خرید ملک در ارمنستان

 • خرید ملک در ارمنستان و مقدمه آن
 • خرید ملک در ارمنستان و شرایط عمومیخرید ملک در ارمنستان
 • خرید ملک در ارمنستان و اخذ اقامت ارمنستان
 • خرید ملک در ارمنستان و استانداردهای سرمایه گذاری در ارمنستان
 • خرید ملک در ارمنستان و شاخص های سرمایه گذاری درارمنستان
 • خرید ملک در ارمنستان و واجدین شرایط خرید ملک
 • خرید ملک در ارمنستان و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در ارمنستان
 • خرید ملک در ارمنستان و وکیل امور ملک
 • خرید ملک در ارمنستان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • خرید ملک در ارمنستان و توصیه های حقوقی
 • خرید ملک در ارمنستان و سخن پایانی
خرید ملک در ارمنستان

خرید ملک در ارمنستان و مقدمه آن

خرید ملک در ارمنستان  و شرایط  خرید ملک در ارمنستان  و شرایط لازم برای اخذ اقامت و تابعیت از طریق خرید ملک در ارمنستان  در این مقاله مورد بحث  و بررسی علمی قرار می گیرد. آیا خرید ملک در ارمنستان سبب اعطای اقامت این کشور خواهد شد؟ چه شرایطی برای خرید ملک در ارمنستان برای اتباع خارجی وجود دارد؟ در این مقاله سعی گردیده به سوالات ذکر شده و نکات مهم دیگر در خصوص خرید ملک در ارمنستان پاسخ داده شود. همچنین در پایان مطالعه این مقاله در صورت بروز ابهام و سؤال در مورد خرید ملک در کشور ارمنستان می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملکپور تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید و همینطور برای شناخت بهتر راههای مهاجرت به ارمنستان و دیگر کشور ها می توانید به ویدیوی راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت مراجعه نمایید و با آموزش تمامی راههای و شرایط مهاجرت، وکیل مهاجرتی خود باشید. در این مقاله موضوعات زیر را بررسی خواهیم نمود.

پاسپورت ارمنستان

خرید ملک در ارمنستان و شرایط عمومی خرید ملک در ارمنستان

خرید ملک در ارمنستان نیازمند شناخت کامل این کشور است. کشور ارمنستان 2،936،075  جمعیت دارد. آب و هوای ارمنستان تقریباً با ایران مشابه است و کشوری ۴ فصل محسوب می شود. زبان رسمی ارمنستان ارمنی است و نظام سیاسی آن، جمهوری ریاستی می باشد. ارمنستان کشوری است با امنیت اجتماعی بالا که آن هم به دلیل حجم بسیار اندک جرم و بزهکاری در کشور است. پایتخت کشور ارمنستان، ایروان است. یکی از عواملی که باید در کشور ارمنستان مورد بررسی قرار گیرد امنیت سرمایه است و این که آیا در این کشور استاندارد های سرمایه گذاری برای فرد سرمایه گذار رعایت می شود یا خیر؟ در ادامه به بررسی تمام این موارد می پردازیم.

ارمنستان

خرید ملک در ارمنستان و اخذ اقامت ارمنستان

به طور کلی دریافت اقامت ارمنستان از طریق سرمایه گذاری، می تواند از راه های خرید ملک در ارمنستان و راه اندازی کسب و کار صورت بپذیرد. خرید ملک درارمنستان، در سه حالت برای اتباع خارجی امکان پذیر است.

 • اجازه اقامت خاص : در قالب پاسپورت برای اتباع صادر شده و به مدت 10 سال اعتبار دارد.
 • اجازه اقامت دائم : در قالب یک کارت صادر می شود و به مدت 5 سال اعتبار دارد.
 • اجازه اقامت موقت : در قالب یک کارت صادر می شود و به مدت 1 سال اعتبار دارد.

در دو حالت اول، افرادی از خانواده که تحت حمایت شما قرار می گیرند، می توانند همسر، پدر و مادر، فرزندان را شامل شود اما در حالت آخر، فقط همسر، پدر و مادر و دختر و یا پسر شخص را شامل می شود. برای خرید ملک در کشور ارمنستان نیازی به دریافت اقامت نیست و به محض خرید ملک در ارمنستان، می توانید اجازه اقامت موقت و یا دائم را دریافت کنید. افراد خارجی می توانند 100 درصد املاک خود را صاحب شوند و در آن ها هر گونه دخل و تصرف انجام دهند.

خرید ملک در ارمنستان و استانداردهای سرمایه گذاری در ارمنستان

برای خرید ملک در کشور ارمنستان یکی از مواردی که حتماً باید مورد توجه قرار گیرد، این است که  سابقه کشور در موضوع مصادره اموال برای اتباع خارجی به چه صورت است و کشور ارمنستان از جمله کشور هایی است که بر اساس سازمان تجارت جهانی عمل می کند و  استاندارد های سرمایه گذاری در این کشور رعایت می شود. همینطور نحوه برخورد نظام قضایی کشور ارمنستان  با سرمایه گذار خارجی از جمله مواردی است که در زمان خرید ملک باید لحاظ شود، که سابقه ی این کشور در موضوع اختلاف میان سرمایه گذار خارجی و فرد بومی عادلانه است. کشور ارمنستان را می توان از چند جهت بررسی کرد. از جهت سرمایه گذاری در ملک می توان به این نکات توجه کرد که آیا تولید ناخالص ملی در حد کافی می باشد که بتوان یک سرمایه گذاری امن برای افراد خارجی در نظر گرفت یا خیر؟ میزان تولید ناخالص ملی در کشور ارمنستان در طول سالیان قبل، در حال رشد بوده است اما به نسبت کشور های همسایه هم رده مثل گرجستان و جمهوری آلبانی در  رده پایین تری قرار دارد. به طور کلی از سال های 2005 تا کنون روند رشد تولید ناخالص ملی کشور ارمنستان افزایش یافته و می توان گفت که در حد کشور های اطراف مثل ایران و ترکیه و گرجستان نیز از رشد اقتصادی برخوردار بوده است. اما این که در مقایسه با کشور های قدرتمند دنیا مثل اتریش و آلمان و هلند و کانادا، در کدام مرتبه قرار دارد، جای تامل دارد. به صورت ضمنی می توان گفت اگر قصد سرمایه گذاری در بخش خرید ملک در ارمنستان را دارید می توانید با بررسی بیشتر در این خصوص، کشور های سود ده و با راندمان بالا بیابید و سرمایه خود را در آن ها افزایش دهید.

 در جدول زیر به نمودار رشد تولید ناخالص ملی پرداخته ایم

خرید ملک در ارمنستان

برای اطلاع از میزان رشد اقتصادی و روند شاخص های اقتصادی کشور ارمنستان، با میزان رشد خرید ملک در ارمنستان می توانیم شروع کنیم. از سال های 2003 تا کنون میزان رشد خرید ملک برای اتباع خارجی و بومی کشور ارمنستان افزایش یافته و می توان گفت که در زمینه رشد اقتصادی در بحث خرید ملک افزایش چشمگیری داشته است. در نمودار روبرو می توانید مقدار رشد قیمت هر متر آپارتمان را در سال های متمادی ببینید و میزان رشد نرخ خرید ملک در ارمنستان را تحلیل کنید.

خرید ملک در ارمنستان و شاخص های سرمایه گذاری درارمنستان

برای اطلاع از میزان رشد اقتصادی و روند شاخص های اقتصادی کشور ارمنستان، با میزان رشد خرید ملک در ارمنستان می توانیم شروع کنیم. از سال های 2003 تا کنون میزان رشد خرید ملک برای اتباع خارجی و بومی کشور ارمنستان افزایش یافته و می توان گفت که در زمینه رشد اقتصادی در بحث خرید ملک افزایش چشمگیری داشته است. در نمودار زیر می توانید مقدار رشد قیمت هر متر آپارتمان را در سال های متمادی ببینید و میزان رشد نرخ خرید ملک در ارمنستان را تحلیل کنید.

خرید ملک در ارمنستان

در ادامه می توان به میزان مالیات بر درامد افراد در ارمنستان پرداخت. میزان نرخ مالیات بر درآمد افراد ارمنی در این کشور، در سال های 2012 افزایش یافته و در سال های 2014 تا کنون به بیشترین سطح خود رسیده است. 36 درصد مالیات بر درآمد برای کشوری مثل ارمنستان می تواند نرخ بالایی باشد که می تواند گریبان گیر افراد مهاجر مخصوصا مهاجران اقتصادی باشد. در جدول روبرو به سیر صعودی نرخ مالیات بر درآمد در کشور ارمنستان پرداخته شده است.

خرید ملک در ارمنستان و واجدین شرایط خرید ملک

ارمنستان کشوری در همسایگی ایران است و همواره مقصدی برای مهاجرت ایرانی ها به شمار می آمده است. اما اینکه آیا ایرانی ها اجازه دارند که اقدامی برای خرید ملک در ارمنستان داشته باشند یا نه می تواند سوال ذهنی بسیاری از مهاجران اقتصادی ایران باشد. به طور کلی کشور ارمنستان از قاره آسیا می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در ملک باشد اما نه در همه موارد پیش فرض. افرادی که به دنبال دریافت اقامت ها و تابعیت های درجه یک دنیا می باشند، کشور ارمنستان گزینه مناسبی برای آن ها نمی تواند تلقی شود. چرا که هر خارجی می تواند بدون دریافت اجازه اقامت قبلی می تواند از خرید ملک در ارمنستان برخوردار شود. اما به صورت کلی با خرید ملک در ارمنستان می توانید اقامت و تابعیت این کشور را کسب کنید. هزینه ای که برای خرید ملک در این کشور در نظر گرفته شده می تواند از 10000 دلار امریکا به بالا باشد. از دیگر واجدین شرایط خرید ملک در ارمنستان، افراد اروپایی، آسیایی، افریقایی و امریکایی می باشند. اما سهم عمده مهاجران برای خرید ملک در ارمنستان را اتباع آسیایی تشکیل داده اند. اما همیشه راه های بهتر و جایگزین برای این کشور ها وجود داشته و خواهد داشت. به عنوان مثال با سرمایه گذاری های کوچک در اتریش، می توانید از امتیازات یک اروپایی برخوردار شوید!

خرید ملک در ارمنستان و مراحل قانونی خرید ملک در ارمنستان

موسسه حقوقی ملک پور با تجارب خود در زمینه مهاجرت، توانسته است که مراحل خرید ملک در ارمنستان را به صورت اختصاصی و مختصر برای شما عزیزان فراهم کند و شما را نسبت به این مهم آگاه سازد. در ادامه به صورت عنوان بندی، به این موارد خواهیم پرداخت. در ابتدا یک کارگذار املاک و مستقلات که به طور کامل نیاز های شما را درک می کند، به شما حدود 10 الی 20 خانه نشان می دهد. بعد از اینکه یکی از آن ها بیشتر به معیار های شما نزدیک بود، پیشنهاد خرید محقق می شود. با تایید این پیشنهاد باید تایید شود که هیچ بدهی و یا  مالیاتی به ملک مورد نظر، متصل نیست. پس از اینکه مالک به شما تایید داد، نیاز دارید معامله خود را در یکی از دفاتر اسناد رسمی ثبت کنید. سپس کلید منزل بین شما و مالک رد و بدل می شود. روش های پرداخت پول نیز می تواند هم به صورت نقدی باشد و هم به صورت اعتباری که از طریق بانک انجام می شود. روند خرید ملک در ارمنستان به صورت عادی 7 روز به طول می انجامد.

کارآفرینی در ارمنستان
سرمایه گذاری در ارمنستان

خرید ملک در ارمنستان و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در ارمنستان

خرید ملک در ارمنستان

معمولا برای خرید ملک و یا سرمایه گذاری ها، قیمت پرداختی از نکات مهم هر اقدام است. قیمت های املاک در کشور ارمنستان از تعادل نسبی به بقیه کشور ها برخوردار است. به گونه ای که حتی گاها از داخل ایران هم ممکن است ارزان تر باشد. قیمت های املاک در کشور ارمنستان برای خرید، در اطراف ایروان از 700 یورو شروع شده و تا 3000 یورو هم می رسد. برای خرید ملک در مرکز شهر ایروان، از 1300 یورو شروع شده و تا متری 6000 یورو هم می رسد. اجاره املاک در کشور ارمنستان در شهر های مختلف شاید از 80 یورو شروع شود و تا 10000 یورو نیز برسد. برای اجاره املاک در شهر ایروان می توان از 200 یورو تا 15000 یورو می توان هزینه کرد. اما برای خرید ملک در ارمنستان می توان از سایت ها و مجلات خرید املاک استفاده کرد و نتیجه مطلوبی نیز دریافت کرد. اما به طور کل شاید این هزینه ها برای خرید ملک در ارمنستان منطقی نبوده و در نهایت منجر به دریافت امتیاز ویژه نسبت که کشور های برتر جهان نشود.

خرید ملک در ارمنستان و وکیل امور ملک

یکی دیگر از عواملی که باید در زمان خرید ملک در ارمنستان مورد توجه قرار داد موضوع وکیل آشنا به امور خرید ملک و قوانین بین الملل است. در رابطه با موردی که مربوط به سرمایه فرد می باشد باید تحقیقات کاملی در این زمینه انجام داده تا ریسک سرمایه و پرونده را به حداقل ممکن برسانید. خرید ملک در ارمنستان یکی از مواردی است که فرد متقاضی باید با وکیل مشورت نماید. قبل از هر گونه اقدام برای مهاجرت و یا خصوصاً مهاجرت به ارمنستان از طریق خرید ملک، حتما با موسسه  حقوقی ملک پور تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی و راهنمایی کارشناسان مجرب استفاده نمایید و با دریافت مشاوره ی تخصصی در کشور های درجه یک اتحادیه اروپا همچون پرتغال، اسپانیا و یونان خرید ملک انجام دهید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و کپی برداری از آن به هر نحو بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً مجاز نمی باشد.

ثبت شرکت در ارمنستان

خرید ملک در ارمنستان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

خرید ملک در ارمنستان مخصوصاً در شهرهایی مانند ایروان در سال های گذشته مورد توجه قرار گرفته بود. موسسه ی حقوقی ملک پور در طی سال های متوالی توانسته است خدماتی در باب تمامی پروسه های مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری و خرید ملک در بسیاری از کشورهای اروپایی راهکار هایی ارزشمند را به موکلین خود ارائه نماید. اما مهم ترین موضوع در پروسه ی سرمایه گذاری و همینطور خرید ملک این موضوع است که آیا فرد می تواند بعد از خرید ملک در ارمنستان اقامت این کشور را دریافت نماید ؟ و آیا سرمایه ی فرد در این کشور امن ست یا خیر؟ و همینطور بررسی اعتبار پاسپورت این کشور در جهان نیز اهمیت بالایی دارد.

دفتر حقوقی ملک پور

خرید ملک در ارمنستان و توصیه های حقوقی

خرید ملک در ارمنستان یکی از موضوعاتی است که فرد قبل از اقدام باید با وکیل امور ملک و فرد مشرف به قوانین هر دو کشور مشورت نماید، زیرا هم سرمایه فرد در این موضوع اهمیت دارد و هم آینده ی فرد و افراد وابسته به وی. به همین دلیل توصیه می شود حتماً قبل از اقدام تمامی جوانب از جمله نظام قضایی، میزان تورم، تمامی شاخص های اقتصادی سنجیده شود، زیرا ممکن است با همین میزان سرمایه گزینه های بهتری مثل خرید ملک در نیوزلند و یا خرید ملک در اسپانیا نیز باشد که هم موقعیت جغرافیایی بهتری دارند و هم با خرید ملک در بعضی از کشور ها می توان اقامت و در نهایت پاسپورت یک کشور معتبر را در یافت نمود.

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

خرید ملک در ارمنستان و سخن پایانی

خرید ملک در ارمنستان و شرایط لازم برای خرید ملک در ارمنستان در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. تمامی مطالب و موضوعات این مقاله به طور موثق از منابع علمی استخراج شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. همانطور که گفته شد بهتر است قبل از اقدام به خرید ملک در کشور ارمنستان تمام شرایط را در نظر گرفت و یا اقدام به خرید ملک در کشور هایی نمود که بعد از خرید ملک اقامت آن کشور به شما اعطا می گردد. و همچنین مؤسسه حقوقی ملکپور آماده راهنمایی شما عزیزان در مورد موضوعات مهاجرت به تمام کشور ها و راه ها و روش های موجود و بررسی شرایط شما برای مهاجرت می باشد. در پایان می توانید دیدگاه ها و نظرات خود را در رابطه با این مقاله در بخش زیر مطرح نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

2 پاسخ
 1. Star
  Star گفته:

  سلام من ۴۳ ساله هستم لیسانس پرستاری و ۱۹ سال سابقه مار پرستاری دارم دو تا دختر ۱۶ و ۸ ساله دارم میتونم از طریق شغل همراه همسرم و فرزندام به ارمنستان مهاجرت کنم؟
  اگه نمیشه اگه بخوایم از طریق خرید ملک بریم میتونیم اونجا مار پیدا کنیم؟ چون برامون مهمه که درامد داشته باشیم.

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و ارادت
   دوست گرامی برای کار در کشور ارمنستان باید خودتان ویزای توریستی ارمنستان را بگیرید و به ارمنستان رفته و در جستجوی کار باشید در صورتیکه کار پیدا کنید می توانید به همراه خانواده به ارمنستان بروید. اگر تمایل به سرمایه گذاری و خرید ملک دارید گزینه های بسیار مناسبتری برای سرمایه گذاری در بهترین کشورهای اروپایی دارید. در صورت تمایل و برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و یا اطلاعات خود را در لینک زیر قراردهید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.
   https://mie.company/contact-us/

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *