امکان ادامه تحصیل برای پزشکان در اروپا

تحصیل پزشکان در اروپا

تحصیل پزشکان در اروپا  (پذیرش تخصص برای پزشکان ، پذیرش تخصص با کار برای دکتر عمومی):

تحصیل پزشکان در اروپا در چه مقاطعی ممکن است؟ آیا ایران تحصیل پزشکان در اروپا را معتبر می داند؟ تحصیل پزشکان در اروپا در کدام دانشگاه ها اعتبار بیشتری دارد؟ کدام کشورها برای تحصیل پزشکان در اروپا مناسب تر هستند؟ در کدام کشورها هزینه تحصیل پزشکان در اروپا هزینه کمتری دارد؟ این ها همه سوالاتیست که در زمینه تحصیل پزشکان در اروپا به ذهن می رسد که در این مقاله سعی می شود به آنها پاسخ داده شود.

در این بخش در زمینه پذیرش پزشکی همراه با کار یا پذیرش پزشکان با حقوق مطالبی را بیان خواهیم نمود که البته مورد سوال بسیاری از پزشکان عزیزی میباشد که در زمینه کاریابی پزشکان یا تحصیل پزشکی همراه با حقوق میپرسند و ما به اختصار در این خصوص خواهیم گفت و چنانچه مایل هستید در این زمینه بیشتر بدانید و اطلاعات تفصیلی بگیرید ، لطفا با ما تماس تلفنی بگیرید تا از خدمات مشاوره مهاجرتی رایگان ما استفاده نمایید. تحصیل پزشکان در اروپا در کشور های گوناگون متفاوت است و ما بهترین کشورهای اروپا را در اینجا نام میبریم اما همانطور که عرض شد شما میتوانید برای مشاوره رایگان در باب پزشکی در اروپا با ما تماس بگیرید. ما کشورهای زیر را به عنوان مثال ذکر کردیم و شما میتوانید در خصوص دیگر کشورها تماس بگیرید و اگر ما در آن باب اطلاعاتی داشته باشیم با خوشحالی تمام با شما آن را در میان خواهیم گذاشت. (این مقاله با عنوان تحصیل پزشکان در اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

تحصیل پزشکی در آلمان (تخصص پزشکی در آلمان ، پزشکی و کار در آلمان ، مهاجرت تحصیلی پزشکان به آلمان) :

چنان که میدانید پزشکانی که برای تخصص به آلمان مهاجرت میکنند، اکثرا در آن کشور حقوق میگیرند که درس بخوانند لیکن بایستی قبل از هر اقدامی یک استاد راهنما (supervisor) پیدا کنند تا این استاد ایشان را به کمیته دانشگاه معرفی نماید. یافتن استاد راهنما کاری خیلی سخت محسوب نمیشود و پزشکان که در این خصوص وقت صرف کنند میتوانند موفق گردیده و استاد با زمینه مورد علاقه خود را بیابند.

گام بعدی برای تحصیل تخصص در آلمان این است که پزشک مذکور در یک بیمارستانی قرارداد کار منعقد کند که این مرحله همان مرحله مهم در گرفتن حقوق بابت درس تخصص خواندن در آلمان میباشد. مراقب باشید که اخیرا اشخاص شیاد از میل و علاقه پزشکان برای مهاجرت سوء استفاده نموده اند. ما در موسسه مشاوره ای MIE این مراحل را تحت نظر وکیل و با همکاری دو نفر پزشک دانشجوی تخصص انجام میدهیم. به هرترتیب پس از عقد قرارداد پزشک باید نامه وزارت کار آلمان را دریافت نموده و به همراه فرم مخصوص ویزا و مدارک مالی به انضمام حساب بانکی و سایر مدارک به سفارت تقدیم نماید. (این مقاله با عنوان تحصیل پزشکان در اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

پروسه پذیرش تا ویزای از این طریق کلا بایستی بین ۶ ماه تا یک سال صورت گیرد که اگر وکیل مهاجرتی به درستی اقدام نماید شانس پذیرش و ویزابرای پزشکان در آلمان  بالای ۸۰ درصد میباشد. نکته حائز اهمیت این است که در این طریق داشتن مدرک B2 آلمانی الزامی میباشد زیرا در مرحله کلینیکال اساسا کار با بیمار نیاز به دانستن زبان دارد.(این مقاله با عنوان تحصیل پزشکان در اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

ما مطلع هستیم که پروسه اقدام جهت عزیزان در راستای تحصیل در آلمان کلا پروسه آسانی نیست، لذا موسسه مهاجرتی ما بهترین وکلای دادگستری و حقوق دانان مهاجرتی را دور هم جمع نموده ایم که این راه را برای شما آسان کنیم و شما میتوانید برای مشاوره مهاجرتی رایگان با تلفن تماس حاصل نمایید و ما در خدمات شما عزیزان خواهیم بود.(این مقاله با عنوان تحصیل پزشکان در اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

لطفا دقت داشته باشید که موسسه مشاوره ای  MIE تحت نظر مستقیم موسسه MIE اداره میشود و اشخاصی که ادعا میکنند نماینده ما هستنبد یا این که موسسه MIE در ایران نیستند و ایشان جایگزین موسسه MIE میباشند و الان پذیرش تخصص و کار در آلمان را انجام میدهند به هیچ عنوان مورد تصدیق موسسه مشاوره ای MIE نیستند، اینها شیاد و کلاهبردارند، شما جهت مشاوره مهاجرتی با مشاورین موسسه مشاوره ایMIE لطفا فقط با تلفن های داخل سایت ما تماس حاصل بفرمایید.(این مقاله با عنوان تحصیل پزشکان در اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای  MIE می باشد.)

به یاد داشته باشید از نشانه های کار با موسسه مشاوره ای MIE این است که این موسسه و مشاور های مهاجرتی ما اولا پذیرش را تضمین میکنند به این معنی که اگر پذیرش نشدید مبلغ شما کلا عودت داده میشود و ثانیا، اگر پذیرش شدید و ویزا نشدید پول پذیرش و ویزا به شما عودت داده میشودو اگر شما پذیرش تخصص پزشکی شدید و ما توانستیم ویزا را هم برای شما اخذ کنیم ولی خانواده شما ویزا نشود ما هزینه پذیرش و ویزای شما را هم بر میگردانیم.(این تضمین در صورتی میباشد که در قرارداد شما ذکر شود که ما با درخواست شما و بررسی رزومه شما در صورت امکان این مطلب را در میکنیم.) (این مقاله با عنوان تحصیل پزشکان در اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای  MIE می باشد.)

در قسمت بعد تحصیل پزشکی در اتریش را برای پزشکانی که قصد مهاجرت دارند توضیح خواهیم داد. تفاوت اصلی اتریش با آلمان در این است که در اتریش تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی میباشد و نیاز به مدرک زبان ندارد. توضیح بیشتر برای تحصیل و ادامه تحصیل پزشکان در اتریش را در زیر مطالعه کنید .

تحصیلات تکمیلی پزشکان در اتریش (تحصیل تخصص پزشکان در اتریش، تحصیل phd پزشکان در اتریش، پذیرش تخصص پزشکی در اتریش) :

اقدام برای تحصیل مقطع بالاتر برای پزشکان در اتریش توسط موسسه مشاوره ای  MIE صورت میگیرد، این موسسه برای پزشکانی که مایلند در مقطع بالاتر ثبت نام کنند پذیرش میگیرد. به این شرح که ما برای دوره phd کلینیکال برای پزشکان پذیرش میگیریم البته امکان پذیرش در رشته های تحقیقاتی هم هست ولیکن از آنجایی که اکثر دکتر های عزیزی که به ما رجوع میکنند جویا میشوند که آیا پذیرش پزشکی در رشته های کلینیکال هم ممکن است ما تاکید میکنیم که این امر مقدور است و ما کل پروسه را تضمین میکنیم. این دوره ها در رشته های مختلف میباشد برای مثال دوره های قلب ، اعصاب ، خون شناسی ، ارتوپدی و رشته های مختلف دیگر ، لیکن ما پس از بررسی شرایط پزشک مذکور برای پزشکی که قصد ادامه تحصیل دارد ۲یا ۳ پیشنهاد تخصص (در اتریش پذیرش PHD ) ارایه میکنیم که پزشک میتواند یکی از این پیشنهادات را بپذیرد و ادامه تحصیل دهد.(این مقاله با عنوان تحصیل پزشکان در اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

پذیرش پزشکی در اتریش در دوره های تحس یک مزیت بسیار چشم گیر دارد و آن هم این است که پذیرش پزشکی در اتریش کلا نیاز به زبان انگلیسی دارد و نه زبان آلمانی ، به این مفهوم که کسانی که مایلند دوره PHD را اتریش بخوانند دیگر لازم نیست از اینجا مدرک زبان بگیرند بلکه میتوانند به اتریش رفته و درس خود را به انگلیسی بگذرانند.

بسیاری از علاقه مندان میپرسند که آیا تحصیل در دوره PHD در اتریش برای پزشکان دارای حقوق میباشد؟خوشبختانه طبق امری که از خارج از کشور و خود دانشجویان گرفته شده اکثر دانشجویان این دوره ها در صورتی سوپروایزر از ایشان راضی باشد و اساسا قادر باشند سوپروایزر را متقاعد کنند که با ایشان کار کند موفق خواهند بود که مبلغی بین ۳تا ۵هزار یورو ( این مبلغ حدودی و معمول است لیکن حتمی نیست میتواند بالاتر یا پائین تر باشد.) دریافت نمایند. یاد آوری میکنیم هزینه یک زندگی دانشجویی راحت در وین در اتریش حدود ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو در ماه برای یک خانواده ۲ نفری میباشد.(این مقاله با عنوان تحصیل پزشکان در اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

دقت کنید بعضی از دفاتر مهاجرتی که اصلا هیچ علم و آگاهی از این طریق ندارند شما را گمراه نکنند، ما این پروسه را کلا تضمین میکنیم به این مفهوم که : اگر پذیرش نشدید مبلغ شما کلا عودت داده میشود و ثانیا، اگر پذیرش شدید و ویزا نشدید پول پذیرش و ویزا به شما عودت داده میشودو اگر شما پذیرش تخصص پزشکی شدید و ما توانستیم ویزا را هم برای شما اخذ کنیم ولی خانواده شما ویزا نشود ما هزینه پذیرش و ویزای شما را هم بر میگردانیم. (این تضمین در صورتی میباشد که در قرارداد شما ذکر شود که ما با درخواست شما و بررسی رزومه شما در صورت امکان این مطلب را در قرارداد جا میکنیم.)

بعضی از دفاترمهاجرتی که متاسفانه تنها پروانه وکالت وکیل را اجاره نموده اند (گاها شخص مشاور پا از ایران بیرون نگذارده و اصلا رشته فنی خوانده ولیکن مشاوره مهاجرتی میدهد) ادعا میکنند که چنین چیزی مقدور نمیباشد و این از آن جهت است که ایشان قادر به این کار نیستند و میخواهند شما را راضی به انجام مسیر دیگری  از طرق کشور دیگری کنند که پایین تر و ناشایست تر است ولی ما با اطمینان به شما میگوییم این امکان هست و میتوانیم بیش از ۲۰ پذیرش و ویزا مربوط به ۶ماه اخیر را به شما ارایه کنیم ، خواهشمندیم از سایر پزشکان از ما تحقیق کنید. (این مقاله با عنوان تحصیل پزشکان در اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای  MIE می باشد.)

تحصیل پزشکان در سوئد ( پذیرش تخصص پزشکان در سوئد ، کار پزشکان در سوئد ، چگونگی پذیرش پشکان در سوئد ):

اخیرا بسیاری از پزشکان مایل به تحصیل تخصص از نحوه پذیرش در دانشگاهای سوئد میپرسند که آیا امکان تحصیل پزشکان در سوئد هست یا خیر/؟اگر شما پزشک هستید و مایلید در سوئد درس تخصص بخوانید ،این امکان هست هرچند که این امکان ساده نیست زیرا اساسا پزشک مذکور بایستی مدارک خود را به سوئد ارسال داشته باشد تا سازمان مخصوص این امر در سوئد این مدارک را بررسی کند سپس با تاییدیه مدرک تقاضای تحصیل در مقطع تخصص نماید.آنچه که کار را در این مرحله بسیار سخت نموده یافتن سوپروایزر میباشد که به خصوص وقتی سوپروایزر میفهمد که پزشک باید پروسه ویزا را تی کند که حد اقل ۶ماه به طول میانجامد آن جای مورد نظر را به شخص دیگری پیشنهاد میکند .(این مقاله با عنوان تحصیل پزشکان در اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

تحصیل پزشکی در مقاطع بالاتر در سوئد امری سخت تر از اتریش و آلمان میباشد هرچند که مدرک آلمان و اتریش از نظر علمی رتبه بالاتری دارد همچنین از نظر آب و هوایی نیز اتریش از هر دو کشور مذکور در فوق بهتر میباشد.

تحصیل پزشکان در سوئد به راحتی و ظرف مدت کمی با یک تکنیک حقوقی قابل اجراست. به این صورت که پزشکی که قصد کار در سوئد دارد بایست حتما از یک بیمارستان پیشنهاد شغلی داشته باشد تا بتواند در سوئد کار کند که اخذ پیشنهاد شغلی برای پزشک در سوئد کار سختی نیست اما یک مقدماتی دارد که طی کردن این مقدمات سختی اصلی کار است این مقدمات شامل این مراحل است که ما آنها را می گوییم اما راهکار آنها را هم به شما توضیح خواهیم داد، قبل از هر چیزی پزشک باید نشان دهد که مدرک پزشکی او مورد پذیرش سازمان بهداشت و درمان در سوئد قرار گرفته است. ما این مرحله و چگونگی گذراندن آن را در موسسه مشاوره ای  MIE آموزش میدهیم .(این مقاله با عنوان تحصیل پزشکان در اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

پزشک مذکور پس از معادل سازی مدرک پزشکی باید یک نامه کاری از بیمارستان بیاورد که دعوت به کار دارد تا بتوند جهت کار در سوئد اقدام نماید و این مرحله که اصلی ترین مرحله میباشد منوط به این است که این پزشک زبان سوئدی بداند و این امر در ایران غیر ممکن است و نقش اصلی وکیل مهاجرت در اینجا روشن میشود.

وکیل باید به نحوی برای پزشک مزبور یک پذیرش از کلاس زبان بگیرد و پزشک را به سوئد بفرستد ، وقت پزشک مذکور به سوئد مهاجرت نمود تا یک سال میتواند به بهانه زبان در سوئد بماند و هزینه این دوره هم خیلی اندک است (حدود ۲۰میلیون تومان برای یک سال تحصیل در سوئد) و در ضمن خبر بسیار عالی این است که در سوئد در هنگام خواندن زبان انگلیسی در دانشگاه خواندن زبان سوئدی به صورت رایگان صورت میگیرد و دکتر فوق الذکر دیگر لازم نیست مبلغ اضافه ای غیر از همان شهریه مذکور در فوق بپردازد و به این طریق او سوئدی را هم میآموزد و دیگر لازم نیست هزینه اضافه بدهد، و به محض داشتن مدرک زبان سوئدی برای وقت مصاحبه کاری از بیمارستان ها وقت میگیرد و با داشتن پیشنهاد کاری اصلا نیازی نیست که او به ایران برگردد تا نوع ویزایش را از تغییر دهد بلکه کافی است از همان جا اقدام نماید و ویزایش را به ویزای مهاجرت سوئد تغییر دهد.

کلیه ی پروسه ویزای سوئد در موسسه مشاوره ای MIE ازآغاز تا پایان انجام میپذیرد و شما میتوانید با ما مشاوره رایگان در این موضوعات داشته باشید.(این مقاله با عنوان تحصیل پزشکان در اروپا متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

جهت تحصیل پزشکی یا تخصص در کشورهای اروپایی اگر مایل هستید مطالب بیشتری بدانید کافی است با مشاورین مهاجرتی ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید. پیشاپیش از بذل عنایت و لطف شما سپاسگزاریم و عذر ما را ببخشید که در این مختصر مجالی نبود تا در خصوص اخذ پذیرش تخصص برای تمامی کشورهای اروپایی سخن بگوییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *