تحصیل و اعزام دانشجو

تحصیل و اعزام دانشجو

تحصیل و اعزام دانشجو به برزیل چگونه امکانپذیر می باشد؟ویزای تحصیلی برزیل، تحصیل و اعزام دانشجو به برزیل،  تحصیل همراه با بورس در برزیل، تحصیل در مقطع لیسانس در برزیل،تحصیل در مقطع فوق لیسانس در برزیل، تحصیل در مقطع دکترا در برزیل.

آیا از هزینه های تحصیل و اعزام دانشجو به برزیل آگاهی لازم را دارید؟آیا تمایل به دانستن اطلاعات درباره تحصیل و اعزام دانشجو به برزیل می باشید؟آیا از شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به برزیل مطلع هستید؟آیا می دانید برای تحصیل و اعزام دانشجو به برزیل چه مراحلی را باید طی کنید؟آیا میدانید قوانین کشور برزیل برای تحصیل و اعزام دانشجو چه مواردی هستند؟آیا برای تحصیل و اعزام دانشجو به برزیل باید از موقعیت ویژه ای برخوردار باشید؟برای اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل و اعزام دانشجو به برزیل می توانید با مشاوران ما در موسسه مشاوره ایMIE تماس حاصل نمایید.

 

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که قصد مهاجرت از طرق قانونی به طور مثال مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و….. را دارند. در این مقاله تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا بتوانیم شما را با یکی از کشورها که از لحاظ تحصیلی، اقتصاد و رنکینگ دانشگاهی رتبه بالایی را داشته باشد آشنا کنیم.

 

تحصیل و اعزام دانشجو

تحصیل در برزیل یکی از موضوعاتی است که مورد توجه بسیاری ازعلاقمندان به کشور برزیل قرار گرفته است همچنین مهاجرت تحصیلی به برزیل نیز مورد توجه بسیاری ازعلاقمندان به مهاجرت قرار گرفته است. ما این در این مقاله نکات بسیار مفیدی را در رابطه با تحصیل در برزیل در اختیار شما علاقمندان عزیز قرار می دهیم و  شرایط تحصیل در برزیل را به طور مفصل شرح خواهیم داد.

یکی از راه های ورود به کشور برزیل مهاجرت از طریق تحصیل می باشد. مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی راه را برای شما باز می کند تا بتوانید در کشور برزیل اقامت و پاسپورت خود را اخذ نمایید.

بهتر است قبل از هرچیز در رابطه با برزیل اطلاعات کامل را به دست آورید و در نهایت اگر کشور برزیل برای شما معقول و به صرفه بود اقدامات لازم را جهت ورود به کشور برزیل انجام دهید.  برزیل بزرگترین کشور آمریکای جنوبی و پنجمین کشور بزرگ دنیا محسوب می شود. پایتخت آن شهر برازیلیا و زبان رسمی آن پرتغالی می باشد . مطابق آخرین آمار، در سال ۲۰۱۱جمعیت این کشور بالغ بر ۲۰۳میلیون نفر بود.

در حال حاضر برزیل در صدر باکیفیت ­ترین دانشگاههای آمریکای جنوبی قرار گرفته است.رنکینگ دانشگاه های برزیل بین ۴۰ تا ۵۰ در دنیا می باشد. در کشور برزیل سه نوع دانشگاه وجود دارد.

دانشگاههای فدرال که بودجه آن­ها از طریق دولت مرکزی تأمین می­شود. این دانشگاهها معتبرترین دانشگاهها از نظر مردم و شرکت­های برزیلی است.

نوع دوم، دانشگاههای ایالتی هستند که بودجه آن از طریق دولت ایالتی تأمین می­شود

 

نوع سوم دانشگاههای خصوصی می­باشند.تحصیل در دانشگاههای فدرال و ایالتی کاملاً رایگان بوده و در دانشگاههای خصوصی، شهریه برحسب دانشگاه، رشته و شهر متفاوت است که به اختصار در ادامه مقاله توضیح داده خواهد شد.

 

تحصیل در کشور برزیل در هر سه مقطع امکان پذیر است:

 

تحصیل در مقطع لیسانس در برزیل

 

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در برزیل

 

تحصیل در مقطع دکترا در برزیل

 

تحصیل در مقطع لیسانس در برزیل

دوره های کارشناسی در کشور برزیل به زبان پرتغالی می­باشد که افراد پس از ورود به کشور، امکان شرکت در دوره­های زبان پرتغالی را دارا می باشند. افرادی که تمایل دارند در مقطع لیسانس در کشور برزیل تحصیل نمایند حتما باید به زبان پرتغالی تسلط داشته باشند.

 

موسسه مشاوره ای MIE این نگرانی را برای شما کم کرده است. شما می توانید با ورود به دوره های آموزش زبان پرتغالی در کشور برزیل این مشکل را حل نمایید. پذیرش در مقطع لیسانس در برخی از دانشگاهها با برگزاری آزمون و در برخی دیگر از طریق بررسی شرایط متقاضی توسط گروه مورد بررسی قرار می­گیرد.

 

در واقع تحصیل در مقطع لیسانس در کشور برزیل با انجام یک کنکور امکان پذیر می باشد.

طول دوره لیسانس در برزیل ۴سال می­باشد. دانشجویان مقطع کارشناسی در کشور برزیل، حق کار دانشجویی بمدت ۱۰ساعت در هفته را دارا می باشند و با توجه به این کار می­توانند برخی از هزینه­ های زندگی خود را پوشش دهند

تحصیل و اعزام دانشجو

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در برزیل

دوره های کارشناسی ارشد در کشور برزیل به زبان انگلیسی می­باشد. یکی از موارد بسیار مهمی که نظر افراد را به خود جلب کرده است اخذ بورسیه در کشور پرتغال می باشد.

 

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور برزیل با هزینه بسیار کم امکانپذبر می باشد و موسسه مشاوره ای MIE با بررسی پرونده شما این امکان را دارد تا بابت هزینه های زندگی در کشور برزیل برای شما بورس بگیرد.

 

طول دوره کارشناسی ارشد در برزیل ۲سال است و دانشجو علاوه بر گذراندن دروس مربوطه باید پروژه تحقیقاتی خود را نیز ارائه دهد.

 

کشور برزیل تنها کشور دنیا می باشد که در مقطع کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها به افراد بورس می دهد. با توجه به این نکته، برزیل انتخاب مناسبی برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. کشور برزیل برای دانشجویان مقطعکارشناسی ارشد(Master)  بورسیه ای را معرفی کرده است که افراد با داشتن شرایط مناسب میتوانند برای این بورسیه اقدام نمایند. بطور معمول حدود ۶۰۰دلار بصورت ماهیانه به دانشجویان پرداخت میشود که با توجه به هزینه های زندگی وتحصیل در کشور برزیل براحتی امکان زندگی و تحصیل بوجود می آید.

 

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در کشور برزیل، حق کار دانشجویی بمدت ۲۰ ساعت در هفته را دارا می­باشند.

 

شما می توانید برای اطمینان پیدا کردن از شرایط بورس و اینکه آیا شما شامل این میشوید یا خیر با موسسه مشاوره ای MIEتماس حاصل نمایید و با مشاوره تلفنی رایگان از شرایط این کشور مطلع شوید.

 

تحصیل در مقطع دکترا در برزیل

 

علاقه­مندان به شرکت در دوره­هایPHD کشور برزیل می­توانند برای بورس شدن در این کشور اقدام نمایند. در حال حاضر کشور برزیل فرصت­های زیادی را برای بورسیه اعلام کرده است. به دانشجویان دکتری حدود ۹۰۰دلار بصورت ماهانه بعنوان حقوق پرداخت می شود.

 

تحصیل در رشته پزشکی در کشور برزیل

 

هزینه های تحصیل در رشته پزشکی در کشور برزیل سالیانه ۲۰ هزار دلار می باشد.

 

البته یک فرصت ویژه برای افرادی که می خواهند برای تخصص اقدام نمایند این امکان وجود دارد که از طریق کشور برزیل اقدام نمایند.

اطلاعات کلی در رابطه با کشور برزیل

 

درخصوص موسیقی این کشور پرانرژی ترین و شادترین موسیقی های دنیا را داراست.

برزیل از اواسط دهه ۸۰میلادی به منظور دستیابی به اهداف توسعه، اصلاحاتی را آغاز کرده است.

اتخاذ این رویه باعث شده که در وضعیت متغیرهای کلان اقتصادی این کشور تغییرات چشمگیری حاصل شود.

در جنوب کشور برزیل افراد آلمانی بسیار زیادی وجود دارد.

شما میتوانید با ورود به کشور برزیل از طرق دیگر اقامت کشور برزیل را کسب نمایید

الف ـ اقامت از طریق تجارت و ثبت شرکت

ب ـ اقامت از طریق سرمایه گذاری در شرکت های برزیلی

ج ـ اقامت از طریق تولد فرزند

د ـ اقامت از طریق ازدواج با اتباع برزیلی

 

شما میتوانید از طرق مختلف وارد کشور برزیل شوید و پاسپورت این کشور را به دست آورید و با اخذ پاسپورت کشور برزیل میتوانید به ۱۵۵کشور سفر نمایید.

تحصیل و اعزام دانشجو به برزیل

هزینه های زندگی در برزیل

هزینه های زندگی در کشور برزیل حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار می باشد. شما می توانید با کمترین هزینه زندگی بسیار عالی درکشور برزیل داشته باشید. البته سطح زندگی هر فرد در کشور های مختلف و یا حتی در شهر های دیگر متفاوت خواهد بود. تحصیل در برزیل راه بسیار مناسبی جهت اخذ اقامت برزیل است البته توجه داشته باشید با توجه با اینکه تحصیل در برزیل به خصوص در مقطع لیسانس به زبان پرتغالی می باشد شما عزیزان می توانید تحصیل زبان پرتغالی به صورت رایگان را در کشور پرتغال تجربه کنید و پس از یادگیری زبان پرتغالی به کشور برزیل سفر نمایید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با یک تماس تلفنی و بهره مندی از مشاوره رایگان تمام اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *