پرستاری در پرتغال

تحصیل رشته پرستاری در پرتغال

تحصیل رشته پرستاری در پرتغال از چه راهی ممکن است؟ آیا هر کسی با هر شرایطی می تواند به تحصیل رشته پرستاری در پرتغال بپردازد؟ آیا تحصیل رشته پرستاری در پرتغال شرایط خاصی می خواهد؟ برای تحصیل رشته پرستاری در پرتغال چه مدارکی باید داشته باشیم؟

تحصیل در پرتغال،اخذ اقامت تحصیلی در پرتغال،تحصیل پرستاران در پرتغال ،اخذ اقامت پرستاران در پرتغال ،وکیل مهاجرت ،کوتاه ترین راه های مهاجرت به پرتغال اخذ اقامت اتحادیه اروپا از طریق اخذ اقامت در پرتغال ،اخذ اقامت اتحادیه اروپا از طریق تحصیل در پرتغال

تحصیل در بهتریت دانشگاه های پرتغال

افرادی که تمایل دارند از طریق تحصیلی به اقامت کشور های اتحادیه اروپا دست پیدا کنند میتوانند کشور پرتغال را انتخاب کنند به این خاطر که کشور پرتغال شرایط بسیار مناسبی را برای افراد متقاضی تحصیل در پرتغال فراهم کرده است.

معمولا پرستاران هم میتوانند از طریق تحصیل در پرتغال به اقامت کشور پرتغال و همچنین به اقامت اتحادیه اروپا دست پیدا کنند.

که در ادامه شرایط تحصیل در پرتغال به خصوص تحصیل برای پرستاران در پرتغال را خدمت شما توضیح خواهیم داد تا شما بتوانید به صورت جامع با شرایط تحصیل پرستاران در پرتغال و همچنین اخذ اقامت ازطریق تحصیل در پرتغال اشنا بشوید.

در بدو امر برای اینکه شما با شرایط تحصیل در پرتغال به خصوص تحصیل پرستاران در پرتغال بیشتر اشنا بشوید نیار هست که با شرایط و موقعیت جغرافیایی کشور پرتغال اشنا بشوید و بعد شرایط تحصیل برای پرستاران و همچنین اخذ اقامت برای پرستاران را خدمت شما به صورت جامع توضیح خواهیم داد.

کشور پرتغال

کشور پرتغال از نظر موقعیت جغرافیایی در جنوب غربی اروپا قرار دارد که پایتخت ان شهر لیسبون میباشد .

زبان رسمی کشور پرتغال پرتغالی میباشد که زبان پرتغالی از زیر شاخه زبان های رومی تبار میباشد.

لازم به ذکر است که کشور پرتغال از اعضای کشور های اتحادیه اروپا میباشد . شیوه حکومتی کشور پرتغال به صورت جمهوری پارلمانی میباشد .

همچنین لازم به ذکر است که دین کشور پرتغال شاخه کاتولیک رومی میباشد که زیر شاخه دین مسیحیت میباشد کشور پرتغال از سمت غرب به اقیانوس اطلس محدود میشود .

دو مجمع الجزایر ازور و مادیرا واقع در این اقیانوس نیز جز کشور پرتغال محسوب میشود از یک نظر دیگه کشور پرتغال به دو کلان شهر بزرگ تقسیم بندی میشود که یک کلان شهر لیسبون میباشد که در جنوب کشور پرتغال واقع شده است و کلان شهر دوم کشور پرتغال کلان شهر پرتو میباشد که شمال کشور پرتغال واقع شده است.

شرایط تحصیل رشته پرستاری در پرتغال

همانطور که مطلع هستید افرادی که تمایل دارند که مهاجرت کنند میتوانند از طریق تحصیلی اقدام کنند که از طریق تحصیل بتوانند به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنند که پرستاران هم میتوانند از این طریق مهاجرت کنند .

کشور پرتغال یک گزینه بسیار مناسب میتواند برای پرستاران باشد به این خاطر که کشور پرتغال شرایط بسیار مناسبی برای پرستاران در نطر گرفته است که در ادامه شرایط مهاجرت تحصیلی پرستاران به کشور پرتغال را خدمت شما توضیح خواهیم داد.

همانطور که مطلع هستید پرستاران میتوانند از طریق تحصیلی به اقامت تحصیلی و در نهایت به اقامت دائم و اخذ پاسبورت کشور پرتغال دست پیدا کنند که معمولا برای اینکه پرستاران بتوانند به اقامت کشور پرتغال دست پیدا کنند .

باید در بدو امر مدرک لیسانس را اخذ اخذ کرده باشند ولی برای افرادی که تمایل دارند در مقطع لیسانس در کشور پرتغال تحصیل کنند این امکان به وجود امده است که بتوانند از ابتدا در رشته پرستاری در پرتغال تحصیل کنند.

لازم به ذکر است که افرادی که تمایل دارند از ابتدا در مقطع لیسانس در کشور پرتغال تحصیل کنند باید دیپلم دوازده ساله همراه با پیش دانشگاهی را داشته باشند ،تا امکان پذیرش در مقطع لیسانس رشته پرستاری در کشور پرتغال برای افراد متقاضی فراهم بشود.

ولی لازم به ذکر است برای افرادی که هم مدرک لیسانس را در ایران اخذ کرده اند شرایطی فراهم شده است ،که از طریق تحصیلی به اقامت کشور پرتغال دست پیدا کنند ،که در ادامه شرایط اخذ اقامت تحصیلی برای پرستاران در کشور پرتغال را خدمت شما توضیح خواهیم.

معمولا برای پرستارانی که در ایران مدرک لیسانس خود را اخذ کرده اند و حداقل دو سال سابقه کاری را دارند کشور پرتغال شرایط بسیار ویژه ایی در نظر گرفته است .

این شرایط تحصیل پرستاران در پرتغال بدین صورت میباشد که در بدو امر پرستاران متقاضی تحصیل در پرتغال باید حتما در ایران مدرک لیسانس خود را اخذ کرده باشند .

همچنین حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط با رشته پرستاری را داشته باشند و معمولا افراد متقاضی تحصیل در این از نظر سطح زبان همانند سایر رشته ها میباشند و اگر افراد متقاضی تحصیل در دوره پرستاری در پرتغال مدرک زبان را نداشته باشند  یا مدرک زبان ایلتس انها زیر ۵ باشنددر بدو امر یک دوره فاندیشن را در کالج میگذرانند و بعد از رسیدن به سطح مورد نظر میتوانند وارد دوره تحصیلی بشوند.

لازم به ذکر است که مدت زمان این دوره یک سال میباشد و بعد از ان این امکان برای پرستاران به وجود میاید که اگر شرایط مناسبی را داشته باشند بتوانند وارد  کشور انگلستان بشوند و بعد ان برای پرستاران این امکان به وجود میاید که در صورت تمایل وارد کشور دوبی یا استرالیا و کانادا بشوند.

لازم به ذکر است که شرایط بردن همراه در این دوره ها مانند سایر رشته های تحصیلی در پرتغال میباشد و معمولا در بدو امر اجازه بردن همراه به پرستاران داده نمیشود و پرستاران میتوانند بعد از طی یک پروسه ۳ ماه همراه را در کنار خودشان داشته باشند.

پرستاران عزیز و محترمی که تمایل دارند اطلاعات تکمیلی را در زمینه مهاجرت به پرتغال کسب کنند میتوانند با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE تماس بگیرند که اطلاعات تکمیلی در زمینه اخذ اقامت تحصیلی پرستاران در پرتغال در اختیارشان قرار داده شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *