ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا و بررسی نکات ثبت شرکت

 • ثبت شرکت در آمریکا و مقدمه ای بر آن
 • شرایط عمومی ثبت شرکت در آمریکا
 • اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آمریکا
 • استانداردهای سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا
 • شاخص های اقتصادی تأثیرگذار برای ثبت شرکت در آمریکا
 • انواع ثبت شرکت در آمریکا
 • هزینه های موردنیاز ثبت شرکت در آمریکا
 • نقاط مثبت ثبت شرکت در آمریکا
 • نقاط منفی ثبت شرکت در آمریکا
 • مراحل ثبت شرکت در آمریکا
 • وکیل ثبت شرکت در آمریکا و خدمات مؤسسهMIE
 • سخن پایانی
ثبت شرکت در آمریکا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ثبت شرکت در آمریکا و مقدمه ای بر آن

ثبت شرکت در آمریکا ، شرایط ثبت شرکت در آمریکا و مهاجرت به آمریکا از طریق ثبت شرکت در این مقاله مورد تحلیل علمی و بررسی قرار می گیرد آیا با ثبت شرکت میتوان به اقامت و تابعیت آمریکا دست یافت؟ برای ثبت شرکت چه شرایطی باید وجود داشته باشد؟ آیا کشور آمریکا کشور مناسبی برای ثبت شرکت است؟ یکی از راه های مهاجرت به آمریکا از طریق ثبت شرکت می باشد که در حال حاضر متقاضیان بسیاری را دارد. از نظر علمی ، آمریکا کشور مناسبی برای ثبت شرکت می باشد. امیدواریم مقاله موجود که توسط متخصصین موسسه حقوقی ملک پور نگارنده شده است به سوالات و ابهامات ذهنی شما پاسخ داده باشد و اطلاعاتی در مورد ثبت شرکت در آمریکا و مهاجرت از این طریق، خدمت شما عزیزان ارائه دهد.شما عرزیزان نیز، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه ام آی اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوران زبده، مشاوره رایگان دریافت نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در آمریکا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به آمریکا

شرایط عمومی ثبت شرکت در آمریکا

کشور آمریکا از ۵۰ ایالت تشکیل شده است که یک منطقه آن فدرال و پنج  سرزمین آن خود مختار هستند. مساحت این کشور ۹.۱ میلیون متر مربع است. جمعیت کشور آمریکا حدود ۳۲۷ میلیون نفر و زبان رسمی این کشور به زبان انگلیسی می باشد.  آمریکا از نظر وسعت، چهارمین کشور و از نظر جمعیت سومین کشور دنیا به شمار می آید. واحد پولی این کشور. دلار آمریکا است و پایتخت آن واشنگتن می باشد پر جمعیت ترین شهر این کشور نیویورک است.در این مقاله ثبت شرکت در آمریکا بررسی می شود که لازم است بدانیم برای شرکت در آمریکا یا تشکیل شرکت ، باید نام شرکت یا نام تجاری را ثبت کنید ، یک گواهی ادغام یا مقالات ادغام ثبت کنید و هزینه ای را پرداخت کنید. همچنین در مرحله بغدی شما نیاز به تهیه آیین نامه شرکتی و برگزاری جلسه هیئت مدیره دارید.

زندگی در آمریکا
زندگی در آمریکا

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا منجر به اخذ اقامت نخواهد شد و افرادی که قصد اخذ اقامت کشور آمریکا را دارند با توجه به پیچیدگی هایی که در این روش وجود دارد، نمی‌توانند از این طریق به اقامت دائم برسند. پیشنهاد می شود افرادی که قصد مهاجرت به کشور آمریکا را دارند به دلیل سخت گیریهایی که در اعطای ویزای آمریکا وجود دارد، از روش های ثبت شرکت در اتریش، ثبت شرکت در مجارستان،ثبت شرکت در اسلواکی، ثبت شرکت در اسلوونی استفاده نمایید تا اقامت اروپا را دریافت کرده و به راحتی به آمریکا رفت و آمد کنید.

استانداردهای سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در آمریکا

افرادی که اقدام به سرمایه گذاری در کشورهای دیگر می کنند باید تمامی عوامل تاثیرگذار مانند نرخ مصادره اموال، نظام قضایی آن کشور، امنیت و صداقت در ادارات  مورد بررسی قرار گیرد. یکی از مهمترین عواملی که در سرمایه گذاری باید در نظر گرفت  امنیت سرمایه افراد می باشد. به عبارت دیگر دولت آمریکا باید با سرمایه گذاران خارجی همانگونه رفتار کند که با سرمایه گذاران خارجی رفتار می کند. یکی دیگر از استانداردهای سرمایه گذاری مهم نظام قضایی کشور آمریکا و صداقت و احساس مسئولیت در ادارات این کشور می باشد.یکی دیگر از استانداردهای مهم  سرمایه گذاری ارزیابی میزان مصادره اموال در کشور آمریکا می باشد. همانگونه که در نمودار زیر مشخص شده است نرخ مصادره اموال کم می باشد و این به این معنی می باشد که  سرمایه گذاری در کشور آمریکا امنیت داشته و سرمایه گذاران خارجی هیچگونه نگرانی بابت مصادره اموال ندارند.

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار برای ثبت شرکت در آمریکا

یکی دیگر از نکات مهم که باید سرمایه گذاران خارجی به آن توجه داشته باشند شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بوده و شامل نرخ بیکاری، نرخ مالیات، صادرات و واردات و … همه جزء شاخص های تاثیر گذار در سرمایه گذاری می باشد.  به عبارت دیگر هر کدام از شاخص های تاثیرگذار در سرمایه گذاری افراد تاثیر دارد. یکی از شاخصه هایی سرمایه گذاران را ترغیب به سرمایه گذاری در آمریکا کرده نرخ مالیات این کشور می باشد. ولی نرخ مالیات در زمینه های مختلف مانند ثبت شرکت، خرید ملک و … متفاوت می باشد.

یکی دیگر از موارد مهم در شاخص های سرمایه گذاری تولید ناخالص داخلی است که ۵۴۲۲۵.۴۵ دلار آمریکا تعیین شده است.

شاخص مهم دیگر در سرمایه گذاری نرخ بیکاری می باشد. همانگونه در نمودار ذیل  مشخص شده نرخ بیکاری در آمریکا ۴.۳۶ درصد بوده و این رقم نشان دهنده این است که بیشتر افراد در آمریکا مشغول به کار هستند.

نمودار نرخ بیکاری در آمریکا

انواع ثبت شرکت در آمریکا

شروع یک تجارت مستقر در ایالات متحده به عنوان یک خارجی می تواند مسیری طولانی باشد ، اما در این کشور، ثبت نام شرکت و باز کردن تجارت برای شما امکانپذیر است. یادگیری زبان انگلیسی در صورتی که قصد انجام کار با آمریکایی ها را داشته باشید یک شرط اساسی است ، اما جنبه های دیگری مانند ثبت نام در شماره شناسه کارفرمای خود ، و انتخاب نوع شرکتی که می خواهید باشد ، می تواند امور را گیج کننده تر کند.

با توجه به این نکته که کشور آمریکا دارای شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری مطلوبی می باشد، افراد زیادی متقاضی ثبت شرکت در این کشور می باشند. ثبت شرکت در آمریکا می تواند به روش های مختلف انجام شود. یکی از این روش های ثبت شرکت، شرکت های با مسئولیت محدود می باشد. یکی از نکات مهم درمورد ثبت شرکت آمریکا با مسئولیت محدود این می باشد که متقاضی باید اقامت این کشور را داشته باشد. نکته دیگر در ثبت شرکت کشور آمریکا این است که مدیران سهام باید در کشور آمریکا اقامت داشته باشند. بنابراین، در اشاره به انواع مختلف ثبت شرکت شخص باید اقامت کشور آمریکا را داشته باشد. نوع دیگر از ثبت شرکت در آمریکا نوعی از شرکت با مسئولیت محدود می باشد. این نوع شرکتها به نامهای ccorp و LLC می باشند. این نوع از شرکت ها برای افرادی مناسب می باشند که قصد ثبت شرکت در مناطق کوچک آمریکا داشته و قصد دارند که از مالیات معاف شوند. این افراد می توانند برای شرکت های با مسئولیت محدود به نامهای ccorp و LLC اقدام کنند. شرکت CO-corporation می تواند در مناطق کوچک آمریکا ثبت شده و نیازی به پرداخت مالیات نداشته باشد. در ثبت این نوع شرکت می توان سهامداران نامحدودی داشت و مالیات پرداخت نکرد.

سرمایه گذاری در آمریکا
گرین کارت آمریکا

هزینه های موردنیاز ثبت شرکت در آمریکا

در این قسمت به ثبت شرکت در کشور آمریکا می پردازیم. آمریکا روش های متنوعی را برای سرمایه گذاران پیشنهاد می کند که برخی از  آنها زیر ۲۰۰ هزار دلار سرمایه لازم دارد و برخی دیگر سرمایه بیشتر لازم دارد.

یکی هزینه های مورد نیاز ثبت شرکت در کشور آمریکا ، مبلغ مورد نیاز برای ثبت کردن شرکت می باشد که به دلیل استقبال زیاد مردم سرتا سر دنیا، دولت آمریکا برای آن ظرفیتی قرار داده است. یکی از پیش نیازهای ثبت شرکت که می تواند سرمایه گذار را از  سرمایه گذاران دیگر متمایز سازد طرح تجاری و یا همان بیزینس پلن می باشد. طرح تجاری شخص باید باعث سوددهی بالا بوده و تاثیر زیادی در اقتصاد آمریکا داشته باشد.  شخص باید طرحی را ارائه دهد که در این کشور کم بوده و باعث  ثبت شرکت و کارافرینی و نواوری در کشور آمریکا شود.

نقاط مثبت ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا و نقاط مثبت آن سوالی در ذهن ما به جد می اورد که، آیا یک تبعه خارجی می تواند بدون اینکه اقامت داشته باشد ، تجارت خود را در ایالات متحده آغاز کند؟

“بله ، می تواند!” هر روز اتباع بیگانه مشاغل آمریکایی را از شرکتهای بزرگ گرفته تا مغازه های کوچک راه اندازی می کنند. دسترسی به بازار ایالات متحده کلید موفقیت بسیاری از مشاغل در سراسر جهان است. موثرترین راه برای دستیابی به این بازار با یک شرکت آمریکایی ، استفاده از بزرگترین ، بهترین بازار جهانی یکپارچه جهان با کمترین نرخ مالیات است. راه اندازی یک شرکت در ایالات متحده به عنوان یک غیر مقیم ساده است که شما به کمک تیمی متخصص در تشکیل شرکت ، مهاجرت ، واردات و صادرات ، مالیات بین المللی ، املاک و مستغلات و زنجیره تأمین کمک کنید. ثبت شرکت در آمریکا برای اتباع خارجی ، این موارد لازم است:

 • فروش آسان تر در بازار ایالات متحده ، از نظر گمرکی و مالیاتی

 • برای سرمایه گذاری ، شما می توانید به بازارهای عمومی و بازارهای سرمایه در ایالات متحده دسترسی پیدا کنید

 • شهرت شرکت خود را ، هم به مشتریان آمریکایی و هم در بسیاری از بازارهای خارج از کشور تقویت کنید

 • دریافت ویزا برای سرمایه گذاری در ایالات متحده آسان تر است (البته تضمین نمی شود!)

 • شما می توانید مالیات خود را از درآمد منبع ایالات متحده کاهش دهید.

مزایای بسیاری برای راه اندازی یک شرکت وجود دارد. محافظت از مسئولیت دارایی های شخصی شما یکی از اصلی ترین دلایلی است که یک تجارت کوچک باعث ایجاد شرکتی می شود. ترکیب کردن کمک می کند تا دارایی های شخصی خود را از سرمایه گذاری خود جدا کنید.ادغام یا راه اندازی شرکت یکی از بهترین راه هایی است که یک صاحب تجارت می تواند از این طریق از دارایی های شخصی خود محافظت کند. بیشتر افراد صرفاً به همین دلیل شراکت را انتخاب می کنند ، اما مزایای دیگری نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، ساختار کسب و کار شراکتی باعث صرفه جویی در پول در مالیات می شود ، انعطاف پذیری بیشتری در تجارت ایجاد می کند ، از شانس حسابرسی ، تفکیک پذیری بهتر اجتناب می کند و به شما امکان می دهد آسان تر سرمایه را جمع کنید. در صورت مشارکت یا مالکیت شخصی ، طلبکاران می توانند در صورتی که دارایی شرکت در تسویه حساب در اکثر موارد کافی نباشد ، به دنبال دارایی های شخصی مالک بروند.

ثبت شرکت در آمریکا

نقاط منفی ثبت شرکت در آمریکا

شما به عنوان یک شخص خارجی، اگر به دنبال راه اندازی یک شرکت آمریکایی هستید، نسبت به یک شخص ساکن ایالات متحده باید مراحل بیشتری را طی کنید و اگر اشتباه کنید ، نزول بیشتری خواهید داشت. به عنوان مثال ، برای افراد غیر مقیم که می خواهند درآمد خود را از آمریکا بگیرند ، مسئله مالیات بر درآمد بیشتر است. اخذ ویزای کاری مناسب ایالات متحده و افتتاح حساب بانکی نیز از مشکلات هستند. هر یک از این مباحث بسیار پیچیده است.

مراحل ثبت شرکت در آمریکا

مراحل ذکر شده در زیر، مراحل اساسی را که باید قبل از راه اندازی یک تجارت مورد بررسی قرار گیرد ، شامل می شود.

نحوه راه اندازی یک شرکت آمریکایی برای افراد غیر مقیم آمریکا

 • مرحله تعیین

  تعیین کنید که دقیقاً چه کاری را می خواهید انجام دهید ، کجا و چگونه می خواهید آن را انجام دهید ، چقدر هزینه خواهد داشت و بودجه شما را دارد یا خیر. در این مرحله باید تعیین کنید:

  از کجا می توانید تجارت ایالات متحده خود را تاسیس کنید

  شرکت آمریکایی خود را در کجای کشور قرار دهید

  نیاز شما به حفاظت از مالکیت معنوی

  آیا به اخذ مجوزهای ویژه نیاز دارید؟

  نیاز شما به ویزا یا سایر نیازهای مهاجرتی

  نیاز شما به کارمندان برای مشاغل

  نیاز شما برای دسترسی به بازارهای سرمایه در ایالات متحده است.

  نیاز شما به بازاریابی ، زنجیره تأمین و سایر خدمات پشتیبانی است.

  آیا مشوق های مالیاتی در دسترس است و چه گزینه هایی برای به حداقل رساندن بار مالیاتی شما وجود دارد.

 • مرحله برنامه ریزی

  در مرحله برنامه ریزی شرکت موارد عملی را تعیین خواهید کرد:

  نام شرکت

  خواه شرکت عام باشد یا یک شرکت با مسئولیت محدود

  برای ثبت نام در کدام ایالت و کدام کشورها ثبت نام کنید

  تعیین سرمایه شرکت (چه تعداد سهام با چه ارزش واقعی و هر سهامدار چقدر به عنوان سرمایه خود در شرکت کمک خواهد کرد)

  مشخص کنید که سهامداران ، افسران و مدیران چه کسانی خواهند بود

  نقش ها و مسئولیت های افسران و مدیران شرکت را تعیین کنید

 • مرحله اجرا

  پس از اتمام مرحله برنامه ریزی شرکت ، مرحله عمل باید بسیار روان و سریع انجام شود:

  مدارک لازم را تهیه کنید

  شرکت را تشکیل دهید

  در صورت نیاز شرکت را در ایالات دیگر ثبت کنید

  تشکیل جلسه سازمانی ، انتصاب افسران و مدیران ، صدور سهام به سهامداران و انجام اقدامات دیگر در صورت لزوم

  شماره شناسه کارفرمای فدرال را بدست آورید

  بررسی BE-13 را با دفتر آمار اقتصادی ایالات متحده تهیه و تنظیم کنید

  حساب بانکی خود را باز کنید

  شروع کار: خرید ، اجاره یا اجاره فضای اداری ، استخدام کارمندان ، بازاریابی محصولات و غیره

وکیل ثبت شرکت در آمریکا و خدمات مؤسسهMIE

ثبت شرکت در آمریکا امری تخصصی است که هر شخص متقاضی،برای این نوع اقدام می بایست با وکیل و متخخص اقدام نماید. موسسه حقوقی ملکپور با داشتن 15 سال سابقه درخشان در امر مهاجرت و متخصص امور مهاجرتی کشورهای مختبف، خدمات و مشاوره های تخصصی خود را در عرصه بین المللی و امور مربوط به ثبت شرکت در آمریکا برای موکلین خود ارائه می دهد.با توجه به شرایطی که آمریکا در اعطای ویزا قائل شده اسست توصیه می شود از کارآفرینی و ثبت شرکت کانادا برای ورود به آمریکا به دلیل هم مرز بودن با آمریکا، در خصوص کارآفرینی کانادا اقدام کنیم که توجه شما عزیزان را به مطالعه در این مورد  جلب می کنم.

نکات مهم و نهایی ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا آیا روشی است برای دریافت اقامت موقت یا دائم این کشور؟ اگر شما عزیزان به دنبال اقامت در آمریکا هستید و ثبت کردن شرکت را برای این هدف برگزیده اید، باید به این نکته توجه داشته باشیم  که این مسیر چندان مسیر سهل و آسانی نیست و  با وجود تحریم ایران از طرف کشور آمریکا سختی های این نوع اقدام برای ایرانی ها افزایش هم یافته است و انتقال پول از کشور ما به کشور آمریکا و همچنین از آمریکا به ایران به سختی انجام خواهد شد.در کشور آمریکا در نوع شرکت با مسئولیت محدود، با وجود ۲ یا ۳ نفر، شرکت را می توان ثبت کرد و این مورد یکی از مزیت های این نوع شرکت نسبت به شرکت سهامی است. نکته مهم دیگر در برخی از ایالت های آمریکا، شرکت ها از مالیات بر درآمد، معاف خواهند بود که این یک مزیت مهم واساسی به شمار می آید، زیرا که پ موضوع مالیات بر درآمد در آمریکا نسبت به کشورهای دیگر جهان، متفاوت می باشد.نکته دیگری که می توان در بحث ثبت شرکت در آمریکا ، به آن اشاره کرد این است که در شرکت آمریکایی احتیاجی به حضور سهامداران و مدیران شرکت نیست.همچنین برای تشکیل جلسه های هیئت مدیره، نیازی به تشکیل در همان ایالت نمی باشد و هیئت مدیره می توانند در ایالتی دیگر از آن ایالت آمریکا، جلسه را تشکیل دهند.

ویزای آمریکا
خرید ملک در آمریکا
سخن پایانی

ثبت شرکت در آمریکا مورد تقاضای بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به ایالات متحده آمریکا را دارند، قرار گرفته است. ثبت شرکت در آمریکا در بسیاری از رشته ها و بیزینس پلن ها امکان پذیر است و داوطلبان می توانند با توجه به رشته و مهارت مورد نظر خود، محل انجام فعالیت خود را نیز انتخاب نمایند. البته اگر به دنبال کشوری با سطح علمی مثال زدنی و انگلیسی زبان هستید که بتوانید کار آفرینی خیلی خوبی داشته باشید، قطعا کشور هایی مثل انگلیس و کانادا گزینه های بهتری خواهند بود . موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله شرایط ثبت شرکت در آمریکا را بیان نموده است. برای اخذ اطلاعات بیشتر در باب ثبت شرکت در آمریکا و یا یافتن بهترین گزینه جهت انجام این اقدام، می توانید با تماس تلفنی از مشاوره رایگان کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره MIE اتریش بهره مند شوید. همچنین می توانید سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ نیز مطرح نمائید و پاسخ سوال خود را به صورت رایگان دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *