خرید ملک در انگلستان

خرید ملک در انگلستان و بررسی شرایط آن

 • خرید ملک در انگلستان و مقدمه ای برآن
 • شرایط عمومی خرید ملک در انگلستان
 • اخذ اقامت با خرید ملک در انگلستان
 • شاخص های سرمایه گذاری خرید ملک در انگلستان

 • واجدین شرایط خرید ملک در انگلستان
 • مراحل قانونی خرید ملک در انگلستان
 • هزینه های اجاره و خرید ملک در انگلستان
 • وکیل امور ملک در انگلستان
 • خدمات موسسه حقوقی ملک پور برای خرید ملک در انگلستان
 • توصیه های حقوقی در رابطه با خرید ملک در انگلستان
 • سخن پایانی
خرید ملک در انگلستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

خرید ملک در انگلستان و مقدمه ای برآن

خرید ملک در انگلستان، شرایط عمومی خرید ملک در این کشور و اخذ اقامت از طریق خرید ملک در انگلستان  در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفته است. آیا خرید ملک در این کشور منجر به اقامت دائم می شود؟  چه کسانی واجد شرایط خرید ملک در انگلستان هستند؟ نقش وکیل امور ملک در زمینه خرید ملک چیست؟  ممکن است سوالات مختلفی نظیر سوالات مطرح شده برای شما عزیزان مطرح شود و به دنبال پاسخ مناسب برای آنها باشید. این مقاله توسط کارشناسان متخصص و مجرب موسسه ملک پور  تهیه و تدوین شده و سعی کرده اند که به تمام این سوالات پاسخ دهند. با مطالعه دقیق این مقاله می توانید پاسخ سوالاتتان را دریافت کنید. همچنین، شما عزیزان علاوه بر مطالعه  این مقاله می توانید  برای دریافت پاسخ  تکمیلی برای سوالاتتان با مشاورین مجرب موسسه  حقوقی ملک پور تماس گرفته و از خدمات رایگان اطلاعات مفید بدست آورید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خرید ملک در انگلستان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت سرمایه گذاری انگلستان

شرایط عمومی خرید ملک در انگلستان

قبل از اقدام برای خرید ملک در انگلستان باید در مورد  شرایط عمومی کشور تحقیق کرد و براساس آن تصمیم گرفت. کشور انگلیس یکی از عمده ترین جزء تشکیل دهنده ی بریتانیا می باشد. انگلستان با کشورهای اسکاتلند و ولز هم مرز می باشد. مساحت این کشور ۳۰۰۰۰ کیلومتر مربع و و جمعیت این کشور حدود ۵۳ میلیون نفر می باشد. زبان اصلی این کشور انگلیسی بوده و واحد پول آنها پوند می باشد. ویزای این کشور به ویزای Tier معروف بوده  و هر کدام دارای شرایط های خاصی می باشد. به عنوان مثال، برای کار در این کشور باید از یک کارفرما پیشنهاد شغلی داشته باشید. یا برای اخذ ویزای تحصیل و یا همان ویزای Tier  4 باید دارای رزومه خوب باشیم. ولی افرادی که  علاقمند به سرمایه گذاری از طریق خرید ملک می باشند باید توجه داشته باشند که خرید ملک منجر به اقامت نشده و باید بعد از اقامت برای خرید ملک اقدام کرد. و یکی دیگر از موارد مهم این است که خرید ملک در این کشور نیاز به سرمایه هنگفت دارد.

پرچم انگلیس
ویزای کار انگلستان

اخذ اقامت با خرید ملک در انگلستان

یکی از موارد مهم در امور خرید ملک در انگلستان اخذ اقامت از روش خرید ملک می باشد. برخی متقاضیان می خواهند از طریق خرید ملک به اقامت دائم برسند. ولی همانگونه که ذکر شد خرید ملک انگستان منجر به اقامت نشده و متقاضی باید اول از طریق سایر روش های مهاجرتی اقامت این کشور را اخذ کند. در این صورت می تواند در زمینه خرید و فروش ملک انگلستان فعالیت داشته باشد. یکی از روش های ارزان و پرطرفدار اخذ اقامت از طریق تحصیل می باشد. ویزای تحصیلی انگلستان یا همان ویزای Tier 4 یکی از روش های ورود به کشور انگلیس می باشد. همانگونه که می دانیم اخذ اقامت دائم از طریق ویزای تحصیلی امکانپذیر نبوده و افراد باید ویزای خود را به ویزاهای دیگر نظیر ویزای کاری تبدیل کنند تا منجر به اقامت دائم شود.

یکی دیگر از روش هایی که می توان برای خرید ملک اقدام کرد روش کاری و اخذ اقامت از طریق ویزای کاری می باشد. برای اخذ اقامت از روش کاری متقاضی باید پیشنهاد کاری از یک کارفرمای انگلیسی داشته تا بتواند از روش کاری اقامت بگیرد.

روش ازدواج نیز یکی از سایر روشها می باشد که منجر به اقامت دائم شده و افراد بعد از اخذ اقامت دائم می توانند برای خرید ملک در انگلیس اقدام کنند.

یکی دیگر از روش اخذ اقامت  روش سرمایه  گذاری و یا اخذ ویزای Tier 1 می باشد. این روش از اخذ اقامت به این روش می باشد که شخص باید یک طرح تجاری قوی ارائه داده و سرمایه مورد نیاز برای این کشور ۵۰،۰۰۰ پوند، ۲۰۰،۰۰۰ پ.ند و ۲۰۰۰،۰۰۰ پوند می باشد. که بعد از ارائه بیزینس پلن و یا همان طرح تجاری و اخذ اقامت می توان خرید و فروش ملک انجام داد.

استانداردهای سرمایه گذاری خرید ملک در انگلستان

یکی از گزینه های مهم قابل توجه در خرید ملک در انگلستان توجه به استانداردهای سرمایه گذاری بوده و باید قبل از هر گونه اقدام تحقیق کاملی در این مورد کرد. در مورد خرید ملک در انگلیس باید به امور قضایی کشور توجه کرد که آیا کشور مربوطه برخورد یکسانی با سرمایه گذاران خواهد داشت. یکی دیگر از نکات مهم در امر خرید ملک اشاره به مصادره اموال بوده که یکی از نکات کلیدی می باشد. براساس نمودار زیر، افرادی که تمایل به سرمایه گذاری و خرید ملک دارند اموالشان در معرض مصادره  از طرف دولت انگلیس نیست.  براساس نمودار زیر شاخص ۱ نشان دهنده ی این می باشد  که ریسک سرمایه گذاری در این کشور پایین می باشد.بنابراین میتوان به این نتیجه رسید که سرمایه گذاری در این کشور بسیار خوب بوده و افراد می توانند بدون خطر مصادره اموال خرید ملک انجام دهند.

نمودار امنیت سرمایه گذاری در انگلستان

یکی دیگر از استانداردهای مهم دیگر که باید در سرمایه گذاری و خرید ملک مورد توجه قرار داد فساد اداری آن کشور است. براساس نمودار زیر فساد اداری در این کشور ۸۰ تعیین شده است. هر چقدر این رقم به ۱۰۰ نزدیکتر باشد نشاندهنده فساد اداری کمتری می باشد.

براساس آمار بدست آمده، کشور انگلیس در رتبه بندی فساد اداری دارای رتبه ۱۱ می باشد. اگرچه فساد اداری در این کشور کم بوده ولی کشورهایی نظیر پرتغال، یونان و یا اسپانیا از رتبه بندی بهتری نسبت به کشور انگلیس برخوردار است که به ترتیب دارای رتبه های ۳۰، ۴۵ و  ۵۸ می باشند. بنابراین سرمایه گذاران در امور خرید ملک باید با وکیل مجرب در این زمینه مشورت کرده و براساس استانداردهای سرمایه گذاری آن کشور تصمیم بگیرند.

کارآفرینی در انگلستان

شاخص های سرمایه گذاری خرید ملک در انگلستان

یکی از روش های سرمایه گذاری در انگلیس از طریق خرید ملک بوده و قبل از اقدام به خرید ملک در انگلستان   باید به شاخص های سرمایه گذاری نظیر نرخ تورم، مالیات، نرخ بیکاری و … توجه کرده و براساس آمار بدست آمده اقدام کرد. براساس نمودار بدست آمده نرخ بیکاری در این کشور ۳.۸ درصد بوده و این رقم نشان دهنده این می باشد که از هر ۱۰۰ نفر بیش از ۹۵ نفر مشغول به کار می باشند. این جمله به این معنی می باشد که  کشور دارای رشد اقتصادی خوبی بوده و زندگی افراد دارای کیفیت خوبی می باشد.

ویزای کار انگلستان

شاخص مهم دیگر که در اقدام برای سرمایه گذاری مهم می باشد نرخ تورم در آن کشور است. هر  چقدر نرخ تورم کمتر باشد اقتصاد کشور دارای شرایط خوبی می باشد. براساس نمودار مشخص شده در این قسمت نرخ تورم در کشور انگلیس ۲ درصد بوده و این نرخ تورم مقدار خیلی کمی بوده و این میزان نرخ تورم نشان دهنده این می باشد که این کشور مقصد خوبی برای سرمایه گذاری می باشد. یکی دیگر از شاخص های مهم سرمایه گذاری  نرخ سود بانکی می باشد.  نرخ سود بانکی براساس نمودار ذیل ۰.۸ درصد می باشد. این میزان سود بانکی نشان دهنده این است که براساس اطلاعات ارائه شده افراد می توانند براساس سود کمتر وام های با سود کمتر اخذ کنند.

زندگی در انگلستان

واجدین شرایط خرید ملک در انگلستان

ممکن است یکی از سوالهای شما عزیزان این باشد که چه کسانی واجد شرایط  خرید ملک در انگلستان می باشند. پاسخ به این سوال اینگونه می تواند باشد که افرادی که تمایل به خرید و یا فروش ملک، سوددهی بالا واخذ اقامت دارند  باید در نظر بگیرند که خرید و یا فروش ملک منجر به اخذ اقامت نشده و باید از روش های دیگری که در قسمت های قبلی ذکر شد اقدام کنند. برای خرید ملک در کشور انگلیس محدودیتی وجود نداشته و افرادی که سرمایه کافی برای خرید ملک در این کشور را داشته باشند می توانند اقدام کنند. به عبارت ساده تر، هیچگونه محدودیتی برای متقاضیان نداشته و حتی می توانند وام بانکی اخذ کنند. لازم به ذکر می باشد که افرادی که اقامت کمتر از دو سال داشته باشند و یا وارد بازار کاری نشده باشند ممکن است سود کلانی را بابت وام اخذ شده برای خرید ملک بپردازند. اگر شخصی قصد خرید ملک در انگلستان را داشته باشد باید از قوانین و شاخص های انگلیس مطلع باشد. متقاضیان باید توجه داشته باشند که نرخ  ملک در انگلیس بسیار بالا بوده و در هنگام افزایش قیمت ها سود چشمگیری خواهند کرد. نکته مهم دیگر این است که دولت انگلیس برای خریداران خارجی ملک مالیات جدیدی را ارائه می دهد.

مراحل قانونی خرید ملک در انگلستان

یکی از روش های سرمایه گذاری سودده، خرید ملک در انگلستان بوده و شامل مراحل مختلف می باشد که خریداران باید این مراحل را برای خرید ملک طی کنند.  در ذیل به مراحل مهم خرید ملک در انگلستان اشاره شده است:

ویزای کار آفرینی انگلستان
ثبت شرکت در انگلستان
 • ارائه طرح برای خرید ملک:

  به طور مثال، خریداری دو یا سه ملک کوچک از لحاظ درآمد و اجاره با صرفه تر و بهتر از خرید یک ملک بزرگ می باشد. بنابراین اگر قصد دارید ارزش ملک در مدت کوتاه افزایش یابد بهتر است در هنگام خرید به ارزش مکان ملک توجه کنید.

 • پیدا کردن یک وکیل ملک مجرب

  در کشور انگلیس وکیل های زیادی در زمینه خرید و فروش ملک فعالیت داشته و باید در انتخاب وکیل مجرب و خوب با شناخت کافی قدم برداشت. قبل از انتخاب وکیل، اطمینان کافی کسب کرده و شناخت کافی نسبت به او داشته باشید.

 • اخذ وام برای خریداری ملک

  • افرادی که قصد خرید ملک در این کشور را دارند می توانند برای اخذ وام اقدام کنند و باید دارای شرایط زیر باشند:
  • باید حداقل اقامت ۳ ساله داشته باشید.
  • باید در بازار کاری مشغول کار باشید.

  در بانک دارای حساب بانکی بوده و ۲۵ درصد از مبلغ وام پیشنهاد شده در حساب متقاضی باشد.

 • انتخاب مکان مناسب برای خرید

  قبل از خریداری ملک باید در مورد مکان آن تحقیق کافی کرده و از وکیل مجرب در این زمینه راهنمایی بخواهید.

 • انتقال اموال به انگلیس

هزینه های اجاره و خرید ملک در انگلستان

یکی از موارد خیلی مهم در امور خرید ملک هزینه های اجاره و خرید ملک در انگلستان می باشد.  براساس نمودار زیر،  قیمت مسکن در این کشور تورم بالایی داشته و افراد باید این افزایش قیمت را در نظر داشته باشند. براساس اطلاعات ارائه شده در این نمودار، قیمت مسکن از آوریل ۲۰۱۸ تا  مارچ ۲۰۱۸ افزایش ۱.۲ درصدی داشته است. براساس اطلاعات محلی ارائه شده ،شمال شرق انگلستان بیشترین افزایش قیمت را تجربه کرده که این میزان به ۴.۲ درصد می رسد.

براساس آمارهای بدست آمده از شهر لندن، قیمت مسکن از مارچ ۲۰۱۸ افزایش ۲.۴ درصدی داشته است.  بنابراین افرادی که دارای سوددهی بالا می باشند کشور انگلستان گزینه خوبی می باشد. ولی باید این را در نظر بگیرند که افزایش ناگهانی قیمت باعث سود و هم ضرر بیشتر برای خریداران ملک می باشد. متقاضیان می توانند برای امور خرید ملک کشورهای دیگری که دارای ثبات قیمت می باشند اقدام کنند. به عبارت دیگر خرید ملک در بعضی کشورها مانند پرتغال و یونان منجر به اخذ اقامت می شود.

وکیل امور ملک در انگلستان

یکی از مسائل مهم و کلیدی در خرید ملک در انگلستان وکیل امور ملک و داشتن یک وکیل مجرب در این امور می باشد. وکیلان مجربی که به امر مهاجرت آشنایی کافی داشته باشند می توانند در کمترین زمان این امور را انجام دهند. به عبارت دیگر برای خرید ملک در این کشور باید وکیلی را انتخاب کنید که به همه امور این کشور آشنایی کافی داشته باشد. در صورت عدم آشنایی با قوانین کشور مرتبط ممکن است سرمایه خود را از دست دهید. بنابراین افرادی که اقدام به خرید ملک در این کشور می کنند باید با یک وکیل مجرب مشورت کرده و تمام امور مربوط به خرید ملک در انگلستان بررسی شود. نکته مهم دیگر این است که برخی املاک مسائل حقوقی داشته و باید قبل از اقدام مورد بررسی کامل قرار گیرد. و این امر توسط یک وکیل مجرب امکان پذیر است. موسسه حقوقی ملک پور با ۱۵ سال سابقه در این زمینه می تواند شما عزیزان را در این امر به طور کامل راهنمایی کنند.

اقامت انگلستان

خدمات موسسه حقوقی ملک پور برای خرید ملک در انگلستان

همانگونه که ذکر شد برای خرید ملک در انگلستان باید یک وکیل مجرب انتخاب کرد تا بتوان تمام مراحل این سرمایه گذاری را با موفقیت طی کرد. افرادی که قصد خرید ملک در این کشور را دارند باید قبل از هر گونه اقدام با وکیل خود در این زمینه مشورت کرده و بتوانند بر تمام امور آشنایی کافی داشته باشند. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه طولانی و درخشان در زمینه مهاجرتی آماده ارائه خدمات در زمینه خرید ملک در این کشور می باشد.  اگر در اقدام برای این روش سرمایه گذاری مشکل دارید می توانید از خدمات ارزشمند این موسسه حقوقی استفاده کرده و مسیر سرمایه گذاری خود را با موفقیت سپری کنید. در صورت وجود هر گونه معایب در اقدام برای خرید ملک در این کشور، این موسسه می تواند پیشنهادهای ارزشمند دیگری را ارائه داده و بهترین مشاوره را برای شما ارائه دهد.

توصیه های حقوقی در رابطه با خرید ملک در انگلستان

یکی از مهمترین توصیه ها در زمینه خرید ملک در انگلستان این نکته می باشد که  متقاضیان خرید ملک در انگلیس  باید در نظر داشته باشند که خرید ملک در این کشور منجر به اقامت نمی شود. افرادی که می خواهند برای خرید ملک این کشور اقدام کرده و به اقامت برسند باید ابتدا از روش های دیگر مانند تحصیل و کار اقامت گرفته و برای خرید ملک اقدام کنند. نکته مهم دیگر در مورد خرید ملک در این کشور این می باشد که افراد برای اقدام  باید یک وکیل مجرب انتخاب کرده و قبل از هر گونه اقدام برای افزایش اطلاعات خود از وکیل مجرب راهنمایی بخواهند. نکته دیگر درمورد این روش سرمایه گذاری این می باشد افرادی که قصد اخذ وام دارند، باید از وکیل خود در این زمینه نیز راهنمایی خواسته تا درگیر سودهای کلان بانکی نشوند. بنابراین متقاضیان می توانند در این قدم بزرگ از موسسه حقوقی ملک پور راهنمایی خواسته و این موسسه آماده ارائه خدمات مفید برای شما عزیزان می باشد.

سخن پایانی

خرید ملک در انگلستان، مراحل قانونی خرید ملک در این کشور و روش اقامت در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. در این مقاله بیان گردید که با خرید ملک در انگلستان امکان اخذ اقامت دائم و اخذ تابعیت برای سرمایه گذار وجود ندارد. نحوه خرید ملک در انگلستان و مراحل آن به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفت. جزئیات کامل در مورد وکیل امور ملک بیان شد و توصیه های حقوقی نیز در این مقاله گنجانده شد. در صورت وجود هر سوالی در زمینه خرید ملک در انگلستان و یا در زمینه های دیگر میتوانید به وب سایت موسسه ملک پور مراجعه کرده و از فایل های تصویری جناب آقای ملک پور و راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت در این وب سایت بهره مند گردید. و همچنین می توانید با این موسسه تماس گرفته و از مشاوران مجرب مشاوره رایگان دریافت نمایید. شما عزیزان می توانید سوالات خود را در پایان این مقاله مطرح کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *