ثبت شرکت در هلند

ثبت شرکت در هلند و بررسی انواع ثبت شرکت

 • ثبت شرکت در هلند و مقدمه ای بر آن
 • شرایط عمومی ثبت شرکت در هلند
 • اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در هلند
 • استانداردهای سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در هلند
 • شاخص های اقتصادی تأثیرگذار برای ثبت شرکت در هلند
 • انواع ثبت شرکت در هلند
 • هزینه های مورد نیاز ثبت شرکت در هلند
 • نقاط مثبت ثبت شرکت در هلند
 • وکیل ثبت شرکت در هلند و خدمات مؤسسهMIE
 • مراحل ثبت شرکت در هلند
 • طرح تجاری (بیزینس پلن) برای ثبت شرکت در هلند
 • نکات مهم نهایی ثبت شرکت در هلند
 • سخن نهایی
ثبت شرکت در هلند

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ثبت شرکت در هلند و مقدمه ای بر آن

ثبت شرکت در هلند ، اصول و شرایط ثبت شرکت در این کشور و هزینه های موردنیاز برای ثبت شرکت، در این مقاله، به صورت علمی و دقیق، مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. آیا ثبت شرکت در هلند، راه مناسبی برای سرمایه گذاری در این کشور، است؟ مراحل ثبت شرکت در این کشور و اصول آن به چه صورت می باشد؟ میزان سرمایه لازم جهت این کار، چقدر است؟ هلند یکی از کشورهای اروپایی می باشد که از نظر وضع اقتصاد، بسیار مناسب می باشد و مردم آن بسیار راضی و خشنودند و این نکته مثبتی جهت مهاجرت و سرمایه گذاری در این کشور، محسوب می شود. در صورتی که تمایل به هر نوع سرمایه گذاری د رکشورهای خارجی را دارید، پیشنهاد می شود با یک وکیل معتبر و موفق، در این زمینه مشورت بفرمایید تا شما را در این امر مهم، راهنمایی کند. می توانید با موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه mie اتریش، تماس بگیرید و شرایط خود را مطرح نمایید تا شما را به صورت رایگان، راهنمایی و مشاوره نمایند.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کشور هلند

شرایط عمومی ثبت شرکت در هلند

 کشور هلند دومین صادرکننده بزرگ جهانی مواد غذایی است و کیفیت زندگی در این کشور بالا می باشد و این کشور در لیست شادترین مردم جهان رتبه ششم را کسب نموده است و همچنین این کشور دارای اقتصادی توسعه یافته و مبتنی بر بازار می باشد. گاهی اوقات افراد برای دریافت اقامت کشور هلند اقدام به سرمایه گذاری در این کشور میکنند اما میتوان با صرف هزینه و زمان کمتری با ثبت شرکت در هلند، برای خود و خانوادشان اقامت دریافت نمایند. اگر شما هم قصد ثبت شرکت در هلند را دارید باید بگوییم که ثبت شرکت در هلند دارای مزایای زیادی از جمله افتتاح حساب بانکی بین المللی تا دریافت اقامت می باشد، البته نکته جالب توجه اینجاست که ثبت شرکت در هلند برخلاف دیگر کشورها، نیازمند داشتن همکاران و شرکای محلی نیست و شما میتوانید شرکتی تک نفره و یا با افراد دلخواه خود تاسیس نمایید.

استارت آپ هلند
استارت آپ هلند

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در هلند

 اگر به فکر ثبت شرکت در هلند و دریافت اقامت از این طریق هستید باید در مورد قوانین حاکم بر ثبت شرکت در هلند و همچنین  راههای ثبت شرکت در هلند، اطلاعاتی داشته باشید. برای ثبت شرکت در هلند دیگر نیازمند شهروندی از هلند برای شراکت نیستید و میتوانید به تنهایی یا با هر فردی که خواستید به تاسیس شرکتتان بپردازید. برای ثبت شرکت در هلند ابتدا باید یک نام تجاری برای شرکتتان انتخاب نمایید و پس از آن نوع فعالیت و همچنین موضوع شرکتتان را مشخص نمایید و همچنین باید مشخص کنید که قرار است این ثبت شرکت در هلند چگونه باشد، یعنی اینکه شرکتتان قرار است به صورت دائمی باشد یا موقتی و یا حتی اینکه قصد راه اندازی کسب و کاری را دارید ولی هنوز کسب و کاری در هلند ندارید. اخذ اقامت در هلند، به این صورت می باشد که در صورت تایید طرح تجاری فعالیت مربوطه، توسط دولت هلند، فرد می بایست به سفارت مراجعه نماید و درخواست ویزا، برای خود و خانواده دهد. پس از آن، به او، اقامت یک ساله داده می شود و تا سه سال می بایست آن را تمدید نماید. پس از سه سال در صورتی که گزارش مربوط به فعالیت او توسط دولت، مورد بررسی قرار گرفت و مساعد بود، می تواند جهت اخذ اقامت دائم، اقدام نماید.

استانداردهای سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در هلند

سرمایه گذاری در هلند از طریق ثبت شرکت یکی از راه های بسیار خوب و سود ده می باشد که می تواند منجر به اخذ اقامت گردد. افراد قبل از هرگونه اقدام برای مهاجرت و سرمایه گذاری٬ می بایست در رابطه با وضعیت اقتصادی و نظام قضایی کشور مربوطه اطلاعاتی بدست آورند. این اطلاعات به فرد این امکان را می دهد تا بتواند بهتر و آگاهانه تر در رابطه با سرمایه گذاری در کشور مربوطه اقدام نماید. برخی از این شاخص ها عبارتند از نرخ فساد مالی و نرخ فساد اداری کشور مورد نظر و نرخ مصادره اموال که نشان می دهد در صورت بروز مشکل در کشور مربوطه٬ دولت تا چه میزان حق مصادره اموال او را دارد. هلند یکی از کشورهایی است که نرخ مصادره اموال در آن بسیار پایین می باشد و رتبه هفتم را از نظر میزان کم بودن این نرخ داراست و نرخ فساد مالی و اداری در آن نیز بسیار کم است. نمودار نرخ مالیات بر درآمد شخصی و نرخ فساد مالی را می توان در نمودارهای زیر مشاهده نمود که در چند سال اخیر کم بوده است.

فساد مالی در هلند

نرخ مالیات بر درآمد شخصی در هلند

نرخ مالیات در هلند

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار برای ثبت شرکت در هلند

سرمایه گذاران خارجی با توجه به صنعت و اقتصاد پایدار کشور تصمیم به شروع کسب و کار در هلند میگیرند. قدرت بالای اقتصادی و تجارت بین المللی به همراه زیرساخت های حمل و نقل قوی، کشور هلند را به یکی از قدرت های تجاری اروپا تبدیل کرده است. حال اگر شما هم قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند را دارید باید قبل از اینکه به ثبت شرکت در هلند بپردازید، ابتدا شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در کشور هلند را بررسی نمایید تا میزان سودآوری شرکتتان را بتوانید تحلیل و بررسی نمایید. شاخص هایی همچون، نرخ بیکاری، تولید ناخالص داخلی، میزان تورم و … از عوامل تاثیرگذار در اقتصاد، محسوب می شوند. پس از ثبت شرکت در هلند، یک شناسه مالیاتی دریافت میکنید که 20 درصد از سود شرکتتان و کلیه ی فعالیت هایتان شامل مالیات میگردد و در صورتی که مالیات پرداخت نکنید به شدت با شما برخورد میکنند و 25 درصد جریمه ی دیرکرد را نیز باید بپردازید. با توجه به نکات گفته شده و قدرت تجاری بالای هلند و ثبات اقتصادی این کشور، نرخ بیکاری روندی نزولی را داشته و در سال 2019 به زیر 3.4  نیز رسیده است. نمودار زیر نرخ بیکاری در هلند را در چند سال گذشته مشاهده می کنید.

نمودار نرخ بیکاری در هلند

انواع ثبت شرکت در هلند

هلند، برای دسترسی به بازارهای بزرگ شناخته می شود و این موضوع به دلیل این است که این کشور یک عضو اصلی اتحادیه اروپاست و از سهولت سفر در منطقه شنگن استفاده میکند. به دلیل قدرت بالای تجاری این کشور و زیر ساخت های حمل و نقل قوی شرایطی عالی برای شروع کسب و کار، سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند فراهم آمده است. برای ثبت شرکت در هلند باید ابتدا مشخص نمایید که میخواهید شرکت شما از چه نوعی باشد، ثبت شرکت در هلند با تاسیس یک شعبه از شرکت مربوطه در هلند، ثبت شرکت با سهامی عام و ثبت شرکت با سهامی خاص، انواع مختلف ثبت شرکت در هلند هستند که شما باید متناسب با شرایط خودتان یکی را انتخاب نمایید.

 • شرکت سهامی عام

  جهت ثبت شرکت در روش سهامی عام، می بایست حداقل سرمایه فرد، 45 هزار یورو باشد. سرمایه گذاران می توانند به هر تعداد که می خواهند باشند و ملیت آن ها نیز لحاظ نمی شود.

 • شرکت سهامی خاص

  برای ثبت شرکت از روش سهامی خاص، نکته ای که قابل توجه است، این است که حداقل سرمایه موردنیاز جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت، حدود 18 هزار یورو می باشد و افراد می توانند از ملیت های مختلف و به تعداد بیشتر از یک نفر، باشند.

 • تاسیس شعبه شرکت مربوطه در هلند

  این روش، به صورتی می باشد که فرد، این امکان را دارد که شعبه دیگری از شرکت خود را در هلند، تاسیس نماید و یک مدیر برای شرکت، درنظر گیرد و به صورت کامل، بر روی آن نظارت داشته باشد.

خرید ملک در هلند
مهاجرت به هلند

هزینه های مورد نیاز ثبت شرکت در هلند

پس از اینکه تصمیم گرفتید از طریق ثبت شرکت در هلند، اقامت این کشور را بدست بیاورید باید در مورد هزینه های ثبت شرکت در هلند اطلاعاتی کسب نمایید. بخش وسیعی از شرکت هایی که در هلند ثبت شده اند از نوع مسؤلیت محدود میباشند، ثبت شرکت در هلند با مسؤلیت محدود به دلیل ساده تر بودن می تواند انتخاب خوبی برای افرادی که دوست دارند به تنهایی یک شرکت تاسیس نمایند، باشد. میزان سرمایه برای ثبت شرکت در هلند از این نوع حدود 18000 یورو می باشد و با توجه به اینکه این پولها بلوکه نمیشود و در حساب شرکت میباشد، میتوانید از این پولها در کارهای اجرایی شرکت بهره ببرید. حال اگر قصد ثبت شرکت در هلند با شرکت سهامی را دارید باید بدانید که حتما باید شریکانی را داشته باشید و حتما یک نفر که اقامت هلند را دارد در هیئت مدیره شرکت حضور داشته باشد و سرمایه شما باید حدود 45000 یورو باشد.

ثبت شرکت در هلند

نقاط مثبت ثبت شرکت در هلند

هلند دارای قدرت تجاری و زیر ساخت های حمل و نقل قوی است و این امر، شرایط عالی را برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند به وجود آورده است. با ثبت شرکت در هلند و پس از اینکه سه سال از ثبت شرکتتان در هلند گذشت می توانید برای اقامت دائم این کشور اقدام نمایید و پس از آن اقدام به دریافت پاسپورت نمایید، همچنین از این طریق میتوانید برای خانوادتان نیز درخواست اقامت نمایید و آزادانه در سراسر اروپا رفت و آمد نمایید و از قوانین تجارت آزاد در منطقه اروپا بهره ببرید. از دیگر ویژگی های ثبت شرکت در هلند می توان به استفاده از مارک تجاری، افتتاح حساب بین المللی و دریافت کارت اعتباری نیز اشاره نمود.

وکیل ثبت شرکت در هلند و خدمات مؤسسهMIE

جهت سرمایه گذاری در یک کشور٬ ابتدا باید وضعیت اقتصادی آن کشور را مورد ارزیابی قرار داد٬ در حدی که بتوان نتیجه گرفت که این کشور اقتصاد خوب و رو به رشدی دارد یا اینکه اقتصاد کشور ضعیف و رو به افول است. همچنین  آشنایی با علم حقوقی کشور موردنظر٬ جهت ثبت شرکت و انجام امور حقوقی و اداری مربوط به آن٬ نیاز است که زبان انگلیسی خوبی برای برقرار کردن ارتباط با مسوولین دولت مربوطه داشت لذا توصیه می شود با یک وکیل معتبر در زمینه سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند مشورت نمایید تا بتوانند به درستی شما را در این امر همراهی نمایند. همکاران مجرب ما در این موسسه، آمادگی کامل را دارند که در این امر مهم مهاجرت، شما را یاری رسانند و تمامی اطلاعات لازم با توجه به شرایط و میزان دارایی شما را، در اختیارتان قرار دهند. از این مقاله، کپی برداری ممنوع می باشد و با آن برخورد قانونی می شود.

مراحل ثبت شرکت در هلند

حال اگر با توجه به اطلاعات و نکاتی که ذکر شد قصد ثبت شرکت در هلند را دارید پس باید مراحل  زیر را گام به گام انجام دهید.

 • ابتدا باید مدارکی را برای تشخیص هویت خود ارائه دهید و پس از آن یک نام برای شرکت خود انتخاب نمایید

 • در گام بعدی باید از انواع شرکت ها یک نوع را انتخاب نموده و در ادامه آن یک طرح تجاری برای شرکت خود ارائه دهید توجه فرمایید که طرح تجاری باید دارای یک ایده تازه باشد و به نوعی کارآفرینی محسوب گردد و سودآوری زیادی داشته باشد،

 • در قدم بعدی باید یک مکان را برای شرکت انتخاب نموده و اقدام به خرید یا اجاره آن کنید

 • در انتها باید هیئت مدیره شرکت و مدیر عامل شرکت را انتخاب و تعیین نمایید.

سرمایه گذاری در کشور هلند

طرح تجاری (بیزینس پلن) برای ثبت شرکت در هلند

همانطور که گفته شد ثبت شرکت در هلند یک راه آسان و کم هزینه برای دریافت اقامت در هلند میباشد و با توجه به شرایط هلند در دسترسی به بازارها و وجود زیرساخت های حمل و نقل  و همچنین قدرت تجاری بالای هلند این امکان را به شما میدهد که آزادانه، کاری را که در نظر دارید، به مرحله پیاده سازی و ثبت شرکت، برسانید و آزادی عمل داشته باشید. در ثبت شرکت در هلند بعد از طی کردن مراحل ابتدایی باید حتما یک طرح تجاری یا به اصطلاح یک بیزینس پلن ارائه دهید. این بیزینس پلن باید یک ایده و طرح جدید در هلند باشد یا به نوعی کارآفرینی باشد و باعث سودآوری زیادی در هلند بشود. توجه داشته باشید که در نوشتن طرح تجاری نکاتی از قبیل: تعیین تیم مدیریت، هزینه ثبت شرکت، تمکن مالی شرکت، نوع سهام شرکت، خلاصه ای از اجرای اولیه، اهداف راه اندازی کسب و کار را باید در نظر داشت.

نکات مهم نهایی ثبت شرکت در هلند

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده درخصوص سرمایه گذاران خارجی در هلند، همچنین مسیرهای تجاری جدید و خارج از مرزهای هلند و قدرت تجاری بالای کشور هلند میتوان به این نتیجه رسید که سرمایه گذاری و به دنبال آن انتخاب ثبت شرکت در هلند یک راه آسان و پر دآرمد میباشد. دولت هلند برای سرمایه گذارانی که در منطقه ای از این کشور که کسب و کار چندانی ندارد، تشویق هایی را اعمال کرده است به عنوان مثال اگر در یک شهر که اوضاع کسب و کار چندانی دارد، اقدام به ثبت شرکت نمایید میتوانید از کمک های نمایندگان دولتی برای ثبت شرکت در هلند برخوردار شوید و همچنین دسترسی راحت به صندوق های اروپا یکی دیگر از این نوع تشویق ها میباشد. علاوه بر سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در هلند٬ خرید ملک در این کشور نوع دیگری از سرمایه گذاری می باشد که جهت کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود مقاله زیر را مطالعه نمایید.

زندگی در هلند
پاسپورت هلند
سخن پایانی

ثبت شرکت در هلند، شاخص های اقتصادی تاثیرگذار و نقاط مثبت سرمایه گذاری در این کشور، به صورت کامل و دقیق مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. تلاش ما بر این بود، تا تمامی نکاتی که در مورد سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت، موردنیاز شما بود، را بیان کنیم. همانگونه که دانستیم، هلند یکی از کشورهایی است که زندگی در آن آرزوی بسیاری از افراد، می باشد و افراد مختلف در تمامی قشرها، تلاش می کنند تا بتوانند در این کشور، زندگی نمایند و به شادی مردم این کشور دست یابند. جهت سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در هلند، تمامی مراحل را شرح دادیم و هزینه های مورد نیاز و انواع شرکت ها، به صورت جزئی، مورد بررسی قرار گرفت. موسسه حقوقی ملک پور، با سابقه درخشان در امور مهاجرت، آماده است تا شما را در رابطه با ثبت شرکت در هلند، راهنمایی کند و سوالات خود را، می توانید به صورت رایگان و تلفنی از دفاتر ما، بپرسید تا مشاورین ما با توجه به شرایط شما، راهنمایی لازم را خدمت شما ارائه دهند. همچنین در قسمت پرسش و پاسخ و دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید تا در سریع ترین زمان، پاسخگوی آن باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *