنها نیز توسط دانشگاه پرداخت شود. در ادامه بعضی از بورسیه های تحصیلی که در این کشور صادر می شود را مورد بازبینی قرار می دهیم:

تحصیل مهندسی در اتریش
بورسیه تحصیلی در اتریش
بورسیه تحصیلی کانادا

تحصیل رایگان در اتریش و هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش

دانشجویانی که خواستار تحصیل رایگان در اتریش می باشند، می خواهند از هزینه های زندگی در این کشور نیز با خبر بشوند. هزینه زندگی در اتریش نسبت به دیگر کشورهای اروپایی بسیار پایین و مقرون به صرفه است. تورم در این کشور تقریباً نزدیک به صفر و قدرت خرید مردم بالا است. کیفیت زندگی در این کشور بالاتر از کیفیت سوئیس می باشد اما به لحاظ هزینه ای بسیار پایین تر از آن می باشد. تمامی مطالب مربوط به این مقاله متعلق به مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) می باشد و هر گونه کپی برداری از آن به لحاظ قانونی جرم است و پیگرد قانونی دارد و از نظر شرعی نیز حرام می باشد. در جدول زیر متوسط هزینه های زندگی  و تحصیل در اتریش برای شما متقاضیان آورده شده است:

هزینه زندگی اتریش

همچنین که بیان شد، هزینه های تحصیل کاملا بستگی به رشته های انتخابی و دانشگاه شما دارد اما حدود شهریه ها به این صورت است:

تحصیل رایگان در اتریش و کار دانشجویی

تحصیل رایگان در اتریش و امکان کار دانشجویی برای دانشجویان از مقطع لیسانس به بالا امکان پذیر می باشد ولی بچه های زیر ۱۸ سال به علت این که به سن قانونی نرسیده اند، اجازه کار کردن در حین تحصیل برایشان وجود ندارد. دانشجویانی که در مقطع لیسانس مشغول به تحصیل هستند میتوانند به صورت پاره وقت به مدت ۲۰ ساعت در هفته به کار دانشجویی بپردازند و دانشجویان مقطع فوق لیسانس نیز به مدت ۳۰ ساعت در هفته اجازه دارند، کار کنند. این اجازه کار برای دانشجویان دکترا به مدت ۴۰ ساعت در هفته وجود دارد و نسبت به مقاطع دیگر بیشتر نیز می باشد. در صورتی که دانشجو همسر نیز داشته باشد اجازه کار کردن به صورت تمام وقت برای همسر دانشجو وجود دارد و این می‌تواند بخش قابل توجهی از هزینه‌های آنها را پوشش بدهد. هم جنین امکان تحصیل رایگان در اتریش برای فرزندان دانشجو نیز وجود دارد البته فرزندان حنما می بایست زیر ۱۸ سال سن داشته باشند.

تحصیل رایگان در اتریش و بررسی ویزای همراه

تحصیل رایگان در اتریش

طبق قانون در بعضی از کشور ها دانشجویان در حین تحصیل، اجازه بردن همراه ندارند. مانند: انگلستان. در انگلستان دانشجو اجازه بردن همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را به این کشور ندارد و تنها به وسیله ویزای توریستی شش ماه در سال می توانند آنها را با خود به همراه ببرند. در بعضی از کشورها شرایط متفاوت تر می باشد. به طور مثال در اتریش دانشجویان می تواند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را با خود به همراه ببرند. فرزندان زیر ۱۸ سال آنها مجوز ثبت نام در مدارس دولتی این کشور را دارند و هزینه تحصیل برای کودکان به صورت کاملا رایگان می باشد و همسر آنها نیز می تواند به صورت تمام وقت کار کند. از این نظر شرایط بسیار مناسبی برای کودکان به خاطر تحصیل رایگان در اتریش و هم برای همسرانشان به خاطر اجازه کار تمام وقت در این کشور به وجود آمده است. اما نکته بسیار مهمی که دانشجویان باید به آن توجه کنند این است که بهتر است همراهان به خاطر بالا بردن شانس ویزا با چند ماهی فاصله از نفر اصلی اقدام کنند تا دانشجویان به این وسیله بتوانند علقه قوی در ایران نشان دهند و شانس گرفتن ویزای خود را افزایش دهند.

تحصیل رایگان در اتریش و معرفی دانشگاه های برتر

گام اول برای تحصیل رایگان در اتریش شناخت دانشگاه های برتر اتریش می باشد که دارای رتبه جهانی بالا هستند. در ادامه برخی از این دانشگاه ها که بسیار معتبر و دارای رتبه بالا هستند برایتان آورده شده است:

دانشگاههای اتریش

تحصیل رایگان در اتریش و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی اتریش

لیستی از مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش برای شما آورده شده است:

 • پاسپورت و کپی

 • عکس

 • گواهی دیپلم، پیش دانشگاهی، ترجمه آن ها به زبان آلمانی

 • ارائه مدرک زبان آلمانی برای دانشگاههای دولتی اتریش

 • ارائه مدرک زبان انگلیسی(آیلتس) برای دانشگاههای بین المللی

 • ریز نمرات و ترجمه به زبان آلمانی

 • مدرک لیسانس و ترجمه به زبان آلمانی برای تحصیل در مقطع ارشد

 • مدرک فوق لیسانس، انگیزه نامه، توصیه نامه اساتید و ترجمه به زبان آلمانی برای تحصیل در مقطع دکترا

تحصیل رایگان در اتریش و موقعیت کار پس از تحصیل

موقعیت کار و شغل پس از تحصیل رایگان در اتریش برای دانشجویان بسیار فوق العاده می باشد. کسانی که در این کشور تحصیل کرده‌اند به خاطر اینکه در دانشگاه هایی با رنک و رتبه جهانی بسیار بالا فارغ التحصیل شده اند، در هر جای دنیا که بخواهند کار کنند، موقعیت و شرایط کاری برای آنها مهیا می باشد. تمامی مدارکی که در این کشور در دانشگاه‌های معتبر آن صادر می‌شود، مورد تایید وزارت علوم و بهداشت می باشد. وضع اقتصادی و موقعیت کار در یک کشور را می‌توان از نرخ بیکاری آن کشور تشخیص داد. به علت پایین بودن نرخ بیکاری اتریش، موقعیت‌های شغلی فراوانی برای کسانی که تخصص و مهارت کافی و لازم را دارند، مهیا است. اتریش بعد از آلمان تنها کشوری اروپایی است که ویزای جستجوگر کار به افراد می دهد و به آنها فرصت جستجوی کار اعطا می کند. بنابراین درصد افراد بیکار در این کشور بسیار ضعیف و پایین می باشد و موقعیت کاری بسیار مناسبی برای دانشجویان بعد از اتمام تحصیل شان وجود دارد.

نمودار نرخ بیکاری در اتریش

نرخ بیکاری اتریش

تحصیل رایگان در اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

همانطور که می دانید هیچ کشوری در دنیا برای دانشجویانی که در کشورشان زندگی می کنند، حتی اگر ۱۰ سال نیز درس بخوانند، اقامت دائم یا پاسپورت نمی‌دهد. اتریش نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. دانشجویان بعد از اتمام تحصیل مجبور نیستند بلافاصله خاک کشور را ترک کنند. کشور اتریش به آنها شش ماه اجازه اقامت پس از تحصیل می دهد تا در محیط بمانند و در جستجوی کار باشند. در صورتی که بتوانند در طول این شش ماه کار پیدا کنند و چند سالی کار کنند و به دولت مالیات بدهند، می توانند درخواست اقامت دائم بدهند.  به طور کلی در اروپا اقامت دائم بعد از پنج سال به افراد داده می‌شود و یک سال بعد از آن نیز در صورت داشتن شرایط خاصی افراد می توانند درخواست تابعیت یا پاسپورت این کشور را بکنند. البته درخواست پاسپورت تحت شرایط خاصی همانطور که گفته شد امکان پذیر است، اعم از اینکه: شخص می بایست به زبان آلمانی تسلط کامل داشته باشد و به قوانین مدنی این کشور آشنایی پیدا کند و همچنین در طول مدت اقامتش مرتکب هیچ گونه جرم وجنایت کیفری نشده باشد تا بتوانند درخواست پاسپورت و تابعیت این کشور را بکنند. توجه داشته باشید که تنها تفاوتی که داشتن اقامت دائم با تابعیت باهم دارند،  این است که در اقامت دائم تمامی حقوق شهروندی برای شخص وجود دارد، تنها اجازه شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در این کشور برای اشخاص موجود نمی باشد و از حقوق سیاسی محروم می باشند.

تحصیل دکترا اتریش
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای تحصیلی اتریش
تحصیل رایگان در اتریش و سخن پایانی

تحصیل رایگان در اتریش و امکان تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی به صورت رایگان یا با هزینه در این مقاله به طور کامل مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. دریافتیم که تحصیل رایگان در اتریش برای دانشجویانی امکان پذیر می باشد که هم به زبان آلمانی و در بعضی از موارد به زبان انگلیسی نیز هم زمان مسلط می باشند. البته تحصیل رایگان در اتریش گاهی با گرفتن بورسیه نیز امکان پذیر می شود. به این معنا که آن دسته از دانشجویانی که در مقاطع بالای تحصیلی مانند دکترا رزومه بسیار قوی دارند، می‌توانند از بورسیه کاملی که همراه با حقوق به آنها داده می شود نیز استفاده کنند. در صورت بروز هرگونه سوال می توانید در زیر همین مقاله سوالات خود را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم شما را راهنمایی کنیم و در صورت نیاز و داشتن شرایط راه های گرفتن مشاوره تخصصی را به شما بگوییم. اگر بخواهید خود برای گرفتن پذیرش و ویزای تحصیلی اتریش اقدام کنید می توانید بدون نیاز به وکیل و تنها با خریداری ویدیو آموزش اپلای و ویزای تحصیلی اتریش که در وب سایتهای ما قرار داده شده است، اقدام نمایید.

6 پاسخ
 1. احسلن
  احسلن گفته:

  با سلام
  من یکبار گذر غیرقانونی داشتم از ایران و دوباره برگشتم و الان بعد از حدود یک سال میخوام ویزای تحصیلی بگیرم .با توجه به اینکه از کشور ترکیه دیپورت شدم .آیا مشکلی برای پذیرش دانشجویی و بعدا اقامت، پیش روی من هست؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3
   mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما امکان اقدام را دارید اما قبل از هر اقدامی بهتر است شرایط شما توسط کارشناسان ما بررسی گردد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.
   با تشکر

   پاسخ
 2. کیمیا
  کیمیا گفته:

  سلام وعرض ادب
  من 31 ساله هستم، مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی رو در سال 91 با معدل 17.55 از دانشگاه گیلان گرفتم. بعد از چندسال برای ادامه تحصیل اقدام کردم و سال 97 دوره کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات رو از دانشگاه گیلان با معدل 17.80 به پایان رسوندم. مدرک زبان ندارم ودرواقع تازه اقدام کردم به یادگیری زبان. از نظر مالی هم اگر مهاجرت کنم حتما باید هزینه تحصیل و زندگیم رو خودم بدم و درواقع شرایط مالی خوبی ندارم. با این شرایط سوالم از خدمتتون اینه که با توجه به این که مدرک زبان ندارم امکانش هست که برای تحصیل رایگان مقطع دکتری اقدام کنم؟ (هرکشوری)
  سوال دیگه اینکه امکان تحصیل دوباره در مقطع ارشد(با توجه به اینکه کارشناسی رو در سال 91 گرفتم)بصورت رایگان و درواقع با کمترین هزینه ممکن در کدوم کشورها وجود داره؟
  ممنون میشم لطف کنین و راهنماییم بفرمایین

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   سلام و عرض ادب
   همراه گرامی شرایط شما جهت مهاجرت خوب است فقط اگر قصد مهاجرت دارید خیلی نباید در خصوص مقطع تحصیلی سخت گیری داشته باشید. بهتر است مقطعی را انتخاب نمایید که در پروسه ویزا و کاریابی پس از تحصیل شرایط بهتری داشته باشید .شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.
   شماره تلفن:02149196000

   پاسخ
   • کیمیا
    کیمیا گفته:

    عرض ارادت
    همونطور که در کامنت قبل گفتم من ارشدم رو در سال 97 تموم کردم اواسط اسفندماه. هنوز کارای فارغ التحصیلی و آزاد کردن مدرکم انجام نشده که برای ترجمه ش اقدام کنم. میخواسم بدونم برای قرارداد با شما جهت مهاجرت باید صبر کنم مدرکم رو بگیرم یا همین حالا میشه کارو به جریان انداخت؟
    سوال دیگه م اینه که چون کارشناسیم در سال 91 گرفتم امکان اینکه برای ارشد مجدد پذیرش بگیرم وجود داره؟
    سپاس از راهنماییتون

    پاسخ
    • farzin kargar
     farzin kargar گفته:

     سلام و عرض ادب اگر یلان مهاجرتی شما به صورتی باشه که به مدرک فوق لیسانس تون نیاز باشه باید مدرک تون آزاد بشه بعد اقدام کنید اما اگر قرار باشه ارشد مجدد بگذرونید نیازی به مدر ارشد شما نیست و از الان می توانید اقدام کنید. برای ارشد مجدد می توانید اقدام کنید اما اول با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بررسی بشه بعد اقدام بفرمایید.
     تلفن:02149196000

     پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *