خرید ملک در برزیل

 • خرید ملک در برزیل و مقدمه ای بر آن
 • خرید ملک در برزیل و استاندارهای سرمایه گذاری در برزیل
 • خرید ملک در برزیل و اخذ اقامت در برزیل
 • خرید ملک در برزیل و استاندارهای سرمایه گذاری در برزیل
 • خرید ملک در برزیل و شاخص های سرمایه گذاری در برزیل
 • خرید ملک در برزیل و واجدین شرایط خرید ملک در برزیل
 • خرید ملک در برزیل و مراحل قانونی خرید ملک در برزیل
 • خرید ملک در برزیل و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در برزیل
 • خرید ملک در برزیل و وکیل امور ملک
 • خرید ملک در برزیل و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • خرید ملک در برزیل و توصیه های حقوقی
 • خرید ملک در برزیل و سخن پایانی
خرید ملک در برزیل

خرید ملک در برزیل و مقدمه ای بر آن

خرید ملک در برزیل، شرایط سرمایه گذاری در برزیل  و دریافت اقامت یا تابعیت ازاین روش، در این مقاله علمی به صورت کامل و جامع مورد بررسی قرار خواهد گرفت. آیا با خرید ملک در برزیل میتوان اقامت برزیل را دریافت کرد؟ برای خرید ملک در برزیل چه مقدار سرمایه مورد نیاز است؟ شرایط خرید ملک در برزیل چیست؟ و … از جمله سوالاتی است که سعی می شود در این نوشتار به آنها پاسخ داده شود. سرمایه گذاری در کشور برزیل از طرق مختلفی وجود دارد. شما میتوانید شرکتی در این کشور ثبت کنید، کسب و کاری راه اندازی کنید و یا با خرید ملک در این کشور سرمایه گذاری نمایید. در این مقاله که توسط متخصصین مجرب موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده سعی بر آن است که به تمامی سوالات شما پاسخ داده شود. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات تخصصی تر در این خصوص با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری و خرید ملک
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری و خرید ملک

خرید ملک در برزیل و شرایط عمومی خرید ملک در برزیل

خرید ملک در برزیل، به دلیل وجود شرایط مناسب آب و هوایی و موقعیت خوب توریستی همیشه مورد توجه سرمایه گذران خارجی بوده است. اما برای یک انتخاب مناسب بهتر است کمی بیشتر با این کشور آشنا بشوید تا با شناخت بیشتری در این کشور سرمایه گذاری و خرید ملک انجام دهید. کشور برزیل بزرگترین و پرجمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی است. شهر برازیلیا پایتخت این کشور است و زبان رسمی این کشور پرتغالی است. شهر های سائوپائولو، ریو دو ژانیرو، بلو هوریزونته از شهرهای مهم و پر جمعیت کشور برزیل می باشند. نکته ی قابل توجه در خصوص برزیل این می باشد که بر اساس گزارش صندوق بین المللی پول، برزیل نهمین اقتصاد بزرگ جهان را از نظر برابری قدرت خرید و یازدهمین قدرت اقتصادی جهان را از نظر نرخ دادوستد دارد.

ویزای برزیل

خرید ملک در برزیل و اخذ اقامت در برزیل

افراد می توانند از طرق سرمایه گذاری در این کشور اقامت برزیل را دریافت نمایند. سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در برزیل یا در قالب سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی امکان پذیر است یا خرید قطعه زمین یا ملک. ارزش ملک یا قطعه زمینی که خریداری می نمایید باید بین 133 هزار دلار تا 265 هزار دلار باشد. افراد میتوانند به صورت آنلاین و با دادن وکالت به وکلای رسمی ملک مورد نظر خود را خریداری کنند. پس از انجام امور قانونی در این خصوص به شما ویزای 2 ساله داده می شود که قابل تمدید است. قابل توجه است که این مقاله توسط  کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش به نوشتار درآمده است و هرگونه کپی برداری و استفاده از آن از نظر شرعی حرام و از لحاظ حقوقی غیر قانونی می باشد. همچنین اگر میخواهید اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به برزیل را دریافت نمایید توصیه می شود این مقاله را مطالعه بفرمایید.

خرید ملک در برزیل و استاندارهای سرمایه گذاری در برزیل

خرید ملک در برزیل یکی از روش های سرمایه گذاری در این کشور می باشد. از آنجایی که سرمایه گذاری یک موضوع کاملا تخصصی و حائز اهمیت است باید با دید کاملا باز و اطلاعات کامل انجام شود. خرید ملک و مستغلات یکی از مطمئن ترین راه های سرمایه گذاری می باشد، اما وجود برخی از استانداردها در کشورها برای یک سرمایه گذاری مناسب مهم است. بحث مصادره اموال یکی از موضوعات مهم در زمینه استانداردهای سرمایه گذاری است. افرادی که قصد خرید ملک در برزیل را دارند باید به این امر توجه کنند که قوانین کشور برزیل به گونه ای باشد که تفاوتی میان سرمایه گذار داخلی و خارجی این کشور وجود نداشته باشد و هیچ دلیلی برای مصادره اموال خارجیان که به صورت قانونی سرمایه گذاری کرده اند وجود نداشته باشد. در نمودار زیر میزان ریسک و خطر سوءاستفاده و اقدام دولت و نقض قرارداد توسط دولت برزیل را ملاحظه میفرمایید. این نرخ از 1 درصد ( پایین ترین) تا 7درصد ( بالاترین ) است.

سرمایه گذاری در برزیل

خرید ملک در برزیل و شاخص های سرمایه گذاری در برزیل

از شاخصه های مهم در خصوص سرمایه گذاری در کشورهای مختلف، بررسی میزان کنترل فساد در این کشور می باشد. کشورهایی که بتوانند این موضوع را کنترل کنند و توانایی مبارزه با فساد را در کشور خود افزایش دهند، سرمایه گذاران با اطمینان بیشتری به این کار دست خواهند زد. در نمودار تحلیلی زیر می توانید نرخ مبارزه با فساد اقتصادی در کشور برزیل را مشاهده بفرمایید:

خرید ملک در برزیل و واجدین شرایط خرید ملک در برزیل

خرید ملک در برزیل

برای خرید ملک در برزیل محدودیتی برای خارجی ها وجود ندارد. این بدین معناست که قوانین سختگیرانه و یا محدودیت خاصی برای این نوع سرمایه گذاری وجود ندارد. افراد میتوانند زمین شهری، املاک ساحلی، خانه یا آپارتمان خریداری نمایند. در خصوص خرید ملک در برزیل هیچ تفاوتی میان شهروندان این کشور و خارجیان وجود ندارد. قابل توجه است که این مقاله توسط  کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش به نوشتار درآمده است و هرگونه کپی برداری و استفاده از آن از نظر شرعی حرام و از لحاظ حقوقی غیر قانونی می باشد. همچنین نیازی نیست افراد خارجی اقامت برزیل را داشته باشند. ولی بهتر است برای خرید ملک شما یک اقامت توریستی اخذ نمایید و ملک مورد نظر را از نزدیک ببینید و موقعیت آنرا بسنجید تا انتخابی آگاهانه و درست داشته باشید.

پاسپورت برزیل

خرید ملک در برزیل و مراحل قانونی خرید ملک در برزیل

خرید ملک در برزیل باید کاملا قانونی و زیر نظر بانک محلی و اداره ثبت اسناد این کشور انجام شود. ملکی که خریداری میکنید در یک رجیستری که تنها در منطقه خاصی که ملک وجود دارد ثبت می شود، که شامل تمام جزئیات و سوابق تجاری و شناسایی ملک ثبت شده می باشد. دسترسی به اطلاعات رجیستری در دسترس عموم است و شامل جزئیات مربوط به مالکیت، وام های مسکن و سایر بدهی های در انتظار پرداخت ملک میشود. طبق قوانین این کشور شما با خرید ملک در برزیل می توانید مالکیت 100درصدی آن را کسب نمایید و نیازی به شریک برزیلی یا محلی ندارید. اما امکان خرید گروهی و به صورت مشاع نیز برای افراد وجود دارد. همچنین طی کردن مراحل قانونی  خرید ملک و ثبت اسناد آن، هم توسط خود افراد امکان پذیر است و هم میتوانید از طریق وکالت رسمی به یک وکیل آن را انجام دهید. هزینه های انتقال ملک حدود 5/0 درصد از ارزش ملک است.

خرید ملک در برزیل و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در برزیل

هزینه های مربوط به خرید ملک در برزیل و یا اجاره ملک در برزیل کاملا بسته به  منطقه و محل ثبت ملک متفاوت است. و قیمت ملک بسته به نوع ویلایی و یا آپارتمان بودن آن متفاوت است. اما یک میانگین قیمت در این کشور وجود دارد که مبنای قیمت گذاری املاک قرار میگیرد و قیمت واقعی ملک ممکن است کمی از میانگین اعلامی کمتر و یا بیشتر باشد. در جدول زیر میانگین حدودی قیمت خرید و یا اجاره یک آپارتمان در داخل شهر و یا خارج از شهر را ملاحظه میفرمایید.

خرید ملک در برزیل و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در برزیل

هزینه های مربوط به خرید ملک در برزیل و یا اجاره ملک در برزیل کاملا بسته به  منطقه و محل ثبت ملک متفاوت است. و قیمت ملک بسته به نوع ویلایی و یا آپارتمان بودن آن متفاوت است. اما یک میانگین قیمت در این کشور وجود دارد که مبنای قیمت گذاری املاک قرار میگیرد و قیمت واقعی ملک ممکن است کمی از میانگین اعلامی کمتر و یا بیشتر باشد. در جدول زیر میانگین حدودی قیمت خرید و یا اجاره یک آپارتمان در داخل شهر و یا خارج از شهر را ملاحظه میفرمایید.

هزینه ی دیگر که شما می باست علاوه بر قیمت ملک بابت خرید و اجاره پرداخت نمایید، مالیات ملک می باشد. که این مبلغ حدود 2 درصد از ارزش ملک می باشد که به صورت سالیانه دریافت می شود. همچنین هزینه های انتقال ملک بین 3 تا 8 درصد از ارزش ملک می باشد که معمولا بر عهده ی خریدار است مگر توافقی خلاف آن ایجاد شود. نکته ی مهم دیگر این است که امکان استفاده از وام های مسکن که توسط دولت برزیل داده می شود برای خارجی ها وجود ندارد و برای گرفتن وام های ملکی باید اقامت دائم برزیل را دارا باشید.

خرید ملک در برزیل و وکیل امور ملک

خرید ملک در برزیل بوسیله یک کارشناس و وکیل امور املاک و سایر مستغلات امکان پذیر خواهد بود. فرد خریدار با انعقاد یک قرارداد رسمی می تواند وکالت امور ثبتی و حقوقی مختص به خرید ملک را به وکیل رسمی که تجربه ی کافی در این امور را دارد بدهد تا کارهای قانونی مربوط به این امور انجام شود. معمولا هزینه کارشناس و وکیل امور ملکی برای انجام امور مربوط به آن 2 تا 5 درصد از هزینه ملک می باشد. از آنجایی که انجام چنین اموری نیاز به تجربه و آشنایی با قوانین ملکی و مالیاتی دارد، توصیه می شود که از مشاوره و وکلای مخصوص این امور استفاده نمایید تا مورد سوء استفاده ی افراد سودجو قرار نگیرید.

خرید ملک در برزیل

خرید ملک در برزیل و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

برای اینکه شما بتوانید از طریق خرید ملک در برزیل به اقامت این کشور دست بیابید باید هزینه های زیادی انجام دهید و ملک گران قیمتی را خریداری نمایید، در صورتی که با پرداخت هزینه های کمتر برای خرید ملک در کشورهایی مانند اسپانیا می توانید اقامت اروپا را نیز اخذ نمایید و مزایای زندگی در یک کشور عضو شنگن را به دست بیاورید. در همین راستا می توانید برای تکمیل اطلاعات خود با کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت به برزیل

خودحمایتی اتریش و موسسه حقوقی ملک پور

شما با خرید ملک در برزیل می توانید اقامت کوتاه مدت این کشور را کسب نمایید و در پایان هر سال باید اقامت خود را تمدید نمایید. پس شما به یک وکیل و کارشناس خبره در این خصوص احتیاج دارید تا به قوانین مالیاتی و ثبت اسناد این کشور مسلط باشد و شما را برای سرمایه گذاری در ملک یا قطعه زمینی راهنمایی کند که مشکلی برای اقامت، حضور و تمدید اقامت شما پیش نیاید. همچنین باید توجه نمود که قبل از خرید ملک تحقیقات لازم را در خصوص سابقه مالیاتی و سایر امور مربوط به رجیستری آن را لحاظ نمایید تا مطمئن شوید که ملک مورد نظر بدهی مالیاتی و یا سایر موانع ثبتی را نداشته باشد تا مشکلی برای ثبت ملک ایجاد نشود. در همین راستا می توانید برای تکمیل اطلاعات خود با کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دفتر حقوقی ملک پور

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

خرید ملک در برزیل و سخن پایانی

خرید ملک در برزیل و مراحل قانونی و هزینه های مربوط به آن در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. شما با خرید ملک در برزیل می توانید مالکیت 100 درصدی آن را به دست آورید و با این کار یک سرمایه گذاری نسبتا مناسب انجام داده باشید. اما خرید ملک موجب اخذ اقامت دائم شما نمی شود و شما باید هر ساله اقامت خود را تمدید نمایید. نظام قضایی کشور برزیل نیمه شفاف است و به همین دلیل خرید ملک و سایر روش های سرمایه گذاری در این کشور با ریسک نسبی صورت می پذیرد. با این حال سعی شد که در این مقاله به تمامی سوالات شما در خصوص خرید ملک در برزیل پاسخ داده شود اما شما می توانید برای تکمیل اطلاعات خود با کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین میتوانید سوالات خود را در انتهای این مقاله، اعلام نمایید تا پاسخ آن در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کارشناسان داده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *