تحصیل A Levelدر Bellerbys (بلربیز) انگلستان

تحصیل A Levelدر Bellerbys (بلربیز) انگلستان

بلربیز چه کشوری می باشد؟ آیا بهترین کالج بلربیز انگلستان را می دانید؟چند شعبه برای کالج بلربیز در انگلستان وجود دارد؟ شرایط مورد نیاز برای تحصیل در کالج بلربیز چه مواردی است؟ آیا کالج بلربیز بهترین کالج انگلستان محسوب می شود؟آیا بعد از گذراندن دوره های A Level در بلربیز انگلستان تحصیل پزشکی امکان پذیر است؟چند سال در دوره های اA Leveدر کالج بلربیز چقدر طول می کشد؟

اگر مایل به تحصیلی پزشکی در انگلستان هستید باید در کالج های انگلیس تحصیل کرده و بعد از گذراندن دوره  های A Levelو آزمون پزشکی وارد دوره پزشکی شوید .

برای تحصیل در کالج بلربیز انگلستان با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE در ارتباط باشید و از کارشناسان ارشد در باب دوره های لول A کالج بلربیز بهره مند شوید .

تحصیل A Levelدر Bellerbys(بلربیز)

  • همانطور که می دانید انگلستان دارای برترین نظام آموزشی در سرتاسر دنیاست. بسیاری از دانشگاه ای برتر دنیا در انگلستان واقع شده اند و تحصیل در کالج بلربیز راهی برای ورود به برترین دانشگاه هاست. مراکز کالج بلربیز در شهرهای برایتون، لندن، آکسفورد و کمبریج واقع شده اند. البته هر یک از این مراکز آماده آموزش تخصصی به جهت تحصیل در رشته های به خصوص و ورود به دوره کارشناسی در این رشته هاست.
  • کالج بلربیز در شهر لندن به صورت تخصصی در رشته های کسب و کار و حسابداری فعالیت می کند . دوره های A Levelدر کالج لندن مختص ورود به رشته های حسابداری، کسب وکار، اقتصاد، سیاست و روانشناسی در معتبرترین دانشگاه های دنیا دوره های گسترده آموزشی را ارائه می دهد. کالج بلربیز کمبریج دوره های پیشرفته ای برای ورود به رشته های پزشکی، دندانپزشکی و مهندسی برگزار می کند و بیش از ۸۳% دانش آموزان این کالج در سال ۲۰۱۵ موفق به کسب نمره A، A*وBشده اند.

تحصیل در دوره A Levelبلربیزراهی برای ورود به بهترین رشته های دانشگاهی همچون پزشکی، دندانپزشکی در بهترین دانشگاه های دنیاست. مؤسسه مهاجرتی MIE یکی از بزرگترین و اختصاصی ترین نمایندگان رسمی کالج بلربیز در ایران است که دانش آموزان مشتاق به تحصیل A Levelدر بلربیز می توانند جهت پذیرش از این کالج از کارشناسان حقوقی این مؤسسه کمک بگیرند.

کالج آکسفورد بلربیزمحیطی امن و پیشرفته برای تحصیل دانش آموزان علاقمند به رشته های علوم انسانی همچون هنر، عکاسی، جامعه شناسی، روانشناسی و حقوق است. دوره های A Levelبلربیزآکسفورد دروره های پیشرفته ای در زمینه رشته های علوم انسانی است که علاوه بر آموزش تئوری آموزش های عملی و گردش های علمی نیز برگزار می کند و این نکته باعث آموزش هرچه بیشتر دانش آموزش در محیط بیرون از کلاس درس خواهد شد.

کالج بلربیزبرایتون یکی از بهترین مراکز کالج بلربیز است که دانش آموزان از سن ۱۳ سالگی می توانند وارد دوره هایGCSEاین کالج شوند و حتی پس از پایان این دوره قبل ورود به سن ۱۶ سالگی(۵/۱۵) وارد دوره های A Levelشوند. در سال ۲۰۱۵ بیش از ۸۰% دانش آموزان این کالج برایتون موفق به کسب نمرات A، A*و Bشده اند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کالج بلربیز و دوره های GCSEو A Levelاین کالج می توانید با مؤسسه مهاجرتی MIE تماس بگیرید و شرایط خود را طی یک مشاوره رایگان جهت ورود به این کالج بررسی نمایید.

برای ورود دانش آموزان به دوره A Levelبلربیز می بایست سن۵/۱۵ سال تمام را داشته باشند البته پیش از اخذ مدرک دیپلم نیز دانش آموزان متقاضی با سن ۱۴ سالگی وارد دوره GCSEخواهند شد و دبیرستان خود را نیز با امکانات فوق العاده در این کالج سپری خواهند کرد. شروع ترم ها در این کالج  در ماه های سپتامبر، نوامبر، ژانویه و آوریل می باشد که البته این ترم ها بستگی به سن دانش آموز و دوره آموزشی نیز خواهد داشت.

یکی از نکات قابل توجه مندرج در شرایط ورود به کالج بلربیز سطح زبان انگلیسی دانش آموزان بین المللی است به این معنا که دانش آموزان بین المللی با نمره حداقل IELTS5/5می توانند پذیرش این کالج و حتی ویزای کشورانگلستان را اخذ نمایند.

تحصیل A Levelدر بلربیز یکی از بهترین راه های ورود به رشته های پزشکی و دندانپزشکی است در دوره های A Levelکمبریج و آکسفورد برنامه های آمادگی آزمون های UCATو BMATبرگزار می شود. همانطور که در سیستم آموزشی انگستان واضح و مبرهن است جهت شرکت در آزمون پزشکی انگلستان یکی از بهترین برنامه های آموزشی دوره A Levelاست که دانش آموزان در این دوره آموزش های لازم را خواهند دید و آماده ورود به بهتربن دانشگاه های دنیا در بریتانیا خواهند شد.

تحصیل GCSEبلربیز در مقاله دیگری در همین سایت به طور کامل و جامل تصریح شده است و می توانید اطلاعات کامل در رابطه با شرایط تحصیل در دوره GCSEرا کسب نمایید. در خصوص برنامه های آموزشی دیگر این کالج می توانید از مؤسسه مهاجرتی MIE نماینده رسمی این کالج در ایران اطلاعات بیشتری را جویا شوید.

نتایج فارغ التحصیلان کالج بلربیز در سال ۲۰۱۵ :

۱۵۳ دانش آموز وارد ۱۰ دانشگاه برتر انگلستان شدند

۵۳% دانش آموزان وارد ۲۰ دانشگاه برتر انگلستان شدند

۷۹% دانش آموزان وارد ۵۰ دانشگاه برتر انگلستان شدند

مزایای تحصیل A Levelدر بلربیز:

۱ . کمک به آمادگی ورود به دانشگاه به خصوص رشته های پزشکی و دندانپزشکی

۲ . بهترین مسیر برای ورود به برترین دانشگاه های انگلستان

۳ . دوره شناخته شده بین المللی و مورد قبول سایر کشورها

۴ . کمک به بهبود مهارت زبان انگلیسی

۵ . بهره مندی از دانش استادان و معلمان برتر و شناخته شده در از سراسر جهان

اگر شما والدین و دانش آموزان عزیز نیز با مطالعه این مقاله  نیازبه کسب اطلاعات بیشتر برای ورود به کالج بلربیز و تحصیل در دورهA Level  دارید می توانید با مؤسسه مهاجرتی MIE تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در این باب کسب نمایید و قبل از متحمل هزینه های گزاف پوند و یورویی از مشاوره تلفنی رایگان کارشناسان موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE بهره مند شوید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *