تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش

تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش

تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش به چه صورتی است؟آیا درباره تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش اطلاعات دارید؟هزیه های تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش را می دانید؟شرایط تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش چیست؟

 • کشور اتریش به دلیل شرایط بسیار مناسب جغرافیایی، فرهنگی، آموزشی و رفاهی جزء بهترین کشورهای دنیا شناخته می شود

 • و به دلیل اینکه پایتخت این کشور، شهر وین برای چندین سال متوالی بهترین شهر دنیا شناخته شده است امروز تقاضای بسیار زیادی از سراسر جهان جهت اخذ اقامت اتریش دیده می شود.

 • یکی از دلایلی که بیشتر متقاضیان مهاجرت به اتریش دانشجویان و و قشر جویای علم جامعه هستند وجود دانشگاه های معتبر با سیستم آموزشی بسیار قوی در این کشور است. در ماههای اخیر تعداد زیادی از متقاضیان نگرانی زیادی از تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش داشته اند لذا بر آن آمدیم که توضیح مفصلی در رابطه باتغییر قانون در باب تحصیل در اتریش خدمت شما عزیزان ازائه دهیم.

 • در واقع قصد و انگیزه ما در مؤسسه مشاوره ایMIE برطرف نمودن برخی از نگرانی های شما در رابطه با  تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش است و شاید با روشن نمودن جزئیات این مسئله شوق شما جهت تحصیل در اتریش و سایر کشورهای اروپایی افزایش یابد.

 • برخی اتفاقات در مقوله مهاجرتامری طبیعی و قابل درک است و یکی از آنها تغییر در قوانین مهاجرتی و دشوار شدن امر مهاجرت است که البته این موضوع به مرور زمان عینیت می یابد. با توجه به این واقعیت مهم،تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش نیز طبیعی است و یکی از دلایل  تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش افزایش تقاضای مهاجرت در چند سال اخیر است.

  تحصیل در اتریش مزایای بسیار زیادی دارد که ذوق هر شخص جویای علم را برمی انگیزد و شاید برخی از متقاضیان تحصیل در اتریش تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش را مانعی بر سر راه خود نیابند و همواری در پی کنار زدن موانع جهت رسیدن به اهداف خود باشند.

  برخی مزایای تحصیل در اتریش:

  امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های دولتی اتریش

  تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا و استفاده از بهترین خدمات آموزشی

  اخذ مدارک تحصیلی معتبر و مورد قبول همه کشورهای جهان

  عدم نیاز به مدرک زبان جهت پذیرش از دانشگاه

  اجازه کار دانشجو در حین تحصیل در اتریش

  امکان استفاده همراه شخص دانشجو از اجازه کار در اتریش

  امکان اخذ اقامت کاری پس از پایان تحصیل

  این ها فقط و فقط برخی از مزایای تحصیل در اتریش هستند اما لازم است موضوعتغییر قانون در باب تحصیل در اتریش را نیز بررسی نماییم و وظیفه خود دانستیم که برخی از این تغییر قوانین را بیان کنیم. در ماه های اخیر برخی از دانشگاه های دولتی اتریش شک و شبهه ای در صحت اعتبار مدارک تحصیلی صادره از دانشگاه آزاد ایران داشته اند و مسئولین دانشگاه میلی در باب پذیرش فارغ التحصیلان از دانشگاه آزاد نداشته اند.

  تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش

 • این شانس پایین پذیرش در برخی از دانشگاه های دولتی اتریش بسیار ملموس تر از سایر دانشگاه هاست. همانطور که می دانید همه دانشگاه های دولتی اتریش جزء دانشگاههای بسیار معتبر در اروپا و سراسر جهان هستند و این دانشگاه ها در همه شهرهای کشور اتریش پراکنده اند.

 • جهت پذیرش برخی رشته ها همچنان با تغییر قوانین شانس پذیرش وجود دارد و حتی با تغییر در پذیرش و نوع دانشگاه شانس بیشتری خواهند داشت. مؤسسه مشاوره ایMIE با تجربه چندین ساله خود راهها قوانین متعدد را به کارگرفته و علاقمندان به تحصیل در اتریش را در راه تحقق این آرمان یاری می نماید.

  همانطورکه پیش تر ذکر شد تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش در رابطه با برخی رشته ها و برخی دانشگاه ها اتفاق افتاده است در حالیکه در حال حاضر همانند گذشته شانس پذیرش جهت تحصیل دانشجویانی که از دانشگاه سراسری ایران فارغ التحصیل شده اند بالا بوده و همچنان مزایای فوق العاده ای برای دانشجویانی که از دانشگاههای دولتی اتریش پذیرش اخذ می نمایند پیش بینی شده است.

  در باب مدرک زبان نیز شانس پذیرش دانشجویان بدون مدرک زبان انگلیسی و آلمانی بسیار بالاست و دانشگاهها پس از پذیرش و ثبت نام دانشجو اجازه تحصیل و یادگیری زبان به مدت دو سال پیش از ورود به کلاسهای دانشگاه خواهند داد لذا با توجه به این اکثر دانشجویان ایرانی ترجیح می دهند زبان هر کشور را در خاک آن کشور بیاموزند این بهترین فرصت برای یادگیری زبان آلمانی است.

  همانطور که از ظواهر امر پیداست تعداد متقاضیان مهاجرت به اتریش در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار بالاست و دشوار شدن قوانین مهاجرتی در طی زمان امری طبیعی است لذا با توجه به این نکته توصیه می شود از حالا از طریق مشاوره تخصصی با وکلای مهاجرت تصمیم جدی تری جهت مهاجرت و تحصیل در اتریش اخذ نمایید تا با شیوه های آسانتری امکان مهاجرت به اتریش را داشته باشید.

  در حال حاضر همانند گذشته جهت اخذ ویزای تحصیلی اتریش فاصله زمانی بین مقاطع تحصیلی متقاضی اهمیت نسبتأ کمی دارد و افراد متقاضی در سنین مختلف به خصوص افرادی که رزومه تحصیلی خوبی دارند امکان تقاضای پذیرش از دانشگاههای اتریش را خواهند داشت.

 • شهریه دانشگاههای دولتی اتریش رایگان می باشد و دانشجویان تنها هزینه خدمات دانشگاه را پرداخت می نمایند البته یکی دیگر از قوانینی که پیش بینی می شود در سالهای آینده تغییر یابد افزایش نسبی شهریه دانشگاههای اتریش می باشد که با توجه به کیفیت دانشگاههای اتریش و سطح بالای علمی در نظام تحصیلی اتریش این موضوع دور از ذهن نیست.

  مؤسسه مشاوره ایMIE در چند سال اخیر تجربه تغییر قوانین در باب تحصیل در اتریش را به عینه لمس کرده و با بهره گیری از قوانین مهاجرتی و قوانین منعطف کشور اتریش متقاضیان علاقمند ب تحصیل در اتریش را با کمال میل یاری می نماید. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب تحصیل در اتریش و بررسی رزومه تحصیلی خود توسط متخصص این امر برای نتیجه گیری بهتر از مشاوره تلفنی و حضوری مشاورین و مؤسسات همکار مؤسسه مشاوره ایMIE در ایران و سراسر جهان بهره مند شوید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *