تمکن مالی اتریش

و بررسی شرایط سرمایه گذاری از این طریق در اتریش

 • تمکن مالی اتریش و مقدمه ای بر آن
 • تمکن مالی اتریش و شرایط عمومی
 • تمکن مالی اتریش چیست
 • تمکن مالی اتریش و چگونگی کسب درآمد بدون کار کردن
 • تمکن مالی اتریش و میزان سرمایه لازم
 • تمکن مالی اتریش و شرط حضور
 • تمکن مالی اتریش و مزایای این نوع اقامت
 • تمکن مالی اتریش و ریسک های این روش
 • تمکن مالی اتریش و نکات مهم
 • تمکن مالی اتریش و موسسه حقوقی ملک پور
 • تمکن مالی اتریش و سخن پایانی
تمکن مالی اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تمکن مالی اتریش و مقدمه ای بر آن

تمکن مالی اتریش ، شرایط و جزییات آن در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. تمکن مالی اتریش چیست؟ مدارک دریافت اقامت از طریق تمکن مالی  اتریش شامل چه چیزهایی است؟  پروسه مهاجرت از طریق تمکن مالی اتریش چقدر طول می کشد؟ و بسیاری از مسائل دیگر در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و به سوالات شما عزیزان در این مورد پاسخ خواهیم داد و به طور مفصل به موضوع تمکن مالی اتریش در این مقاله خواهیم پرداخت. مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری راههای مختلفی دارد. کارت قرمز سفید قرمز، خرید ملک در اتریش و همچنین خودحمایتی یا تمکن مالی . تمکن مالی به این شکل است که شما در واقع ثابت می کنید از وضعیت مالی خوبی برخوردار هستید و نیازی به کار کردن در کشور اتریش ندارید و می توانید خود و دیگر اعضای خانواده تان را از نظر مالی کاملاً حمایت کنید.  به یاد داشته باشید که علاوه بر کشور اتریش در کشورهایی مثل اسپانیا، سوئیس و فرانسه هم روش اثبات تمکن مالی وجود دارد. شما خوانندگان محترم این مقاله، اگر پرسشی برایتان پیش آمد می توانید با متخصصین و مشاورین موسسه تماس حاصل نموده و به صورت مجانی با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) صحبت نموده و مشاوره بگیرید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کارت قرمز سفید قرمز
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کارت قرمز سفید قرمز

تمکن مالی اتریش و شرایط عمومی

تمکن مالی اتریش چون احتیاج به انتقال سرمایه ندارد و لازم نیست که دارایی خود را به خارج از کشور انتقال دهید، بسیار مورد توجه مردم کشورهای مختلف جهان قرار گرفته است. به گونه ای است که به محض شروع ثبت نام تمکن مالی اتریش سریعاً ظرفیت تکمیل شده و در واقع ثبت نام متوقف می شود. به یاد داشته باشید که از مردم سراسر دنیا. ثبت نام انجام می‌شود یکی از کشورهایی که متقاضی زیادی برای تمکن مالی اتریش دارند کشور چین می باشد. خیلی از کارشناسان و متخصصان اقتصادی جهان معتقدند هر جایی که چینی ها زندگی می‌کنند و در واقع حضور دارند می تواند جای مناسب و خوبی برای زندگی و سرمایه گذاری باشد.  لازم به ذکر است که کشور های فراوانی هستند که شما برای اینکه اقامت این کشورها را اخذ نمایید باید هزینه‌های زیادی را پرداخت کنید. مثلاً در کشور ناشناخته مثل سنت لوسیا که خیلی از مردم حتی موقعیت مکانی این کشور را نمی دانند برای اینکه اقامت این کشور را دریافت کنند باید مبلغی در حدود ۲۰۰ هزار دلار پرداخت نمایند تا بتوانند صرفاً پاسپورت این کشور را دریافت کنند و جالب. اینکه این کشور به ایرانیها پاسپورت واگذار نمی کند. پس با توجه به اینکه روش تمکن مالی اتریش نیاز به سرمایه‌گذاری ندارد و انتقال سرمایه رخ نمی دهد لذا می تواند بسیار پر اهمیت و مورد استقبال مهاجران سراسر دنیا قرار گیرد.  در ادامه به این موضوع که تمکن مالی اتریش چیست و نکات مهم آن می پردازیم.

پرچم اتریش
اطلاعات عمومی اتریش

تمکن مالی اتریش چیست

تمکن مالی اتریش را در این قسمت مورد بررسی قرار خواهیم داد که به چه طریق مهاجران می‌توانند از طریق تمکن مالی  اتریش اقامت بگیرند و بدون پرداخت هزینه‌ای مجوز اقامت دائم خود و خانواده شان را بگیرند و بچه هایشان به صورت کاملا مجانی تحصیل کنند.  شاید به واژه لاتاری تا به حال برخورد کرده باشید که خاص کشور آمریکا هست. مهاجران بی‌شماری از طریق قرعه کشی بزرگ که نامش لاتاری است و صرفاً جنبه شانس را در پی دارد توسط دولت. آمریکا برای کار و تحصیل دعوت می‌شوند و از همان ابتدا تابعیت آمریکا به کل  خانواده اعطا می‌شود.  ولی کشورهای مثل اسپانیا، اتریش، فرانسه و سوئیس. روش تمکن مالی را برای مهاجران قرار داده اند و در طی این روش در واقع افراد متقاضی بدون اینکه سرمایه گذاری در کشورهای نامبرده انجام دهند به دولت کشورها اعلام می دارند که وضع مالی خوبی دارند و در واقع می توانند هزینه های زندگی خود و خانواده هایشان را از درآمدشان در  کشور خودشان عهده دار شوند و احتیاج به. کار کردن در کشور مزبور نداشته و جای یک نیروی کار مثلا اتریشی را نخواهند گرفت و شخص باید بتواند هزینه زندگی ماهیانه خود و خانواده اش را در مثلاً کشور اتریش.که ماهی در حدود ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ یورو می باشد پرداخت نماید. البته قوانین کشورها در مورد تمکن مالی فرق می کند مثلاً در اسپانیا فرد می‌تواند از سال دوم  مشغول به کار شود و مانعی وجود ندارد.

نمودار نرخ مالیات

کارت قرمز سفید قرمز اتریش

نمودار شاخص فساد مالی

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

تمکن مالی اتریش و چگونگی کسب درآمد بدون کار کردن

تمکن مالی اتریش و این که با توجه به این روش چطور میتوان کسب درآمد کرد ، در این کشور را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم به طور کلی در بخش تمان مالی اتریش به شخص مجوز کار داده نمی شود  و فرد تحت هیچ شرایطی نمی تواند فعالیت اقتصادی داشته باشد. در تمکن مالی اتریش شخص می تواند برای خودش بیزینسی را راه‌اندازی کند. مثلاً خانه بخرد و اجاره دهد و یا رستوران را راه‌اندازی کند و مدیر رستوران باشد ولی نمی تواند به عنوان کارگر در آن رستوران مشغول به کار شود و شما می توانید برای خودتان کار کنید. ولی برای دیگران نه. و به عنوان زیر دست نمی توانید مشغول به کار شوید و حقوق دریافت کنید.

نرخ اشتغال

کارت قرمز سفید قرمز اتریش

تولید ناخالصی داخلی

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

تمکن مالی اتریش و میزان سرمایه لازم

تمکن مالی اتریش و میزان سرمایه لازم  برای این امر پرسشی است که برای همه متقاضیان این روش پیش خواهد آمد. باید متذکر شویم که این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور گردآوری شده لذا هرگونه برداشت و کپی از این مقاله به طور شرعی حرام است و عدم رضایت موسسه را به همراه خواهد داشت و پیگرد قانونی دارد. در ابتدا باید توجه داشته باشید که فرد متقاضی در روش تمکن مالی اتریش برای خود و هر یک از اعضای خانواده خویش مبلغی معادل ۲۲ هزار یورو با قیمت ارز دولتی باید در بانک نشان دهد و البته باید نشان دهد که قبل از وارد شدن به کشور اتریش مکانی را برای زندگی خود و خانواده خود اجاره کرده است و از آنجایی که مهاجرت امری صددرصد نیست بهتر است که افراد. برای اینکه هزینه کمتری را متقبل شود خانه هایی را اجاره کنند که در حومه شهرها و روستاها باشد که هزینه شما را کمتر کند. می توان گفت نکته‌ای که حائز اهمیت می باشد این است که مبلغ تمکن مالی را نباید به اتریش انتقال دهد زیرا که فرد باید در حساب خویش قرار دهد و می تواند این مبلغ صورتحساب بانکی شخص در ایران باشد و باید به حساب و نام خود فرد متقاضی  و هر یک از اعضای خانواده اش باشد.  همچنین باید اثبات شود که فرد توانایی پرداخت هزینه های خود و خانواده اش را که مبلغی حدود ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ یورو در ماه می باشد را دارد.

نمودار رشد اقتصادی در اتریش

نمودار رشد اقتصادی اتریش

نمودار نرخ تورم در اتریش

نمودار نرخ تورم در اتریش

تمکن مالی اتریش و شرط حضور

تمکن مالی اتریش و شرایط حضور در این کشور نکته‌ای است که فرد متقاضی باید حتماً مدنظر قرار دهد زیرا در سه سال اول شخص می باید حتماً در سال ۶ ماه و ۴ روز را در این کشور حضور داشته باشد و خارج نشود.  چون به هرحال برای  متقاضیان از آنجایی که باید بیزنس و فعالیت اقتصادی خود در ایران را حفظ نمایند و رفت و آمد کند. می تواند مسئله مهمی باشد که اشخاصی باید آن را رعایت کنند.  ولی چون کشورهای اروپایی و همچنین اتریش فاصله چندانی با ایران ندارند و به راحتی و بازه زمانی کوتاه  میتوانند در رفت و آمد باشند خیلی  مشکلی برای اقامت افراد متقاضی تمکن مالی اتریش ایجاد نخواهد کرد.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کارت قرمز سفید قرمز
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کارت قرمز سفید قرمز

تمکن مالی اتریش و مزایای این نوع اقامت

تمکن مالی اتریش و دیگر کشورهایی که این نوع مهاجرت را دارند مزیت های خاص خودش را دارد که به ذکر آنها می پردازیم:

 • فرد متقاضی می تواند آزادانه کسب و کار داشته باشد و درآمد خوبی برای شخص همراه داشته باشد

 • عدم انتقال دارایی وضعیت مهم دیگری است که برای فرد ریسکی را به همراه ندارد.

 • مسئله ای که می تواند موضوع مهمی برای فرد متقاضی باشد اینست که شما و فرزندانتان می توانید تحصیل به صورت کاملاً رایگان و مجانی داشته باشید

 • شما طبق این روش بعد از گذشت ۵ سال اقامت دائم و یک از گذشت یکسال از اقامت دائم یعنی سال ششم تقاضای پاسپورت این کشور را داشته باشید

فایل تصویری موکل عزیز موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت خودحمایتی اتریش
فایل تصویری موکل عزیز موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت خودحمایتی اتریش

تمکن مالی اتریش و ریسک های این روش

تمکن مالی اتریش

تمکن مالی اتریش و همچنین دیگر کشورهایی که از طریق تمکن مالی اقامت میدهند برای فرد متقاضی ریسک زیادی نخواهد داشت. در بعضی از کشورها مثل کشور کانادا فرد باید ۱۵۰ هزار دلار برای سرمایه‌گذاری اختصاص دهد که اگر سرمایه‌گذاری فرد با مشکل روبرو شود و شخص نتواند ویزا بگیرد مبلغ ۱۵ هزار دلار را از دست خواهد داد و غیر قابل برگشت خواهد بود. ولی در روش تمکن مالی اتریش تنها در ریسکی  که باید پذیرفت مبلغ اجاره خانه ای هست که فرد متقاضی باید در نظر بگیرد. یعنی اگر پروسه مهاجرت با موفقیت انجام نشود ریسک دیگری ندارد و فقط  صاحبخانه این پول را برنمی گرداند و در واقع تنها ریسک موجود در این روش می باشد که البته بهتر است مکان در نظر گرفته شده برای اجاره خانه. از شهر و در حومه و یا روستاهایی باشد که هزینه ها کاهش داشته باشد.

تمکن مالی اتریش و نکات مهم

تمکن مالی اتریش و نکات مهمی که باید مد نظر قرار داد به این شرح است که فرد متقاضی باید قدرت دارایی و مالی خود را ثابت کند و چون طبق روال در این روش مهاجرت شخص نمی تواند مشغول به کار شود ولی مجوز سرمایه گذاری برای شما وجود خواهد داشت و تا ۵ سال اجازه ندارید که کار کنید.  باور کنید اگر بخواهیم خیلی ساده خدمتتان عرض کنید باید بگوییم. می توانید رستورانی را راه اندازی کنید و به عنوان مدیر و رئیس رستوران مشغول به کار شوید ولی به عنوان کارگر یا گارسون خیر و یا می‌توانید خرید ملک داشته باشید و اجاره  خانه دریافت کنید ولی به عنوان نیروی کار این اجازه به شما داده نمی شود.

تمکن مالی اتریش و موسسه حقوقی ملک پور

تمکن مالی اتریش موضوعی است که خیلی راجع به آن باید صحبت کرد و نکات بسیار مهم و حساسی را در این مورد با شما خوانندگان محترم این مقاله باید در میان گذاشت و نیاز به زمان کافی دارد که به وسیله موسسه حقوقی ملک پور قابل انجام خواهد بود و از آنجایی که موسسه حقوقی ملک از کادر بسیار مجرب و وکیل زبده اتریشی که در حوزه اروپا ایشان رتبه اول را دارند سود خواهد برد بنابراین در صورتی که درصد ریجکتی ویزا های این موسسه به حداقل رسیده و با سابقه ۱۵ سال تجربه در زمینه مهاجرت و حقوق بین الملل موسسه حقوقی ملک پور در خدمت شما عزیزان خواهد بود و می توانید با مشاورین موسسه ملک پور تماس حاصل کرده و مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه داشته باشید.

استخدام نیرو در MIE
کارآفرینی در اتریش

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ثبت شرکت در اتریش
تمکن مالی اتریش و سخن پایانی

تمکن مالی اتریش ، میزان سرمایه لازم و نحوه اقدام برای این نوع اقامت در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. ما در این مقاله در مورد اینکه تمکن مالی اساسا چیست و چگونه می توان برای این روش اقدام کرد صحبت کردیم. به میزان سرمایه لازم برای این روش پرداختیم و مزایا و معایب این نوع سرمایه گذاری را مورد بررسی قرار دادیم. در پایان و پس از مطالعه این مقاله اگر سوالی دارید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان استفاده نمایید. در انتهای همین مقاله در قسمت دیدگاهها نیز می توانید سوالات و نظرات خود را درج نمایید تا ما در اسرع وقت به ان پاسخ دهیم و همینطور می توانید ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه و با همه انواع سرمایه گذاری در اتریش و کشورهای دیگر به صورت مفصل و کامل آشنا شوید تا بتوانید بهترین تصمیم را در زمینه مهاجرت خود اتخاذ نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *