ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان و بررسی شرایط ثبت شرکت در این کشور

 • ثبت شرکت در مجارستان و مقدمه ای بر آن
 • شرایط عمومی ثبت شرکت در مجارستان
 • اخذ اقامت با ثبت شرکت در مجارستان
 • استاندارد های سرمایه گذاری ثبت شرکت در مجارستان

 • شاخصه های اقتصادی تاثیر گذار ثبت شرکت در مجارستان
 • انواع ثبت شرکت در مجارستان
 • هزینه های مورد نیاز ثبت شرکت در مجارستان
 • نقاط مثبت ثبت شرکت در مجارستان
 • وکیل ثبت شرکت در مجارستان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • مراحل ثبت شرکت در مجارستان
 • طرح تجاری (بیزنس پلن) برای ثبت شرکت در مجارستان
 • نکات مهم و نهایی ثبت شرکت در مجارستان
 • سخن پایانی
ثبت شرکت در مجارستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ثبت شرکت در مجارستان و مقدمه ای بر آن

ثبت شرکت در مجارستان، راه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان و نحوه مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار می گیرید. آیا ثبت شرکت در مجارستان می تواند سبب دریافت اقامت دائم و یا پاسپورت این کشور شود؟ هزینه های ثبت یک شرکت در مجارستان چه مقدار می باشد؟ آیا ثبت شرکت در مجارستان دارای مزایا و منفعت می باشد؟ مجارستان، کشوری هم مرز با اتریش که واحد پولی آن فورینت می باشد و زبان رسمی آن مجاری است ولی زبان انگلیسی به اندازه کافی در این کشور گسترش یافته است. موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش در این راستا در کنار شماست تا تمامی جوانب این امور را برای شما مورد بحث و بررسی قرار دهد. شما می توانید با تماس با موسسه، اطلاعات کافی را در این زمینه کسب کنید و از مشاوره تلفنی رایگان استفاده کنید. در ادامه به مباحث زیر خواهیم پرداخت.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری درمجارستان

شرایط عمومی ثبت شرکت در مجارستان

مجارستان کشوری در اتحادیه اروپا و عضو ناحیه شنگن می باشد که واحد پولی آن فورینت است. اما هرگونه معاملات با وجه  یورو می تواند به صورت رسمی در این کشور صورت گیرد. با توجه به موقعیت جغرافیایی و قابلیت اقتصادی این کشور، همچنین هم مرزی با کشوری مثل اتریش، ثبت شرکت در مجارستان می تواند از بهترین فرصت ها برای داشتن درآمد و ورود به بازار جهانی و اروپای مدرن باشد. طبق قانون شرکت ها در کشور مجارستان، انجمن های تجاری ممکن است توسط اشخاص حقیقی غیر مقیم و مقیم، اشخاص حقوقی و انجمن های تجاری بدون شخصیت حقوقی تأسیس شود. به طور کلی هر گونه اشخاص حقیقی یا حقوقی می توانند درخواست ثبت شرکت در مجارستان را به مقام مربوطه ارائه دهند تا بتوانند از مزایای بازار جهانی و تجارت بین الملل در این کشور استفاده کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به لینک زیر مراجعه کرده و از اطلاعات مناسب و ویژه ثبت شرکت در مجارستان استفاده کنید.

کاریابی در مجارستان
اطلاعات عمومی مجارستان

اخذ اقامت با ثبت شرکت در مجارستان

کشور مجارستان به صاحبان تجارت و مشاغل که در سمت مدیریت هستند، می تواند اقامت موقت و یا دائم را اعطا کند. پس به بیان بهتر می توان گفت که با ثبت شرکت در مجارستان می توانید اقامت موقت و یا دائم خود را دریافت کنید. در مراحل اول ابتدا شما باید یک بار به کشور مجارستان سفر کنید تا بتوانید امور اداری خود را پیش ببرید. اگر شما دارای ویزای شنگن هستید، ممکن است کار شما خیلی راحت و آسان پیش رود. عموما برای سال اول،‌ با توجه به فعالیت شما به شما اقامتی یک ساله اعطا می کنند و سپس بعد از هر سال تمدید آن،‌ می توانید بعد از 5 سال درخواست اقامت دائم کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه دریافت پاسپورت و تابعیت کشور مجارستان می توانید به لینک زیر مراجعه کرده و آگاهی و اطلاعات خود را افزایش دهید.

استاندارد های سرمایه گذاری ثبت شرکت در مجارستان

یکی از مهمترین عوامل تخمین استاندارد ثبت شرکت در مجارستان، میزان مصادره اموال برای اتباع خارجی ست. این مورد ازاصلی ترین و مهمترین دغدغه ها و نگرانی سرمایه گذاران در کشور های دیگر است. همان طور که میزان مصادره اموال برای اتباع خارجی در هر کشور از نرخ بالاتری برخوردار باشد، امکان شکست در سرمایه گذاری و ثبت شرکت نیز بالاتر است و احتمال مصادره اموال از طرف دولت وجود دارد.

کارآفرینی در مجارستان

همانطور که ملاحظه کردید، میزان مصادره اموال برای اتباع خارجی و بین المللی در کشور مجارستان بر روی شاخص 2 می باشد که این می تواند نقطه قوتی برای سرمایه داران باشد تا برای ثبت شرکت در مجارستان اقدام کنند. از نکات مهم دیگر که باید در ثبت شرکت در مجارستان در نظر گرفت، میزان تورم سالیانه می باشد. به این صورت که هر چه میزان نرخ تورم در این کشور در نرخ پایین تری باشد، و رو به نزول باشد، سرمایه داران برای ثبت شرکت در مجارستان دغدغه ای نخواهند داشت. موسسه حقوقی ملک پور در این راستا نمودار میزان تورم را در این کشور برای شما عزیزان ضمیمه کرده است.

همانطور که ملاحظه نمودید، میزان نرخ تورم در این کشور زیر 5 درصد می باشد که می تواند از عوامل تاثیر گذار در ترغیب سرمایه داران برای ثبت شرکت در مجارستان باشد.

شاخصه های اقتصادی تاثیر گذار ثبت شرکت در مجارستان

اولین مشخصه اقتصادی تاثیر گذار برای ثبت شرکت در مجارستان، تولید ناخالص داخلی می باشد. این نرخ نشان دهنده میزان پیشرفت و توسعه اقتصادی در کشور می باشد. میزان تولید ناخالص ملی در مجارستان هر چقدر رو به افزایش باشد، می توان گفت که این کشور، کشوری مناسب برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت می باشد. موسسه حقوقی ملک پور در این راستا میزان نرخ تولید ناخالص ملی را در کشور مجارستان برای شما عزیزان ضمیمه و بررسی کرده است.

ثبت شرکت در مجارستان

همانطور که ملاحظه نمودید، میزان تولید ناخالص ملی کشور مجارستان از سال 2009 در حال افزایش است و این نشان دهنده آن است که اقتصاد این کشور در حال افزایش و رو به رشد است. از شاخصه های مهم دیگر تاثیر گذار برای ثبت شرکت در مجارستان، میزان مالیات است. مالیات بر درآمد، باید در میزان مشخص و استانداردی باشد که هم به رشد کشور کمک کند و هم به شهروندان کشور فشار نیاورد. موسسه حقوقی ملک پور میزان نرخ مالیات را در کشور مجارستان در نموداری مورد بحث و بررسی قرار داده است.

کارآفرینی در مجارستان

همانطور که ملاحظه کردید، میزان نرخ مالیات بر درآمد در این کشور در نرخ 15 درصد می باشد که از میزان استانداردی برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت برخوردار است. از دیگر شاخصه های تاثیر گذار در ثبت شرکت در مجارستان، میزان نرخ بیکاری برای افراد جامعه می باشد. این نرخ نشان دهنده میزان رشد صنعتی و توسعه اقتصادی کشور است. هر چه این مقدار در نرخ پایین تری قرار داشته باشد، می توان گفت که این کشور، مقصدی مناسب برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت است. موسسه حقوقی ملک پور طی نموداری میزان نرخ بیکاری کشور مجارستان را ضمیمه کرده است.

نرخ بیکاری مجارستان

نرخ بیکاری کشور مجارستان در حال حاضر زیر 5 درصد است و از سال 2010 نرخ نزولی خود را طی کرده است. پس می توان گفت که یکی از مناسب ترین مقاصد برای افراد سرمایه گذار کشور مجارستان می باشد.

انواع ثبت شرکت در مجارستان

برای ثبت شرکت در مجارستان، انواع شرکت ها اعم از شرکت های مادر، شرکت ها با مسئولیت محدود (Bt)، سهامی عام (Kkt) و هولدینگ ها در کشور مجارستان وجود دارند. اما افراد خارجی که برای بار اول قرار است اقدام به ثبت شرکت در مجارستان نمایند، تنها نوع از شرکتی که می توانند  ثبت نمایند شرکت با مسئولیت محدود است. پرداخت مالیات برای این شرکت بسیار کم است و از امتیازات خاصی در پروسه اقامتی لحاظ می شود. در این نوع از ثبت شرکت در کشور مجارستان، تنها می توان یک سهامدار برای شرکت معرفی نمود. این سهام دار می تواند از هر ملیتی باشد و از هر نوع شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی برخوردار باشد. مدیر عامل فقط می تواند ۱ نفر باشد، در حالی که تعداد سهامداران سقف ندارد. اما طبق قانون ثبت شرکت در مجارستان، انواع شرکت ها در این کشور در عناوین زیر می باشد.

 • شرکت با مسئولیت محدود

 • شرکت سهامی (خاص)

 • مشارکت عمومی

 • مشارکت محدود

 • مالکیت یگانه

 • شعب، نمایندگی ها و دفاتر

هزینه های مورد نیاز ثبت شرکت در مجارستان

حداقل هزینه برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان، 10000 یورو می باشد که به صندوق اولیه شرکت منتقل می شود. این بدان معناست که می توان پس از انجام امور اداری تا ثبت شرکت در مجارستان، آن را در دست گرفت. اما هزینه های جانبی برای ثبت شرکت در مجارستان می تواند متعدد و مختلف باشد. موسسه حقوقی ملک پور در این راستا، این هزینه ها را معین کرده است.

 • برای مشارکت محدود: 50،000 HUF

 • برای شرکتهای با مسئولیت محدود و برای شرکتهای خصوصی محدود به سهام: 100000 HUF

 • برای شرکت های دولتی محدود به سهام: 600،000 HUF

این ها هزینه هایی هستند که افراد برای ثبت شرکت در مجارستان در انواع مختلف برای ثبت شرکت باید پرداخت کنند. این مقاله در خصوص نحوه ثبت شرکت در مجارستان تهیه و تنظیم شده است و هر گونه رو نوشت و کپی برداری از آن غیر قانونی بوده و شرعا حرام است.

نقاط مثبت ثبت شرکت در مجارستان

نقاط قوت و مثبت برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان، از مهمترین عوامل ترغیب افراد برای اقدام در این راه می باشد. از جمله مهم ترین مزایای ثبت شرکت در مجارستان می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 • امکان درخواست اقامت دائم پس از 5 سال

 • اجازه اقامت شنگن برای تمامی اعضای خانواده

 • دسترسی به تمام نواحی اروپای شنگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت

 • مالکیت صد در صد بدون نیاز به شریک محلی

 • امکان درخواست پاسپورت بعد از اخذ اقامت دائم

 • سرمایه اولیه کم که نیاز به سپرده گذاری هم ندارد

 • دسترسی به بازار اروپا

 • استفاده از برند اروپایی

 • استفاده از برند اروپایی واردات / صادرات با بهره گیری از قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

 • هزینه های پایین راهبردی و اداره شرکت

 • مبادلات بانکی آن لاین ، کارت های اعتباری ، تسهیلات و خطوط اعتباری

 • افتتاح حساب شرکتی و شخصی

 • 9% مالیات بر درآمد شرکت

 • انجام کلیه مراحل طی ۶ ماه

 • ثبت شرکت در ۲-۳ روز کاری

وکیل ثبت شرکت در مجارستان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

هنگامی که یک شرکت در مجارستان ثبت می شود، شما به تمامی اطلاعات لازم اعم از نحوه پرداخت مالیات ها،‌ امور قانونی و روال اداری، باز کردن حساب اولیه و ثبت مالیات بر ارزش افزوده دارید. این ها بخشی از اموری هستند که یک مدیر عامل شرکت باید بداند. اگر تمامی امور خود را با وکیل مهاجرتی و گروه وکلای تجاری انجام داده اید، قطعا از امتیازات ویژه ای برخوردار خواهید شد. چرا که داشتن وکیل در امور مهمی همچون ثبت شرکت در مجارستان، از عوامل مهم در پیش برد اهداف شما در زمینه های اقتصادی و سرمایه گذاری است. اگر نمی دانید از کجا باید شروع کرد، می توانید با تماس با موسسه حقوقی ملک پور از این اطلاعات آگاهی کسب کنید. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن وکلای بین المللی در کشور هایی همچون اتریش، بلاروس و کانادا می تواند بهترین گزینه برای انجام امور حقوقی ثبت شرکت در مجارستان برای شما باشد. این مجموعه با داشتن بیش از 15 سال تجربه درخشان در زمینه های مختلفی همچون سرمایه گذاری های کلان و ثبت شرکت های بین المللی، می تواند بهترین گزینه برای انتخاب وکیل مهاجرت برای ثبت شرکت در مجارستان باشد.

مراحل ثبت شرکت در مجارستان

به طور کلی مراحل ثبت شرکت در مجارستان در طی 5 مرحله انجام می شود که موسسه حقوقی ملک پور آن ها را به صورت خلاصه برای شما بیان کرده است.

 • تهیه اسناد سازمانی توسط وکیل مدافع مجارستان.

 • افتتاح حساب بانکی

 • ثبت شرکت در دیوان ثبت کشور مجارستان و اخذ شناسنامه مالیاتی.

 • ثبت نام در مرجع مالیاتی مجارستان ، شهرداری ، اتاق بازرگانی ، اداره مرکزی بیمه بازنشستگی ملی

 • ارائه اطلاعات مربوط به کارمندان به سازمان امور مالیاتی

سرمایه گذاری در مجارستان
خرید ملک در مجارستان
کارآفرینی در مجارستان

این مراحل باید توسط وکیل مهاجرت و حقوقدان مجارستان انجام شود. برای ثبت شرکت در مجارستان مدارک زیر مورد نیاز است.

 • ارائه اساسنامه شرکت در یک فرم استاندارد

 • ارائه اظهارنامه به سازمان امور مالیاتی برای دریافت شماره مالیات شرکت

 • دریافت مجوزهای نماینده قانونی (مشاور) یا تأیید حق نمایندگی

 • گواهی پرداخت هزینه های اداره و هزینه انتشار اطلاعات

 • ارائه لیست اعضا

 • اعلامیه مدیرعامل مبنی بر ممنوعیت مطابق با Gt. 23- گواهی ارائه دهنده خدمات پرداخت برای واریز سهم به صورت نقدی ، همانطور که در سند اساسنامه یا اعلامیه رسمی مدیر عامل شرکت برای خرید آزاد سهم وعده داده شده که به صورت نقدی ذکر شده است

 • اعلامیه مدیر عامل شرکت برای خرید آزاد سهم در نوع و همچنین اظهارنامه ارزیابی اعضا درباره سهم در نوع شرکت

مدارک عمومی برای ثبت شرکت در مجارستان به شرح زیل است (همگی باید مورد تایید وزارت دادگستری کشور مبدا باشد)

 • مدارک شناسایی ترجمه رسمی به انگلیسی

 • سند ازدواج برای متاهلین

 • آدرس دفتر کار

 • اسکن پاسپورت سهامداران و مدیران

 • گواهی عدم سوء پیشینه

 • ارائه طرح توجیه اقتصادی

 • سند مالکلیت و پرینت حساب بانکی

 • کپی از آخرین مدرک تحصیلی

 • 6 قطعه عکس

 • وکالتنامه که باید توسط موکل به امضا رسیده باشد.

طرح تجاری (بیزنس پلن) برای ثبت شرکت در مجارستان

ارائه طرح تجاری (بیزنس پلن) برای ثبت شرکت در مجارستان از نکات و عوامل مهم در این پروسه است. به طور کلی، طرح تجاری به بیان اهداف و مقصد تجارتی شخص اقدام کننده می پردازد. اینکه سرمایه گذار، قصد به دست گرفتن کنترل کدام بخش از صنعت کشور را دارد از اصلی ترین نکات طرح تجاری هر شرکت است. این موضوع نمی تواند بر اساس حدس و گمانه زنی باشد؛ بلکه باید تحقیقات بسیار در پس آن صورت بگیرد و راهکار های اقتصادی خود را در آن به دولت کشور مجارستان نشان دهد.

در یک طرح تجاری باید عناوین زیر مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

 • چکیده اجرایی

 • توصیف کلی شرکت

 • محصولات و خدمات

 • برنامه بازاریابی

 • برنامه اجرایی

 • مدیریت و سازمان دهی

 • برنامه مالی

نکات مهم و نهایی ثبت شرکت در مجارستان

همانطور که پیش تر گفته شد، در کشور مجارستان مالیات سود شرکت پایین تر از دیگر کشورهای اروپایی است. مجارستان جزو کشورهایی در اروپا است که به طور خودکار مالیات بر ارزش افزوده را صادر می نماید(EU VAT). امکان اخذ اقامت دائم مجارستان یکی از نکات اصلی و قابل توجه در این نوع از سرمایه گذاری و ثبت شرکت است.ارائه طرح تجاری از اهمیت بسیار بالایی در موضوع ثبت شرکت در مجارستان برخوردار است. در صورتی که طرح تجاری ارائه شده توسط شما یک ایده مبتکرانه و خلاقانه باشد، دولت برای راه اندازی و شروع تجارت شما ممکن است تا ۵۰ درصد به شما وام دهد. البته این مقدار از وام، با توجه به نوع تجارت شما می تواند متفاوت می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت و مجارستان و سرمایه گذاری در آن،‌ می توانید با تهیه ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، اطلاعات خود را افزایش دهید و از آگاهی لازم برای مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت برخوردار شوید.

پاسپورت مجارستان
ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
سخن پایانی

ثبت شرکت در مجارستان، راه های مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت و چگونگی انجام مراحل ثبت شرکت در مجارستان در این مقاله به صورت اختصاصی و دقیق مورد بحث و بررسی قرار گرفت. کشور مجارستان با دارا بودن استاندارد های اقتصادی تاثیر گذار و پتانسیل رشد کسب و کار افراد بین المللی، می تواند بهترین گزینه کم هزینه در بین کشور های برتر دنیا باشد. موسسه حقوقی ملک پور به طور اختصاصی می تواند شما را در امر ثبت شرکت در مجارستان یاری کند و با به کارگیری وکلای مهاجرتی بین المللی و مجاری، امور شما را در دست گیرد. شما می توانید با تماس با موسسه حقوقی ملک پور از اطلاعات خاص و ویژه این موضوع آگاهی کسب کنید و همچنین با تماس با کارشناسان ارشد و مشاورین موسسه، از مشاوره تلفنی رایگان مجموعه برخوردار شوید و بتوانید بهترین تصمیم را برای مهاجرت خود از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان، اتخاذ کنید. همچنین در پایان این بخش می توانید از بخش پرسش و پاسخ سایت، سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آن ها را بیابید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *