خرید ملک در آمریکا

 • خرید ملک در آمریکا و مقدمه ای بر آن
 • خرید ملک در آمریکا و اخذ اقامت آمریکا
 • خرید ملک در آمریکا و واجدین شرایط
 • خرید ملک در آمریکا و مراحل قانونی
 • خرید ملک در آمریکا و وکیل امور ملک
 • خرید ملک در آمریکا و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک
 • خرید ملک در آمریکا و خدمات مو‌‌‌‌‌سسه حقوقی ملک پور
 • خرید ملک در آمریکا و توصیه های حقوقی
 • خرید ملک در آمریکا و نتیجه گیری
خرید ملک در آمریکا

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

خرید ملک در آمریکا و مقدمه ای بر آن

خرید ملک در آمریکا و شرایط و هزینه ها ی آن در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. خرید ملک در آمریکا و کسب اقامت آن از راه های گوناگونی انجام می گردد که در این مقاله ما نکات اهم و اصلی درباره خرید ملک در آمریکا را به صورت ساده و خلاصه وار توضیح می دهیم. شما می توانید مقالات ما را که از سایت های رسمی ادارات مهاجرت کشورها برداشت و ترجمه شده و به طور مداوم به روز رسانی می شود مطالعه نموده و اطلاعات زیادی را در زمینه خرید ملک در آمریکا و شرایط و هزینه لازم برای آن به دست آورید. پیشنهاد ویژه ما برای شما، خرید ویدیو فوق العاده جامع و کامل راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت  از وب سایت های ما می باشد، که با مشاهده این ویدیو می توانید بدون نیاز به وکیل مهاجرت، مسیر مهاجرتی خود را انتخاب کرده و تصمیم درستی را اتخاذ نمایید.  می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش ارتباط برقرار نمائید و مشاوره رایگان دریافت نمائید .

خرید ملک در آمریکا و اخذ اقامت آمریکا

خرید ملک در آمریکا منجر به اخذ اقامت آمریکا نمی شود. شما برای خرید ملک هیچ گونه محدودیتی درایالات متحده ندارید و تنها با ویزای توریستی  یا انواع دیگر ویزا هم می توانید ملک خریداری کنید. اگر در آمریکا ملکی را خریداری کردید تنها می توانید با ویزای توریستی چند ماه در سال را در آمریکا بگذرانید. بنابراین بهتر است که از طریق راه های دیگر برای اخذ اقامت این کشور اقدام نمود و سپس برای خرید ملک در آمریکا اقدام کرد. راه های رسیدن به اقامت آمریکا عبارت است از :

اخذ اقامت آمریکا از طریق کار

یکی از راحت ترین و ارزان ترین راه های مهاجرتی، مهاجرت از طریق کار می باشد که شما با اخذ ویزاهای کار می توانید به اقامت آمریکا برسید.

ویزای کاری آمریکا به چهار گروه تقسیم می شود:

 • ویزای H : یا ویزای متخصصین برای افراد دارای مدرک لیسانس و یا افراد متخصص با سابقه کاری معتبر، ویزای H1-B همانند ویزای H1 و 3 ساله با قابلیت تبدیل به گرین کارت
 • ویزای E : ویزای EB3 ویزای اسکیل ورکر یا کارگران متخصص بدون مدرک دانشگاهی
 • ویزای J : ویزای J1 برای امور کاری-تحقیقاتی و آموزشی با ارسال دعوتنامه از سوی شرکت هایی علمی تحقیقاتی با قابلیت تمدید 7 ساله و امکان کار پس از دوره آموزشی
 • ویزای p : ویزای P (شامل P1, P2, P3) برای هنرمندان و  ورزشکاران و P4 برای خانواده هنرمندان و ورزشکاران می باشد

اخذ اقامت آمریکا از طریق تحصیل

مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل یکی از پرطرفدارترین راه های مهاجرتی می باشد چون بهترین رنک های جهانی متعلق به دانشگاه های آمریکا می باشد.

ویزاهای تحصیلی آمریکا به چهار گروه تقسیم می شود:

 • ویزای M1
 • ویزای J1
 • ویزای ‌F1
 • ویزای B1

اخذ اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری

شما می توانید با سرمایه گذاری به یکی از دو طریق زیر اقامت آمریکا را به دست آورید.

 • ویزای ۵۰۰،۰۰۰ دلاری EB-5 ( هیچ ارتباطی به خرید ملک و املاک ندارد)
 • ویزای ۱۰۰،۰۰۰ دلاریE-2   ( کسب و کارهای کوچک )

اخذ اقامت آمریکا از طریق ازدواج

ازدواج یکی از قطعی ترین راه های اخذ اقامت می باشد. افراد می توانند با ویزای نامزدی K1  و ویزای ازدواج یک خارجی با شخصی آمریکایی به اقامت آمریکا برسند.

اخذ اقامت آمریکا از طریق تولد فرزند

آمریکا در حال حاضر از سیستم خاک پیروی می کند و هر فرزندی که در خاک کشور آمریکا به دنیا بیاید اقامت آمریکا را دریافت می کند.

اخذ اقامت آمریکا از طریق لاتاری

گرین کارت آمریکا ( اقامت دائم ) هر ساله توسط لاتاری به افراد خارجی تعلق می گیرد که به صورت قرعه کشی می باشد.

خرید ملک در آمریکا و واجدین شرایط

خرید ملک در آمریکا مستلزم شرایطی است که در ادامه به آن می پردازیم. متقاضی خرید ملک بهتر است در بدو ورود در وهله اول، آپارتمانی اجاره کنند و بعد از تحقیق ( در باب سود اقتصادی، مقرون به صرفه بودن، مالیات ملک و هزینه های جانبی) اقدام به خرید ملک نمایند( در آمریکا برخلاف ایران خانه هایی وجود دارد که  میتوان چند ماهه اجاره کرد). در همین راستا وب سایت های زیادی وجود دارد که موقعیت مکانی و تمام مشخصات ملک و تصاویر و قیمت های املاک در آنها قرار داده شده و کار را برای متقاضیان خرید ملک در آمریکا آسان کرده است اما نمی توان تنها با تکیه بر این اطلاعات محدود برای خرید خانه و ملک اقدام کرد. همانطور که گفته شد ما در آمریکا محدودیتی برای خرید ملک افراد خارجی نداریم و با ویزای توریستی هم می توان ملک خریداری کرد. شما برای این کار به کارت سبز (Green card)، نوع خاصی از ویزا و یا حتی شهروندی آمریکا هم نیازی ندارید. هرکسی که با ویزای توریستی وارد خاک آمریکا شود و ملک خریداری کند تنها  ۶ ماه در سال میتواند در آمریکا بماند. مدارک لازم برای خرید ملک برای افراد خارجی در آمریکا، شماره شناسایی مالیات بر درآمد فرد (ITIN)  و بسته به ملیت فرد گذرنامه معتبر خارجی، ویزا و دو یا چند کارت شناسایی عکس دار مانند گواهینامه رانندگی می باشد. بعد از خرید ملک شما ملزم به پرداخت مالیات املاک و مستغلات ایالات متحده هستید. در آمریکا مالیات بر دارایی به عنوان یک منبع درآمد برای دولت شناخته می شود، این مالیات ممکن است به املاک و مستغلات یا ملک شخصی اعمال شود. نرخ مالیات در سراسر ایالت متفاوت است، و بین 0٪ و 4٪ از ارزش خانه می باشد. شما برای خرید ملک نیازی ندارید که حتما در آمریکا باشید و می توانید به راحتی به نماینده خود وکالت دهید که ملک را برای شما خریداری کند. یک خارجی مجبور به پرداخت مالیات خاص به دلیل وضعیت اقامت خود نیست.

نوع املاکی که متقاضیان می توانند خریداری کنند: شما می توانید خانه های تک نفره، آپارتمانی، دوبلکس،سوبلکس خریداری کنید اما نمی توانید خانه های تعاونی بخرید

خرید ملک در آمریکا و مراحل قانونی

خرید ملک در آمریکا یکی از راه های سرمایه گذاری است که البته در آمریکا زیاد هم سود ده نیست. مراحل قانونی خرید ملک در آمریکا  با استفاده از تسهیلات بانکی و وام مسکن به مراتب پروسه زمانی طولانی تری نسبت به ایران دارد که این بازه زمانی بین ۲۵ تا ۳۰ روز می باشد که این زمان برای انجام مراحل قانونی خرید ملک کافی می باشد البته اگر ملک را به صورت نقد خریداری نمایید پروسه ای کوتاه مدت تر از پروسه خرید با استفاده از تسهیلات بانکی می باشد که تنها بین ۷ تا ۱۰ روز زمان لازم است. مرحله قانونی بعدی دیگر این است که از ملک مورد نظر استعلام گرفته شود که مشکل قانونی یا منعی برای فروش ملک نباشد و در مرحله بعدی باید بررسی گردد که موقعیت ملک چگونه است و نظر شهرداری درباره ملک چیست و برنامه های شهرسازی نیز مورد توجه قرار گیرد که اگر شهرداری برنامه ای خاص در این زمینه مانند طرح های عمرانی دارد، حتما این موضوع مورد توجه قرار گیرد و محدودیت های آن نیز در نظر گرفته شود وخریدار با آگاهی به این مسایل و محدودیت ها با بصیرت کامل نسبت به خرید ملک اقدام کند.

اصولا خرید ملک در آمریکا برای مردم به معنای سرمایه گذاری سود ده نیست و فقط مکانی برای زندگی کردن است. سرمایه گذاری از راه های دیگر در آمریکا در بازه زمانی کمتر سود به مراتب بیشتری برای شخص سرمایه گذار به ارمغان می آورد به دلیل اینکه در مجموع میزان مبلغ باز پرداختی از وام مسکنی که دریافت کرده اند به همراه مالیات بر ملک بیشتر از سود ملک می باشد.  S&Pشاخص افزایش و کاهش قیمت ملک در آمریکا می باشد.

در کشور آمریکا بهتر است حتی برای زندگی کردن ملک اجاره کرد زیرا سود حاصل از سرمایه برگشته در خرید ملک در آمریکا بسیار پایین است و در ۱۹ سال گذشته میزان بازگشت سرمایه حتی در شهرهایی مانند: ( شهرهای واشنگتن، لاس وگاس، سن دیه گو ) که افزایش قیمت ملک در آن ها  به علت گرایش به چشم و هم چشمی و تجمل گرایی نسبت به شهرهای دیگر بیشتر بوده تنها ۷ درصد می باشد.

حال می خواهیم به ترتیب بررسی کنیم که چرا خرید ملک در آمریکا زیاد سود ده و به صرفه نیست.  نرخ مالیات املاک در آمریکا ۲ درصد ارزش کنونی ملک می باشد حال این مبلغ را جمع بزنید با یک درصد هزینه سالانه نگهداری املاک مثل شارژ و  هم چنین حق بیمه حق وکیل و حق بانک ها و باز پرداختی وام مسکن و اقساط آن و همین ها را با هزینه مشاوران و دلال های بنگاه های معاملاتی که میزان قابل توجهی از پول ملک را بعد از فروش برای خود برمیدارند را از مبلغ خالص ملک کم کنید، در انتها متوجه خواهید شد که اصلا به صرفه نیست و بهتر است راه های دیگری برای سرمایه گذاری در این کشور را انتخاب کرد مگر اینکه هدفتان از خرید ملک سرمایه گذاری نباشد و فقط بخواهید در آمریکا خانه ای داشته باشید که در آن زندگی کنید.

خرید ملک در آمریکا و وکیل امور ملک

خرید ملک در آمریکا برای اینکه مثمر ثمر باشد باید فاکتورهایی در آن رعایت شود که یکی از این فاکتورها گرفتن وکیلی مجرب و معتمد آگاه به امور مهاجرتی و دارای تخصص در زمینه امور املاک و خرید و فروش و اجاره آن در کشور مقصد باشد. خرید ملک در هر کشور اگر آگاهانه، با تحقیق و داشتن وکیل امور ملک انجام شود میتواند بسیار سودمند باشد و اگر عجولانه و بدون تحقیق و بدون آگاهی انجام شود میتواند زیان های جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. پیشگیری بهتر از درمان است! بهتر است قبل از اینکه خدایی نکرده متحمل زیانی شوید از تخصص وکیلی معتمد، متجرب و زبده و کاردان استفاده نمایید. وکلا با آشنایی با حقوق و قوانین آن کشور و معرفی بهترین و پر سودترین راه باعث می شود که بتوانید به بهترین  و ایمن ترین شیوه با خرید ملک سرمایه گذاری پرسودی انجام دهید.

خرید ملک در آمریکا و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک

خرید ملک در آمریکا و اجاره ملک در آمریکا هزینه هایی دارد که بسته به متراژ ساختمان و نوساز بودن و یا قدیمی بودن و موقعیت مکانی آن و نوسان قیمت ارز و مشخصات دیگر قیمت های متفاوتی دارند که در جداول زیر به صورت میانگین قیمت هایی ذکر شده است.

قیمت اجاره در هر ماه
1،259.33  دلار آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر
990.46 دلار آپارتمان (1 خوابه) خارج از مرکز
2،065.77 دلار آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر
1،602.90 دلار آپارتمان (3 اتاق خواب) خارج از مرکز
قیمت خرید آپارتمان
2،530.94 دلار قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر
1،832.66 دلار قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز

خرید ملک در آمریکا و خدمات مو‌‌‌‌‌سسه حقوقی ملک پور

خرید ملک در آمریکا در طی سالهای اخیر مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. موسسه ی حقوقی ملک پور افتخار دارد که در طی  ۱۵ سال متوالی توانسته است خدمات گسترده ای در باب تمامی پرونده های مهاجرتی از جمله پرونده های کاری ، تحصیلی، سرمایه گذاری و خرید ملک در آمریکا راهکار های ارزشمندی را به موکلین خود ارائه داده و با بهره مندی از به روز ترین اطلاعات و داشتن قوی ترین وکلای حقوقی و بین المللی در اکثر کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی توانسته است همواره خدمات ارزشمندی را به هموطنان عزیزمان ارائه داده و راهنمایی ارزشمند برای آنها باشد. باتوجه به پروسه پیچیده خرید ملک در آمریکا می توان فهمید که افراد برای خریداری املاک در کشور های مختلف همواره نیازمند وکیل و یا فرد حقوقی که از قوانین خرید املاک و … اگاهی کامل دارد می باشند، تا با توجه به شرایط و قوانین اقامتی و یا حقوقی خرید ملک در آمریکا به درستی عمل کرده و انتخاب نمایند.

مهاجرت آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا
درباره آمریکا و انواع ویزاهای مهاجرتی آمریکا
گرین کارت آمریکا

خرید ملک در آمریکا و توصیه های حقوقی

 خرید ملک در آمریکا  یکی از روش های سرمایه گذاری است که البته کشور با کشور متفاوت می باشد و می بایست  بازار ملک در آمریکا ابتدا بررسی شود و سپس راجع به مناسب بودن و به صرفه بودن این راه نظر داد. به شما توصیه می شود قبل از هرگونه اقدامی با توجه به متغیر بودن قیمت ارز و مسئله دیگر اینکه امروزه افراد سودجو زیادی در این زمینه وجود دارد که از عدم آشنایی شما با قوانین حقوقی این کشور سوء استفاده می کنند، حتما قبل از هرگونه اقدامی از خدمات و مشاوره های موسسه حقوقی ملک پور و مشاوران و هم چنین وکلا مجرب و معتمد این موسسه که در اکثر کشورهای اروپایی و قاره آمریکا و آسیایی وجود دارد، استفاده نموده و با کمک و راهنمایی آنها برای این امر مهم اقدام نمایید زیرا خرید ملک در کشوری مثل آمریکا مستلزم داشتن اطلاعات مهمی ( نوسان قیمت ملک و .. ) است، که استفاده از تجارب اشخاصی که در این زمینه فعالیت دارند، کمک شایانی برای موفقیت آمیز بودن این پروسه می کند. بهتر است برای خرید ملک در آمریکا ، با در نظر گرفتن بازار خرید و فروش ملک در آمریکا، به یک وکیل امور مهاجرت  متخصص در زمینه املاک وکالت دهید که کارهای خرید را انجام دهد.

خرید ملک در آمریکا و نتیجه گیری

خرید ملک در آمریکا و هزینه ها و مراحل و شرایط قانونی آن در این مقاله بررسی شد. در این مقاله دریافتیم که صرف خرید ملک در آمریکا به تنهایی منجر به اخذ اقامت این کشور نمیشود. اما اگر که هوشمندانه عمل کنید میتوانید از طرق دیگر اقامت خود را اخذ کرده و پس از آن نسبت به خرید ملک در آمریکا اقدام نمایید. هم چنین دریافتیم که اگرقصد سرمایه گذاری در این کشور داریم بهتر است که راه های دیگر سرمایه گذاری را انتخاب کنیم زیرا خرید ملک در آمریکا زیاد سود ده نیست و راه خوبی برای سرمایه گذاری در این کشور نمی باشد. با توجه به اطلاعات گفته شده در این مقاله، برای دست یابی به اطلاعات بیشتر در مبحث خرید ملک در آمریکا با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری دفتر مشاوره ای MIE اتریش تماس حاصل نموده و با مشورت با مشاوران مجرب ما اطلاعات با ارزش و رایگان به دست آورید . همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید .

4 پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   رشته شما برای دریافت ویزای جستجوی کار اروپا بسیار مناسب است و مورد تقاضاست. اما باید در مورد شرایط دیگر شما از قبیل سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان، وضعیت تاهل و موارد اینچنینی اطلاع داشته باشیم تا بتوانیم شرایط شما را بررسی کنیم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *