ثبت شرکت در اتریش

ثبت شرکت در اتریش و مقدمه ای بر آن

 • ثبت شرکت در اتریش و شرایط عمومی
 • ثبت شرکت در اتریش و انواع ان
 • ثبت شرکت در اتریش و مدارک لازم
 • ثبت شرکت در اتریش و مالیات
 • ثبت شرکت در اتریش و حداقل سرمایه مورد نیاز
 • ثبت شرکت در اتریش و مدت زمان انجام
 • ثبت شرکت در اتریش و اخذ اقامت
 • ثبت شرکت در اتریش و کلام آخر

ثبت شرمت در اتریش

ثبت شرکت در اتریش در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. در این مقاله به تفصیل  به این موضوع که ثبت شرکت در اتریش چه مراحلی دارد و هزینه ثبت شرکت در اتریش ، اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش ، مدارک لازم   و موضوعات مرتبط می پردازیم. در مجموع سرمایه گذاری در اتریش از طریق ثبت شرکت یکی از راههای ورود و اخذ اقامت اتریش است. اما سرمایه گذاری در اتریش راههای متفاوتی دارد که شما می توانید با جستجوی موضوع مورد نظر خود در گوگل با کلیدواژه ملکپور و یا جستجو در همین سایت به مقالات ما دسترسی پیدا نموده و مطالعه نمایید.

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

فایل تصویری موسسه ملکپور در رابطه با ثبت شرکت در اتریش

فایل تصویری موسسه ملکپور در رابطه با ثبت شرکت در اتریش

مهاجرت به کشور اتریش
خودحمایتی
تمکن مالی

ثبت شرکت در اتریش و شرایط عمومی

کشور اتریش  یکی از زیباترین کشورهای اروپاییست و شهر وین برای ده سال متوالیست که بهترین شهر جهان شناخته شده است. آب و هوای معتدل نیز یکی دیگر از جذابیت های کشور اتریش است که بسیاری از مهاجران را به سمت خود جذب می نماید. یکی دیگر از جذابیت های این کشور زیبا داشتن طبیعتی بی نظیر و  آثار باستانی است. همچنین اتریش یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی است و هر ساله سرمایه گذاران بی شماری از سراسر جان برای سرمایه کذاری در اتریش اقدام می نمایند. اتریش به واسطه داشتن سیستم اقتصادی و سیاسی درست و پایدار مقصد مناسبی برای سرمایه گذاری است.  عضویت کشور اتریش در بانک جهانی ، سازمان تجارت جهانی وسازمان همکاریو توسعه اقتصادی نشان از این دارد که شما می توانید سرمایه گذاری تضمین شده همراه با استانداردهای بین المللی داشته باشید.شما می توانیدبرای کسب اطلاعات بیشتر درزمینه های سرمایه گذاری در اتریش و همچنین اخذ اقامت از طریق تمکن مالی در اتریش مقالات مرتبط را مطالعه نمایید.

ثبت شرکت در اتریش

ثبت شرکت در اتریش و انواع آن

در اتریش مانند اکثر کشورها انواع شرکت وجود دارد و شما با توجه به زمینه کاری خود می توانید نوعی از ثبت شرکت را انتخاب نمایید.

 • ثبت شرکت  با مسوولیت محدود
 • ثبت شرکت توسط شخص حقیقی
 • ثبت شعبه ای از شرکت شما
 • ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار کوچک

ثبت شرکت در اتریش و مدارک لازم

برای ثبت شرکت در اتریش متقاضی باید مدارک زیر را تهیه نماید

 • گذرنامه معتبر با اعتبار حداقل 6 ماه
 • اسناد و مدارک قانونی شرکت
 • ارائه اجاره نامه محل شرکت در اتریش
 • مدارک مدیر یا مدیران شرکت
 • مدارک مبنی بر مقدار سهم سهامداران شرکت
 • مدارک مبنی بر وجود سپرده بانکی به میزان سرمایه مورد نیاز شرکت

علاوه بر اینها پس از طی مراحل قانونی  مدیر یا مسوول شرکت باید برای انجام امور مالی و دارایی شرکت اقدامات لازم را انجام دهد. یکی از الزامات ثبت شرکت  داشتن طرح تجاری و بیزنس پلن است . شما پس از اینکه درخواست خود را  ثبت نمودید  دولت اتریش از شما برای شرکت پیشنهادی هم نام تجاری و هم طرح تجاری می خواهد. که شما باید خلاصه فعالیت شرکت و پیش بینی در امد شرکت  و  تعداد نیروهای لازم برای شرکت را ارائه دهید. پس از تایید طرح تجاری شما می توانید برای مراحل بعدی اقدام نمایید.

ثبت شرکت در اتریش و مالیات

به طور کلی هر شغلی که ایجاد می شود باید برای پرداخت مالیات اقدام نماید. قوانین مالیات در کشورهای اروپایی به طور جدی اجرا می شود. هر شغلی با توجه به میزان درامدش باید مالیات پرداخت نماید . مالیات شرکت در اتریش معمولا 25 % است که باز با توجه به شرایط شرکت و نوع فعالیت ممکن است اندکی در مشاغل و فعالیتهالی گوناگون متفاوت باشد.

فایل صوتی موسسه ملکپور درمورد ثبت شرکت در اتریش

ثبت شرکت در اتریش و سرمایه مورد نیاز

ثبت شرکت در اتریش نیز مانند بسیاری از کشورهای دیگر نیاز به سرمایه دارد. برای ثبت شرکت  حداقل سرمایه مورد نیاز 35 هزار یورو است که بسته به نوع کار و فعالیت شرکت این میزان تغییر می نماید اما همانطور که اشاره شد حداقل مبلغ مورد نیاز برایاین موضوع 35 هزار یورو است.

ثبت شرکت در اتریش و مدت زمان انجام

شما می توانید نام تجاری خود را به صورت آنلاین تعیین و مشخص نمایید. نوشتن طرح و اسناد قانونی شرکت نیز تقریبا در طی دو روز انجام میشود. پردازش اسناد و تاییدیه ان نیز حدود 6 روز و افتتاح یک حساب بانکی به نام شرکت نیز حدود یک روز و دریافت مجوز اتاق اقتصادی نیز یک روز ، ثبت نام برای اداره مالیات حدود دوهفته و درخواست مجوز فعالیت کمتر از یک روز طول می کشد بنابراین کل پروسه ثبت شرکت در اتریش کمتر از یک ماه طول می کشد.

ثبت شرکت در اتریش و اخذ اقامت

ثبت شرکت مسئله ای حقوقی است که نیاز به دانش و تخصص دارد. البته شاید بگویید که ثبت شرکت که پروسه ای ساده دارد. درست است روند ثبت شرکت در کمتر از یکماه همانطور که در پاراگراف قبلی نیز اشاره نمودیم انجام می شود اما ثبت شرکتی که باعث اعطای اقامت گردد نیاز به دانش و تخصص در این زمینه دارد. چرا که صرفا ثبت شرکت به تنهایی سبب اعطای اقامت نمی شود اما راههایی وجود دارد که شما می توانید با ثبت شرکت اقامت کشور اتریش را دریافت نمایید. لذا در صورت تمایل می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و از مشاوره کوتاه رایگان نیز بهره مند گردید.

بهترین شهر دنیا

کلام آخر

ثبت شرکت در اتریش همانطور که در بالاتر نیز اشاره کردیم پروسه ای کوتاه است و معمولا در کمتر از یکماه انجام می گردد. ثبت شرکت در اتریش یکی از راههای سرمایه گذاری و اخذ اقامت اتریش است . اما همانطور که در بالاتر ذکر نمودیم ثبت شرکت در اتریش امری حقوقیست و نیاز به دانش و تخصص دارد . شما میتوانید برای کسب اطلاعات امع و کامل در زمینه ثبت شرکت در اتریش ویدیوی انتخاب مسیر مهاجرت راهنمای گام به گام را تهیه نموده و مشاهده نمایید این ویدیو پاسخ تمام سوالات مهاجرتی شما را داده و شما می توانید همانند یک وکیل مهاجرت برای آینده خود بهترین تصمیم را اخذ نمایید. همچنین می توانید سوالات خود را در قسمت سوالات همگانی سایت های ما مطرح نموده و پاسخ آن را دریافت نمایید و در پرسش و پاسخ سایت های ما نیز شرکت کنید. همچنین می توانید با مشاورین متخصص ما تماس حاصل نموده از مشاوره رایگان کوتاه بهره ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *