ثبت شرکت برزیل

آیا اطلاعاتی از پروسه حقوقی ثبت شرکت برزیل دارید؟ ثبت شرکت برزیل به چه صورتی انجام می پذیرد؟ آیا متقاضیان از طریق ثبت شرکت برزیل می توانند به اقامت این کشور دست پیدا کنند؟ چه نوع شرکت هایی جهت ثبت شرکت برزیل می توانند اقدام نمایند؟ میزان مالیات متعلقه پس از ثبت شرکت برزیل چقدر است؟

بعضا افرادی هستند که قصد مهاجرت به کشور دیگری را جهت سرمایه گزاری و اخذ اقامت دارند. یکی از کشورهایی که مهاجران و یا سرمایه گزاران جهت ثبت شرکت انتخاب می نمایند ، کشور برزیل است. متقاضیان و سرمایه گزاران بایستی قبل از انجام پروسه حقوقی ثبت شرکت در برزیل ، تحقیقات لازم را معمول دارند . در ذیل به سوالاتی که به ذهن این دسته از متقاضیان خطور می نماید پاسخ خواهیم داد.

برزیل در زمره کشورهای صنعتی واقع در آمریکای لاتین می باشد. برزیل کشوری در حال توسعه و پیشرفت می باشد و همانطور که در صدر مطالب خدمت شما دوستان گفته شد ، کشوری است که ممکن است مهاجران کثیری برزیل را جهت اخذ اقامت و زندگی گزینش نمایند. مشاوران و کارشناسان موسسه مشاوره ای MIE ، ضمن مقاله فوق اطلاعات جامع و مفیدی را در خصوص ثبت شرکت برزیل به شما دوستان ارائه خواهند داد.

سرمایه گزاران جهت ثبت شرکت برزیل لازم است که مبلغ 50000 الی 60000 $ معادل 150000 رئال برزیل در حساب بانکی شخصی خود احراز کنند و حساب بانکی به نام شخص خود در کشور برزیل مفتوح نمایند. مبلغ فوق در حساب شخص سرمایه گزار باقی خواهد ماند. زمانی که سرمایه گزار شرکتی را ثبت می نماید ، بدوا اقامت موقت یکساله کشور برزیل را اخذ می نماید. لازم به ذکر است که هرساله اقامت موقت فوق برای سرمایه گزار و همراهانش تمدید خواهد شد و پس از طی 4 الی 5 سال ، سرمایه گزار می تواند اقامت دائم را برای خود و خانواده اش بعنوان همراه تحصیل نماید. اگر سرمایه گزاری از طریق ثبت شرکت در برزیل بخواهد اقامت دائم این کشور را اخذ نماید باید پس از ثبت شرکت ، شرکت خود را راه اندازی نموده و مالیات شرکت را سالیانه که در حدود مبلغ 5000 تا 6000 $ است پرداخت نماید.

نگرش دولت به سرمایه گزاران خارجی

 

دولت برزیل در تلاش برای بهبود آب و هوا برای سرمایه گزاری خارجی بعنوان توسعه بیشتر در بازار اقتصاد برزیل است.موانع واردات کاهش یافته است و بسیاری از شرکت های دولتی به بخش خصوصی واگذار شده است. در حال حاضر از سوی دولت اصلاحات مالیاتی پیشنهاد شده است ، اما هنوز در حال تائید است.هدف اصلی آن این است که در نظام مالیاتی فعلی بخصوص برای ( مالیات برارزش افزوده ) تدابیری در نظر گرفته شود.

 

مشوق های دولت مالی

 

سرمایه گزاران خارجی ، که از طریق شاخه یا شعبه های عمل در برزیل عمل می نمایند، به طور کلی دسترسی به منابع همان مالیه که در دسترس شرکت های برزیلی هستند ، می باشند. با این حال ابزارهای مالی ارائه شده توسط بانکها و سایر موسسات مالی ، به سرمایه گزاران غیر ساکن فردی در دسترس نیست.

ایجاد و تولید دارایی های بعنوان سرمایه ، انگیزه ای برای محل در دسترس هستند.سرمایه گزاری توسط دولت و یا شهرداری پذیرفته شده است.آنها به طور کلی عبارتند از کاهش قابل توجهی در مالیات ( بطور عمده مالیات بر ارزش افزوده دولت ، ICMS )، اتهامات آب و برق و هزینه های دیگر که مشوق فدرال ( به طور کلی کاهش مالیات بردرامد ) تولید و صادرات موجود برای سرمایه گزاری در مناطق کمتر توسعه یافته هستند .

یک شرکت خارجی در برزیل ممکن است از طریق یک شاخه و یا یک شرکت تابعه ایجاد شود . افارد خارجی همچنین می توانند شرکت خود را در برزیل راه اندازی نمایند.شاخه ها منوط به تائید هستند قبل ازاینکه واحد اجرایی فدرال برزیل به دست آمده و به طور معمول توسط بانک های خارجی و شرکتهای هواپیمایی استفاده می شود. با توجه به روش بسیار پیچیده ، یک شعبه در برزیل به طورکلی توصیه نمی شود. شرکت های تابعه، که شرکت های برزیلی مطابق با قانون برزیل تاسیس شده اند ، نشان دهنده یک روش ساده تر ، برای نمایش حضور در برزیل است.اگرچه انواع مختلفی از شرکت های تحت قانون برزیل وجود داشته باشد، از انواع این شرکت هایی که اغلب استفاده می شود عبارتند از ؛ شرکت با مسئولیت محدود ، Limitada اطلاعات) و شرکت (ها Sociedade پور Ações – S. A.). یک نوع جدید از شرکت با داشتن یک عضو و شناخته شده به عنوان تک عضوی و یا شرکت با مسئولیت محدود فردی (EIRELI) نیز برای افراد از ژانویه 2012 موجود است .

 

راه اندازی به عنوان یک “LIMITADA” یا به عنوان یک “S.A.” 1. “Limitada اطلاعات” (یا “LTDA.”)

 

سازند. Limitada اطلاعات ساده ترین نوع، انعطاف پذیر و ارزان از شرکت به کار است. Limitada اطلاعات حداقل نیازبه دو سهامدارو یا سهامداران بیشتر، همچنین به عنوان “quotaholders” شناخته شده است، که شامل افراد ساکن یا نه برزیل و یا اشخاص حقوقی است. quotaholders ممکن است یک Limitada اطلاعات با اجرای یک “Contrato اجتماعی” (اساسنامه) ترکیب و مطابقت با الزامات ثبت نام از رجیستری محلی که در آن دفتر ثبت نام این شرکت است قرار دارد (به هم رجیستری تجاری – و یا حکومت نظامی ها Comercial – برای شرکت کسب و کار، و رجیستری برای اشخاص شرکت – عضویت Pessoas Jurídicas- برای شرکت های غیر کسب و کار).

سرمایه. پایتخت شرکت های بزرگ از LIMITADA است که به سهمیه، که نشان دهنده علاقه هر quotaholder در همان تقسیم شده است. در این نوع شرکت، شرکت کنندگان تنها به اندازه ارزش سهمیه برای آنها که مشترکند مسئول هستند. با این حال، تا زمانی که سرمایه شرکت به طور کامل پرداخت می شود تا مسئولیت خود را گسترش به کل سرمایه شرکت می دهند تمام سهمیه معمولا حق رأی همان نیز به عنوان یک ارزش اسمی است که در مقالات این شرکت از انجمن تعیین شده اند.

1.3 مدیریت. Limitada اطلاعات باید توسط یکی از افراد بیشتر ساکن در برزیل موفق شود (چه quotaholder (بازدید کنندگان) یا نه)، توسط quotaholders در اساسنامه و یا در یک سند جداگانه شرکت منصوب کرد. تصمیمات گرفته شده به عنوان در اساسنامه تعیین شده است.

قطعنامه / حد نصاب. در صورتی که در نوشتن همه quotaholders تاییدیه اخذ شده باشد، همه امور جهت تصمیم گیری توسط quotaholders باید برای تصویب در جلسه quotaholders، ارائه شده باشد.. مقالات این شرکت از انجمن (و اصلاحیه های مربوط)، مورد نیاز به صورت عمومی را در رجیستری تجاری منتشر شده است. تصمیم گیری در LIMITADA است که به طور کلی یک فرایند ساده، به ویژه که در آن تنها دو quotaholders وجود دارد. هر سهمیه معمولا حق دارنده به یک رای، در نشست quotaholders منتهی می شود با این حال، حد نصاب برای قطعنامه در Limitada بالاتر از رای اکثریت است. (به عنوان مثال، 50 درصد از سرمایه رای به علاوه یک رای گیری سهمیه) و حقوق صاحبان سهام از 75٪ است که واقعا مورد نیاز برای اطمینان از کنترل و کیفیت است.

 

  1. “S.A.” 2.1 سازند. S.A.s را می توانید به عنوان یک نوع شرکتی انعطاف پذیر و ارزان به عنوان Limitadas اجرا کنید که S.A. نامیده می شود و نقطه مشترک این نوع شرکت حداقل وجود دو نفر و سرمایه اولیه ثبت شرکت های ثبت شده در برزیل می باشد. یک SA ممکن است یک شرکت ذکر شده (SA DE سرمایه aberto) و یا یک شرکت غیر ذکر شده (SA DE سرمایه fechado)باشد.اهداف شرکت های بزرگ S.A. را باید به طور خاص و به طور کامل در “estatuto اجتماعی” (توسط قوانین)یافت نمود. پس از تصویب قوانین فوق بایستی ثبت و انتشار شود که این اقدام قبل از شروع فعالیت های این شرکت است. لازم به ذکر است که اسناد و مدارک شرکت از S.A. نیز با رجیستری صالح تجاری ثبت شده است.

 

2.2 سرمایه. S.A. یک نهاد شرکتی می باشد که سرمایه به سهام تقسیم شده و مسئولیت سهامداران آن به قیمت صدور سهام مشترک محدود است. سهام این S.A. ممکن است به عنوان (الف) سهام عادی طبقه بندی؛ یا (ب) سهام بدون حق رای ارجح است .علاوه بر این، سهامداران ممتاز در S.A. غیر ذکر شده به عنوان: (الف) توزیع اولویت سود سهام ثابت یا حداقل، که ممکن است تجمعی یا نه؛ (ب) اولویت در بازپرداخت سرمایه بر انحلال شرکت، با یا بدون حق بیمه؛ یا (iii) ترکیبی از جزءهای (الف) و (ب) می باشد. لازم به ذکر است که علاوه بر سهام عادی و ارجح ، SA ممکن است انواع دیگر از اوراق بهادار، از جمله عنوان “PARTES beneficiárias” (قطعات ذینفع)، “اوراق قرضه” (اوراق قرضه) و “پاداش subscrição” باشد .

 

2.3 مدیریت. جلسات عمومی سهامداران، هیئت مدیره، هیئت مدیره و کمیته بازرسی: S.A.s هستند که تا چهار 4 نهادهای اداری اصلی تشکیل شده است. هیئت مدیره تا همین اواخر تنها از سهامداران تشکیل شده بود (اما این الزام قانونی دیگر وجود ندارد) در حالی که هیئت مدیره و کمیته بازرسی از دو یا چند نفر از ساکنان برزیل تشکیل شده است. هیئت مدیره فقط برای S.A.s ذکر شده و شرکت های بزرگ با سرمایه مجاز الزامی است.

 

2.4 قطعنامه / حد نصاب. مسائل برای حل، در نشست سهامداران عمومی بموقع برگزار تقدیم ممکن است توسط سهامداران به نمایندگی 50 درصد از سرمایه رای به علاوه یک سهم رای گیری تایید شده است. قانون قابل اجرا می اندیشد حد نصاب بالاتر برای چند مسائل خاص. علاوه بر این، توسط قوانین ممکن است به حد نصاب بالاتر از تاسیس شده توسط قانون مشخص کنید.

 

  1. Limitada اطلاعات در مقابل S.A. 3.1 تشریفات / هزینه. مقررات گسترده حاکم بر S.A. در حقیقت ارائه یک چارچوب قانونی بیشتر برای فعالیت های شرکت ها، مدیریت و روابط سهامداران و می باشد اگر چه به افزایش قیمت هزینه های اداری و انتشار وابسته به آنها است. در مقابل به S.A از LIMITADA است که نیاز نیست به انتشار سوابق مالی و اظهارات که در نتیجه در صرفه جویی در هزینه ها و منافع محرمانه برای Limitada اطلاعات است.

 

3.2 کنترل. علاوه بر این، یک سهامدار در S.A. ممکن است اقدام به کنترل مطلق با نگه داشتن 50 درصد از سرمایه رای به علاوه یک سهم رای گیری را حفظ نماید. همانطور که قبلا ذکر شد، در Limitada اطلاعات، برخی مسائل اساسی موثر در این شرکت نیاز به تایید quotaholders نمایندگی که حداقل 75٪ از سرمایه را اختصاصا دارا است تامین نماید.

 

3.2 انعطاف پذیری مالی. بر خلاف Limitada اطلاعات از S.A. ممکن است شامل اوراق بهادار و سایر ابزار قابل صدور باشد. 3.3 مالیاتی. Limitada اطلاعات و S.A. تحت قانون مالیات برزیل هستند؛ با این حال، صلاحیت مالیات خانه از سرمایه گذاران این شرکت ممکن است مرتبط Limitada اطلاعات و S.A. سود شرکت و زیان متفاوت را اصلاح نمایند.

 

  1. شرکت با مسئولیت محدود منفرد (“EIRELI”) 4.1 قانون شماره 12441، از 2011 ژوئیه 11، که در ژانویه 2012 به اجرا در آمد، معرفی یک شکل سازمانی جدید طبق قانون مدنی برزیل است،( یعنی تک عضوی شرکت با مسئولیت محدود و یا Empresa مخابرات فردی د Responsabilidade Limitada اطلاعات، آن را به عنوان به پرتغالی به نام) . 4.2 شرکت هایی هستند که به مسئولیت محدود ختم می شوند و تنها یک عضو دارند (درست مثل یک LTDA.).

 

الف) تنها عضو (لزوما یک فرد و نه یک نهاد شرکت) می تواند کل سرمایه خود را نگه دارد که باید به طور کامل پرداخت نمایند و معادل حداقل 100 (صد) بار بالاترین حداقل حقوق و دستمزد در نیروی در برزیل را جبران نمایند. (ب) نام شرکت باید مخفف “EIRELI” اتخاذ کنند. (ج) عضو تنها می تواند به عنوان صاحب تنها یک نوع شرکت ثبت شده در برزیل باشد. 4.3 قانون جدید همچنین امکان تبدیل یک LTDA موجود می اندیشد. به EIRELI با غلظت سهمیه چنین LTDA. به یک مالک

گواهینامه و مجوز C. 1.1 گام بعدی ثبت نام شرکت است.

 

1.2 همچنین ضروری است که افراد و شرکت های مایل به راه اندازی یک شرکت در برزیل ، ثبت نام حقوق مالکیت معنوی (علائم تجاری، اختراعات، نام دامنه، و غیره) خود را در برزیل حتی قبل از شرکت برزیلی به ثبت رسانند .

 

  1. D. ثبت سرمایه خارجی

1.1 تمام وجوه ارسالی سرمایه تاثیر سهامداران خارجی و یا quotaholders (اعم از افراد یا سازمان های مشترک) به شرکت در برزیل باید در بانک مرکزی برزیل ظرف مدت 30 روز به عنوان قرارداد ارز مربوطه BACEN بودن ثبت نام شود. با ثبت نام فوق اجازه داده می شود تا مانند سهامداران خارجی و یا quotaholders ، سودها و سرمایه را از طریق بازار نرخ ارز تجاری بازگردد. 1.2 پیش از این قرارداد ارز که در حال اجرا است ، یک کد RDE-IED باید از BACEN برای هر جفت شامل سهامداران خارجی و یا quotaholder و دریافت کننده شرکت برزیلی از سرمایه گذاری خارجی به دست آمده باشد.

 

  1. E. تحصیل اقامت دائم و VISA بعنوان یک سرمایه گذار و برای OCCUPRYING پست های مدیریتی در شرکت های برزیلی. 1.1 سرمایه گذاران می توانند ویزای دائم برای ساکنین خارجی در برزیل به دست آورند : (الف) اگر او سرمایه گذاری R 150000000$ (150،000 رئال) در این شرکت می باشد که در آن سرمایه گذاری شده است. یا

(ب) در صورت سرمایه گذاری کمتر ازمبلغ R $ 150000000(150،000 رئال) در این شرکت است ، که در آن سرمایه گذاری شده است، مقامات اداره مهاجرت برزیل ممکن است، فوق العاده، اعطای ویزای دائم سرمایه گذار اگر شرکت و سرمایه گذاری برآوردن نیازهای خاص است. چنین عبارتند از: (یک) ارائه طرح کسب و کار به مقامات در نظر تعداد کارکنان برزیل هر سال به استخدام. (ب) نشان دهنده سطح سرمایه گذاری می شود ساخته شده و منطقه برزیل که در آن همان اعمال خواهد شد. (ج) بخش اقتصادی درگیر؛ و (د) کمک به افزایش بهره وری و جذب فن آوری است.

 

1.2 علاوه بر این، به عنوان قبلا ذکر شد، مدیر (بازدید کنندگان) از شرکت برزیلی گنجانیده باید ساکن در برزیل و ممکن است به صورت برزیل و یا خارجی (بازدید کنندگان) (یک ویزای دائم). ویزای دائم اگر در وضعیت دوم به دست امده : (الف) quotaholder خارجی / اثرات سهامداران سرمایه گذاری حداقل بمبلغ R $ 600،000.00 (ششصد هزار رئال) در شرکت تابعه برزیل می باشند. (ب) quotaholder خارجی / سهامداران ملزم به سرمایه گذاری بمبلغ R 150،000.00 $ (150،000 رئال) در شرکت تابعه برزیل است، که از جمله شرکت های فرعی برزیل باید متعهد به استخدام حداقل 10 نفر از کارکنان در عرض دو سال از اختلاط و یا ورود از مدیرعامل خارجی هستند.

 

1.3 اگر فرد خارجی ملی از یک مرکوسور عضو (آرژانتین، پاراگوئه، اروگوئه و ونزوئلا) و یا یک آسوشیتد دولت (بولیوی، کلمبیا، شیلی، اکوادور و پرو) است، او ممکن است یک ویزای موقت دو ساله تحصیل نماید که ، فوق العاده، به شرایط اقامت برای مدیر (بازدید کنندگان) از شرکت برزیلی نزدیک است. در این صورت، هیچ حداقل سرمایه ای وجود ندارد.

 

  1. F. اظهارات نهایی

 

  1. از آنجا که راه اندازی یک شرکت برزیلی معمولا یک ورزش نیست ساده، کارشناس مشاوره حقوقی باید از ابتدا به منظور جلوگیری از هر گونه شگفتی ناخوشایند و به حداکثر رساندن فرصت کسب و کار محلی جستجو و تحقیق و تفحص نماید.

 

پانویسها و منابع 1 در حال، با توجه به مقررات اخیر صادر شده توسط وزارت رجیستری تجاری ملی، یک EIRELI تنها می تواند توسط یک فرد گنجانیده شود، نه توسط یک نهاد یا شرکت های بزرگ. 2 با این حال، قانون اخیرکه به تصویب رسید مستلزم آن است که “شرکت های بزرگ به اندازه”، به عنوان مثال، کسانی که به عنوان S.As. گنجانیده یا Ltdas.، باید با مفاد قانون از جمله در رابطه با حسابداری اسناد حسابداری و تهیه و صورتهای مالی، و همچنین تعهد به کتاب های خود و صورتهای مالی سالانه توسط یک شرکت حسابرسی مستقل مورد بررسی و مطابقت قرارداشته باشد. مطابق با قانون جدید، “شرکت های بزرگ به اندازه” شامل یک نهاد شرکت یا سازمان های مشترک تحت کنترل ، با مجموع دارایی در بیش از 240 میلیون R $ یا گردش مالی خالص سالانه بالا R $ 300 میلیون دلارمی باشند.

 

مشاورین موسسه مشاوره ای MIE با آگاهی از قوانین کشورها و شرایط فعلی افراد ، شما را با انواع راه های مهاجرتی آشنا خواهند نمود . شما می توانید با برقراری تماس تلفنی از مشاوره رایگان کارشناسان حقوقی بهره مند گردید.

https://www.mondaq.com/brazil/x/332058/Corporate+Governance/Establishing+A+Company+In+Brazil

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *