خرید ملک در استرالیا

 • خرید ملک در استرالیا و مقدمه ای بر آن
 • خرید ملک در استرالیا و واجدین شرایط
 • خرید ملک در استرالیا و مراحل قانونی
 • خرید ملک در استرالیا و وکیل امور ملک
 • خرید ملک در استرالیا و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک
 • خرید ملک در استرالیا و شرایط اخذ اقامت
 • خرید ملک در استرالیا و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • خرید ملک در استرالیا و توصیه های حقوقی
 • خرید ملک در استرالیا و نکات اساسی در این باب
 • خرید ملک در استرالیا و کلام آخر
خرید ملک در استرالیا

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

خرید ملک در استرالیا و مقدمه ای بر آن

خرید ملک در استرالیا و شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و هزینه ها ی خرید ملک  در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار میگیرند. اما توجه به این نکته بسیار ضروری است که آیا افراد خارجی اجازه ی خرید ملک در استرالیا را دارند؟ و در صورت مثبت بودن پاسخ این سوال آیا این پروسه منجر به اخذ اقامت و تابعیت میگردد یا خیر؟ در ادامه با تحلیل و ارزیابی تخصصی شرایط خرید ملک در استرالیا به بررسی دقیق موارد مورد نظر می پردازیم . پس از مطالعه مقاله زیر در صورت وجود سوال می توانید سوالات خود را در قسمت سوالات همگانی سایت مطرح نموده و یا موضوع مورد نظر خود را در گوگل با کلیدواژه ملکپور جستجو و مقالات ما را مطالعه و فایل های ویدیویی و صوتی ما را که به صورت رایگان در سایتهای  موسسه حقوقی ملکپور قرار گرفته است مشاهده و استماع نمایید.

فایل صوتی موسسه ملکپور در رابطه با سرمایه گذاری در استرالیا

خرید ملک در استرالیا و واجدین شرایط

خرید ملک در استرالیا شرایط خاصی داشته و اولین سوالاتی که در این خصوص مطرح میشود این است که چه افرادی واجد شرایط خرید ملک در این کشور هستند و به چه صورت میتوان برای این پروسه اقدام نمود ؟!

در ابتدا به بررسی شرایط برای افراد خارجی که قصد خرید ملک در استرالیا را داشته و در حال حاضر اقامت استرالیا را ندارند میپردازیم . این افراد پیش از هرگونه اقدامی میبایست از سازمان نظارت بر سرمایه گذاری های خارجی استرالیا (FIRB) مجوز بگیرند. نوع دوم خرید ملک شامل افرادی میشود که اقامت موقت و یا دائم استرالیا را حداقل به مدت 12 ماه (البته بجز اقامت توریستی) در اختیار دارند . برای این دسته از افراد شرایط خرید ملک در کشور استرالیا بسیار ساده تر بوده و میتوانند جهت استفاده ی شخصی برای خرید ملک در این کشور اقدام نموده و برای این کار نیاز به کسب مجوز از FRIB نیز ندارند . همچنین دولت شرایط مساعدی جهت حمایت از آنها در نظر گرفته و تا حدود 60 درصد از ارزش هر ملک را به عنوان وام بانکی برای آنها در نظر میگیرد . اما افرادی واجد شرایط اخذ وام بانکی هستند که در کشور استرالیا مشغول بکار بوده و بتوانند ثابت کنند که توانایی بازگرداندن وجه دریافتی و پرداخت اقساط وام را خواهند داشت.

خرید ملک در استرالیا و مراحل قانونی

خرید ملک در استرالیا مستلزم سپری نمودن مراحل قانونی با دقت بالایی است تا پروسه ی شما به نحو احسن انجام گیرد . مرحله ی اول انتخاب مکان مناسب به منظور خرید ملک در کشور استرالیا است . ملک مذکور میبایست نوساز بوده و شخص اثبات کند که ملک را به منظور استفاده ی شخصی خریداری میکند . همچنین شخص میبایست صحت منبع سرمایه ی خود را اثبات کرده و پیش از هر اقدامی از سازمان نظارت بر سرمایه گذاری های خارجی استرالیا (FIRB) مجوز بگیرند . وظیفه ی اصلی این سازمان بررسی پیشنهاد ها و طرح های تجاری سرمایه گذاران خارجی بر اساس قوانین مصوبه در سال 1975 در رابطه با جذب سرمایه گذاران خارجی است. لازم به ذکر است که این سازمان به صورت مستقل عمل کرده و هر گونه اقدام به سرمایه گذاری و یا خرید ملک توسط سرمایه گذاران مشروط به اخذ تاییدیه از FIRB میباشد. این سازمان شرایط مالی ، امتیازات ، رزومه و دیدگاه متقاضی نسبت به سرمایه گذاری و یا خرید ملک در این کشور را بررسی کرده و در صورت صلاحدید به شخص مجوز خرید ملک داده میشود.

همچنین در نظر داشته باشید که پس از خرید ملک در استرالیا میبایست مالیات ملک خود را به صورت منظم پرداخت کند. (نرخ مالیات سالیانه در بخش مسکن در حدود 5 درصد ارزش ملک میباشد)

خرید ملک در استرالیا و وکیل امور ملک

خرید ملک در استرالیا و یا هر کشور دیگر مستلزم مشورت کردن با وکیل امور ملک با تجربه و معتمد میباشد و در رابطه با پروسه ای به این مهمی میبایست تحقیقات کاملی در این زمینه انجام داده تا احتمال ریسک را به حداقل ممکن برسانید . خرید ملک در هر کشور اگر آگاهانه انجام شود میتواند بسیار سودمند باشد و اگر عجولانه و بدون تحقیق انجام شود میتواند زیان های جبران ناپذیری را در پی داشته باشد.

اقامت استرالیا

خرید ملک در استرالیا و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک

خرید ملک در استرالیا میبایست با تحقیقات کامل صورت گیرد و اولین گام در خرید ملک در کشور استرالیا و یا هر کشور دیگر اطلاع دقیق از ارزش واقعی ملک مورد نظر است .

قیمت یک متر مربع زمین در مرکز شهر 7,641 A$
قیمت یک متر مربع زمین در خارج از شهر 5,363 A$

پشتوانه ی مالی لازم برای خرید یک خانه ی دوخوابه ی مناسب در مرکز شهر در حدود 600 هزار دلار الی 800 دلار استرالیاست .

در جدول زیر نیز میتوان قیمت تقریبی اجاره ی ماهیانه ی ملک در نقاط مختلف شهر را مشاهده کنید.

اجاره ی ماهیانه ی یک آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر 1,677 A$
اجاره ی ماهیانه ی یک آپارتمان 1 خوابه در خارج از شهر 1,282 A$
اجاره ی ماهیانه ی یک آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر 2,705 A$
اجاره ی ماهیانه ی یک آپارتمان 3 خوابه در خارج از شهر 1,854 A$

خرید ملک در استرالیا و شرایط اخذ اقامت

خرید ملک در استرالیا امروز مد نظر بسیاری از افراد و سرمایه گذاران قرار گرفته است که یکی از مهمترین ترین دلایل آنرا میتوان اقتصاد قوی این کشور و رو به رشد بودن قیمت املاک در ایالت های مختلف استرالیا از جمله ملبورن و سیدنی دانست . هدف بسیاری از سرمایه گذاران خارجی از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات علاوه بر سودآوری مطمئن ، رسیدن به اقامت کشور مقصد نیز میباشد . اما توجه به این نکته نیز الزامی است که خرید ملک در کشور استرالیا به تنهایی منجر به اخذ اقامت استرالیا نمیشود ، هرچند در ادامه میتواند به اخذ اقامت دائم شخص کمک کند.

برای اخذ اقامت استرالیا به غیر از خرید ملک در استرالیا میتوان از روشهای مختلفی از جمله تحصیل در استرالیا ، کار در استرالیا ، ازدواج و تولد فرزند در استرالیا و سرمایه گذاری در استرالیا اقدام کرد . به منظور اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا شخص بیزنس پلن خود را ارائه داده و در صورت تایید آن یک اقامت دو ساله دریافت کرده تا بتواند شرایط اقتصادی آن کشور را به طور کامل مورد ارزیابی قرار دهد و هوشمندانه و آگاهی کامل برای استارت بیزنس خود اقدام نماید.

خرید ملک در استرالیا و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

خرید ملک در استرالیا مخصوصا در شهرهای رو به پیشرفتی همچون سیدنی و ملبورن در طی سالهای اخیر مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است . موسسه ی حقوقی ملک پور افتخار دارد که در طی سالهای متوالی توانسته است خدمات گسترده ای در باب تمامی پروسه های مهاجرتی از جمله پروسه های کاری ، تحصیلی ، سرمایه گذاری و خرید ملک در استرالیا و سایر کشورهای اروپایی راهکار های ارزشمندی را به موکلین خود ارائه داده و با بهره مندی از به روز ترین اطلاعات و داشتن قوی ترین وکلای حقوقی و بین المللی در اکثر کشورهای اروپایی، کانادا و استرالیا توانسته است همواره خدمات ارزشمندی را به هموطنان عزیزمان ارائه داده و راهنمایی ارزشمند برای آنها باشد.

ویزای استرالیا
سرمایه گذاری در استرالیا
مهاجرت به استرالیا

خرید ملک در استرالیا و توصیه های حقوقی

خرید ملک در استرالیا اگر که هوشمندانه و با آگاهی کامل انجام شود میتواند بسیار سودمند و پر بازده باشد و اگر که شخص بدون مشورت با یک موسسه ی حقوقی معتبر و یا یک وکیل مهاجرت مجرب ، شخصا برای خرید ملک در استرالیا و یا هر کشور دیگر اقدام کند ممکن است زیان های غیرقابل جبرانی را متحمل شود . شما میبایست بدانید که به چه صورت اقامت بگیرید و به چه صورتی برای سرمایه گذاری در استرالیا  و یا خرید ملک در استرالیا اقدام کنید . برای اینکه بتوانید شرایط اخذ اقامت و سرمایه گذاری در کشور های مختلف را سنجیده و آگاهانه در این راستا قدم بردارید توصیه میشود پیش از هر اقدامی جهت آشنایی با انواع کتگوری های مهاجرتی و قوانین حقوقی کشور ها ویدئوی جامع راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه نموده و به طور کامل با شرایط اخذ اقامت و تابعیت کشورهای مختلف و بالاخص شرایط خرید ملک در استرالیا آشنا شده و با آگاهی کامل نسبت به مهاجرت خود تصمیم گیری کرده و اقدام نمایید.

خرید ملک در استرالیا و نکات اساسی در این باب

خرید ملک در استرالیا امروزه مد نظر افراد زیادی قرار گرفته است . اما برای این پروسه میبایست نکات مهمی را مد نظر قرار دهید که در ادامه به توضیح آنها میپردازیم :

 • کسب اطلاعات دقیق : اولین نکته در باب خرید ملک در استرالیا انجام تحقیق و بررسی دقیق و مشورت با وکیل مهاجرت معتمد و موسسه ی حقوقی معتبر میباشد.
 • آشنایی با شرایط مکان ملک در استرالیا : پیش از اقدام میبایست تحقیقات کاملی در باب مکانی که برای خرید ملک در کشور استرالیا مد نظر دارید انجام دهید. بهتر است مکانی را انتخاب کنید که با محیط آن آشنایی بیشتری داشته و از هزینه های خرید و فروش ملک در آن منطقه آگاهی کاملی دارید .
 • مناطق رو به رشد : منطقه ای را برای خرید ملک در استرالیا مد نظر بگیرید که انتظار میرود رشد بالایی داشته باشد ، به بیانی دیگر پتانسیل بالقوه ای برای سود آوری بالقوه داشته باشد .
 • نرخ اجاره و تراکم جمعیت در محل : مناطقی را مد نظر قرار دهید که نرخ اجاره محل در مقایسه با ارزش ملک بالا باشد. همچنین تحقیقاتی درباره ی تراکم جمعیت در محل مذکور انجام دهید . چرا که در بعضی مناطق نسبت عرضه به تقاضای اجاره ی ملک بالاتر بوده و این مورد میتواند فروش و یا اجاره دادن ملک را در آینده دشوار تر نماید.
 • تغییرات جزیی : در مورد سلایق مردم آن منطقه تحقیق کنید و تغییرات ظاهری جزئی را در اطراف ملک خود انجام دهید تا به شما در جذب مشتری کمک کرده و در آینده بر قیمت ملک نیز تاثیر گذار باشد . مانند داشتن یک پارکینگ مناسب و باغچه ی زیبا
 • هزینه های نگهداری ملک : صرفه جویی در هزینه های جانبی بسیار مهم است . تا حد امکان سعی کنید که املاک نوساز را برای خرید ملک در استرالیا مد نظر بگیرید . خانه های قدیمی که دارای استخر و یا محوطه ی وسیعی هستند ممکن است در آینده هزینه های جانبی بالایی برای شما داشته باشد.
 • نوع ملک : واحد های آپارتمانی میتوانند در مواردی مناسب تر از منازل ویلایی باشند . چرا که هزینه های نگهداری پایین تری داشته و به دلیل مناسب تر بودن اجاره ی محل متقاضیان بالاتری را خواهد داشت.
خرید ملک در استرالیا و کلام آخر

خرید ملک در استرالیا و شرایط اخذ اقامت از طریق خرید ملک در استرالیا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت و دانستیم که صرف خرید ملک در این کشور به تنهایی منجر به اخذ اقامت این کشور نمیشود . اما اگر که هوشمندانه عمل کنید میتوانید از طرق دیگر اقامت خود را اخذ کرده و پس از آن نسبت به خرید ملک در استرالیا اقدام نمایید . همچنین اگر که مد نظر شما سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق خرید ملک میباشد میتوانید برای خرید ملک در کشور پرتغال اقدام نمایید . چرا که مستقیما با دولت در زمینه ی املاک و مستغلات وارد سرمایه گذاری شده و علاوه بر آن برای شما نیز آثار اقامتی به دنبال دارد .
توصیه میشود پیش از هر اقدامی جهت آشنایی با شرایط اخذ اقامت از طریق تحصیل در استرالیا ، ازدواج در استرالیا ، تولد فرزند در استرالیا ، سرمایه گذاری در استرالیا ، ثبت شرکت در استرالیا و خرید ملک در استرالیا و سایر کشورها ، ویدئوی جامع راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را از سایت موسسه ی حقوقی ملک پور تهیه نموده و به طور کامل با شرایط اخذ اقامت و تابعیت کشورهای مختلف و بالاخص شرایط خرید ملک در استرالیا آشنا شده و با آگاهی کامل نسبت به مهاجرت خود تصمیم گیری کرده و اقدام نمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات دقیق تر و بررسی شرایط خود میتوانید با دفتر مرکزی موسسه ی حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان مشاورین مجرب موسسه استفاده نمایید . همچنین پس از اخذ مشاوره ی اولیه میتوانید به منظور ارزیابی تخصصی پرونده ی خود از مشاوره ی تخصصی وکلای مهاجرت و مشاورین ارشد موسسه نیز بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *