ثبت شرکت در دانمارک

ثبت شرکت در دانمارک و بررسی شرایط آن

 • ثبت شرکت در دانمارک و مقدمه ای بر آن
 • شرایط عمومی ثبت شرکت در دانمارک
 • اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در دانمارک
 • استانداردهای سرمایه گذاری در رابطه با ثبت شرکت در دانمارک
 • شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در ثبت شرکت در دانمارک
 • انواع ثبت شرکت در دانمارک
 • هزینه های موردنیاز برای ثبت شرکت در دانمارک
 • نقاط مثبت ثبت شرکت در دانمارک
 • وکیل ثبت شرکت در دانمارک و خدمات مؤسسهMIE
 • مراحل ثبت شرکت در دانمارک
 • طرح تجاری (بیزینس پلن) برای ثبت شرکت در دانمارک
 • نکات مهم و نهایی ثبت شرکت در دانمارک
 • سخن پایانی
ثبت شرکت در دانمارک

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ثبت شرکت در دانمارک و مقدمه ای بر آن

ثبت شرکت در دانمارک٬ دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت و مدارک و شرایط لازم جهت ثبت شرکت٬ در این مقاله علمی مورد بررسی قرار می گیرد. آیا سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت٬ سبب اعطای اقامت و تابعیت می شود؟ هزینه های موردنیاز جهت ثبت شرکت در این کشور چیست؟  امید است که در این مقاله که توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش گردیده است٬ بتوانیم به تمامی سوالات و ابهام شما در باب ثبت شرکت در دانمارک٬ پاسخ دهیم. دانمارک یکی از کشورهای اروپایی می باشد که در حوزه سرمایه گذاری بسیار قوی است و از سرمایه گذاران خارجی جهت رشد اقتصاد کشور٬ حمایت می کند. از این رو مردم این کشور٬ جزو راضی ترین ملت جهان هستند و همه روزه عده زیادی قصد مهاجرت به این کشور را دارند. مهاجرت به دانمارک از روشهای مختلفی امکان دارد. یکی از روش های دریافت اقامت دانمارک سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت٬ می باشد. پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام و تصمیم گیری با یک مشاور حقوقی معتبر مشورت نمایید تا شما را در این امر راهنمایی نماید. در صورت هر گونه سوال با موسسه حقوقی ملک پور٬ همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما٬ بهره مند شوید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به دانمارک و انگلیس

شرایط عمومی ثبت شرکت در دانمارک

دانمارک یکی از کشورهای اروپایی واقع در شمال اروپا می باشد. این کشور جنوبی ترین کشور حوزه اسکاندیناوی نیز می باشد. پایتخت آن کپنهاگ است و زبان رسمی مردم آن دانمارکی می باشد که عده ای در سایر نقاط کشور به زبان آلمانی و گرینلندی نیز سخن می گویند. سرانه اقتصاد این کشور٬ رتبه هفتم در جهان را داراست. می توان گفت دانمارک یکی از کشورهای مرفه اروپاست و کیفیت زندگی در آن بالا می باشد و مردم آن جزو راضی ترین ملت ها هستند. سرمایه گذاری در این کشور بسیار سود ده است٬ چرا که این کشور از اقتصاد خوبی برخوردار است. یکی از روش های سرمایه گذاری در این کشور٬ ثبت شرکت در دانمارک است که این امکان برای فردی که شرکت خود را در دانمارک ثبت نموده٬ وجود دارد که سایر شعب شرکت مورد نظر خود را٬ در سایر کشورهای اروپایی افتتاح کند و این یک نقطه مثبت جهت ثبت شرکت در دانمارک می باشد.

اطلاعات عمومی دانمارک

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در دانمارک

ثبت شرکت در دانمارک یکی از راه های سرمایه گذاری در این کشور است  که فرد ابتدا می بایست طرح تجاری به دولت دانمارک ارائه نماید و این طرح تجاری مورد تایید دولت واقع شود. البته برای مدیریت و پیش بردن کسب و کار٬ حضور فرد در دانمارک نیز مهم بوده و همچنین شخص می بایست مبلغی پول حدود ۲۰ هزار یورو را در حساب جهت تمکن مالی به دولت نشان دهد. در این صورت فرد می تواند پس از مدتی پیش بردن کار و نشان دادن کارکرد خود و نقش داشتن در اقتصاد دولت دانمارک٬ اقامت دائم خود را اخذ نماید. جهت اطلاعات بیشتردر رابطه با مهاجرت به دانمارک از روش های مختلف سرمایه گذاری به شما پیشنهاد می شود ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را در سایت ملک پور خریداری نموده و تمامی اطلاعات لازم جهت مهاجرت را خودتان یاد بگیرید.

استانداردهای سرمایه گذاری در رابطه با ثبت شرکت در دانمارک

جهت بررسی وضعیت اقتصادی هر کشور می بایست٬ استاندارد های سرمایه گذاری کشور موردنظر را بررسی کرد و در واقع با بررسی این موضوع می توان دریافت که ریسک سرمایه گذاری در این کشور چه مقدار است. دو شاخص مهم برای بررسی این موضوع در دانمارک٬ نرخ مصادره اموال و فساد مالی است. دانمارک به دلیل اقتصاد خوب و اینکه اختلاف طبقاتی در بین مردم بسیار کم دیده می شود و حقوق افراد تقریبا در یک سطح قرار دارد٬ می توان گفت که نرخ فساد مالی و مصادره اموال بسیار کم است و مردم آن جزو راضی ترین ملت به شمار می روند و خشونت در این کشور در طی سال های اخیر به ندرت دیده شده است. همانطور که می دانید این نکته در سرمایه گذاری در این کشور و ثبت شرکت در دانمارک٬ بسیار حائز اهمیت است و افراد با بررسی این موضوعات به راحتی می توانند در این کشور اقدام به سرمایه گذاری نمایند. نرخ فساد مالی را در چند سال گذشته در کشور دانمارک می توانید در نمودار زیر مشاهده نمایید.

نمودار فساد مالی در دانمارک

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در ثبت شرکت در دانمارک

یکی از نکات مهم٬ قبل از اقدام به سرمایه گذاری در یک کشور٬ بررسی شاخص های اقتصادی تاثیرگذار در آن می باشد. این شاخص های اقتصادی تاثیرگذار شامل بررسی نرخ بیکاری٬ مالیات کشور موردنظر و … می باشد. کشور دانمارک در حال حاضر در چند سال گذشته به دلیل حمایت دولت از سرمایه گذارن جهت تولید کار و رشد اقتصاد٬ نرخ بیکاری آن کم شده است که این یک نقطه مثبت، جهت ثبت شرکت در دانمارک محسوب می شود. یکی دیگر از مواردی که می بایست مورد بررسی قرار گیرد٬ میران مالیات این کشور می باشد. درصد مالیات در دانمارک نسبت به سایر کشورهای اروپایی نسبتا بالاست، که البته این مقدار مالیات زیاد با میزان حقوق زیادی که نسبت به سایر کشورها داده می شود٬ کم رنگ تر می شود. در نمودار زیر می توانید نرخ بیکاری افراد را در چند سال گذشته در دانمارک مشاهده نمایید که در حال حاضر ۷/۳ می باشد.

نرخ بیکاری در دانمارک

انواع ثبت شرکت در دانمارک

ثبت شرکت در دانمارک به ۴ صورت امکان پذیر می باشد.

 • ثبت شرکت خصوصی

  ثبت شرکت به روش خصوصی به این صورت می باشد که تنها نیاز به یک سهامدار می باشد که این فرد می تواند لزوما دانمارکی نباشد. حداقل سهام ۸۰ هزار کرون می باشد که این پول در حساب٬ غیرقابل انتقال می باشد.

ثبت شرکت در دانمارک
 • ثبت شرکت سهامی

  ثبت شرکت سهامی به این صورت می باشد که حداقل سرمایه موردنیاز فرد ۵۰۰ هزار کرون می باشد و فرد می تواند سهام خود را بین سهام داران دیگر به اشتراک بگذارد.

ثبت شرکت در دانمارک
 • ثبت شرکت عمومی دانمارکی

  این نوع شرکت می بایست حداقل دو عضو٬ بنیانگذار داشته باشد که هر کدام به صورت کامل مسوولیت و تعهدات را به عهده دارند و شزکت حتما می بایست در ثبتنام تجاری دانمارک عضو شود و ثبت نام کند.

ثبت شرکت در دانمارک
 • ثبت شرکت محدود دانمارکی

  شرکت محدود دانمارکی می باشد که این نوع شرکت نیز به حداقل دو شریک نیاز دارد. در اینجا فقط یکی از افراد می توانند مسوولیت و تعهدات را به عهده گیرند و این نوع شرکت نیز می بایست در ثبت نام تجاری دانمارک ثبت گردد.

مهاجرت به دانمارک
پاسپورت دانمارک

هزینه های موردنیاز برای ثبت شرکت در دانمارک

ثبت شرکت در دانمارک انواع مختلفی دارد که کسانی که می خواهند شرکت از نوع مسوولیت محدود ثبت کنند به حداقل سرمایه ۸۰ هزار کرون نیازمند است و کسانی که تمایل دارند٬ شرکت از نوع سهامی ثبت کنند می بایست سرمایه بیشتری حدود ۵۰۰ هزار کرون هزینه کنند. این نوع شرکت می تواند سهام خود را بین افراد مختلف تقسیم نماید که البته کسانی که به عنوان شرکت خارجی در دانمارک ثبت می شوند٬ می بایست یک مالیات بر ارزش افزوده نیز به دولت دانمارک بدهند. هزینه زندگی در دانمارک نیز بر اساس جدولی خدمت شما عزیزان ارائه می گردد.

هزینه های زندگی در دانمارک1
سرمایه گذاری در دانمارک
کارآفرینی در دانمارک

نقاط مثبت ثبت شرکت در دانمارک

ثبت شرکت در دانمارک به علت مرفه بودن این کشور از نظر رفاه و اقتصاد٬ بسیار خوب می باشد. همچنین دولت این کشور از سرمایه گذاران خارجی٬ حمایت می کند و این خود نکته ای بسیار مثبت است. اکثر کسانی که تمایل دارند در اروپا ثبت شرکت نمایند٬ پیشنهاد می شود که دانمارک را انتخاب کنند چرا که با سرمایه گذاری در این کشور می توانند شعبه های دیگر شرکت خود را در اروپا بدون هیچگونه مالیاتی افتتاح نمایند . این یکی از نقاط مثبت سرمایه گذاری در این کشور می باشد که می بایست مورد توجه قرار گیرد. دوم اینکه کسانی که اقدام به ثبت شرکت در دانمارک می کنند دستشان در استخدام و اخراج کارمندان باز است و این به نوبه خود٬ خیلی خوب می باشد.

وکیل ثبت شرکت در دانمارک و خدمات مؤسسهMIE

دفتر حقوقی ملک پور

جهت سرمایه گذاری در یک کشور٬ می بایست ابتدا وضعیت اقتصادی این کشور را به خوبی بررسی کرد و علاوه بر دانستن امور حقوقی کشور موردنظر٬ زبان انگلیسی خوبی برای برقرار کردن ارتباط با مسوولین دولت مربوطه داشت، لذا توصیه می شود با یک وکیل معتبر در زمینه سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دانمارک مشورت نمایید تا بتوانند به درستی شما را در این امر همراهی نمایند. موسسه حقوقی ملک پور٬ همکار MIE اتریش آماده است تا شما را در این امر یاری نماید و مشاوره لازم٬ جهت مراحل ثبت شرکت را به شما اعطا می کند. در صورت هرگونه سوال می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید تا همکاری لازم را با شما داشته باشند.

مراحل ثبت شرکت در دانمارک

مراحل ثبت شرکت در دانمارک را به صورت خلاصه خدمتتان عرض می کنیم.

 • ابتدا با توجه به بودجه و سرمایه خود یکی از انواع شرکت گفته شده در مراحل قبل را انتخاب نمایید.

 • یک نام تجاری منحصر به فرد را انتخاب کنید و یک حساب بانکی٬ باز نمایید: هر شرکت باید یک نام تجاری منحصر به فرد و یک حساب بانکی با یکی از بانکهای دانمارکی داشته باشد.

 • ثبت شرکت واقعی: هنگامی که اسناد قانونی شرکت کامل است، افراد می بایست٬ همه آنها را به اداره تجارت دانمارک ارسال کنند؛ هر شرکت یک شماره CVR مختص به خود را دارد.

شما می توانید جهت دریافت شماره CVR٬ از طریق سامانه آنلاین کسب و کار دانمارک ثبت نام کنید. ثبت نام برای یک CVR با هزینه 670 کرون٬ همراه است.

طرح تجاری (بیزینس پلن) برای ثبت شرکت در دانمارک

همانگونه که عرض کردیم یکی از روش های سرمایه گذاری در دانمارک٬ ثبت شرکت می باشد که در دانمارک بسیار سودده می باشد. جهت ثبت شرکت نکته ی مهمی که وجود دارد این است که فرد بتواند یک طرح تجاری٬ مناسب با کاری که می خواهد انجام دهد به دولت دانمارک ارائه دهد و این طرح مورد تایید دولت واقع شود. در صورتی که این کار را به انجام رسانید٬ قدم نخست و مهم را در جهت ثبت شرکت به انجام رسانده اید.

ثبت شرکت در دانمارک

نکات مهم و نهایی ثبت شرکت در دانمارک

از مزایای ثبت شرکت در دانمارک می توان به چند مورد اشاره نمود. یکی از این موارد این است که فرد با ثبت شرکت در دانمارک و اخذ اقامت دائم در این کشور٬ همسر و فرزندانش نیز می توانند در دانمارک اقامت بگیرند و حق کار نیز داشته باشند. علاوه بر این، فرد می تواند به صورت رایگان، دوره های زبان را در دانمارک بگذراند. فرد می تواند از طریق این کشور شش ماه در سال را در حوزه شنگن به سفر بپردازد. او این امکان را دارد که در کشور مرفه دانمارک و بین شادترین مردم دنیا زندگی خوبی را داشته باشد. این مقاله متعلق به سایت حقوقی ملک پور می باشد و هرگونه کپی برداری از آن شرعا٬ حرام است و تبعات قانونی دارد.

سخن پایانی

ثبت شرکت در دانمارک٬ هزینه های ثبت شرکت در این کشور و مراحل و شرایط آن٬ در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. امید است که توانسته باشیم به تمامی سوالات شما عزیزان٬ در رابطه با ثبت شرکت در دانمارک پاسخ دهیم. دانمارک یکی از کشورهای مرفه دنیا با راضی ترین ملت می باشد که همه روزه عده زیادی جهت مهاجرت به این کشور اقدام می نمایند. سرمایه گذاری در دانمارک با ثبت شرکت٬ خرید ملک و کارآفرینی امکان‌پذیر است که در این مقاله ثبت شرکت را مورد بحث قرار دادیم که بسیار سود آور می باشد و جهت اخذ اقامت از این طریق نیاز بود شرایطی فراهم شود که درمورد آن٬ به صورت کامل٬ شرح داده شد. در صورت هرگونه سوال و ابهام با موسسه حقوقی ملک پور٬ تماس حاصل نمایید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین میتوانید نظرات و سوالات خود را در قسمت نظرات بیان کنید تا در اسرع وقت همکاران ما به شما پاسخ دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *